Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 205 sonuç

Konu: FM 12.2.2 Update Çıktı

Bu yamadan sonra yönetim 17 kişilik coach ekibi kurmama izin veriyor ama 14 kişi var ve yeni coach almama izin vermiyorlar. Bu nasıl bir sorundur ya.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by bearyn View Post
    Lig bitmeden şampiyonluğu garantileyince "şampiyon oldunuz, üst üste 3. şampiyonluk" vs vs haberler çıkardı fakat son maçtan sonra bile hiçbir haber çıkmadı şampiyonlukla ilgili?
    Atlamışsındır muhtemelen bu tarz haberler hala geliyor. Türkiye Ligi oynuyorsan play off olduğu için o maçların sonunda garantilediğinde geliyor ama.

Quote Originally Posted by Okan Kalo View Post
    Bu yamadan sonra yönetim 17 kişilik coach ekibi kurmama izin veriyor ama 14 kişi var ve yeni coach almama izin vermiyorlar. Bu nasıl bir sorundur ya.
    Boardroom'dan o 17 staff'ın nerelere kaçar tane alınabileceğini görüyorsun. Atıyorum senin 3 tane youth coach kontenjanın vardır ve hiç youth coach'un yoktur. 8 tane coach kontenjanın vardır. 17 kişiyi dolduramamış olsan bile 9. coach'u almana izin vermez kulüp. Ama boş olan youth coach kontenjanına alım yapabilirsin. Sorunun muhtemelen bundan kaynaklı.

Quote Originally Posted by El Barto View Post
    Atlamışsındır muhtemelen bu tarz haberler hala geliyor. Türkiye Ligi oynuyorsan play off olduğu için o maçların sonunda garantilediğinde geliyor ama.
    Evet Türkiye Ligi fakat ikinci sezonumdan bahsediyorum. Yani playoff yoktu iki maç kala garantiledim, baktım haber çıkmadı, son maçı da yaptım sadece ligi en üst seviyede bitirdiğim için şu kadar sponsor parası aldınız falan diye bi haber çıktı. Eskiden eski oyuncular tebrik falan ederdi, haberler çıkardı. Hiçbiri olmadı.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Tuhaf olmuş o zaman.

Bir sezon daha ilerle bakalım gelecek mi diğer sezon?

Yok valla bu sezon da şampiyon olmamla ilgili hiçbir haber çıkmadı Yeni yamayla Türkiye Ligi oynayan başka arkadaşlar var mı 2. veya 3. sezon bitiren? Sizde de oldu mu bu sorun?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by nuri80 View Post
    BJK, hala 4-1-3-2 gibi anlamsız bir taktikle oynuyor.
    Guti hala takımda gözüküyor.
    12.1'de veritabani guncellemesi yok.

turkce gıttı bu nasıl duzeltılır???

Bir de bu yamadan sonra takım konuşmalarında maç öncesi oyunculara başarılar dilerken ya da maç sonrası yani galibiyetten sonra tebrik etsen bile oyuncuların morali düşüyor. Te allam ya

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by brknesta View Post
    turkce gıttı bu nasıl duzeltılır???
    Ne oldu, ne oldu?
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Okan Kalo View Post
    Bir de bu yamadan sonra takım konuşmalarında maç öncesi oyunculara başarılar dilerken ya da maç sonrası yani galibiyetten sonra tebrik etsen bile oyuncuların morali düşüyor. Te allam ya
    Bende olmuyor öyle bi sorun. Yamadan beri 1 sezon oynadım karşılaşmadım henüz. Farklı bişey yüzünden olabilir mi ki?
    eto'o bitmiş.

Hayır bu yamadan öncede Arsenal'i çalıştırıyordum, sonra da. Tabi tek fark yeni bir oyun açtım. Ancak takım konuşmasında ne dersem diyeyim (ki ingilizcem de var ve ne dediğimi biliyorum ) ya da yardımcı ant. konuşsa bile oyuncuların çoğunun moralleri hep düşüyor. Eskiden bi gaz verirdik ki tüm oyuncuların morali süper olurdu

eLastik Misafir

Boardroom'dan o 17 staff'ın nerelere kaçar tane alınabileceğini görüyorsun. Atıyorum senin 3 tane youth coach kontenjanın vardır ve hiç youth coach'un yoktur. 8 tane coach kontenjanın vardır. 17 kişiyi dolduramamış olsan bile 9. coach'u almana izin vermez kulüp. Ama boş olan youth coach kontenjanına alım yapabilirsin. Sorunun muhtemelen bundan kaynaklı.
    Badroom'dan baktım ancak göremedim nerde yazdığını. Oyundan bir resim alıp gösterebilir misin ?

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by eLastik View Post
    Badroom'dan baktım ancak göremedim nerde yazdığını. Oyundan bir resim alıp gösterebilir misin ?

Sol alt köşede görebilirsin. Oyunu pencere modunda oynuyorsan gözükmeyebiliyor. Tam ekran yaparak bakarsan görebilirsin.

eLastik Misafir

Sol alt köşede görebilirsin. Oyunu pencere modunda oynuyorsan gözükmeyebiliyor. Tam ekran yaparak bakarsan görebilirsin.
    İlgin için çk teşekkür ederim hemen cevaplamışşınız Ancak ben A Milli Takımı Yönetiyorum (sanırım sizde yönetiyorsunuz ) orada nasıl bulacağımı anlayamadım. Badroom'da orası yok milli takımda. Resim

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Evet milli takımda o kısım yok. Sanırım o konuda milli takımın izin verdiği kaç tane bilinmiyor. Bir antrenöre iş teklifi yaparken bu pozisyon zaten dolu mesajı alıyorsan limiti doldurmuşsun demektir. Birilerini göndermeden o pozisyona yeni atamalarda bulunamıyorsun.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Bu arada kimsenin dikkatini çekmedi mi yahu. 12.1.1. güncellemesi yayınlanmış.

- Fixed a biography related crash which caused the game to crash for some users when clicking on newgens profile page
    - Fixed rare issue allowing Belgian clubs to enter two divisions

bunlar düzeltilmiş.

http://community.sigames.com/showthr...=1#post7405295

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Bu arada kimsenin dikkatini çekmedi mi yahu. 12.1.1. güncellemesi yayınlanmış.

- Fixed a biography related crash which caused the game to crash for some users when clicking on newgens profile page
    - Fixed rare issue allowing Belgian clubs to enter two divisions

bunlar düzeltilmiş.

http://community.sigames.com/showthr...=1#post7405295
    Sadece 3 şey mi değişmiş ?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Orjinal oyunun gözünü seveyim ruhun duymadan oyun güncelleniyor

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Takım konuşmalarında bendede sorun var oyuncular moralsiz oluyor maçtan sonra oyuncularla aramda tartışma olduğu yazıyor halbuki yardımcıya konuşturuyorum bende birşey demiyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Newcastle

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Sadece 3 şey mi değişmiş ?
    Evet sadece bunlar.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

2.sezonda Türkiye Ligi eylülün ortasında mı başlıyor yoksa ağustosta mı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbuL

Quote Originally Posted by defective1907 View Post
    2.sezonda Türkiye Ligi eylülün ortasında mı başlıyor yoksa ağustosta mı
    2.sezon'da türkiye sport toto süper ligi ağustos'ta başlıyor...
    bildiğimiz fm 2011 deki gibi herşey
    TÜRKÇE FM İÇİN !!!
    LİSANSLI OYUN !!!

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Bir sorum olacak. Turkiye ligini oynayan arkadaslar, ve sampiyonluk yasayan. Bu sampiyonluklari achivments bölimunde görebiliyormusunuz acaba? Sampiyonluklarin o bölumde yansitilmamasi gibi bir soun olma olasiligi var sanirim.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by Deza View Post
    Bir sorum olacak. Turkiye ligini oynayan arkadaslar, ve sampiyonluk yasayan. Bu sampiyonluklari achivments bölimunde görebiliyormusunuz acaba? Sampiyonluklarin o bölumde yansitilmamasi gibi bir soun olma olasiligi var sanirim.
    Hic bilgisi olan yok mu?

son guncellemelerin yapilacagi, yapilan transferlerin yeni takimlarina eklenecegini, oyuncu guclerinin artacagi yama ne zaman cikacak?

bileniniz var mi?

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bi dahaki ay çıkar yüksek ihtimalle...

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Bi dahaki ay çıkar yüksek ihtimalle...
    tam olarak tarih yok mu?

gecen sene ne zaman cikmisti?

simdi oynayinca sarmiyor, son patch'in cikmasini bekliiyorum

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Şubat sonu çıkar muhtemelen.

İndirme linki yok mu acaba bunun steam dışında ?

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Değiştirebiliyorsunuz zaten. Board kısmından anlık olarak toplam z'deki x ve y miktarlarını aynı oranda arttırıp azaltabiliyorsunuz.

Oyunu yeterince incelememişsiniz.

ben, benden önceki yorumlara dayanarak söyledim . Türkçe olmadığı için oyunu almadım , korsanı da bakma amaçlı 2 gün oynayıp sildim
    .

kastettiğim yorumlar
    __________________________________________________ _____
    Alıntı:
    darren1313´isimli üyeden Alıntı
    transfer butcesini istedigim gibi ayarlayamiyorum. mesela daha fazla maas odemek icin maas butcesini arttiriyorum ancak ondan sonra bi 15 gun butce ayarlama seysi kitlilenio. simdi bu sorun degil ama o 15 gun icinde oyuncular anlastigimda transferi gerceklestirmek icin adjust budget dememekle kalmio denyo sende bes kurus yok para olana kadar transferi bi hafta ertele dio. e ikinci ertelemede de transfer butcesini arttiramayinca adam gelmekten vazgecio cocuk oyuncagimi bu is dio. transfer yapamaz oldum haliyle.
    ______________________-
    Bu yüzden çok iyi bir adam kaçırdım ama ben bunu sevdim. Anlık değişimler saçma geliyordu. Mantıklı olmuş bence.

Sayfa 3 / 7 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri