1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: Darko Lazovic | Amr | 20

Nesil
    2006
    Yer
    11

Default Darko Lazovic | Amr | 20

Adı Soyadı : Darko Lazovic

Kulüp : Red Star

Pozisyonu : Amr (Aml-Mc-Amc-Mr)

Bana karşı oynadığı etkili futbolla fark ettim.Central Mid-Atak, Winger, Attack Mid. hatta Playmaker, ihtiyaç duyduğunuzda Wide Mid ve tabiki SSde görüldüğü üzere taş gibi Inside Forward oynuyor.Henüz 20 yaşında olduğunuda belirtelim.Bu adamı oynatmadan bu seriyi bitirmem.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2007

Ben mi oynatamadım bilmiyorum ama bende yarım sezonda bir varlık gösteremedi.Satmak zorunda kaldım.

Profili ve fiyatı iyi oynatabilirseniz çok iyi transfer olur...

Nesil
    2006
    Yer
    11

Kanatta Ins. For. olarak kullandım.Ama Cut Inside özelliği olmadığı için etkili olamadı.Daha çok atan değilde servis eden bir yapısı var.Nitekim istatistiklerden de görülüyor bu.Kullanmadım ama sanırım winger olarak çok daha etkili olur.Uzaktan şutları iyi ve gollerde buluyor.1.5 M$'a almıştım.

Not:Bu performansla yılın çaylağı ve en fazla asist yapan oyuncu ödüllerini aldı.

Bir not daha yılın 11ine Malonga ile birlikte giren 2 oyuncumdan biri.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

bu lazo psv'de değil miydi ya ?

Mesaj Yetkileri