1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Kartal Uçuşa Geçti, Avrupa Hava Sahasında ! | Beşiktaş | 1. Sezon

Default Kartal Uçuşa Geçti, Avrupa Hava Sahasında ! | Beşiktaş | 1. Sezon

BEŞİKTAŞ JK

İlk önce kendim bir Beşiktaş taraftarı olarak anlatıyım takımımı size.Beşiktaş 1903'ün Mart ayında ki günlerde kurulan, ilk önce JK yani jimnastik kulübü olarak kurulan Türkiye'nin ilk spor takımıdır.İlerliyen yıllarda futbol sporuna duyulan ilgi nedeniyle Şeref Bey'in amaçları sonucu çoğu sporcu ve kulüp bir çatı altında birleştirilerek Beşiktaş Futbol Takımı kuruldu.

1920'lerin başında bu takım haricinde başka Futbol takımları ortaya çıkınca bir lig oluştu ve Beşiktaş başarılı tarihine ilk adımları attı.

1920'lerden şu ana kadar Beşiktaş Profesyonel Futbol Takımı toplam 66 kupa topladı müzesine. 13'ü Süper Lig, 9'u Türkiye Kupası, 8'i Süper Kupa, 6'sı Başbakanlık Kupası, 1'i Atatürk Kupası, 3'ü Milli Küme, 2'si Türkiye Futbol Birinciliği, 2'si İstanbul Profesyonel Ligi, 11'si İstanbul Ligi, 2'si İstanbul Türk İdman Birliği Ligi, 1'i Pazar Ligi, 1'i İstanbul Şildi, 2'si İstanbul Kupası, 4'ü Spor Toto Kupası, 1'i Donanma Kupası ve 2'si de Türkiye Amatör Futbol Şampiyonası olmak üzere tamı tamına 66 kupa.Ancak bu kadar kupa arasında bir tane Avrupa'dan başarı görememekteyiz.Bu da benim amacım oyundaki.Ama bu oyunla kalmamalı h,er zaman isteğimiz gerçek olması.

Ancak her zaman Beşiktaş diyince akla gelen bir şey vardır.Taraftar grubumuz Çarşı.Beşiktaş takımının fanatik grubu Çarşı. Beşiktaş'ın başarılarında taraftarının da büyük bir emeği vardır.1982'de ünlü Optik Başkan Mehmet Işıklar tarafından kurulmuştur.En ünlü amigosu Alen Makaryan'dır.2008'in yaz aylarında bütün Beşiktaş taraftarlarını üzen bir karar alınmıştı.Çarşı'nın varlığı sona erecekti o tarihte.Ama 21 Ağustos 2008 tarihinde, yaklaşık 200 kişilik bir taraftar grubu alem biter, ortam biter, Çarşı bitmez diyerek Çarşı ve tezahüratlarının devam edeceğini maçka parkında duyurdu.

Çarşı taraftarı her zaman takımı için savaşmamış, Türkiye içinde savaşmıştır.Nükleer santrallere karşı olsun, verilen Şehitlere karşı olsun her zaman tepkisini gösterir.

Maçlarını BJK İnönu Stadı'nda oynar.Bu stad 2004 yılında yenilenip 32,086 kişilik kapasiteye çıkartılmıştır.Times gazetesinin yaptığı "Dünyanın En İyi Stadları" arasında 4. olmuştur.

Bilgiler

Kadromuz

Amacım

- UEFA Avrupa Ligi'nde en az Yarı Final oynamak.
    -Süper Lig ve Türkiye Kupası'nı kaldırmak.

Kuralları okudum, Kabul ediyorum...

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar kardeşim
    malatyAdana!

Transferler Geliyor !

Wayne Bridge 1.9 M £ karşılığı Beşiktaş'ta !

Teknik Direktör Alpay Kartal sol bekte eksik olmadığını söylerken Wayne Bridge transferini şöyle tanımladı ; "Bridge tectübeli bir futbolcu.Sol bekte alternatifimiz var fakat, Doğukan Pala, İsmail gibi isimler daha körpe oyuncular.Malum Avrupa Ligi'nde maçlara çıkacağız.Wayne Bridge'de Avrupa Ligi maçlarında bu özelliğiyle as olacaktır.Bu özellikde beni bir sol bek oyuncu olarak Bridge'i almaya itti."

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

İsmail varken Bridge biraz gereksiz mi acaba ?

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    İsmail varken Bridge biraz gereksiz mi acaba ?
    Ben fazla sevmiyorum açıkcası onun oyun tarzını o yüzden aldım.

Bridge hem sansasyonel bir isim olmuş hem de iyi bir tercih bence..
    Basarılar ve bol şans...

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Öncelikle oyununda başarılar. Brigde transferi bana göre de gereksiz olmuş gibi. Bu transfere harcadığın para ile Beşiktaş'ın eksik olduğu sağ bek ve ya forvet alanlarına yatırım yapabilirdin. Takipçinim, tekrar başarılar

Quote Originally Posted by serdarakyol View Post
    Öncelikle oyununda başarılar. Brigde transferi bana göre de gereksiz olmuş gibi. Bu transfere harcadığın para ile Beşiktaş'ın eksik olduğu sağ bek ve ya forvet alanlarına yatırım yapabilirdin. Takipçinim, tekrar başarılar
    Evet haklısınız aslında.Fakat dediğim gibi İsmail'in oyununu pek sevmiyorum.Şimdi göreceğiniz transferler ile dediklerinizi uygulamıştım zaten.

Quote Originally Posted by Tshabalala View Post
    Bridge hem sansasyonel bir isim olmuş hem de iyi bir tercih bence..
    Basarılar ve bol şans...
    Teşekkürler.

Darwin Quintero 4.1 M £ karşılığı Beşiktaş'ta

Teknik Dr. Alpay Kartal ve genç golcü bir basın toplantısı yaptı.Darwin Beşiktaş'a geldiği için mutlu olduğunu söylerken Alpay Kartal ; "Beşiktaş Bobo'nun gidişinden sonra golcüsünü bulamadı.Darwin o golcü olabilir" dedi.

Maor Melikson 4.3 M £ karşılığı Beşiktaş'ta

Beşiktaş ileri ortasahanın ortasında ki sorunu bu futbolcu ile çözülmesi bekleniyor.

Serdar Kurtuluş 3.2 M £ karşılığı Beşiktaş'ta

Sağ kanatta ki Hilbert yabancı kontenjanına takılacağı nedeniyle Serdar Kurtuluş transferini yaptık.

Giden - Gelen Tablosu

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Darwin Quintero güzel transfer ligi süpürür, başarılar iyi oyunlar.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Başarılar iyi oyunlar

Hazırlık Maçlarımız

Sakatlık

Yorumlar için teşekkürler.

UEFA Avrupa Ligi 4. Tur 1. Maç

Kolay Lokma Zannettik !

UEFA Avrupa Ligi 4. Tur 1. Maç

Darwin İnönü Semalarında Uçuyor !

UEFA Avrupa Ligi Grubumuz

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Zor gruba düşmüşsün

Spor Toto Süper Lig 1. Hafta

UEFA Avrupa Ligi 1. Hafta

Spor Toto Süper Lig 2. Hafta

Spor Toto Süper Lig 3. Hafta

Spor Toto Süper Lig 4. Hafta

Mesaja İlk Önce Bir Rica İle Başlıyorum ;

Kariyerimi takip eden arkadaşlar varsa, girip son maçlara falan bakıyorsanız lütfen bir kaç tavsiyede bulunun, o da olmadı "iyi gidiyorsun", "gidişat kötü" gibi mesajlar atın.

UEFA Avrupa Ligi 2. Hafta

Ayın Futbolcusu

Spor Toto Süper Lig 5. Hafta

Spor Toto Süper Lig 6. Hafta

UEFA Avrupa Ligi 3. Hafta

UEFA Avrupa Ligi Puan Durumu

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Bence güzel gidiyorsun. Avrupa Ligi'nde gruptan çıkarsın, sonraki hedefin büyük olmalı.

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Güzel gidiyorsun kardeşim

Yorumlar için teşekkürler.

Spor Toto Süper Lig 7. Hafta

İyi gidişe dur dedi.

Spor Toto Süper Lig 8. Hafta

Yine zorlandık.

Puan Durumu

Sakatlıklar Üst Üste Geliyor !