Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 12.2.2 Update Çıktı

fm 12.1den nasil kurtulabilirim? nasil silebilrim? ya da silmesem bile 12.04 ile nasil oynamaya devam edebilirim? bilen varsa iyi olur walla. tesekkurler

Nesil
    2005

Steam'den nasıl indireceğiz ayıkamadım bir türlü

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Steam'den nasıl indireceğiz ayıkamadım bir türlü
    Steam'i çalıştırdığında otomatik indirmeye başlıyor zaten.

Ama otomatik başlamadı ise steam kütüphaneyi açarak fm 2012 üzerinde sağa tıklayıp indirilebilir içeriği seçersen güncellemeyi görebilirsin. Ayrıca yine açılan ekranda güncelleme tabından bu oyunu hep güncel tut dersen güncelleme olduğunda dediğim gibi otomatik indirilir.

Nesil
    2005

Otamatik açılıyor ama yüklemedi. Hep güncel tut seçeneği de işaretli idi zaten. İndirilebilir içeriği açtığımda da şuan da indirilebilir içerik yok diyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Oyunu açıp özellikler kısmından bakabilir misin 12.1 olmuş mu diye?

Nesil
    2005

Versiyon 12.1 yazıyor fakat yeni oyunu açarken default mevcut hala. 12.1 çıkması lazım değil mi ?

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by narakan1969 View Post
    Versiyon 12.1 yazıyor fakat yeni oyunu açarken default mevcut hala. 12.1 çıkması lazım değil mi ?
    aynen bendede gözükmüyor sanirim db degisikligi güncellemede yok.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bende de sormuyor ama yeni oyun açtığında yukarıda versiyon 12.1 yazıyor. Neden sormuyor bilmiyorum ama 12.1 patchini yüklemişsiniz ve açacağınız oyun 12.1 patchi ile açılacaktır.

Linkini atarmısınız?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by canavar77 View Post
    Linkini atarmısınız?
    Linki yok güncelleme steam üzerinden kuruluyor.

bu arada Türkiye Ligi'ndeki değişiklikler şöyle imiş.

Turkey
    ------
    - Correct teams now in the Turkish Second Division groups.
    - Fixed European qualification from the 2011/12 Turkish Premier Division and changed it back to a single league format for 2012/13.
    - Fixed Wednesday Premiership matches not being televised.
    - Stopped trialists being able to play in competitive matches.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Yönetici arkadaşlarım konuyu neden sabitlemediler? Update haberi neden www.turksportal.net sitesinde mevcut değil?
    Football Manager 2006&2007&2008 Türkçe Dili Çevirmeni & Çevirmen Ekibi Yöneticisi - Turksportal Site ve Forumları Eski Yöneticisi

vedat1987 Misafir

Tahmin ettiğim gibi Turksportal'da yamayla ilgili hiçbir açıklama yok. Yama neleri kapsar, içeriği nedir bu konularda Türkiye resmi araştırma sitesinde tek satır mevcut değil. 12.0.4 te kalmışız hayırlısı bakalım.

nasil 12.0.4e geri donebiliriz? suanda 12.1 versiyon.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Güncellemeyi geri çevirmek gibi bir şans yok sanırım. Oyunu silip tekrar kurmak çözüm olabilir. Ancak steamden oyunu hep güncel tut seçeneğini kaldır yükledikten sonra yoksa otomatik yine günceller oyunu. Sonra manuel olarak güncelleyebilirsin.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Güncellemeyi geri çevirmek gibi bir şans yok sanırım. Oyunu silip tekrar kurmak çözüm olabilir. Ancak steamden oyunu hep güncel tut seçeneğini kaldır yükledikten sonra yoksa otomatik yine günceller oyunu. Sonra manuel olarak güncelleyebilirsin.
    Oyunu silerseniz yeniden kurduğunuzda Steam tek kalemde tüm yamaları yükler.
    Her zaman son sürümü kullanın, neden eski sürümün kullanılmasının istendiğini anlamadım.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

oyunu iki defa sildim tekrar kurdum. otomatik olarak oyunu guncelleme sikkini kaldirarak yukledim ikinci defa ancak o da ise yaramadi yine de guncellemeleri kurdu. cok sacma anlamadim gercekten bu isi.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Oyunu silerseniz yeniden kurduğunuzda Steam tek kalemde tüm yamaları yükler.
    Her zaman son sürümü kullanın, neden eski sürümün kullanılmasının istendiğini anlamadım.
    Demek ki olmuyormuş.

Evet neden geri dönmek istiyorsun ayrıca o da merak konusu.

transfer butcesini istedigim gibi ayarlayamiyorum. mesela daha fazla maas odemek icin maas butcesini arttiriyorum ancak ondan sonra bi 15 gun butce ayarlama seysi kitlilenio. simdi bu sorun degil ama o 15 gun icinde oyuncular anlastigimda transferi gerceklestirmek icin adjust budget dememekle kalmio denyo sende bes kurus yok para olana kadar transferi bi hafta ertele dio. e ikinci ertelemede de transfer butcesini arttiramayinca adam gelmekten vazgecio cocuk oyuncagimi bu is dio. transfer yapamaz oldum haliyle.

diger sorun. 11 koc iznim var ama 8 oldu mu bizim baskan takimin daha fazla koca ihtiyaci yok dio. 3 kontenjanim daha var ama izin vermio yonetim yine de.

aklima geldikce yaziyorum, sonra bi de genie 12.1i desteklemio. acilmio 12.1 ile.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 17.Aralık.2011 at 01:11 Reason: ekleme

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Kendi adıma, dün gece Galatasaray'la ilk oyunuma başladım. Her zaman her çalışmaya tek coach atarım, yüksek performans almak adına. Ancak bundan önceki yamanın aksine 12.1'de G.Saray'da bir coach eksik izin veriyor yönetim. Bu yüzden bir coach iki çalıştırma yapmak zorunda kalıyor ki, yıldız oranı azalıyor haliyle. Sorunu çözemedim kendi adıma. Belki daha kalibreli takımlarda bu sorunu vermiyordur.

BJK, hala 4-1-3-2 gibi anlamsız bir taktikle oynuyor.
    Guti hala takımda gözüküyor.

Siyah dalgalanma problemi giderilmemiş arkadaşlar, farklı bir oyun açtım, aynen devam. "Stadı kapamanız" gerekiyor yani. Bu seri iyice kabak tadı vermeye başladı. 80 TL para ver, sonra 4 ay oynama. Oyunun yapımcısını bilmesem, Türkler yapıyor diyeceğim. Sonra da orjinal oyun almayınca vıdıvıdı yapıyorlar. Yok o yüzden Türkçe dil seçeneği yokmuşta, bilmem ne de.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Siyah dalgalanma sorunu nedir, bir kaç yerde gördüm?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Maç esnasında yukarıdan gölge gibi bir siyah kuşak geçiyor. Bazen golleri bile göremiyorsun.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Yanlız bu yamayla Libya Milli Takımında bildiğin dehşet adamlar var.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Kamera açısının önemi var mı? Ben elevated izlerim maçları ve böyle bir şeyle karşılaşmadım o sebeple sordum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Siyah dalgalanma ile ben de hiç karşılaşmadım.

Kamera açısı olarak genellikle main stand ve TV yi kullanıyorum.

Quote Originally Posted by darren1313 View Post
    diger sorun. 11 koc iznim var ama 8 oldu mu bizim baskan takimin daha fazla koca ihtiyaci yok dio. 3 kontenjanim daha var ama izin vermio yonetim yine de.
    Boardroom'dan o koçların ne koçu olarak izin verildiğine bakın. Goalkeeping Coach veya Fitness Koçu olarak almak zorunda iseniz normal koç alamazsınız onun yerine...

Nesil
    2005

Quote Originally Posted by darren1313 View Post
    transfer butcesini istedigim gibi ayarlayamiyorum. mesela daha fazla maas odemek icin maas butcesini arttiriyorum ancak ondan sonra bi 15 gun butce ayarlama seysi kitlilenio. simdi bu sorun degil ama o 15 gun icinde oyuncular anlastigimda transferi gerceklestirmek icin adjust budget dememekle kalmio denyo sende bes kurus yok para olana kadar transferi bi hafta ertele dio. e ikinci ertelemede de transfer butcesini arttiramayinca adam gelmekten vazgecio cocuk oyuncagimi bu is dio. transfer yapamaz oldum haliyle.
    Bu yüzden çok iyi bir adam kaçırdım ama ben bunu sevdim. Anlık değişimler saçma geliyordu. Mantıklı olmuş bence.

iyi de yönetim sana x kadar yıllık maaç bütçesi , y kadar transfer bütçesi veriyor. toplamda z.

sana da özgürlük veriyor. y den alıp x e ekleyebilirsin ya da tam tersi. sonuçta z sabit kalıyor. yönetimin sana transferler ve maaşlar konusunda verdiği z miktarını biizm özgürce kullanmamız lazım. istediğimiz zaman değiştirebilmeliyiz bence. anlık değişimler olmalı

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by mad butcher View Post
    iyi de yönetim sana x kadar yıllık maaç bütçesi , y kadar transfer bütçesi veriyor. toplamda z.

sana da özgürlük veriyor. y den alıp x e ekleyebilirsin ya da tam tersi. sonuçta z sabit kalıyor. yönetimin sana transferler ve maaşlar konusunda verdiği z miktarını biizm özgürce kullanmamız lazım. istediğimiz zaman değiştirebilmeliyiz bence. anlık değişimler olmalı
    Değiştirebiliyorsunuz zaten. Board kısmından anlık olarak toplam z'deki x ve y miktarlarını aynı oranda arttırıp azaltabiliyorsunuz.

Oyunu yeterince incelememişsiniz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Tam ekran oynarken alt+tab yapıldığında maçın ilerlememesi durumu ortadan kalkmış.

Sanırım bu patch ile düzeldi.
    İşte bu harika ya.

Lig bitmeden şampiyonluğu garantileyince "şampiyon oldunuz, üst üste 3. şampiyonluk" vs vs haberler çıkardı fakat son maçtan sonra bile hiçbir haber çıkmadı şampiyonlukla ilgili?

Sayfa 2 / 7 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri