1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Basın Toplantılarımı Asistanıma Yaptıramıyorum

Unhappy Basın Toplantılarımı Asistanıma Yaptıramıyorum

selamlar bir türlü bulamadım yerini basın toplantısı daveti geldimi ''asistana sor'' tusunu çıkartmam için ne yapmam lazım

birde Pivot Takım İstegi Hakkında ingilizce ve İngilizcemde pekyok anlayan varsa yazabilir mi o sekmedeyi bir türlü.. pivot takım sahibi olamadım kiralık fln yollamak istiyorum Şuan Yönettim Takım GALATASARAY Adım Adım Anlatıp Yardım Edermisin Lütfen

Şimdiden Teşekkürler Yardımlarıınız için..
    Last edited by Gratel : 31.Aralık.2011 at 16:37

Türkçe yazma yeteneğine bayıldım dostum. Team policy- üstten ' attend all press confrence tıkla

Quote Originally Posted by hamzali28 View Post
    Türkçe yazma yeteneğine bayıldım dostum. Team policy- üstten ' attend all press confrence tıkla
    ya valla aceleden yazdım (Yazımdaki gördügüm hataları düzellttim ) kusura bakma ilgilendigin içinde çok teşekkür ederim

daha önce bir arkadaşa sormuşdum oda böle söylemişdi ve öle yapdım bende ama genede asistana sor sekmesi gelmiyor yanlışllık mı yapmışım seçimlerimde acaba ?

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Dostum işaretlemişsin ya
    eto'o bitmiş.

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Dostum işaretlemişsin ya
    neden gelmiyor olabilir gelmiyor çünkü yeni işaretlemedim daha önceden işaretlemişdim ilk işaretledigimde asistanım ümit davala idi :/şuan tony coton ve hala seçme işaretli duruyor ama gelmiyor assisatana sor yazısı basın toplantılarında

çünkü asistan senin yerine otomatik olarak toplantıya katılıyor

Quote Originally Posted by hamzali28 View Post
    çünkü asistan senin yerine otomatik olarak toplantıya katılıyor
    ama bana gene basın toplantısı yazılıları o yazıda kabul et reddet var yani kabul reddet asistanı yolla tusu gelmiyor bundan önce 12.3 veri tabanı vardı onda böle bir sorun yaşamamışdım(baska bir kariyerdi) 12.4 paket iniyükleyince oldu böle

tik kaldırıp onayladım sonra tikleyip geri onayladım inş sorun düzelir :/ çok sagolun yardımlarınız içinde pivot takım konularından anlıyan birileri yokmu acaba

ilgilenenler çok sagolun ligler açılınca sorun çözüldü hazırlık maçlarında öle olmuşdu pilot takım Seçme konusunda yardımcı olacak varmı acaba ? 4 seçenek var hangisini seçmem lazım galatasaray a alt klüp istemem için ?

Last edited by Gratel : 11.Ocak.2012 at 21:20

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Öncelikle pivot değil pilot takım

1. si oyuncularını kiraya gönderebileceğin bir takım bulun
    2. si takımının tanınmışlığını diğer ülkelerde arttırmak için
    3. sü altyapısı iyi olan bir pilot takım bulun demek
    4. sü gözlem ağını geliştirmek için pilot takım bulmak.
    5. seçenek olur genelde burada yok, o da iş izni için pilot takım bulun olacaktı, İngiliz takımı yönetmediğin için sende yok.

Umarım doğru çevirmişimdir ingilizce biraz kötü de.

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Öncelikle pivot değil pilot takım

1. si oyuncularını kiraya gönderebileceğin bir takım bulun
    2. si takımının tanınmışlığını diğer ülkelerde arttırmak için
    3. sü altyapısı iyi olan bir pilot takım bulun demek
    4. sü gözlem ağını geliştirmek için pilot takım bulmak.
    5. seçenek olur genelde burada yok, o da iş izni için pilot takım bulun olacaktı, İngiliz takımı yönetmediğin için sende yok.

Umarım doğru çevirmişimdir ingilizce biraz kötü de.
    çok sagolasın pivot takım olarak duymuşdum birinden oda yanlış biliyormuş demek çok faydalı oldu yazdıkların benm için

Mesaj Yetkileri