Sayfa 191 / 191 İlkİlk ... 91141181189190191
5,701 ile 5,725 arası toplam 5725 sonuç

Konu: İtalya Serie A | 2015-16 Sezonu

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Juve Roma maçı inanılmaz efsaneler var kavga var dövüş var daha ne olsun ?. Skor 2-2 juve 2 golü de penaltıdan attı ama ikisi de ceza sahası dışında bence, hakem çok kötü bu maçın ilk yarısının hakkı 2 kırmızı falandı 6 sarı kartla kapattı.

Nesil
    2003
    Yer
    Antalya

Salih de ilk kez kulübede bu maçta.
    daha 19 yaşında, düşlerinde özgür dünya...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bonucci'nin süper golüyle 3-2 kazandık

Juventus 22 maçtır, yani tam 1 yıl, 8 ay, 28 gündür sahasında yenilmiyor. Serie A'da bir daha Juventus'un hanesine yazılıyor.
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Almeida imzayı attı...

Portekizli golcü Hugo Almeida, İtalya Serie A takımı Cesena'ya transfer oldu.

Bugün İtalya’ya giderek sağlık kontrolünden geçen 30 yaşındaki forvet, siyah-beyazlı kulübe bir yılı opsiyonlu iki yıllık sözleşme imzaladı. Deneyimli oyuncu İtalyan kulübünden yıllık 400 bin euro alacak. Portekizli futbolcu Beşiktaş’ın yıllık 2.5 milyon euroluk teklifini geri çevirmesinin ardından serbest kalmıştı.

(NTV Spor)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul, Antalya

Yanlış bilmiyorsam %43 de vergisi var o paranın. 220-230 bin euro civarı bir para alacak yani.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Bence, telaffuz edilen para vergiler hariçtir. Bir haberde, Almeida'ya 700 bin euro teklif edildiği yazıyordu çünkü daha önce.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul, Antalya

Evet, öyleymiş. Net 400 bin alacakmış, maç sayısına göre 100 bine kadar bonus kazanabilirmiş, Cesena ligde kalırsa 300 bin prim alacakmış. 2,5 milyon euroyu beğenmeyen adam şimdi en fazla 800 bin kazanacak. Komik bir durum.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Aynı FM'deki gibi. Bizden aldığı 2 milyonu beğenmeyip boşta kalınca 500 bine imza atan oyuncular

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Cesena'nın ligde kalacağını sanmıyorum. Almeida bu maaş düşüşünün yanında 2. lig topçusu olur zaten laik olduğu yer de bana göre orası.

Bizden puan aldı bu adamlar gerçi öyle de ilginç bir şey var.

Bu hafta galibiyet aldık ve önümüzdeki maç Verona ile olacak. Verona deplasmanına gideceğiz ve rakibimiz gerçekten sağlam başladı sezona kadro kalitesine bakışla.

İç sahada 2 galibiyet, 1 beraberlikle gidiyorlar yenilgileri yok. Umarım bu hafta bu deplasmandan 3 puan ile döner ve yolumuza iyi devam ederiz.

Açıkcası ben takımın gidişatından memnunum. Geçen sezon 6. hafta itibari ile 8 puan ile 9. sırada bulunurken bu sezon 11 puan, 5. sıradayız. Savunma sorunu yaşamasak çok daha iyi yerlerde olabilirdik.

Bu sezon amacımız şampiyonluk olmamalı bir an önce Avrupa kupası vizesi almalıyız. Milan gibi bir deve sadece İtalya Liginde oynamak yakışmıyor.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Almeida hak ettiği paraya imza atmış.Allah'tan yönetimin sözleşme uzatma teklifini kabul etmedi.Yoksa bu kazmaya gereksiz para saçmaya devam edecektik.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Söylenen;
    Almeida, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Cesena'nın bir parçası olduğu için büyük mutluluk duyduğunu belirterek, "Geçmiş geçmişte kaldı, artık yalnızca geleceğe bakıyorum. Bu benim için Cesena ile adım attığım serüvenin başlangıcı. Ufak bir sakatlık yaşadım. Maç formuna ulaşabilmek için çalışıyorum. İki hafta içinde formuma dönmeyi amaçlıyorum" ifadelerini kullandı.

Aslında demek istenen ;
    Almeida, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Cesena'nın bir parçası olduğu için aslında hiç de mutlu olmadığını belirterek, ''Geçmiş geçmişte kaldı, yaptık bir aptallık. Artık yalnızca attığım imzaya bakıyorum, o da bana bakıyor. Bu benim için 2. lig yolunda Cesena ile adım attığım serüvenin bir başlangıcı. Bu sezon bol bol sakatım der yatarım. Maç formuna falan gerek yok en kral oyunumu oynasam bile sahada dikilmekten başka bir şeye yaramıyorum. İki hafta içinde eski işe yaramazlığıma dönmek istiyorum.'' ifadelerini kullandı.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Maç Programı

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

yhaa byle scma ankt sorusu mu olr yhaaa. tabkide juve şamp olcak .d .d
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    yhaa byle scma ankt sorusu mu olr yhaaa. tabkide juve şamp olcak .d .d

Orası belli olmaz canısı

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Juventus'un yeni transferini gördünüz mü beyler?

Transfer gibi transfer diyebilirim. Juventus TV'ye alınan yeni model Laura Barriales'e bir bakmanızı rica ediyorum.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Juventus'un yeni transferini gördünüz mü beyler?

Transfer gibi transfer diyebilirim. Juventus TV'ye alınan yeni model Laura Barriales'e bir bakmanızı rica ediyorum.
    sen buna laura demişsin ama bu bildiğin ebru akel

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bugün Fiorentina-Lazio maçına baktım ilk devre ve ikinci yarının 15 dakikası süresince. Lazio çok güzel kontra atak oynuyor özellikle fakir Falcao'su olan eski Nice'lı forvet Djorjevic çok tehlikeli bir oyuncu olmuş bu sayede ellerinde.

İlk yarıda Lazio kesinlikle açık alan bırakmadı ve ani bir atakla golü buldu. 2. yarı başında Kurtic-B. Valero değişikliği oyuna tekrar başlamasını sağladı Fiorentina'nın. İyi pozisyonlar buldular ama değerlendiremediler.

90. dakikada Lulic ile 2-0 yapmış ve kazanmış Lazio. Lazio daha çok can yakar bu kontra atak oyunu ile.

Gelelim biz kendi maçımıza...

Genelde hücum hatlarından korkarım rakibin ama Verona'da bu korkum daha azdı çünkü Toni'nin olduğu bir takım havadan oynamayı seçeceği için Alex - Rami ikilisin en iyi hatta tek özelliği hava topu.

Toni buna rağmen çok net pozisyonlar buldu ama Abbiati nefis bir maç çıkardı. Takımın genel hakimi Milan'dı ama Verona her zaman etkili kontralar bulan bir takım olmuştur.

El Shaarawy çok etkisiz oynadığı dakikalar sonrası bir pası ile bütün kötü oyununu nötrledi.

Honda çok güzel oynadı ve kazanmamızı sağladı. Muntari - Essien - Poli üçlüsü rakibi çok boğdu orta alanda.

Essien'e özel bir parantez açmak isterim maçın başından sonuna kadar çok istekli ve agresifti.

Torres çok etkili değildi yine ama duvar olma görevini yaptı, bir tane de pozisyon olmayacak denilen bir atağı pozisyona çevirdi.

3-1'lık galibiyet bize çok iyi gelecektir, böyle oynamaya devam edersek sezon sonunda hak ettiğimiz yere Şampiyonlar Ligi'ne gideriz.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Mancini'li Inter yine yenilmis. Inter'in kadrosu baya kotu, Mancini de oyle hemen toparlayamaz takimi. Devre arasinda ve sezon sonunda kadroya yeni isimleri katmalilar. Mevcut oyuncular hak etmiyor Inter'de oynamayi.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

İtalya Serie A'nın köklü takımlarından Parma, iflas ettiği gerekçesiyle küme düşürüldü.

İtalya'nın köklü kulüplerinden Parma, iflas ettiği gerekçesiyle Serie A'da küme düşürüldü. Mali krizle boğuşan ve yakın bir süre önce sembolik bir rakamla satılan kulübün, sezon sonuna kadar Serie A'da oynaması gereken tüm maçlarda 3-0 hükmen mağlup sayılacağı bildirildi.
    Parma Başkanı kayıp
    İtalya basınında yer alan haberlerde, Parma Başkanı Giampietro Manenti'nin İtalya bankalarındaki paralarını çekerek ülkeden ayrıldığı belirtildi. İki gündür Parma kulüp binasına uğramayan başkanın telefonlara da çıkmadığı bildirildi.
    Kurtarılması zor
    Konu hakkında açıklama yapan Parma Valisi Pizzarotti, "Futbol Federasyonu ve kulüptekilerle her gün iletişim halindeyiz. Durumun nasıl çözüleceğini tartışıyoruz ama sakinleşmemizi gerektirecek bir çözüm bulunabilmiş değil" diyerek Parma'nın kurtarılmasının zor olduğunu belirtti.
    Sadece 40 bin euro kaldı
    Kulüp hesabında sadece 40 bin euro kalan Parma'nın durumuyla ilgili olarak 19 Mart'ta bir duruşma düzenlenecek ve mahkeme burada borçların yapılandırılması, iflas veya başka bir kararı onaylayabilecek. Parma'nın durumu ise bu mahkemenin vereceği karardan sonra netlik kazanacak. Öte yandan, o tarihe kadar Parma'nın fikstüründeki maçların yine erteleneceği düşünülüyor.
    Kazanılan puanlar ne olacak?
    Serie A'nın yaptığı açıklamada Udinese maçınde güvenlik görevlilerine bile para veremeyen Parma'nın iflası sonrasında bu zamana kadar aldığı sonuçların Parma'nın hanesinde kalacağı, sonraki maçların 3-0 hükmen tescil edileceği belirtildi. Bu kararın dayanağı ise lig talimatlarında düşürülme zamanı ile ilgili madde. Madde şu şekilde:
    "Düşürülme cezası ligin ilk yarısında verilirse, takımın oynadığı tüm maçlar geçersiz sayılır ve rakiplere hükmen 3-0 veya duruma göre 6-0 galibiyet yazılır. Düşürülme cezası ligin ikinci yarısında verilirse, ceza alan takımın o tarihe kadar oynadığı maçlarda kazandığı puanlar tabloda kalır ve sonraki maçlar 3-0 rakip lehine tescillenir."

Kaynak : Milliyet

Dünya'ya peynir(parmesan) ve araba (Ferrari) veren bu sehrin takimi ekonomik buhran yasiyor vay be.

Nesil
    2014
    Yer
    Utrecht

Osvaldo Mancini hocamı dövmüş.

Tapatalk ile gönderildi.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Balotelli Milan'a kiralanmış. Yeniden geçmiş olsun hocam [MENTION=268836]Kaka Leite[/MENTION]

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by playeray View Post
    Balotelli Milan'a kiralanmış. Yeniden geçmiş olsun hocam @Kaka Leite
    Sus sus.

Haberi okuduğumdan beri yıkık dökük bir haldeyim. Bu takımın başına teknik direktör olarak kim geçerse geçsin sonuç aynı olacak. Yönetimsel bir değişim olmadıktan sonra isterse birisi takıma dünya üzerindeki tüm paraları versin.

Romagnoli transferi harici yine mükemmel bir sezon bizi bekliyor. Fiorentina maçında stopere koymuş Romagnoli - Ely'yi adamı çıldırtıyor. Ely kimdir kardeşim? Hakem anladı dilimizden 36. dakika da oyundan attı oyuncuyu, 10 kişi devam ettik.

Sezon yine Balotelli'nin yalancı koşularıyla devam edecek bu transfer ile birlikte. İbrahimoviç derken, yıldız istiyoruz derken gelinen nokta her seferinde canlı bomba misali takımı havaya uçuran Balotelli adındaki yıldızımız takımımıza hayırlı olsun!

Bu transferin benim açımdan tek sevindirici noktası FM de Balotelli'yi çok iyi kullanıyor olmam. Keşke gelmeseydi de FM'de kullanmasaydım ya neyse...

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Dün Milan Empoli'yi sahasında 2-1 yendi. Maçın ikinci yarısını izledim. Çift forvetli dizilişte Bacca - Luiz Adriano ikilisi çok iyi ama lakin bekler 4-3-1-2 sistemine uygun bekler değil, kanatsız dizilişte beklerin o kanadı komple kullanmalı. Menez iyileşince 4-2-3-1 yada 4-4-2 oynamalılar.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bu sezon Milan maçlarını izlememeyi düşünüyorum. Ben yine dayanamam açar izlerim ama gerçekten büyük bir sinirim var yapılamayan transferlere, getirilemeyen hocalara.

İbrahimovic adı bu sezon bir çok takımı baltaladı. ''geldi, geliyo, gelecek'' derken tek bir alternatif üzerinden yürümenin cezasını biz dahil başka takımlarda çekti. İbrahimovic diye çıkılan yolda Balotelli'yi alarak stop dedik transferlere. Orta alanda büyük bir eksiklik vardı ancak Witsel transferini de gerçekleştiremediler.

Savunmaya genç bir arkadaş aldılar ki benim favori transferim Romagnoli'ydi. Eyvallah bu transfer harika oldu ama yanını dolduramadıktan sonra 20 yaşındaki bir adamdan sen ne bekleyebilirsin?

Bacca ve Romagnoli transferleri haricinde öyle tuttuğum ahım şahım bir transfer yok. Takımda eksikler çok çok fazla ama biz gayet rahat her bölgeyi doldurmuşuz gibi gittik, İbrahimovic'in peşine düştük. İbrahimoviç kimdir abi? Sana gelse kaç sene katkı verebilir?

Bacca'yı almışsın, L. Adriano da gelmiş yanına genç iyi birini çak yoluna bak. Balotelli genç kavramına uyuyor ama iyi sözü onun yanından geçemez. Haberlerde çok akıllandığı, gelirken birçok maddeye imza attığı falan filan dolaşıyor. Bu adam bu yaşına kadar ne verdi? Bu adam zaten bu hareketleriyle ünlü oldu.

Umut bağladığımız adamlar çok yanlış. Bu sezonda kolay gelsin diyorum takım için gerçekten işimiz çok zor.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Mesaj Yetkileri