Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 126 arası toplam 126 sonuç

Konu: Galler'de Bala Town İle Zorlu Macera Başladı | 3. Sezon

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bucayla da iyi iş yaptın ama sonu gelmedi ne yazık ki Balayı da iyi yerlere getireceğine eminim

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Takımımız Hakkında Bilgiler

Bu Sezon Oynayacağımız İlk 11 :

CSKA Sofia ve Buca'da kullandığım dizilişle sahada olacağız ideal 11'imiz de bu diyebiliriz...Bir kaç önemli oyuncumuzu tanıtacağım şimdi...

John Irving

Dün azda olsa bahsettim kendisinden takımımızın kaptanı Irving'den çok ümitliyiz...Hem yetenekli hem de İngiliz olması çok büyük bir avantaj bizim için...

Michael Byron

Kendisini ligin en güçlü takımı TNS istedi ancak vermedik...Irving gibi bu arkadaşımız da İngiliz ve çok yetenekli...Ona da güveniyoruz önemli silahımız olacak...

Peter Doran

Yine bir İngiliz arkadaşımız...Sol bekte bizi idare edeceğini düşünüyorum...

Gwydion Ifan

Bu lig için yeterli bir forvet gibi duruyor Ifan...Ligde göreceğiz neler yapacağını benim güvenim tam ona...

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Irving görünce Cleveland Cavaliers'taki Irving sandım dedim ne oluyor bismillah Burda da başarı hayal olur Mistır Özkan :X

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Valla çok uzun kalmayı düşünüyorum ligi istediğimiz kadar alalım maaş zaten hep az gelecek Avrupa'da başarı önemli bu sezon hedefimiz ilk 4...Kısıtlı kadromuzla başarılı olabilecek miyiz göreceğiz...

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kanka bizi Türkiye liginden başka bir lig kesmez
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben de Kariyerimde 3 sezon Galler'de mücadele ettim, para sıkıntısı en büyük problem amatör ve boşta olan genç regenlere mutlaka göz at ligi rahatça götürecek adamlar bulursun.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri