Sayfa 2 / 30 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 884 sonuç

Konu: ''Kareografi'den Çok EtKilendim Ve Galatasaray'a İmza Attım'' | 3.Sezon [ Avrupa ]

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Başarılar kardeşim Galatasaray kariyerleri kolay oluyor hele taksitli olursa
    sagolasın kardeşim ilk sene transfere pek ihtiyac yokda ben serbetlere fln yöneldim sakatlık fln çok oluyor diye oyuncu muz elimizde haber bulunsun istedim ve gencleride kaçırmakdan korkdun zaten kara ve stilic kara bursa stilic eskişehire gitti ya

Quote Originally Posted by Gratel View Post
    sagolasın kardeşim ilk sene transfere pek ihtiyac yokda ben serbetlere fln yöneldim sakatlık fln çok oluyor diye oyuncu muz elimizde haber bulunsun istedim ve gencleride kaçırmakdan korkdun zaten kara ve stilic kara bursa stilic eskişehire gitti ya

Kara ve Stilic'i kaçırman gerçekten çok üzücü. Bu oyuncuları Bursa ve Eskişehir 'in alması daha da üzücü

Quote Originally Posted by yigit32 View Post

Kara ve Stilic'i kaçırman gerçekten çok üzücü. Bu oyuncuları Bursa ve Eskişehir 'in alması daha da üzücü
    ya sorma çok şanssızlık yaşadım işde nasıl gittiler hala hayretlerdeym ya :/

..:: GALATASARAY - İNTER ::..

11Ler:

Sonuçlar:

MAÇIN HD GOLLERİNİNB VİDEOSU
    http://youtu.be/eJ73879Dog0?hd=1

YA ÇOK ÇOK KÖTÜYDÜK DEFANS RESMENYOKDU HELEKİ BEKLER ZATEN MAÇ PUANI 4.0 FLN ALDI 2 BEKDE İNANILMAZ KÖTÜYDÜLER BU RAGMEN 3 GOL ATTIK 2 GOL SERVET DURAN TOPDAN 1GOLDE ELMANDER SIRTI DÖNÜKKEN GERİDEN GELEN ENGİN BAYTAR'A AKTARDI TOPU GELİŞİNE VURDU VE GOL OLDU ::/

Maçın Yıldızı : Diego MİLİTO Puanı: 9.6

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

..:: GALATASARAY - SANTOS ::..

11Ler:

Sonuçlar:

http://youtu.be/OJ_o8kAUQDI?hd=1

TEK BİRŞEY DİYORM BU MAÇ İÇİN UJFALUSİNİN BAYA UZAK MESAFEDEN VE FALSOLU GOLUNU KESİN GÖRÜN MÜKEMMEL BİR GOL ATTI SOL BEK E ÇEKMEMEK ZORUNDA KALMIŞDIM ODA SOL BEK E ÇEKDİGİM ANDA BU GOLÜ ATTI KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAZSINIZ VİDEODAKİ SON GOL BİZİ 3 ' 2 ÖNE GEÇİREN GOL İÇİN DE YORUMLARINIZI FİKİRLERİNİZİ BEKLİYORUM

Maçın Yıldızı : Tomas UJFALUSİ Puanı: 7.6

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Hagi'nin Monaco'ya attığı gol gibi sadece Hagi hareketliydi bu durduğu yerden vuruyor. Güzel gol.

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Hagi'nin Monaco'ya attığı gol gibi sadece Hagi hareketliydi bu durduğu yerden vuruyor. Güzel gol.
    valla ya bende hagi hatırladım golü görünce çok güzel bir gol ya bencede :=) falso dehşet zaten
    Last edited by Gratel : 02.Ocak.2012 at 04:15

..:: GALATASARAY - MİLAN ::..

11Ler:

Sonuçlar:

http://youtu.be/5h7i0rXepxA?hd=1

OHBE AVRUPADA HELE ŞÜKÜR FARKLI GALİBİYET GELDİ MAÇDA ÇOKİYİYİDİK YA HELE ŞÜKÜR FULL KONDİSYON ANTREMANINDAN ALIP STANDART ANTREMANA DÖNDÜRDÜM OYUNCULARI VE KENDİNE GELDİLER HELEŞÜKÜR ÇOK MUTLUYUZ GALİP AYRILDIMIZ İÇİN HAZIRLIK MAÇIDA OLSA BİR İTALYAN DEVİNİ DEVİRDİK.. VE ELMADER GÖZ KAMAŞDIRDI :=)

Maçın Yıldızı : Johan ELMANDER Puanı: 8.8

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TRANSFER EDİLEN OYUNCULAR ÇOGU SERBEST KADRO DERİNLİGİ VE SAKATLIKLAR İÇİN YAPILAN TRANSFERLERDE MECVUT YAŞI İLERİ OLANLAR VAR TECRÜBE KATMASI İÇİN ALDIM.. ALMAK İSTEDİGİM BİRKAÇ OYUNCU DAHA VAR ÖZELLİKLE 2TANESİ ÇOK ÖNEMLİ OYUNCULAR %95 ANLAŞDIK ONLARLADA RESMİ İMZA ATILINCA PAYLAŞACAM YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :=)

ERDAL AKDARi ' yi Satın Alma Opsiyonlu 28k Ya KİRALADIK SATIN ALMA OPSİYONU 525K

He dediğim yıldızın birtanesi tamamdır Çok önemli bir kanat oyuncusuyla imzalar atıldı, takıma katıldı. Sağ, sol açık ve forvet oynayabiliyor. Yarın adını açıklayıp resmini bırakırım.
    Last edited by DisCo : 03.Ocak.2012 at 02:11 Reason: Yazının tamamında büyük karakter kullanmayınız.

Kardeşim kariyerinde başarılar diliyorum uzun soluklu olur inş

Quote Originally Posted by ahmetkaptan1905 View Post
    Kardeşim kariyerinde başarılar diliyorum uzun soluklu olur inş
    sagolasın renkdaşım inş senn kariyernde uzun soluklu olur herzaman beklerim yorumlarını görüşlerini fikirlerini:=) ve ujfalusinin golü içinde bi yorum yaparsan sevinirim santos maçında videosu var yukarda )

bugnde moralim çok bozuk ya :/

YILDIZLA 2016'ya KADAR İMZALADIK )

Resimi:

Profili:

YILDIZ KANAT(Sag,Sol) OYUNCUSU KARiM AiT FANA ( 22 ) İÇİN 1K Peşin 2.7M 48 AY TAKSİTLE 2016 YILINA KADAR İMZALADI (ESKİ TAKIMI MONTPELLIER)

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teklif Resimi:

Profili:

VE İLK AYRILAN OYUNCUMUZ
    MİLAN BAROS ( 29 )
    OLDU Önce ATLETİCO MADRİD 4m Peşin 4M TAKSİTLE TEKLİ YOLLADI KABUL ETDİM SONRA BUNU DUYAN MİLAN 2.5m PEŞİN 6m TAKSİTLE Ve Minimum 20 Lig Golünde 1.8M Teklif YOlladı VE KABUL ETTİM BAROSDA MİLANI SEÇDİ.. ( BAROS U SATARKEN ÜZÜLDÜM DOGRUSU 6/4 GOL ATMIŞDI HAZIRLIK MAÇLARINDA 1GOLDE MİLANA ATMIŞDI AMA TEKLİF İYİYDİ DEGERLENDİRMEK LAZIMDI ) KARİYERİN BAŞARILAR DİLERİZ EMEKLERİ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

YILDIZLA DAHA 2016'ya KADAR İMZALADIK (sloganımız '' HOŞGELDİN KOCUM'') )

Resimi:

Profili:

YILDIZ FORVET OYUNCUSU WiLFRiED BONY ( 22 ) İÇİN 1K Peşin 2.9M 48 AY TAKSİTLE 2016 YILINA KADAR İMZALADI (ESKİ TAKIMI VİTESSE )

KARA'YI KAÇIRDIK BU OYCUYLA BOŞLUĞU DOLDURMAYA ÇALIŞDIK.. 2016'ya KADAR İMZALADIK

Resimi:

Profili:

DR-WBR- MR-DC -DMC -MC MEVKİLERİNDE OYNUYABİLEN İYİ BİR FİYATA ALDIMIZ OYUNCU (KARA KAÇIRDIK BU OYUNCUYLA DOLDURMAYA ÇALIŞDIK Anthony Vanden Borre( 23 ) İÇİN 1K Peşin 700k 48 AY TAKSİTLE 2016 YILINA KADAR İMZALADI (ESKİ TAKIMI GENK)

ERDAL AKDARİ ' yi Satın Alma Opsiyonlu 28k Ya KİRALADIK SATIN ALMA OPSİYONU 525K

ERDAL AKDARi Yi 500k ÜCRETLE TRANSFER ETTİK 2016 YILINA KADAR SÖZLEŞME İMZALADIK HAZIRLIK MAÇINDA OYUNA SÜRDÜM HARİKALAR YARATTI DÜŞÜNDÜGÜMDEN DAHA İYİ OYANDI ZATEN 18 YAŞINDA DAHA )

Dostum Wilfried ve Anthony Vanden Borre transferleri gerçekten güzel olmuş. Wilfried ligin tozunu attıracak valla .. Transfer ettiğin bütün oyunculara baktım içlerinden bazıları gereksiz olmuş pek bir katkı sağlayamazlar diye düşünüyorum

Quote Originally Posted by yigit32 View Post
    Dostum Wilfried ve Anthony Vanden Borre transferleri gerçekten güzel olmuş. Wilfried ligin tozunu attıracak valla .. Transfer ettiğin bütün oyunculara baktım içlerinden bazıları gereksiz olmuş pek bir katkı sağlayamazlar diye düşünüyorum
    sagolasın yorumların için ama hangileri katkı sağlamaz mesela adlarınıda de ona göre diyem alma nedenimi

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Wilfried'in yanına bide seneye Fierro'yu alırsan eyvah diyorum
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Wilfried'in yanına bide seneye Fierro'yu alırsan eyvah diyorum
    ya sorma ona 4 - 5m verdm gelcekmi diye gelmedi ya ama aglaya aglaya gelir ilerdeki senelerde benim personellere yorum yapmadın santos maçındaki son gol un ujfalusininn golüne bişi demedn daha bekliyorm 4gözle yorumlarını videosu var :1080 HD izleyebilirsn

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Şimdi izledimde o nasıl bir gol öyle ya

Şimdi izledimde o nasıl bir gol öyle ya
    çokgzl demi ya hakan balta aşırı derece yorulmuşdu sakatlancak derecede sol pekyokdu yedekde mecburen ujfalusi sol bek e çekdim çekdigim anda 3 2 öne geçirdi bu golle bende 2016 ya kadar uzattım barosu satınca ujfalusinin sözleşmesini hak etti hakkını vermek lazm servet,sabri,semih sözleşmeleri 2016 a kadar uzatıldı )

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Ujfalusi'nin özelikleri ikinci yılda inişe geçiyor hele üçüncü yılda

Ujfalusi'nin özelikleri ikinci yılda inişe geçiyor hele üçüncü yılda
    iyi oyandıkdan sonra satarız inş hedef yüksek başarı ve tabiki şampiyonlar ligi

kardeşim şimdi izledim golüde mükemmel bi vuruş yapmış ya

Quote Originally Posted by ahmetkaptan1905 View Post
    kardeşim şimdi izledim golüde mükemmel bi vuruş yapmış ya
    evet benmde çok hoşuma gitti gol ya sol bek e çekdigim anda böle süper bi gol attı işde ummadıgım anda birden attı golü 3 2kazandık o golle santosu yendik

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Lig maçlarını merakla bekliyoruz

..:: KONYASPOR - GALATASARAY ::..

11Ler:

Sonuç:

Semih KAYA SÜPERDİ o Çıkdı Ceyhun GÜLSELAM girdi Ona süperdi Takım Oturuyor Yavaşca

Maçın Yıldızı: Semih KAYA Puanı: 9.3

..:: NEW YORK - GALATASARAY ::..

11Ler:

Sonuç:

HD MAÇIN GOLLERİ (Yeni Transfelerden Gol Var )

http://www.youtube.com/watch?v=_Jxuh...=youtu.be&hd=1

Wilfired zaten Tartışılmaz iyi Alper Uludag SÜperdi Ve Fouginho 3 asisit yapdı Ortasahadan ve Resmen Takımı Yönetti çokSüperdi 8.6 Puan aldı Fotolarda Görceniz Gibi (İLK 3ASSİST ONA AİT OLMALI) Bu sezon Çok Can yakacak Gibi BABANIN ASLANLARI

Maçın Yıldızı: Mehdi Ballouchi Puanı:8.7

Last edited by Gratel : 03.Ocak.2012 at 04:02

Lig maçlarını merakla bekliyoruz
    bende çok merak ediyorm alicanım renkdaşım fb ile ilk maç bildigin gibi çok saglam çıkmamız lazım karşılarına %100 olması lazım oyuncularımınhepsi ilk maçda kazaya kurban gitmek istemem joker oyuncular dinlenmekde zaten oyüzden genc bir kadro kurdum pasaport sıkıntısı olacak tabi sınırlamaya takılcaz tabi :/ ama sariyer maçını iptal ettm hazırlık maçları bitiyor az kaldı fouginho gerçekden süper oynamaya başladı ya iyi performans bekledigim oyuncuydu beni üzmez inş böle devam eder :=) 1mdegeri olupda toplam 370k ya aldıgım oyuncu ekonomi şart tabi bir kanat oyuncusuda vardı aslında 1.5m idi sevillada 500k veriyordu ama almakda teredüt ettim alsım mı almasam mı derkene o öle kaldı alamadım işde

..:: KASIMPAŞA - GALATASARAY ::..

11Ler:

Sonuç:

HD MAÇIN GOLLERİ (Yeni Transfelerden Gol Var HEMDE 2ŞERTANE )

http://www.youtube.com/watch?v=0-G_7...=youtu.be&hd=1

23.Saniyede Attı Golü WİLFRİED Alper Uludağdan 2 Asisist henriqueden 2ggol ve 1assist 2sininde puanı 9.0 idi Ve Kafa Asistyle Gol Yedik Kafa Golü Ve Çok Güzel Bir Gol Daha Yedik

Maçın Yıldızı: WiLFRiED Puanı: 9.5

MİLİ TAKIMIMIZ İYİ GİDİYOR :=) KAZAKİSTANI 3 0 YENDİLER.. 11 Tane Sarı Kart Çıkmış Maçda Ama Türkleri Sakatlıyamadılar Türkler Onların Bir Futbolcuyu Sakatladı TüRKİYE'NİN GENEL GÖRÜNÜMÜ

Bi Tane Hazılık Maçım Kaldı Bursasporla Sarıyer Maçını İPTAL ettim.. Az kaldı Lİg Başlıyor Derbiye Çok az Kaldı Bakalım Neler Olacak Lig Serüvenimizde.. :=)

Önüne gelene Fark atıyorsun devamını ligte bekliyoruz Bu arada bony ligte fırtına gibi eser arkasında ki adamların iyi olursa

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bak sekmeler içinde Youtube seçeneği var ona tıklayıp buraya koydugun link'i direk ona yapıştırsan, link ardında şöyle ][ bir kısım çıkacak oraya da başlığı yazsan video görüntüsünü direk burada paylaşmış olursun

örnek: (alıntı yaparak örneği daha iyi kavrayabilirsin)

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=0-G_7h7-S2U&feature=youtu.be&hd=1"]Örnek Video[/YOUTUBE]
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Quote Originally Posted by gencteamsah16 View Post
    Önüne gelene Fark atıyorsun devamını ligte bekliyoruz Bu arada bony ligte fırtına gibi eser arkasında ki adamların iyi olursa
    valla takım oturcukça iyi oynamaya başlıyor inş ligdede devam eder galibiyet serimiz evet baya etikili kara bogamız

Sayfa 2 / 30 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri