Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 207 sonuç

Konu: Bir menajer eski günlerini arıyor

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default Bir menajer eski günlerini arıyor

BLACKPOOL

TAKIMIMIZ

KADROMUZ

Kuralları okudum ve kabul ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Arkadaşlar Bilgiler yerine takım kadrosunun SSini koymuşum kusura bakmayın

INFORMATION

Oyuncularımıza bakarsak Barry Ferguson dışında çok iyi bir adamımız yok. Transfer sezonu baya zevkli geçecek gibi

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Başarılar kardeşim .
    malatyAdana!

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Başarılar dilerim

transferlerini merakla bekliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Başarı dilekleriniz için teşekkür ederim.

TRANSFERLER

Kaliteli oyuncular düşük itibarımız nedeniyle bize gelmek istemedi.Hal byle olunca biz de iyi oyunculara yüksek meblalar ödemek zorunda kaldık.

ARTJOMS RUDNEVS

Forvet hattımızda Taylor-Fletcher haricinde iyi bir isim bulunmadığı için bu takıma santrafor almak şart oldu.Bize gelmek isteyen oyunculara baktığımızda aklımıza ilk olarak Rudnevs sonra da Billy Sharp ismi geldi.Billy Sharp için 6.5 MN istenince biz de 4.4e hem Sharptan iyi hem de ucuz olan Rudnevs'i aldık.Bu sezon Rudnevsten çok şeyler bekliyoruz

MATTEO FERRARI

Takımın stoperleri takıma göre çok iyi olsa bile ferrari boştayken kaçırmayalım dedik.En iyi stoperimiz ve en iyi oyuncularımızdan biri oldu Ferrari.

SPAS DELEV

Amacımız takıma 1 ml 1 de st almaktı.En zayıf bölgelerimiz buralardı.Biz de aday ML oyuncuları arasında Delev ve Arana arasında kaldık.Hemen hemen aynı kalitede olan 2 oyuncudan Delev'in 1 MN daha ucuz olması nedeniyle Delev'i tercih ettik ve Sol Açık açığımızı da kapattık.

TRANSFERLER VE ALT TAKIMA GÖNDERİLEN OYUNCULARDAN SONRA YENİ KADRO

HAZIRLIK MAÇLARI

Hazırlık maçlarında tatile gittiğim için çok ta bi önemi yoktu ama yine de görmek istersiniz diye koydum

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

başarılar dilerim

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    başarılar dilerim
    teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

CHAMPIONSHIP BAŞLIYOOOR....

İlk 3 maçta hiç te beklemediğim derecede kötü bir performans sergiledik.4. maçta ise kullandığım yeni taktik çok işe yaradı ve Leicester gibi bi takımı çok rahat yendik.Kupada ise güçsüz Tranmere karşısında rahat bir galibiyet aldık.1 yenilgimiz var ama uygun taktiği bulmak çok önemliydi ve bulduk. Tek kötü nokta Rudnevs'in kötü performansı.Diğer oyuncularım ise çok iyi oynuyor.Umarım kalan maçlarda Rudnevs te forma girer

Daha altliglerde olduğum için küçük görüntü paylaşıyorum ama isterseniz bundan sonra Split Wiev paylaşabilirim.Görüşlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum
    Last edited by omersal : 16.Aralık.2011 at 09:54

başarılar güzel gidiyosun inş davamı gelir

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Dostum , başarılar
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Rules View Post
    başarılar güzel gidiyosun inş davamı gelir
    Çıkışımızı sürdürüyoruz.SSler yarın gelecek şu anda yatmam gerek 3 futbolcu transfer etsem de ekstra bi katkı gelmedi transferlerimden ama takımın geri kalanı gerçekten çok iyi oynuyor. Açıkçası bu kadar iyi oynayacağımızı hiç beklemiyordum

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Dostum , başarılar
    Teşekkürler

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

5. HAFTA

6. HAFTA

7. HAFTA

GENEL YORUM

Neredeyse tek kale oynadığım Hull maçında son vuruşlardaki beceriksizliğim sebebiyle 2 puan bıraktım.Ama böyle maçlar her zaman olacaktır.Benim için önemli olan güzel oyundu ve oyuncularım iyi oynuyolar.Şimdilik iyi gidiyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

2. TUR

Kolay bi maç olarak görmüştük ama oldukça zorlandık tek kale oynamamıza rağmen.Neyse ki Rudnevs ilk golünü attı

3. TUR

Premier Lig'deki rakibimizi kolay geçtik.Daha zor bi maç bekliyordum açıkçası

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Gerek fazla ilgi olmadığı için gerekse kariyerimde hızlı ilerlediğim için 20. haftaya kadarki sonuçları fikstürden koyuyum dedim

8.-20. HAFTALAR

Çok iyi gidiyorduk Nottingham maçına kadar.Peterbrough deplasmanında da 90+3te yedik ve berabere kaldık.Nottingham maçında da 80de yedik ve yenildik.Bu yenilgiden sonra 6 puan alacağımız 2 maçtan 1 puan çıkardık ve bunun sonucunda taktik değişikliğine gittik.

21. HAFTA

Yeni taktikle oynadığımız ilk maçta ligin güçlü ekiplerinden Birminghamı deplasmanda farklı geçtik(ligdeki durumu kötü ama oyuncuları gerçekten iyi).

22. HAFTA

Birmingham maçından sonra ligin açıkara en güçlü takımı West Ham'ı da net bir skorla yenmeyi başardık. 12. haftada oturduğumuz liderlik koltuğunu 22. haftaya kadar korumayı başardık böylece

PUAN DURUMU

CHAMPIONSHIP OYUNCU VERİLERİ

OYUNCULARIMIZIN SEZON PERFORMANSI

Genel olarak baktığımızda takımın gol yükünü santraforlar çekmiyo.2 santraforumuz Rudnevs ve Fletcher'ın toplam gol sayısı sadece 16.Buna karşın Ferrarinin(DC) 13 ve Grandinin(MC/AMRL) de 12 golü var.Forvetlerimiz iyi olmasa bile takımımız ligin en çok gol atan takımı şu anda. Son 2 maçta tekrar formumuzu yakaladık.Umarım 11 haftadır oturduğumuz liderlik koltuğunu sezon sonuna kadar bırakmayız.Ama Notts , Leicester ve özellikle de West Ham bizi sene sonuna kadar çok zorlayacağa benziyor.

Yorumlarınızı eksik etmeyin..Herkese teşekkürler..

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Hocam şöyle sağlam hızlı bi forvet al takıma o zaman izle takımı
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Hocam şöyle sağlam hızlı bi forvet al takıma o zaman izle takımı
    Öyle bir forvet şart ama takımın itibarı düşük olduğu için hiçkimse yok o şekilde.En iyisi Rudnevsti ama o da çok iyi oynayamıyor.Hızlı forvetleri ben de çok severim.Zaten Premier Lig'e çıkarsak öyle bir forvet alırım ama şimdi araştırıyorum bulabileceğimi zannetmiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Öyle bir forvet şart ama takımın itibarı düşük olduğu için hiçkimse yok o şekilde.En iyisi Rudnevsti ama o da çok iyi oynayamıyor.Hızlı forvetleri ben de çok severim.Zaten Premier Lig'e çıkarsak öyle bir forvet alırım ama şimdi araştırıyorum bulabileceğimi zannetmiyorum
    Darwin Quintero (soyadını tam yazdım mı bilmiyorum) çok iyi oyuncu.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Darwin Quintero (soyadını tam yazdım mı bilmiyorum) çok iyi oyuncu.
    Oyuncu bize gelmek isteyen oyunculardan çok daha kaliteli maalesef :/

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

4. TUR

ÇEYREK FİNAL

Yarı finalde rakibimiz Fulham oldu. Büyük ihtimalle bu turda eleneceğiz ama yarı finale çıkmak ta gerçekten müthiş bizim için.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

23.-39. HAFTALAR

SON PUAN DURUMU

OYUNCULARIMIZIN SEZON PERFORMANSI

YARI FİNAL 1. MAÇ

YARI FİNAL 2. MAÇ

3. TUR

4. TUR

5. TUR

6. TUR

Son haftalarda çok kötü sonuçlar alıyoruz.Önceki aldığımız puanların kredisini kullanıyoruz.Nott Forest ta son haftalarda çok puan kaybediyor.Bu nedenle ilk 2de biraz rahat gibiyiz ama bu skorlar devam ederse bilmiyorum ne yapacağız.Nott Forest ile evimizde bi maçımız var.Bu maç çok önemli üst lige çıkma açısından.Leicester ise Sven-Goran Erikson önderliğinde çok iyi bir sezon geçiriyor.Wset Ham dan korkuyodum ama onlar da 2. yarı resmen çuvalladılar.Son 7 haftaya girilirken tüm kötü sonuçlara rağmen 7 puan öndeyiz Nottingamdan.Premier lige göz kırpıyoruz

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Default Premıer Ligdeyiz!! Sırada şampiyonluk Var

BLACKPOOL PREMIER LİGDE!!!!!!!!!

Blackpool müthiş bir sezonun ardından Premier League'de oynamaya hak kazandı ! Son maçta Nott Forest'ı yenmeyi başaran Blackpool üst lige çıkarken Leicester'a da büyük bir kıyak yapmış oldu.Maç sonunda Ömer Gelebek'ten büyük bir röportaj beklenirken Ömer Gelebek şunları söyledi: " Premier Lig'e çıktığımız için çok mutluyuz ancak daha işimiz bitmedi.4 maç var ve şampiyonluk ipini göğüslemek istiyoruz.Asıl röportajı lig sonunda vericem diye konuştu"

40. HAFTA

41. HAFTA

42. HAFTA

PUAN TABLOSU

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Şampiyonluk gelmiş yeni sezon hazırlıklarını hemen başla
    malatyAdana!

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Şampiyonluk gelmiş yeni sezon hazırlıklarını hemen başla
    Yeni sezonda çok şey yapmam gerek.Devre arasında Başkan 17 Mn Sterlin bütçe vermişti.İnş bu sefer de öyle bi bütçe alabilirim.

Başarılar dilerim

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şampiyonluktan dolayı tebrik ederim, Premier lige başlamadan önce kaliteli (özellikle fiziki yönden kuvvetli hızlı) oyuncuları kadrona katmanı tavsiye ederim.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

35 . HAFTA

36 . HAFTA

37 . HAFTA

38 . HAFTA

ŞAMPİYON BLACKPOOL!!!

Sezonu Leicester'ın önünde şampiyon tamamladık ve Premier Ligde oynamaya hak kazandık.

PUAN TABLOSU

PLAY-OFF FİNAL MAÇI

OYUNCULARIMIZIN SEZON PERFORMANSLARI

GENEL OYUNCU VERİLERİ

YILIN MANAJERİ

CHAMPIONSIP EN İYİ 11

PREMIER LEAGUE

GENEL DEĞERLENDİRME

Sezon başından beri küçük kazanamama serileri yapsak ta genel olarak istikrarlı ve mükemmel bir sezon geçirdik.Sezon başında 5 mn lik bütçemizi iyi kullandık ve 6 mn harcamamıza rağmen devre arasında başarımızdan dolayı 17,5 mn sterlin bütçe daha verdi yönetim.O paraya dokunmadık çünkü kadromuz bu ligin üstesinden gelmeye yeterdi ve öyle de oldu.Ligi resmen domine ettik ve şampiyonluğa ulaştık.Takım oyununu iyi oynadık , oyuncularım ellerinden geleni yaptılar ama premier league çok ayrı ve çok zor bir kulvar.Bu nedenle çoğu oyuncumla yollarımızı ayıracağız gelecek sene.Yepyeni bir kadro kuracaz ve ilk sezon lige alışmaya çalışıcaz.
    Kısa vadede hedefimiz EPLde orta sıralarda bir yer edinmek.Uzun vadede ise İngilterenin en büyük takımları arasında yer almak.Bir Chelsea bir Liverpool olmak. Bakalım gelecek sezonlar neler gösterecek

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by umudily View Post
    Başarılar dilerim
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Şampiyonluktan dolayı tebrik ederim, Premier lige başlamadan önce kaliteli (özellikle fiziki yönden kuvvetli hızlı) oyuncuları kadrona katmanı tavsiye ederim.
    Teşekkürler.Bütçemiz yettiğince yepyeni bir takım yaratmayı düşünüyorum. Kaliteli oyuncular şart çünkü EPL çok zor bir kulvar.Geçen sezon Everton ve Fulham karşısında çok çaresiz kaldık.Bu sezon öyle olmamalı

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Rudnevs dışında kadrodaki tüm oyuncularımı sattım ve yepyeni bir takım kurdum.

GK : Kaleye bedelsiz olarak 23 yaşında bir ispanyol ve 26 yaşında 5.5 mn sterline bir hollandalı kaleci aldım.Hollandalı büyük ihtimal kiralık gidecek.İspanyol kaleci tüm kariyeri boyunca İspanyada kalmış ve gelecekte İspanyanın en iyi kalecilerinden biri olması bekleniyor.Hollandalı kaleci ise tüm hayatını Hollandada ve 1 sezon haricinde tek takımda geçirdi.

DR : Defansın sağına 24 yaşında Fransız solbek transfer ettim 5.5 MNye.Oyuncu aynı zamanda zor durumlarda DC WBR ve DMC mevkiinde de düşünülebilir.

DC : Defansın ortasına 25 yaşında italyan ve 27 yaşında alman stoper transfer ettim.İtalyan oyuncuyu bedelsiz aldım Alman stopere ise 5,75 MN ödedim.Alman stoper kafa toplarında etkili , İtalyan ise daha çok yerde etkili.

DMC : 23 yaşında hollandalı ön libero aldım 3.3 MNye..aynı zamanda bu oyuncu dl , mc , dr , wbl ve wbr de de zorunlu durumda görev alabilir.Ön liberoya aldığım ikinci isim ise genç bir norveçli. 22 yaşındaki futbolcunun ana mevkisi önlibero ama aynı zamanda dc ve mc de de alternatif olabilir.Ayrıca Norveçli çok hızlı aynı zamanda da uzun taç atışları kullanabiliyo.Bu futbolcu da 5 mn ye Blakpool kadrosunda

MC : Fransadan transfer ettiğim 26 yaşındaki Portekizli aynı zamanda ml ve mr de de oynayabiliyo.Oyuncu 6 mn karşılığında Blacpool un yolunu tuttu.Bu mevkiye aldığım bir diğer oyuncunun bonservisine ise sadece 2,7 MN ödedik.Bu futbolcu hayatı boyunca İspanyada futbol İspanyol bir ortasaha ama aynı zamanada dmc ve amc mevkilerinde de oynuyo ve 26 yaşında.Bize gelmeden önce bonservisi İspanyanın iyi kulüplerinden birinin elindeydi.

AML : Bu bölgeye transfer ettiğim 23 yaşındaki fransız futbolcumuzu ise Fransadan MCdeki portekizli futbolcuyla aynı takımdan transfer ettik ve oyuncuya 7 MN ödedik.

ST : Bu mevkide Rudnevs i yedek bırakacak forveti çok aradık ve sonunda bulduk. 9.25 MN ödediğimiz 27 yaşındaki forvet oyuncusundan beklentim çok büyük. Afrikalı forvet afrikanın en iyi forvetlerinden biri.Ayrıca hızlı ve fizik gücü yüksek

Şimdi de tahminleri alalım

Sayfa 1 / 7 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri