Sayfa 1 / 3 123 SonSon
1 ile 30 arası toplam 89 sonuç

Konu: S.S San Giovanni | Coppa Titano Winner | Sezon 2

Default S.S San Giovanni | Coppa Titano Winner | Sezon 2

S.S San Giovanni,San Marino ülkesinin futbol klüplerinden bir tanesidir. Dünyanın %0,01 kısmından daha az yer kaplayan San Marino ülkesinin () San Giovanni sotto le Penne bölgesinin Borgo Maggiore bölümüne iline aittir. Klüp 1948 yılında kurulmuş olmakla beraber; renkleri beyaz, kırmızı ve siyahtır. 63 yıllık tarihimizde müzemize bir tane bile kupa götürememişiz.

Madem fazla bilinmeyen bir ülke oynuyoruz, arada bilgilendirme mesajları ile konuyu genişletelim. Başlıktaki özgürlük kelimesi San Marino ülkesinin sloganıdır.San Marino veya resmî adıyla Çok Huzurlu San Marino Cumhuriyeti, Güney Avrupa'da İtalya Yarımadası içerisinde Apenin Dağları'nın küçük bir tepesinde bulunan bir ülke. Hiçbir denize kıyısı olmayan ülke, Avrupa'nın beş mikro devletinden biridir.
    Dünyanın en eski ülkerinden biri olan San Marino, Roma İmparatorluğu İmparatoru Diocletianus'un Hristiyanlara işkence etmesi üzerine 3 Eylül 301 tarihinde Dalmaçyalı Hıristiyan bir taş ustası olan Marinus tarafından kurulmuştur. 61 km²'lik yüz ölçümüne sahip olan ülke dünyanın en geniş 225. ülkesidir ve dünya alanının %0.01'inden daha azını kaplar.

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.url

- -

Bir sonraki mesajda:

• Klüp hakkında genel yorum

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Kariyeriniz onaylanmıştır.Uzun ve zevkli bir kariyer olması dileğiyle

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Başarılar , takipçinim

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Başarılar ben de heyecanla bekliyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Antalya

Şanlı San Marino'nun bu takımını iyi yerlere getirmen dilegiyle
    You'll Never BeatThe Irish !

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Güzel ve zevkli bir kariyer olması dileğiyle, takipçinim.

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Başarılar , takipçinim
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Tuskarr View Post
    Başarılar ben de heyecanla bekliyorum.
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by Mete07 View Post
    Şanlı San Marino'nun bu takımını iyi yerlere getirmen dilegiyle
    Şanlı San Marino . Bence kendinizi farklı mağlubiyetlere yavaştan hazırlayıverin

- -

- Eveeet, geldik takımımıza. Amatör statüsünde olmamız tabiiki oyuncularımızı durduk yerde kaptırmamıza sebep olabilir, özellikle İtalya alt ligindeki klüpler her an adamımızın aklını çelebilir. Bölgesel bir tanınmışlığa sahibiz çünkü pek bir başarımız yok. En iyi derecemiz 1985 yılındaki 2. oluşumuz. Neyseki klübümüzü seven bir başkanımız var.

- Stadımız Chisenuova. Aynı ilin temsilcisi olduğumuz Pennarossa ile beraber kullanıyoruz. 500 kişi kapasite var ki bu az, gerçi şehrin futbola olan ilgisinin az olduğunu varsayarsak yaklaşık 31bin nüfuslu kentin kaç kişisi gelir ki maça? Medya tahmini olarak ise ligin sonuncusu olarak gösteriliyoruz. (Bu yüzden sizi mağlubiyet zeminine hazırlıyorum )

- -

Sıradaki mesajda:

• Takımımıza Ayrılan Bütçe Değerlendirmesi

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Güzel ve zevkli bir kariyer olması dileğiyle, takipçinim.
    Teşekkürler

- -

Başkanımız bize müjdeli haberi verdi: "Bu sene transfere ayıracak paramız yok çocuklar."

Bu sezon kullanmayı hedeflediğimiz taktik, daha önce Napoli üzerinde denemiş ve başarılı olmuştum burayada oturtacağım. Forvetimiz en büyük kozumuz olacak ona çok güveniyorum.

Sıradaki mesajda:

• Kadromuzun önemli oyuncuları

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

İleride transfer bütçen olursa Andy Selva'yı al coştursun seni.

İleride transfer bütçen olursa Andy Selva'yı al coştursun seni.
    Kendisi zaten şu an için serbest, ama kontrat teklifimizi kabul etmiyor.

- -

Eğer yollarımızı ayırmassak takımımızı sırtlaması beklenen 3 oyuncu.

Sıradaki Mesajda:
    • Kulüp ile ilgili haberler

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Sol bek neymiş öyle 45 yaşında,sanırsın kaleci.

Sol bek neymiş öyle 45 yaşında,sanırsın kaleci.
    Aynen hocam, bende şaşırdım ilk. Şuan elimizde ondan iyisi olmadığı için sahada yoksa işim olmaz.

- -

TRANSFER ÇALIŞMALARI HIZLA SÜRÜYOR

- Yeni hocası yönetiminde çalışmalara başlayan Giovanni, şimdiden 3 oyuncuyla anlaştı. Ligin belkide en flaş transferlerini yaptı. Daha önce 35 kez milli forma giymiş Alessandro, 5 kere genç takım forması giymiş Enea, 39 kez milli forma giymiş Albani takıma katıldı. Transfere hızlı devam edeceklerinin sinyalini veren klüp ellerindeki kadronun yetersiz olmasına dikkat çekti.

PARENT CLUB İSTİYORUM

- Yönetime verdiği transfer listesinin ardından saatler geçmeden yönetimle tekarardan bir araya gelen Aykal, Parent CLUB istediğini belirtti. Kendileri için inanılmaz bir maden olabileceğini dikkat çeken Türk Antrenör bu isteğini yönetime kabul ettirmeyi başardı.

İlk ve son hazırlık karşılaşmamızı yaptık takvim sıkışıklığından dolayı, artık lige geçiyoruz. Bunca umutlarla transferler kazandırdım klübe; hepsi 4,5 yıldızlı idi. Şimdi 1.5,2 olmuş. Vallahi sinirim bozuldu

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Dostum başarılar ilginç bir seçim
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Dostum başarılar ilginç bir seçim
    Teşekkürler

- -

İlk karşılaşmamızın iddia oranları

Başarılar, ilginç bir tercih Ben olsam İtalya 4. liginden San Marino takımı San Mariono ile başlardım

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Başarılar, ilginç bir tercih Ben olsam İtalya 4. liginden San Marino takımı San Mariono ile başlardım
    İtalya ligi hakkında araştırma yapmadım ama oda iyi bir seçim olabilirmiş.

- -

HAKETMEDİĞİMİZ BİR SONUÇ ALDIK!

Yeni bir takım, yeni bir taktik. Maçta net bir galibiyet beklemiyordum. Ama yinede isteyen ve ısıran taraf bizdik. Son 15 dakika oyundan düştük ve pozisyon verdik. Adamlar gerçekten bitiricilik konusunda beceriksizdi. Kendi hediyemizle bir penaltı verdik ve mağlup olduk.

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Mağlubiyetle başlamak kötü olmuş. İlerleyen haftalar bi seri yakalarsan kimse durduramaz seni
    malatyAdana!

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Mağlubiyetle başlamak kötü olmuş. İlerleyen haftalar bi seri yakalarsan kimse durduramaz seni
    Tahmin olarak ligin sonuncusuyuz, elimizden geleni yapacağız.

- -

İSTEDİĞİMİZ 1 PUANI ALDIK!

Atılan 2 penaltı golünün ardından ligin dengelerini sadece penaltı atışları bozuyor sandımda yanılmışım tabii. Tahmin olarak karşımızda ligin 2. kısmında olan bir ekip vardı. İstediğimiz 1 puanı almamıza rağmen Cosmos maçındaki oyunumuzun üstüne koymamız sevindirdi

BÜYÜK BİR FUTBOL SÜPRİZİ YAŞANDI!

- Karşılaşmaya müthiş bir oyunla başlamıştık, aradığımız golleride bulmuştuk. Dakika 70, fark sayısının üçe çıkarıp galibiyetimizi parsellediğimizi düşünüyorduk. Nitekim öyle olmadı ve takım inanılmaz 2 hata yaptı ve panikledi. Panik sonucu 3. golüde yiyerek sahadan 2 puan kaybederek ayrıldık.

- -

SIKICI BERABERLİK

Seyir zevki düşük, izlemekte sıkıldığımı dahi söyleyebilirim. Gelen kırmızı kart olmasa burdan belki daha iyi bir oyunla 3 puan ile ayrılabilirdik. Fakat yapamadık ama üzülmüyoruz. ÇÜNKÜ LİGİN EN VASAT VE ALTERNATİFSİZ kadrosuna sahibiz. Bulabildiğimiz oyuncular ise alabileceklerimizin kısmen en iyileri idi.

- -

ALTIN DEĞERİNDE

- Oyuncularıma çok teşekkür ediyorum. Gerçekten altın değerinde bir üç puan kazandık. Bu galibiyetin yararını ileriki haftalarda tökezlediğimiz zaman anlayacağız.

- -

FİORİTA RAHAT KAZANDI

Ligin 7.haftasına karşı karşıya gelen iki rakip ortaya zevkli bir oyun koydu. Topun bir o kalede, bir bu kalede olduğu karşılaşmada Fiorita beklendiği gibi rahat kazandı.

- -

ZAMAN YETMEDİ

Juvenes Dogana ve San Giovanni karşı karşıya geldi. İlk yarıya 2 farklı önde giren ev sahibi ekip, ikinci yarı rehavetinde etkisiyle oyundan düştü. Farkı 1'e indiren Borgio takımı, son dakikalarda bulduğu net pozisyonları değerlendiremeyince 1 puan yerine puansız dönmeye razı oldu.

- -

DERBİ BERABERE BİTTİ

Chiesanuova derbinde karşı karşıya gelen iki ekip golsüz berabere kaldı. Bu puanla ligte 5 sıra birden ilerleyen San Giovanni azcıkta olsun rahatladı. Ligte puanlar gerçekten çok yakın galibiyet alsam 8.sıraya kadar yolum var.

- -

PENNAROSSA KAZANDI

1 hafta içerisinde iki derbiye evsahipliği yapan stadda COPPA TİTANO karşılaşmasında Pennarossa galip geldi. Böylece gruba mağlubiyet ile başlayan kırmızı-beyazlı ekip işini zora soktu.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Bence çok iyi gidiyorsun. İşin çok zor bu takımla ama zamanla takım düzelir bu sene ligde tutun yeter ki

Bence çok iyi gidiyorsun. İşin çok zor bu takımla ama zamanla takım düzelir bu sene ligde tutun yeter ki
    Hocam zaten alt lig yok San Marino'da. 1985 yılında kurulmuş bir lig ve bu takımları bile zar zor kurmuşlardır kanımca

- -

GianCarlo Bacciocchi San Marino Football Review'e Konuştu

Ligin geride kalan 8 haftası sonucunda gazeteye değerlendirmeler yapan Folgore teknik direktörü Giancarlo Bacciocchi, aldıkları San Giovanni yenilgisini unutamadığını dile getirdi. Tecrübeli teknik adam şu değerledirmelerde bulundu.

" Lige çok iyi başlamış ve büyük takımların ardından takibimizi sürdüyorduk, San Giovanni deplasmanına geldiğimizde rahat bir 3 puan bekliyorduk. Küçük takımların çok iyi hazırlandığı karşılaşmalar vardır ya oda bize denk gelmiş. Tüm takım kenetlenmiş, bir bütün şeklinde oynuyorlardı. Bu karşılaşmanın sonucunda galip gelme şansımız kağıt üzerinde çok azalmıştı. Yediğimiz gollerde sonra oyundan tamamiyle düşmüştük ve kaybettik. San Giovanni ekibine başarılar diliyorum. Ligde durumları kötünün iyisi, vasat bir takım olmalarına rağmen Türk teknik direktörleri onları bir kademe üste çıkarmaya çalışıyor. "

ardından diğer sorularıda yanıtlayan Bacciocchi'nin keyfinin yerinde olduğu gözlendi.

Compionato Sanmarinese Ligi 9.Hafta

Compionato Sanmarinese Ligi 10.Hafta

Genel Değerlendirme:

"9.Hafta Murata takımıyla oynadığımız karşılaşmada aldığımız beraberlik çok önemliydi. Murata ligin şuan için lideri. Ve onlardan bir puan almak bizim için çok önemli hatta kazanabilirdik bile. Virtus ile oynadığımız karşılaşmada şans yaver gitmedi ve kazanamadık. Keşke onu kazansaydık ve ligde bir nebze olsun rahatlasaydık. Virtus maçına girerken bir baktım yedeklerde dahil yaklaşık 8-9 oyuncu cezalı konumunda idi. Lig kurallarını inceledim birde ne göreyim! 2 sarı kartta 1 ceza geliyormuş "

- - -

Coppa Titano Grup Aşaması 2.Hafta

"Maça başlamadan önce iddia oranlarını gösteren haberin başlığında San Giovanni faces the impossible yazıyordu. Oranımız 13.00 idi. Hem yorumcular, hem iddiacılar hemde Juvenes taraftarı ters köşeye yattı, San Giovanni sahadan galibiyetle ayrıldı."

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Başarılar Alayına San Marino Andy Selva reyizi al mutlaka

Compionato Sanmarinese 11.Hafta

Compionato Sanmerinese 12.Hafta

Genel Değerlendirme:

Tre Fiori karşısında aldığımız mağlubiyet çok haklı bir galibiyet, ama Domagnano karşısında aldığımız yenilgi kötü oldu. Nedeni ise Team Meeting'te. Takımla konuşma yaparken basacağım diyalog tuşunun bir altındakine bastım. Touchpad ile oynadığım için arada böyle hatalar yapılabiliyor. Takımın morali Abysmal oldu. Nasıl toparlayabilirim yardım bekliyorum?

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Başarılar Alayına San Marino Andy Selva reyizi al mutlaka
    Adam gelmiyor ki, menajerini kovdu. Tamam gelir dedim yook kabul etmiyor.

- - -

Transfer sezonuna yaklaşık 1.5 ay kala transfer çalışmalarına başladık. Kadromuzun alternatifi az olduğu için defansın her tarafında oynayabilen ve sırıtmayan bir adam aradık ve istediğimizi bulduk. Ocak ayında klübe katılacaktır kendisi.

- - -

Compionato Sanmarinese 13.Hafta

Compionato Sanmarinese 14.Hafta

Genel Değerlendirme: Bu 2 haftada 6 puan hedefliyorduk ama 4 puanla yetindik. Gerçekten nefes almamızı ve morallerimizin yerine gelmesini sağladı

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Gidişat iyi burda şampiyon olan Avrupa'ya gidiyor mu ?

Seri yakalaman lazım yoksa başkan ensende

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Biz San Marinoya gidip bi takım mı kursak bizi direk 1. lige alırlar

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Gidişat iyi burda şampiyon olan Avrupa'ya gidiyor mu ?
    1. olan takım Şampiyonlar ligi 1.ön elemesinden başlıyor. 2. olan takım Avrupa Ligi 1.ön elemesinden başlıyor. Birde Coppa Titano galibi Avrupa Ligi 1.ön elemesine gidiyor.

Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Seri yakalaman lazım yoksa başkan ensende
    Başkan lig için bir hedef bile belirlemedi, elinden gelenin en iyisin yap diyor

Biz San Marinoya gidip bi takım mı kursak bizi direk 1. lige alırlar
    Halısahada 2-3 antreman yapsak, kondisyon kazansak ve ligde olduğumuzu varsayarsak çok rahat birinciliğe oynarız.

- - -

Compionato Sanmarinese 15.Hafta

Compionato Sanmarinese 16.Hafta

Genel Değerlendirme:

2 haftada 6 puan hedefliyordum ve hedefim gerçekleşti. Bu süreçten sonra alcağımız her puan önemli, hedefimiz üst sıralar değil zaten olamazda. Puan durumuna baktığımızda olmamız beklenen yer 15. sıra idi. Ama biz şuan 9.sıradayız ve otoriteleri fazlası ile yanılttık.

Sayfa 1 / 3 123 SonSon

Mesaj Yetkileri