Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 126 sonuç

Konu: Galler'de Bala Town İle Zorlu Macera Başladı | 3. Sezon

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Stoke City Bulgaristan'da

UEFA Avrupa Ligi 1. Tur ilk maçında evimizde oynayacağımız Stoke City Bulgaristan'a geldi...Stoke City teknik direktörü Pulis yaptığı açıklamada "CSKA Sofia sürpriz bir ekip amacımız avantajlı bir skor almak olacak...Havanın karlı olacağını düşünürsek çokta zevkli bir maç olmayacaktır...Ayrıca zaten 2 takımda kapanan takımlar bol atakta çıkacağını sanmıyorum..." dedi.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Stoke maçında bence tur şansın %20-25 civarı

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Kısır Geçen Maçta Gol Sesi Yok 0-0

Stoke City ile evimizde 0-0 berabere kaldık...Maçta adam gibi şut neredeyse yoktu...İki takımda defansif oynadı biz atağa çıksak kesin yiyecektik felsefemizi bozmadık onlarda hata yapmayınca maç başladığı gibi bitti...Deplasmanda gol atmaya kaldı işimiz...Taraftarımızda rekor kırdı sağolsunlar bu sezonun en yüksek seyirci rakamına ulaştık

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Hocam maçı kazansan daha iyi olurdu ama yinede avantajlısın deplasmanda gollü beraberlik olursa turuda atlarız diğer maça daha ofansif çıkıp gol bulduğunda defansif oynayabilirsin. Tabii menajer sensin kararları sen verirsin
    malatyAdana!

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Hocam maçı kazansan daha iyi olurdu ama yinede avantajlısın deplasmanda gollü beraberlik olursa turuda atlarız diğer maça daha ofansif çıkıp gol bulduğunda defansif oynayabilirsin. Tabii menajer sensin kararları sen verirsin
    Felsefeyi bozmayı düşünmüyom hacı 1-2 kere bozdum valla hiç yenemedik

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

CSKA Sofia 2. Turda ! 1-1

Evimizde 0-0 berabere kaldığımız Stoke City ile deplasmanda 1-1 berabere kalarak adımızı 2. tura yazdırdık...Maça çok hızlı başlayan taraf olduk Delev'in uzaktan şutu direkten Sorensen'in sırtına çarparak gol oldu...Bu golden sonra kapanmaya başlayan takımımız Crouch'un golüne engel olamadı sonra karşılıklı ataklarla geçen maçta daha da gol olmayınca turu geçen taraf olduk...Rakibimiz ise Perşembe günü oynanacak maç sonunda belli olacak...İlk maçı Schalke evinde 4-2 yenmişti...

Stoke City'i elemek güzel olmuş... Yine de bir üst turda çok zorlanacaz dayı.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Tebrikler turu geçmişiz . Aynen düşündüğüm gibi olmuş
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Stoke City'i geçmen süper ama bir sonraki turu unut sen

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Teşekkürler arkadaşlar bence 16 takım arasına kalmakta başarıdır elensekte üzülmem...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

2. Turda Rakip : Atletico Madrid

Schalke'yi 2. maçta 3-0 yenerek rakibimiz olmayı başaran Atletico Madrid ile ilk maçımızı deplasmanda oynayacağız...Amaç yine kontra ile gol bulabilmek ben oyuncularıma güveniyorum ellerinden geleni yapacaklardır...

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Eleneceksiniz efenim

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Eleniriz tabi rakip Atletico

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Bu arada sizce sezon sonu ayrılayım mı ? ligi alırsam bırakmayı düşünüyorum...İtalya'ya gitme düşüncem var Cesena gibi takımlara tabi teklif gelirse

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Zevk vermiyorsa ayrılmalısın hocam en iyisi hangisiyse oraya git
    malatyAdana!

CSKA Sofia takımını liginde 1-2 sezon içerisinde liginin değişmez lideri yaparsan sıkılabiliyorsun. Ben aynısını geçen seride Fenerbahçe ile oynarken yaşıyordum ve rakip kalıyordum. Cesena bence iyi bir seçim olabilir.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Lig kolay Avrupa'da da ilk sene başarılı olduk sezon sonu istifa edip teklifleri dinleyeceğim Atletico'yu elersek zaten en kötü takıma giderim

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Lig kolay Avrupa'da da ilk sene başarılı olduk sezon sonu istifa edip teklifleri dinleyeceğim Atletico'yu elersek zaten en kötü takıma giderim
    La oğlum sıkıyosa Avrupa Ligi'ni alıp gitsene

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

CSKA Sofia'dan Evinde İlk Kayıp 2-2

Evimizde bu sezon hiç puan kaybetmemiştik ilk maçta deplasmanda da aynı skorla berabere kaldığımız Slavia Sofia karşısında son dakika golüyle evimizde ilk beraberliğimizi aldık...

CSKA Sofia Delev'le Güzel 1-0

Deplasmanda Kaliakra'yı Delev'in güzel golüyle 1-0 yendik ve liderliğimizi sürdürdük...

CSKA Sofia Evinde Liderliği Kaptırdı 0-0

UEFA Avrupa Ligi maçı aklımızdaydı bu maça da yedek ağırlıklı bir kadroyla çıktık ve maalesef 0-0 beraberlik alarak liderliği Ludogorets'e kaptırdık...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Tek Kale Maçın Galibi Yok 0-0

Favor Atletico Madrid evinde tek kale oynadı ancak maçın adamı olan kalecimiz M'Bolhi'yi geçemedi ve maç 0-0 bitti...Gol için yapmadıkları şey kalmadı bizim kontra felsefemiz atak anlamında işlemedi gol yememek için de çok kapandık istediğimiz bir sonuç değildi ama yenilmemekte önemliydi sonuçta Vicente Calderondayız gönül isterdiki 1-1 2-1'lik bir skor alalım ama olsun...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

CSKA Sofia Mucizesine Devam 1-0

2 Maçtada hiç bir şey oynamadan rakibimizi eledik Atletico gerçekteki gibiydi geçen maçtaki gibi tek kaleydiler ama bu sefer isabetli şut atmakta zorluk çektiler biz ise yine kontra taktiğini uyguladık penaltı golüyle kazanmayı başardık...Sevinemedimde haketmeden geçtik turu çok şanslı takımız valla şimdi İspanya ve İngiltere ligleri açık değil bundan kaynaklanırmı bu takımları elemem diyorum ama sanmıyorum çok sağlam takım seçtiğimi düşünüyorum o kaleci varya manyak yahu kanatlara baksanız zaten yavaş adam yok birazdan taktikle saveyi atacağım inanmayanlar veya taktiği denemek isteyenler için...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Save

Kariyere bakmak isteyenler bakabilirler boyutu bayağı yüksek anca uplandı

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Taktik

http://www.sendspace.com/file/zrcsth

Taktiğimizde burada kapanan bir taktik kontra-atak futbolu oynuyoruz bu ayardaki takımlar için biçilmiş kaftan...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Çeyrek Final'de Rakip : Valencia

Çeyrek Final'de yine İspanya'dan bir takımla eşleştik...Twente,Rangers,PSV ve Mainz'in olduğu Çeyrek Final'de City'den sonra gelebilecek en zor rakibi seçtik artık elenmenin vakti geldi bence Atletico Madrid takım oyununu iyi yansıtamıyordu ama Valencia'da iyi bir bitirici ve takım oyunu oynayan bir kadro var...

Hocam valla umarım yanılırım demiştim vallahi yanıldım, ben Fenerbahçe ile evimde 4 yedim elendim Atletico'ya. Valencia'yı geçersen finale çıkarsın benden söylemesi.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Yav valla öyle bir takım almışımki pişman oldum takımda kötü oynayan adam yok valla MC'ler Xavi kesildi zaten UEFA'da attığımız goller ya direkten giriyor ya penaltı ya da duran top ilginç bir takımız zaten saveye bakanlarda görmüştür İspanya Ligi vs. açık değil Monzano varsa belki normal sonuç ama çok kaçırdılar kalecimizde harikaydı Valencia karşısında bu kadar şanslı olamayız bence...Ligi de çok boşladık liderliği kaptırdık lige odaklanmamız lazım...

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

CSKA Sezonun İlk Mağlubiyetini Tattı 2-1

Yenilebileceğimiz bir maçtı sonuçta Litex deplasmanı...Lider'in de yenilmesi bizi rahatlattı puan farkı 1'de kaldı...

CSKA Sofia Golcüsüyle Güzel 2-0

Golcü oyuncumuz Moraes'in attığı gollerle Beroe'yi 2-0 yenip liderlik koltuğuna oturduk...

CSKA Sofia İlk Yarıda Bitirdi 3-0

Deplasmanda Lokomotiv Sofia'yı ilk yarıda attığımız gollerle 3-0 yendik...

Valencia gelmiş. Bu kez eleneceksin buraya yazıyorum dayı

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

E bir zahmet elenelim

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Sen daha elenmedinmi hocam ya
    malatyAdana!