Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 44 arası toplam 44 sonuç

Konu: Adalardan Bir Umut Doğuyor* FC Hoyvik * (1.Sezon)

Kupa başka lig başka sözü bir kez daha doğrulanmış oldu

Kupada vasatı aşamıyan oyuncuları yedeğe çekip yerine gençleri sürdüm sahaya ve sonuç deplasmanda 4-1

Faroese First Division 1.Hafta

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Dostum maç başına anlaşmışsın. Dikkat et ona bence. Geçen sene ben bu hataya düşmüştüm İngiltere alt liglerinde 300 £ filan vermiştim maçı. Tabi senede 60 maç olunca sıkıntı yaşattı maddi olarak
    Hocam bizim ligde 10 takım toplam 18 maç ediyor maddi olarak sıkıntı çekersek elbet oyuncuların birazını gönderirim şu anlık sorun yok

En iyi oyuncularımdan biri 2 ay sakatlandı of Bu maçtada en fazla iş yapanlardandı gerçekten kötü oldu bu

Bu sezon 25 kombine bilet satmışız üzülsemmi sevinsemmi bilemedim

Evimizdeki ilk maça ilgi büyük 100 bilet satarak rekor kırmışız

Maç çok rahat geçmesede gençlerimiz hatasız oynuyarak 3 puanı bize kazandırdılar sağolsunlar

Faroese First Division 2.Hafta

2 yeni futbolcu kadromuza kattık gençlerle devam

Güzel futbol gollerde gelince galibiyet olarak döndü bize açıkcası milli takıma sürekli çağrılan tom adlı oyuncumuzun bugün eksikliğini hissetsekde onun yerine defansdan çektiğim oyuncu gayet yerini iyi doldurdu

Ayrıca Eyqun Hansen adlı genç yıldızımızda gollerine devam ediyor yaklaşık 3 hafta önce kadroma kattığım oyuncunun bu kadar iyi performans göstereceğini düşünmüyordum

Faroese First Division 3.Hafta

Maçın adamı 8.4 puan alan 18 yaşındaki kalecim seçildi

Sabrinin emin olduğu maçtan korkucaksın

Sabri çom ağzını açtı ve yenildik Milli takımda işler zorda

İlk puan kaybımız bir üst lig takımın b takımını yenemedik genç ve hırslı olmaları maça sürekli ortak olmalarını sağladı ayrıca haftalardır her maç beni kurtaran oyuncumun bu maçta 1 penaltı kaçırıp bomboş kaleye dışarı vurup saç baş yoldurmasıda puan kaybımızda etkin rol oynadı...

Genede 1 puan almak benim işime geldi şu anlık hedefimize güzel ilerliyoruz 4 maç toplam 10 puan böyle giderse üst lige terfide sıkıntı yaşamayız...

Faroese First Division 4.Hafta

Faroese First Division 4.Hafta Puan Durumu

Bugünlük bu kadar arkadaşlar gerisine yarın devam edeceğim uyku bastırdı kariyerimi takip edip destek veren herkese teşekkür ederim.

çok zevkli kariyer olacağı belli umarım hedeflerini gerçekleştirebilirsin

Quote Originally Posted by advaldo View Post
    Evimizdeki ilk maça ilgi büyük 100 bilet satarak rekor kırmışız

demekkı delık falan var bıyerde kacak gırıs fazla bı çit falan yaptır stada şey pardon halı sahana

valla cok severım bu tur lıglerı fınlandıyada cok anılarım vardır hatta ırlandada falan merakla takıp edıyorum

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri