1 ile 27 arası toplam 27 sonuç

Konu: Alex'e alternatif öneri

Default Alex'e alternatif öneri

merhaba arkadaşlar fenerbahçe'de 2. sezonumdayım herşey güzel fakat alex miladını doldurmak üzere, mümkünse ona alternatif isim önerebilir misiniz, max 12m€ verebilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Mehmet Ekici'yi tek geçerim.
    Hem türk, hem genç, hem gelişime açık, hem kaliteli. O paraya da alabilirsin. Kontenjan açısından da rahat edersin.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

walter montillo.
    (/s)

Mehmet Ekici'yle 16m€ civarında anlaşabiliyorum fakat kontrat için masaya oturmuyor. Üstelik ŞL'de gruptan çıkmama rağmen.

Bir sorum daha olacak takımın popülaritesini kıtasal düzeye çıkarmam için kaç yıl daha ŞL'de ilerlemem lazım?

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

reputasyon için uluslararası başarı şart.
    (/s)

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bence de Walter Montillo kesin gelir ve harika bir oyuncu.

alabilirsen hic denemedim ama qpr de oynayan taarabt kesinlikle yeni zidane adam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Dario Conca tabi ki. O adam bence oyunun en iyi AMC'lerinden birisi. Keşke biraz daha genç olsaydı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Milan Badelj veya alınabilirse Ganso.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Simon Vukcevic olabilir. Mauro Formica olabilir.

Çift forvete de dönebilirsin. Ya da 3 orta saha oynayabilirsin(DM-MC-MC).

önerilerinizi tek tek deniyorum, arkadaşlar yalnız bir çoğu sıcak bakmıyor. yeni önerilere açığım. herkese teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Sezer'i dene eğer satmadıysan, yeni transfer yapana kadar eğer maçlar başladıysa işini görecektir.

Sezer'le oynuyorum zaten henuz lig bitmedi zaten ben simdi den sormak istedim. Sekopej sanirim sizde FB'yi yonetiyorsunuz, rehavet sorunu yasadiniz mi ben bu sene cok sik yasamaya basladim bunu. Rotasyon yapiyorum surekli ama pek faydasi yok cok puan kaybediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

2 yenilgi ve 4 beraberlik ile şampiyonluk grubuna kaldım, açtığım puan farkı ile şampiyon olabildim. Oynadığım 6 maçtan sadece 2 tanesini kazanabildim, nedense oynanan oyun da kötüleşmişti ilk sezonumda.

2. sezon pek bu sorunu yaşamadım ama nispeten zorlanılan maçlarda harikasınız tarzı maç konuşması yapmak da etkiliyor, sürekli gazı alan oyuncular bir yerden sonra havaya giriyorlar fazla gazdan.

Rotasyon iyi ama fazlası da takım oyunu oynama konusunda sıkıntı yaratabilir. Ben de kadroyu geniş tutarım ama mecbur kalmadıkça ve oyuncu önceki maç kötü performans sergilememişse gelecek maç için değiştirmem.

Bir de bir süre sonra gelen puan kayıplarını engellemek için taktiğinde ufak değişiklikler yap, sonra eksi haline yine dönersin.

hepsini deneyeceğim teşekkürler

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    2 yenilgi ve 4 beraberlik ile şampiyonluk grubuna kaldım, açtığım puan farkı ile şampiyon olabildim. Oynadığım 6 maçtan sadece 2 tanesini kazanabildim, nedense oynanan oyun da kötüleşmişti ilk sezonumda.

2. sezon pek bu sorunu yaşamadım ama nispeten zorlanılan maçlarda harikasınız tarzı maç konuşması yapmak da etkiliyor, sürekli gazı alan oyuncular bir yerden sonra havaya giriyorlar fazla gazdan.

Rotasyon iyi ama fazlası da takım oyunu oynama konusunda sıkıntı yaratabilir. Ben de kadroyu geniş tutarım ama mecbur kalmadıkça ve oyuncu önceki maç kötü performans sergilememişse gelecek maç için değiştirmem.

Bir de bir süre sonra gelen puan kayıplarını engellemek için taktiğinde ufak değişiklikler yap, sonra eksi haline yine dönersin.
    37 kişilik kadrom var bence kimse benim kadar geniş kadro kuramaz. Gerçekten 2 maç üst üste oynattığım oyuncu hatırlamam.

Granero'yu al derim ben. Kendi kariyerimde 3. sezona onunla başladım alex emekli olduğu için. Alex gibi Granero'da serbest adam rolünde oynuyor ve 5 maçta 2 gol 4 asist yaptı. Yokluğunu hiç hissettirmedi Alex'in. Birde bedava aldım ben Granero'yu kontrat yenilemiyor R.Madrid ile. Bence mükkemmel bir transfer.
    Dario Conca'yıda almayı deneyebilirsin. 12M euro'dan daha az miktara alabilirsin ama kontrat için fazla para istiyor biraz. Birde menejeri de fazla para istiyor.

Sezer Öztürk Varken Alex'e alternatif aranmaz bence.Bende Alex'den daha verimli oldu.İlk sezon genelde Alex'in arkasında Emre'nin yanında oynattım 14 Gol 15 Asistle bitirdi.2.sezon ise direk 10 numara oynattım Sezer'i,32 hafta geride kaldı 22 si ligde 28 gol 15 asisti var.uzaktan her vurduğu gol oluyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O bölgede Özer'i deneyen var mı?

fernando ben sezer'i 2 sezonda yaklaşık 45 maçta oynattım, dediğin mevkilerde ve sağ kanatta bir çok kez denedim 6.9 ortlama ile oynuyor. 40 maç 6 gol 4 asist.

birde gago'yu benden başka deneyen var mı? 3 kariyerde aldım kendisini her seferinde vasatın vasatı 6.8 ortalamayı geçiremedim.

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    O bölgede Özer'i deneyen var mı?
    çok istikrarlı olduğunu söyleyemem ama alex'in yorulduğu zamanlarda oynattığım oldu. çok iyi ara paslar atabiliyor zaman zaman, defansın arkasına iyi sarkan santrforlara sahipseniz taktik icabı kullanabilirsiniz. yine de sezer daha istikrarlı, ilk tercihim odur alternatif olarak.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Simon Vukcevic'i öneririm makul bir ücrete gelecektir .
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    Aydın #09, Ankara #06

Miroslav Stoch. İBB'de maç sıkıştığında taktiğimi 4-2-3-1 yapıyorum 4-4-2'den çevirip. Stoch AMC'de çok iyi performans gösterdi.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Gylfi Sigurdson. Hoffenheim'den.

Ne yap et al.

buonanotte amc oynatmadım sağ kanarra bile döktürüyor amc de daha iyidir büyük ihtimal. ve haris medunjanin ucuz ve etkili

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Oyun boyunca Jack Wilshere'i talip edin derim. Bazen Arsenal fazla forma şansı vermeyince uygun fiyata alabiliyorsunuz. Ben 3. senenin başında 5.5 m€ gibi bir fiyata almıştım. Orta sahayı dağıtıyor adeta. 5. sezondayım regenleri saymazsak oyundaki en iyi orta saha oldu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ben amc hiç oynamadım gerek de duymadım semih bienvenu ikilisi yardırıyordu
    çift forvete dönebilirsin yani

Mesaj Yetkileri