1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Bilgisayar Performansı

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Default Bilgisayar Performansı

merhabalar 12'yi oynarken bilgisayar performansı 4.5-5, oyun hızı 5 olarak oynardım her zaman.. fakat 2 gündür aynı bilgisayarda oyun açarken tek lig açsam bile bilgisayar performansı ve oyun hızı yarım yıldız evet tam olarak yarım yıldızla gösteriliyor..bunun nedeni nedir sorun nerededir ? buyrun bu da laptopun özellikleri..

Ekran kartı da GeForce GT 335M..

Fazasıyla canımı sıkıyor bu durum ve 2 gündür yeni kariyer açamıyorum..

Banada olmuştu bu olay. Bendeki sorun virüsten kaynaklanıyordu format attıktan sonra düzeldi, sende deneyebilirsin.

64 bit yap bence

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

bu 64Bit'i nasıl yapıyoruz netten araştırdım ram'in performansa iyi geliyormuş ama nasıl yapılacagını bilmiyorum ve nette de bulamadım..

@Alper

teşekkürler bu arada format attım ve eskisi gibi oldu ama 64 bit olayını da yapmak istiyorum

64 bit işletim sistemi,yani makinayı tekrar formatlaman gerek

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Aynı sorun bende de var.

Nesil
    2006
    Yer
    Fikstüre Bak..

Quote Originally Posted by nikootinn View Post
    Aynı sorun bende de var.
    çözebildin mi hocam..

valla format attım biraz yükseldi bilgisayar performansı ama sonra yine düştü.. 3 yıldızn üstünü göremiyorum..bu da canımı sıkıyor açmıyorum daha oyun..Systemrequirementslab sitesinde çubuk en sona kadar gidiyor o derece ama yok arkadaş..her şey 2 hafta içinde oldu delirecem..

Nesil
    2008
    Yer
    fethiye

Quote Originally Posted by Fietra 10 View Post
    çözebildin mi hocam..

valla format attım biraz yükseldi bilgisayar performansı ama sonra yine düştü.. 3 yıldızn üstünü göremiyorum..bu da canımı sıkıyor açmıyorum daha oyun..Systemrequirementslab sitesinde çubuk en sona kadar gidiyor o derece ama yok arkadaş..her şey 2 hafta içinde oldu delirecem..
    Ben de format attırdım fakat henüz kurmadım oyunu sınav dönemi bitsin bi bakalım

Mesaj Yetkileri