Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 38 sonuç

Konu: Kocaelispor | Körfez efsanesi geri dönecek... | Sezon-I

Default Kocaelispor | Körfez efsanesi geri dönecek... | Sezon-I

İzmit İsmetpaşa Stadyumu (16.750)

Hodrimeydan

Takım Bilgileri:

Kuruluş Yılı: 1966
    Takma İsim: Körfez
    Renkler: Yeşil Siyah
    Lig: Spor Toto 2. Lig
    Başarılar: Türkiye Kupası (96-97, 01-02)

Hedeflerimiz:

- İlk senemizde Spor Toto 2. Ligde kalmak
    - En kısa süre içerisinde Süper Lige çıkmak
    - 5 sene içerisinde Türkiye Kupasını kaldırmak

Oyun Ayarları:

Seçili Ligler: Argentina, Brazil, England, France, Germany, Italy, Spain, Turkey
    Attribute Masking: Off
    Database: Large
    Para Birimi: EURO
    Maaş: Yıllık

Menajer Bilgileri:

Cevat Kelle (31/03/1948)

Açıklama:

Herkese merhaba.
    Menajerlik oyunlarına ilk olarak Premier Manager 97 oyunu ile başladım. Şimdiye kadar bir çok oyunda bir çok değişik başarı elde etmiş olmama rağmen ilk kez kariyerimi paylaşma kararı aldım. Kocaelispor'u seçmemin temel nedeni çok kötü bir durumda olması olmakla birlikte diğer nedeni ise mezun olduğum üniversitenin Kocaeli Üniversitesi olmasıdır. Görevimiz çok zor, belki 2 sene bu ligden çıkamayacağız fakat hedeflerimizi gerçekleştirmek için elimizden geleni yapacağız.

Umarım güzel bir deneyim olur, herkese sevgiler.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Kariyerinde başarılar ilk sene çıkar bu takımı bank asyaya

Takipçinim, başarılar.

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by AndreLuizBahia3 View Post
    Kariyerinde başarılar ilk sene çıkar bu takımı bank asyaya
    Teşekkür ederim. Bu isteğin çok zor olsa da elimizden geleni yapacağız.

Quote Originally Posted by Giallorossi View Post
    Takipçinim, başarılar.
    Teşekkür ederim.

Madem kariyerimiz onaylandı o zaman oynamaya başlayabiliriz. İşimiz çok zor. Kiralık oyuncular gelmeyecektir, maaş bütçemiz olmadığı için maksimum 2 veya 3 tane oyuncu transfer edebileceğiz. Kadromuz ligimize göre inanılmaz derecede zayıf. Fakat yine de tüm zorlukların üstesinden gelebiliriz.

Temel Strateji

Kadromuz aşırı kalitesiz, transfer yapamıyor oluşumuzdan dolayı deneme oyuncularla oynayacağız. Spor Toto 2. ligde denemede olan oyuncularla maçlara çıkılabiliyor. Biz de transfer sezonu sona erdikten sonra kalan bedava oyunculara 4er haftalık deneme kontratları yaparak faydalanmaya çalışacağız. Temel stratejimiz bu olacak. Birazdan oyuna başlayacağım, bugün yarın da screen shot takviyesiyle takıma hep beraber göz atarız

İşin sakat denemeye kaldıysan

Haydı bakalım başarılar gençlerle başarıya koşarsın inşallah. Ve tabi denemeler ile

2-3 kişi ile imzala en azından Bank Asya liginde de iş yapar oyuncular var her takıma gidiyor bu oyuncular denemeler bir işe yaramaz ben çok izledim zamana yazık 2 lig deyip geçme sağlam takımlar var Bandırma Balıkesir Bugsaş Sarıyer Y.Malatya Altay Turgutlu Ş.Urfa Eyüp kimse gözünün yaşına bakmaz Başarılar dilerim fırsat buldukça takip etmek isterim ...

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

Nesil
    2010
    Yer
    KOCAELİ

kocaelispor diye bir takım kalmadı amatöre düşmek için bekliyo kulup kapanacak körfezspor olsaydın keşke

Quote Originally Posted by Gansoo View Post
    Haydı bakalım başarılar gençlerle başarıya koşarsın inşallah. Ve tabi denemeler ile
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by grozny View Post
    2-3 kişi ile imzala en azından Bank Asya liginde de iş yapar oyuncular var her takıma gidiyor bu oyuncular denemeler bir işe yaramaz ben çok izledim zamana yazık 2 lig deyip geçme sağlam takımlar var Bandırma Balıkesir Bugsaş Sarıyer Y.Malatya Altay Turgutlu Ş.Urfa Eyüp kimse gözünün yaşına bakmaz Başarılar dilerim fırsat buldukça takip etmek isterim ...
    İyi hoş 2-3 kişiyle imzala diyorsun da biraz sonra paylaşacağım ss lardan da anlayabileceğiniz gibi böyle bir şansım yok. Bütçe yok ki zaten ilk seneki hedefim ligde kalmak olacak. Ben yine de deneme oyuncularla bunu başarabileceğimi düşünüyorum. Hep beraber göreceğiz

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    başarılar dilerim
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Kawaguchi View Post
    kocaelispor diye bir takım kalmadı amatöre düşmek için bekliyo kulup kapanacak körfezspor olsaydın keşke
    Bizim temennimiz de amatöre düşürmeden tekrar eski günlerine döndürmek. Bu nedenle bu göreve soyunduk zaten

---

Sezon öncesini bitirdik. Yönetime orta sıralarda bitireceğimizi söyledik ve ona göre bütçemizi verdiler;

Fakat çok geçmeden hemen cash injection yaptılar;

Sezon öncesi asistan menajerime yönettirdiğim hazırlık maçları;

Bu da denememizdeki oyuncular. Bizim tüm sezonumuzu bu tip oyuncular oluşturacak;

Yapabildiğimiz tek transferimiz;

Şimdi ilk maçımıza kendi sahamızda Y.Malatyaspor karşısında çıkacağız. Hedefimiz en az 1 puan...

1. HAFTA

İlk haftamızda puan almış olmamız bizi mutlu etti. Kontraatak oynamaya çalıştık, futbol olarak ezildik fakat şans yanımızdaydı.

2. HAFTA

2. Hafta da aynı taktikle sahaya çıktık. Bu sefer şans yanımızda değildi ve doğal olarak keybettik.

3. HAFTA

Rakip 90 dakika boyunca 10 kişi oynamasına rağmen bizden iyi bir oyun sergileyerek 3 puanı aldı. Taktiksel değişiklikler bu mağlubiyette baş rolü oynadı gibime geliyor.

4. HAFTA

Bizim gibi ligden düşme hususunda bir diğer büyük favori olan Diyarbakırspor'u deplasmanda mağlup etmeyi başardık. Gol penaltıdan geldi. Girdiğimiz pozisyonları yine değerlendiremedik. Gol yollarında sıkıntı var...

Diyarbakır galibiyeti güzel olmuş bunun gibi 10 galibiyet daha bekliyoruz

Quote Originally Posted by AndreLuizBahia3 View Post
    Diyarbakır galibiyeti güzel olmuş bunun gibi 10 galibiyet daha bekliyoruz
    Görünüşe göre 10 galibiyetten fazlası da gelecek

5. HAFTA

Kendi sahamızdaki Gaziosmanpaşa yenilgisi bu taktikle artık olmaz dedirtti. Büyük yara aldık...

6. HAFTA

Bu maçta yapmış olduğumuz taktik değişikliği işe yaradı gibi göründü. Sonra takımımızda denemede bulunan forvetlerin iyilerinin Target Man olduklarını göz önünde bulundurunca kanatlı sisteme geçme kararı aldık.

7. HAFTA

Ve mükemmel bir galibiyet alıyoruz. Takıma adapte etmeye çalıştığım 4-4-2 Diamond stili çok iyi verim verdi. Bu taktiğin üzerinde durursak belki yükselme potasına bile gelebileceğimizi düşündüren iyi bir oyun sergiledik bu maçta.

8. HAFTA

Pendik deplasmanından da galibiyetle dönüyoruz. Son 5 haftadaki 4. galibiyetimiz bu.

Sezon öncesi kesin düşecek gözüyle bakılan Kocaelispor aldığı seri galibiyetlerle bırakın düşmeyi bir üst lige çıkmak için bile umut verir oldu.

Devre arasında bonservisine sahip olabileceğimiz 2 tane bu ligde iş yapacak futbolcu alabilirsek çıkabileceğimizi dahi düşünüyoruz. Bonservisi elinde olup denemeye gelen oyuncular arasında defans olan oyuncular hep kaliteli oyuncular. Bu nedenle defansa takviyeye ihtiyaç yok gibi görünüyor. Kaliteli bir kanat oyuncusu bulabilirsek devre arasında tek transfer bile işe yarayabilir. Bir de kiralık listesinde bulunan oyuncular takımımızı tercih etmeye başlasalar bizim açımızdan çok iyi olacaktır.

Puan Durumu

Başlıca Gelişmeler

EURO 2012 grup maçları tamamlandı. Türkiye ilk 2 içerisine giremeyerek elendi.

Bunun üzerine TFF Guus Hiddink'in görevine son verdi.

Milli takımın başına tecrübeli hoca Mustafa Denizli getirildi.

Türkiye kupası 1. turundaki rakibimiz Afyonkarahisarspor. Güzel bir kura çektik, tur cepte diyebiliriz.

Körfez'den Daha Başarılı Olacaksın Heralde Gidişat Öyle, Bir de Tüm İmkanlar Oraya Aktarılmış Durumda

Bu Arada Denemedeki Oyuncuları Resmi Maça Çıkartamıyordun Bu Seride O Mümkün mü ? Deneme Kontratlıları Sadece Hazırlık Maçlarında Oynatıyordun Geçen Serilerde

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Körfez'den Daha Başarılı Olacaksın Heralde Gidişat Öyle, Bir de Tüm İmkanlar Oraya Aktarılmış Durumda

Bu Arada Denemedeki Oyuncuları Resmi Maça Çıkartamıyordun Bu Seride O Mümkün mü ? Deneme Kontratlıları Sadece Hazırlık Maçlarında Oynatıyordun Geçen Serilerde
    Evet deneme oyuncuları sadece bu ligde oynayabiliyor. Zaten buna güvenerek Kocaelispor oldum, yoksa hiç bir şansım yoktu

Fakat kötü yanından bakacak olursak denemeye alıp oynattığım oyuncuları ligimdeki diğer takımlar izlemeye başladılar. Devre arasında bir çoğu transfer edilebilir.

Bir de tam maç günü deneme kontratı biten oyuncular oluyor. Bu durum çok büyük sıkıntı yaratabiliyor...

Bu arada şimdi dikkat ettim de, Türkiye'de açık olan 3 ligde de deneme kontratına sahip oyuncular oynatabiliyor. League Table bölümünden yandaki sekme olan Rules bölümüne geçerseniz orada "Trialists allowed to play in matches" yazan liglerde deneme kontratlı oyuncular oynayabilirler.

Bu arada Körfez FK B grubunda 8 maçta 5 galibiyetle 3. sırada bulunuyor. Onların kadro ve mali yapıları benden çok daha iyi olmalarına rağmen benim pilot takımım konumundalar. İki Kocaeli takımı olarak çıkarsak aslında çok iyi olur

Edit: Bilgisayarın bataryası takılı değildi, elektrik kesintisi olunca bilgisayar direkt olarak kapandı. Bu nedenle 8. hafta sonrası silindi. Baştan oynayacağım...

Transfer

Devre arası için ilk transferimizi yapmak üzereyiz. Gençlerbirliğinde oynayamadığı için mutsuz olan kaleci Ramazan Köse Kocaelispor'a gelebileceğini söyledi. Gençlerbirliği ise Ramazan'ı bonservis bedelsiz verebileceğini söyledi. Şu anda olumsuz tek koşul Denizlispor'un da bu transferi düşünüyor olması.

Diğer bir hedef ise Galatasaray alt yapısında yetişen Orduspor'lu forvet arkası görev yapan İrfan Başaran. Ordu'da forma şansı bulamayan İrfan Kocaelispor'a gelebileceğini söyledi. Devre arasında kiralık gelebilecek olan İrfan'ı Kocaelispor bonservisine para ödemeden satın almak istiyor fakat Orduspor buna yanaşmıyor. En kötü İrfan kiralık gelse bile sene sonunda sözleşmesi sona eriyor.[/FONT]
    Last edited by utkuciftci : 01.Aralık.2011 at 17:11

Umarım Ramazan ve İrfan takıma gelir gelirlerse şayet Bank Asya garanti olur. Çıkacağına inanıyorum lider veya 2.olmasa da playoff`lardan çıkarsın.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Ramazan ve İrfan'ın kaliteleri bu ligin üstünde. Gelirlerse çok iyi olur. İrfan'ı 2 senelik kiralamaya çalışabilirsin.

Quote Originally Posted by Gansoo View Post
    Umarım Ramazan ve İrfan takıma gelir gelirlerse şayet Bank Asya garanti olur. Çıkacağına inanıyorum lider veya 2.olmasa da playoff`lardan çıkarsın.
    Vallahi ben ne yalan söyleyeyim çıkacağımı düşünmüyordum. Bu sene ligde kalayım, 2-3 transfer yapayım, seneye de 2-3 transfer yapıp çıkarım diye düşünüyordum ama beklentiler büyüdü. Çıkarsak beklemediğimiz çok iyi bir gelişme olur bizim açımızdan.

Quote Originally Posted by baturalp View Post
    Ramazan ve İrfan'ın kaliteleri bu ligin üstünde. Gelirlerse çok iyi olur. İrfan'ı 2 senelik kiralamaya çalışabilirsin.
    İrfan'ın kontratı bitiyor, bu nedenle Ocak ayında kontrat imzalatabilirsem sezon sonunda bedavaya gelebiliyor. Fakat benim isteğim bu sene 2. devrede de oynatabilmek.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

1.lig takımlarından bedelsiz kiralıklar oyuncular getirtebilirsen takım için baya iyi olur. Bide büyük bir kulübün pilot takımı olursan daha da iyi olur.

Başarılar..
    eto'o bitmiş.

9. HAFTA

Artık topla oynama yüzdemizi iyice yukarıya çektik. Yine bir galibiyet ve galibiyet serimiz 4 e çıktı böylece.

TÜRKİYE KUPASI 1. TUR

Türkiye kupasından elenme şoku yaşıyoruz. Afyonkarahisar gibi bizden daha kalitesiz bir takıma 2-1 yenilerek elendik. En azından 2 tur atlayıp biraz para kazanmak istiyorduk fakat olmadı. Sağlık olsun demekten başka bir söz gelmiyor aklımıza...

10. HAFTA

Tek kelimeyle muhteşem bir maç oldu. Biz kaçtıkça Turgutluspor kovaladı. Son 5 dakikada 10 kişi kalmamız yoksa 2 puan gidiyor mu diye paniklememize neden oldu fakat korktuğumuz başımıza gelmedi. Tolga Doğantez'in 2 golü bize galibiyeti getirdi.

Bu galibiyetle 2. sıraya kadar yükseldik. Artık sıra Hodrimeydan'da. 500 kişiye maç yapmak istemiyoruz, taraftarımızın maça gelmesi bize hem ekstra motivasyon hem de ekstra gelir sağlayacaktır.

11. HAFTA

Pozisyon açısından kısır maçta son 5 dk. da golü bulduğumuz için inanılmaz sevinçliyiz. Ligdeki galibiyet serimiz 6 maça çıktı. Önümüzde zorlu Altay karşılaşması var. Umarım orada da galibiyet serimiz devam eder, en kötü namağlup serimiz devam eder.

12. HAFTA

Çok güzel bir oyunla Altay deplasmanından da 3 puanla dönüyoruz. Artık inancımız tam, biz bu sene çıkacağız. Galibiyet serimiz 8 maça çıktı. Devre arası transferleri için elimizi çabuk tutup şimdiden oyuncularla anlaşmaya çalışıyoruz.

Devre arasına böyle iddialı durumda gelirsek bize kiralık gelmek isteyen oyuncular olacaktır. Gelecek kaliteli oyuncularla bu ligin tozunu attırırız.

PUAN DURUMU

TRANSFER

Kadromuza 2 oyuncu katmış bulunuyoruz.

Mehmet Öztonga yetiştiği kulübüne geri döndü. Bize sol kanatta uzun yıllar hizmet edebilecek potansiyele sahip bir oyuncu aldık. Zaten bu bölgede kullandığımız Faruk Bayar devre arasında %99 bir takımla anlaşacağından sol kanat transfer etmemiz şarttı. Bu transfer için kulübüne 14K gibi cüzzi bir rakam vereceğiz. Doğru bir karar verdik diye düşünüyoruz.

Ramazan ile kalemizi uzun yıllar güvence altına aldık. Ramazan bence bırakın 2. lig ve Bank Asyayı, Süper Ligde de iş yapabilecek bir kaleci. Zaten bizim minimum 2 sene sonra Süper Lige çıkacağımız düşünülürse bu geçen süreçte kazanacağı tecrübe ile birlikte özellik olarak gelişimi iyi olacaktır. Kendisine inancımız tam.

İrfan Başaran için Ocak ayını beklememiz şart. Orduspor 100K gibi rakamlar telaffuz ediyor, bizim bırakın bu rakamı karşılamayı %10 unu verecek paramız yok. Devre arasında kiralarsak, sezon sonunda kontratı bittiği için bedavaya bu transferi de bitirebiliriz.

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    1.lig takımlarından bedelsiz kiralıklar oyuncular getirtebilirsen takım için baya iyi olur. Bide büyük bir kulübün pilot takımı olursan daha da iyi olur.

Başarılar..
    Sezon başında üst liglerden hemen hemen hiç bir oyuncu kiralık olarak gelmeyi kabul etmediler. Gelenler ise hiç bir işime yaramayacak kalitede oyunculardı. Fakat devre arasına lider girersek gelmek isteyecek oyuncular olacaktır diye düşünüyorum. Yönetime Parent Club istediğimi belirttim fakat onlar gereksiz olduğunu söylediler. İmkansızlıklarla başa çıkmaya çalışıyoruz sürekli

13. HAFTA

Baştan sona üstün oynadığımız karşılaşmada 3 puanı tek golle aldık. Deneme oyuncularından kurulu defans (hatta tüm takım) hattımız gol yemiyor. Ligin en az gol yiyen takımıyız.

14. HAFTA

Mükemmel bir futbol sonucunda 4 gollü galibiyet. Şimdiye kadarki en farklı galibiyetimizi aldık. Yine gol yemedik. Galibiyet serimiz 9 maça çıktı. İlk yarıyı lider kapatmak istiyoruz ve bu haftaki rakibimiz lig sonuncusu Mardinspor. Umarım Afyonkarahisar maçında başımıza gelenler bu maçta da başımıza gelmez ve galibiyet serimiz 10 maça çıkar.

15. HAFTA

60 dakikalık bölümünü 10 kişi olarak oynadığımız maçta 3 puanı almamız sevindirici. Kaleye top gelmedi. Galibiyet serimiz 10 maça çıktı. İlk yarının son maçında lig 2. si konumundaki Balıkesirspor deplasmanına gideceğiz. Yine hedefimiz 3 puan, inancımız tam.

16. HAFTA

Balıkesir deplasmanından 1 puanla dönüyoruz. Yine kalemize top gelmese de 1 puan sevindirici. 6 maçtır gol yemiyoruz, fakat devre arası geldi. Defansta çok iyi işler yapan İsmail Güldüren'i Kasımpaşa izliyor. Umarım transfer olmaz ve bizde kalır. İlk yarıyı lider kapattık, şimdi transfere göz dikebiliriz.

PUAN DURUMU

Last edited by utkuciftci : 02.Aralık.2011 at 14:48 Reason: Font değişikliği

Zayıf Ayağına Yatıp Rakipleri Uyutuyorsun Stratejini Sevdim Baskıdan Uzak Tutuyorsun Takımı

Bu Arada Parent Kulübü Zaten Aramaz Yönetim Çünkü Pilot Kulüp O. Feeder Kulüp İsteğinde Bulunman Lazım

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Zayıf Ayağına Yatıp Rakipleri Uyutuyorsun Stratejini Sevdim Baskıdan Uzak Tutuyorsun Takımı

Bu Arada Parent Kulübü Zaten Aramaz Yönetim Çünkü Pilot Kulüp O. Feeder Kulüp İsteğinde Bulunman Lazım
    Yok şimdi devre arasında baktım süper ligden bile oyuncular kiralık gelmek için can atıyorlar, artık dişimizi ve kalitemizi göstereceğiz 2. yarıda

Feeder Club konusunda yanlışın var, aşağıda ss lerle anlatacağım.

Bu Feeder Club (Pilot Takım) isteği;

Tam olarak şöyle diyor "Oyuncularımızı kiralık olarak göndermek amacıyla bir pilot takım bulmalıyız"

Bu da Parent Club (Üst Takım) isteği;

Bu cümlenin tam çevirisi ise şöyle; "İyi oyuncuların maaşlarını ödemeden kiralık olarak alabilmek amacıyla bir ana takım bulmalıyız"

Neyse işin komik tarafı yukarıdaki ss den de anlaşılabileceği gibi yönetim kiralık oyunculara itibar etmediğini söyledi Ben de üstüne başarımızı devam ettirebilmemiz için bulmamız şart dedim, onlar da madem öyle düşünüyorsun peki bulalım o zaman dediler.

Aradan 1 hafta kadar zaman geçti ama sonra bulamadıklarının haberini verdiler

TRANSFERLER

1.5 Senelik Kiralananlar

Barış Ataş (DMC)

İlhan Parlak (ST)

Gökay İravul (MC)

Atınç Nukan (DC)

Muhammed Demirci (AMC)

Murat Akça (DC)

Eren Albayrak (ML)

Sezon Sonuna Kadar Kiralananlar

İrfan Başaran (AMC)

Ulug'bek Baqoev (ST)

Ferhat Bıkmaz (DL)

Sezon sonuna kadar kiraladığımız oyuncuların kontratları sona eriyor. Performansını beğendiğimiz bir oyuncu olursa ve kendisi de makul bir kontrata imza atmayı kabul ederse transfer etmeyi düşünüyoruz.

İşlerimin yoğunluğundan dolayı bayağı bir zamandır oynayamıyor, dolayısıyla kariyer hikayemi paylaşamıyordum. İşlerim hala yoğun ama şimdi bulduğum bu boşlukta biraz bilgi aktarabilirim.

17. HAFTA

Sezonun ilk maçında kendi sahamızda berabere kalıp sevindiğimiz Y.Malatyaspor'u deplasmanda topa daha az sahip olmamıza rağmen 3 farklı skorla yenip devre arasında yağtığımız transferlerin ne denli faydalı oyuncular olduğunu anladık.

18. HAFTA

İlk maçta 2 gol atıp yıldızlaşan İlhan Parlak bu maçta sakatlanınca sıkıntı yaşadık. Denemedeki oyuncumuz Bakouboula allahtan bu boşluğu doldurabildi.

19. HAFTA

Eyüpspor bizi oyun olarak ezdi. Fakat tek şutumuzu gole çevirerek lig 2.sinin deplasmanında 1 puanla döndük. Golleri iki Fenerbahçe oyuncusunun atması ise ilginç bir ayrıntıyı oluşturuyor.

20. HAFTA

Diyarbakırspor'u sahadan silerek rahat bir galibiyet alıyoruz. Maçın henüz 5. dakikasında gol yiyince "yoksa" dedik fakat korktuğumuz başımıza gelmedi. Yalnız artık gol yemeye başladık. Bunun en büyük nedenini defans hattımızın gençleşmesi olarak düşünüyorum.

21. HAFTA

Ortada bir maçtı, galip geldiğimiz için mutluyuz.

PUAN DURUMU

Artık kesin olarak çıkacağıma inandığım için geri kalan maçların tek tek ss larını alıp forumda kirlilik üretmek yerine bütün maçları oynayıp fikstürün fotoğrafını çekmeyi uygun gördüm.

Buradan da görebileceğiniz gibi 5. haftadan sonra ligi namağlup tamamlamış olduk. Ligde ilk 5 haftada 3 mağlubiyet aldık, sonrasında hiç mağlup olmadan ligi tamamlamayı başardık.

İlk senemizde az da olsa çıkarız diye düşünürken çok rahat bir şampiyonluk almamız bizi gerçekten şaşırttı.

Diğer grupta ise Buğsaşspor şampiyon olup çıkmayı garantiledi.

Son yükselen takım da belli olduktan sonra diğer liglerdeki şampiyonlar ve düşenleri de paylaşacağım.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri