Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
61 ile 90 arası toplam 147 sonuç

Konu: Morecambe F.C. | Herşey "sir" Ünvanı İçin

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by eglocc View Post
    Ekonomik krizler takımı planlamayı çok zorlaştırıyor fakat o zorlukta maç kazanmanın keyfi de bir başka oluyor bence bilmiyorum bana katılır mısın? Böyle bir durumda üst lige çıktığın takdirde ilk sezonda hedefini düşmemek olarak ayarlarsın ve bunun için elinden geleni yaparsın. Tabii bu durum sezon sonu kimlerin ayrılacağıyla daha netlik kazanacak. Bekliyoruz
    Kesinlikle haklısın. Kariyeri zevkli yapan durum bu. Bu da olmasa zaten bir süre sonra sıkılır insan. Seneyede bir üst lige çıkınca verilecek para ile takımı yenilerim diye düşünüyorum. Birde parent kulüp bulursa yönetim, tadından yenmez.

npower League 2 | 23. Hafta (Carlton sen insan mısın? diye sormak istiyorum 2 Gol, 2 Asist ile maçı tamamladı)

npower League 2 | 24. Hafta (Bu maç için konuşacak birşey yok. 1 gün arayla maç yaptık ve takımın tamamı yorgundu. Yedeklerime helal olsun yinede. Oldukça iyi bir performans gösterdiler fakat rakibe değil kendi defans oyuncularımıza yenildik. Maç sonu kendilerini baya bir haşladım. İlk defa 4 gol atıp maç kazanamadım)

Yeni Transferimiz (Yaklaşık 1 ay önce anlaştığımız oyuncu geldi. İlk maçında vasatı aşamasada ben kendisinden çok şey bekliyorum. Finans olarak beni oldukça zorlayan bir transfer oldu. Acaba iyi giden takımı bu oyuncu ile değiştirmeseydim mi diyede düşünmüyor değilim)

npower League 2 | Puan Durumu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Sezon başından devreye kadar gelenler/gidenler. Daha transfer yapamıyorum maalesef.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Gösterdiğin oyuncu gelişme gösterirse ligin hatrı sayılır oyuncularından biri olabilir gibi duruyor bence takımda küçük değişiklikler yapmak takımı daha çok tanımana yardımcı olur sonuçta yaptığın farklı seçimlerin takıma etkisiyle takımın neyi yapıp neyi yapamadığını görmüş olursun diye düşünüyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gösterdiğin oyuncu gelişme gösterirse ligin hatrı sayılır oyuncularından biri olabilir gibi duruyor bence takımda küçük değişiklikler yapmak takımı daha çok tanımana yardımcı olur sonuçta yaptığın farklı seçimlerin takıma etkisiyle takımın neyi yapıp neyi yapamadığını görmüş olursun diye düşünüyorum
    Örnek verecek olursak mesela Barcelona 1 senede 5 kupa aldığı sezonun sonrası bile milyon dolarlık transferler yaptı ve halada yapmakta. Bu da takımdaki rekabet ortamını arttırarak oyuncuların gevşememesini sağlıyor. Geniş kadro her zaman iyidir. 1 sakatlık ile takım dağılacağına takımı fazla oyuncu ile kurup rotasyonu sık yaparsak daha iyi olur. En azından benim düşüncem bu yönde.

FA Cup | 3. Tur (İkinci yarı takımı geriye çekerek belkide takıma turu kaybettirdim. 2. maç pek umutlu olmasakta çıkmadık candan umut kesilmez)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

İngiltere'de yaşanan bu kupa heyecanı benim çok hoşuma gidiyor. Her geçilen tur ingiltere kariyerlerimde beni sevindirmiştir. Bu heyecanı bu kariyerde de yaşıyorum işin doğrusu umarıım MK Dons'u tekrar maçında eleyebilir ve bir süprize imza atarsın, şansın bol olsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İngiltere'de yaşanan bu kupa heyecanı benim çok hoşuma gidiyor. Her geçilen tur ingiltere kariyerlerimde beni sevindirmiştir. Bu heyecanı bu kariyerde de yaşıyorum işin doğrusu umarıım MK Dons'u tekrar maçında eleyebilir ve bir süprize imza atarsın, şansın bol olsun
    Valla harbiden bol oldu şansım. Turu geçtik ve nasıl geçtiğimize hala inanamıyorum.

npower League 2 | 24. Hafta (Etkisiz bir oyun sonucu zorlu deplasmanda galip gelemedik)

npower League 2 | 25. Hafta (Lig 2.'si Burton'a ilk yarıda 4-0 kaybetmiştik fakat gün intikam günüdür )

FA Cup | 3. Tur 2. Maç (Turu nasıl geçtik hala inanamıyorum. 4. Turdaki rakibimiz bizden 2 üst ligte bulunan ve küme düşmeme mücadelesi veren Coventry)

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

haha geçmişsin işte turu futbolun güzelliği burda işte kaleye atılan şut sayısı değil kaleden içeri giren şut sayısı kazananı belirliyor

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

oo harbi Dons maçında baldan öte şeyler yaşamışsın bence bir milli piyango veya ne bileyim loto filan al oyna

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ligde şimdi puan tablosu nasıl şekillendi ?
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

haha geçmişsin işte turu futbolun güzelliği burda işte kaleye atılan şut sayısı değil kaleden içeri giren şut sayısı kazananı belirliyor
    Valla benim için müthiş bir maçtı. Hele birde 87 ile 92 dakika arası full 3D görüntüde kalınca ve kaleye şutlar gelince çok sıkıntı yarattı ama turu geçmeyi başardık.

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    oo harbi Dons maçında baldan öte şeyler yaşamışsın bence bir milli piyango veya ne bileyim loto filan al oyna
    En son aldığım 2 milli piyango biletinden amorti çıkmıştı ama bakalım bu hafta bir sayısal loto yapalım.

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Ligde şimdi puan tablosu nasıl şekillendi ?
    En yakın rakibimizle aramızda 7 puan fark var fakat 1 maçları eksik.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Son eklediğim resimlerde yazan 24. ve 25. haftalar yanlış olmuş. Onlar 25 ve 26. haftalar olacaktı. 2 tane 24. hafta yazmışım yanlışlıkla. Şimdi farkettim.

npower League 2 | 27. Hafta (Bu maçı özellikle hemen eklemek istedim. Ben FM'de hiç bu kadar şanslı maçlar çıkardığımı hatırlamıyorum. Yedek ağırlıklı kadromuzla zorlu deplasmandan 90+3 golüyle galip geldik. Yedek kadromuz bile dayanamadı maça. Onun resminide ekliyorum aşağıya.)

80. dakikaya geldiğimizde takımın durumu ve yedeğin yedeği yedek oyuncularımız

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FA Cup maçı öncesi oranlar:

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Futbolda şans önemli bir faktör tabi sen de bundan yararlanıyorsun yalnız her sefer böyle olmaz dikkat et

Coventry karşısında da başarılar diliyorum umarım kupada bir devle karşılaşana kadar ilerlersin

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    FA Cup maçı öncesi oranlar:

Arkadaş o ne ya Çeviriye bak bare ingilizce oyna sadece

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Futbolda şans önemli bir faktör tabi sen de bundan yararlanıyorsun yalnız her sefer böyle olmaz dikkat et

Coventry karşısında da başarılar diliyorum umarım kupada bir devle karşılaşana kadar ilerlersin
    Şans bu sefer bizden yana değildi ve elendik. Seneye hedefimiz FA Cup'ta dahada ileriye gitmek.
    Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Arkadaş o ne ya Çeviriye bak bare ingilizce oyna sadece
    Sadece oyuncu özellikleri için Türkçe kullanıyorum. O sıralamaya alıştığım için diğeri zor oluyor.

FA Cup | 4. Tur (Haftalardır sakatlıklar ile boğuştuk ve sonunda tamamen as takım ile çıktığım maçta ve iyide oynadığımız maçta 10 kişi kalınca yenildik. 10 kişi kalınca takımı geriye çekmek yerine defansı 3'leyip, defans çizgisini ileri çektim ve ofsayt taktiği uyguladım. İşede yaradı fakat 10 kişi 2. lig takımını yenmeye takımın kapasitesi yetmedi )

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Bahsettiğin taktiksel değişiklik enteresan ve cesurca eğer sonuç alabilseydin ingiltere basınında manşetlere düşerdin kesinlikle

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bahsettiğin taktiksel değişiklik enteresan ve cesurca eğer sonuç alabilseydin ingiltere basınında manşetlere düşerdin kesinlikle
    Maalesef olmadı. Olsa mükemmel olurdu.

FA Cup | 5. Tur

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maaş olarak -'lerdeyken şuan biraz toparladık fakat yinede oyuncu transfer etmiyorum. Bu kadronun sezon sonu şampiyon olacağına artık tamamen inanıyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 2 | 28. Hafta (Lig 22.'si takım bize tüm maç ecel terleri döktürdü. Alt liglerde zevkli olan bu işte. Küme düşmeme mücadelesi veren takım bile lideri yenebiliyor ya da zorlayabiliyor. Neyseki galip geldik )

npower League 2 | 29. Hafta (Başabaş bir oyun vardı maçta ve 2 füze ile kazanan taraf biz olduk) (Birinde kaleci topu içeri tokatladığı için gol ona yazıldı)

Johnstone's Paint Trophy Kupası | Kuzey Bölgesi | Final (Bizi Çeyrek Final'de eleyen rakibimiz Kuzey Bölgesi şampiyonu oldu )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 2 | 30. Hafta (Takım yorgundu ve beklenen oyunu sergileyemedi. Deplasmanda mağlup olduk)

npower League 2 | 31. Hafta (Bulduğumuz pozisyonları değerlendirdik ve sonuca gittik)

Bu oyuncuyu transfer etmek için aylık 850 $ bile veremiyorum. Ne yapacağız bilemiyorum. Böyle oyuncuları kaçırmaktan bıktım.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Berkay onu geç ben her transfer dönemine -50K Sterlin maaş bütçesiyle başlıyorum AFC L'Pool'da. Kaçan regenler çok can yakıyor.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Evet oyuncu kaçırmak en can sıkıcı anlardan biri ben de katılıyorum ama paranın gözü kör olsun işte

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Berkay onu geç ben her transfer dönemine -50K Sterlin maaş bütçesiyle başlıyorum AFC L'Pool'da. Kaçan regenler çok can yakıyor.
    Kötü bir durum cidden.

npower League 2 | 32. Hafta (Kazanmamız gereken bir maçtı fakat evimizde galip gelemedik)

npower League 2 | 33. Hafta (Son 2 maçtır forvet hattı suskun ve maç kazanamıyoruz. 2. ile puan farkı 7'ye düştü ve sanırım artık taktik değiştirme zamanı geliyor. 2-3 maç daha böyle kötü gidersek 4-1-2-2-1 taktiğine geçeceğim)

İngiltere Kupası | Final

Bugünlük bu kadar yeterli. Yarın devam ederim. Herkese iyi geceler.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Evet oyuncu kaçırmak en can sıkıcı anlardan biri ben de katılıyorum ama paranın gözü kör olsun işte
    Çok sorun oluyor ya. Umarım lig atladığımızda başkan gereken desteği verir. Çok sağlam adamlar buldum. Hepsi 4 - 4.5 - 5 yıldız.

Çok gol atıyor fakat çokda gol yiyorsun

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ahmetbenan View Post
    Çok gol atıyor fakat çokda gol yiyorsun
    Henüz bir çare bulamadık buna.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Jamil Adam (İnsan değil bu adam. Profilini koymak istedim )

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

18 Teknikli 20 yaşında ST o lige fazla Berkaycığım. Sat gitsin

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Profili o kadar parlak gözükmese de açıkcası istatistik baya sağlam ne diyelim her takımı sırtlayan biri vardır seni de bu adam sırtlıyo gibi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by FoRZa SKiNCLuB_I9o3 View Post
    18 Teknikli 20 yaşında ST o lige fazla Berkaycığım. Sat gitsin
    Alacak daha çok kupalar var onunla

Profili o kadar parlak gözükmese de açıkcası istatistik baya sağlam ne diyelim her takımı sırtlayan biri vardır seni de bu adam sırtlıyo gibi
    Yine 2 gol attı fakat galibiyete yetmedi.

npower League 2 | 34. Hafta (Lig 23.'süne karşı yine galip gelemedik. Son 3 maçtır berabere kalıyoruz. Defansın hataları beni artık bıktırdı. Yediğimiz bütün goller defansın topu ayağındayken kaptırması ya da rakibe yanlış pas atması sonucu. Buna bir çare lazım)

Sayfa 3 / 5 İlkİlk 12345 SonSon

Mesaj Yetkileri