Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345
121 ile 147 arası toplam 147 sonuç

Konu: Morecambe F.C. | Herşey "sir" Ünvanı İçin

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kariyer çok keyifli ilerliyor, üst lige yükselmişsin, tebrik ederim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Kariyer çok keyifli ilerliyor, üst lige yükselmişsin, tebrik ederim.
    Teşekkür ederim. Bu sene amacımız ligte kalmak. Seneye lig yükselmek için gereken maddi desteği aldığımızda bizi kimse durduramayacak. En azından temennim bu yönde.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni Transferim (Arka sayfada bahsettiğim oyuncu)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yeni Transfer (Kendisinden çok şey bekliyorum. Çok fazla para verdim maaş için. Ama takımı sırtlayacağını düşünüyorum. Ve tabiiki takıma alışırsa artık tek forvet oynayacağım )

İstediğim tarz oyuncu bulabilirsem orta sahaya 1 transfer daha düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | Puan Durumu

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 5. Hafta (Biraz olsun nefes aldık)

Johnstone's Paint Trophy Kupası | 1. Tur (Müthiş bir galibiyet aldık. Carlton geri döndü adeta bu maç ile. Son transferimiz Hannah'ın da fos çıktığını üzülerek bildiriyorum. Pilot takıma kiraya göndereceğim kendisini.)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 6. Hafta (Kötü bir maç çıkardık. N'Diaye takıma alışmaya başladı. Oynadıkça açılıyor. Ayrıca genç oyuncular fazlalaştı takımda ve bu ilerisi için iyi birşey)

Johnstone's Paint Trophy Kupası | 2. Tur Kuralar

Rakibimizle geçen sene yaptığımız maçlar

Yeni Transferimiz (N'Diaye ile iyi anlaşırlarsa orta saha sorunum çözüldü demektir. Duruma göre 3 MC'de oynayabilirim. Fleming'in performansına bağlı)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 7. Hafta (Son dakikalarda gelen gol ile yeniliyoruz)

npower League 1 | 8. Hafta (Bu maçtan sonra 2 yeni transferi buldum ve 9. hafta maçından sonra imza attırdım)

npower League 1 | 9. Hafta (Lig sonuncusunu yenip moral depoluyoruz)

Yeni Transferler (Kötü gidişe dur demek için son paramı bu gençlere verdim ve çalışma izni sorunu olmadıkları için transferler tamamlandı. Sanırım bu transferler ile takım toparlanmaya başlayacaktır. En azından temennim o yönde)

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Durumun pek iç açıcı olmasada bir galibiyet ile 15.sıraya çıkma ihtimalinide göz önüne alırsak , seri galibiyetler gelmeli , ''Sir'' Berkay.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Durumun pek iç açıcı olmasada bir galibiyet ile 15.sıraya çıkma ihtimalinide göz önüne alırsak , seri galibiyetler gelmeli , ''Sir'' Berkay.
    Hedefimiz o yönde. Teşekkürler.

npower League 1 | 10. Hafta (Yeni kadro ve taktik ile takım gerçekten güzel bir oyun oynadı. Son dakika golüne engel olamayınca üzücü bir mağlubiyet aldık)

npower League 1 | 11. Hafta (Gol sorunumuz hala devam ediyor. Umarım yeni forvetim bir an önce gollerine başlar)

Johnstone's Paint Trophy Kupası | 2. Tur (Orta saha mücadelesine sahne olan maçta güzel bir galibiyet alıyoruz)

Johnstone's Paint Trophy Kupası | 3. Tur Kuralar

Rakibimizle geçen sene yaptığımız maçlar

busene düşmekden bi kurtulsan ilerki senede daha iyi olcagını düşünüyorum

bence oyuncu seçimlerinde sıkıntı var.

hangi ligler açık.bende alt liglerde oynuyorum ama ben npower2 de olmama rağmen daha iyi oyuncuları alabiliyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Gratel View Post
    busene düşmekden bi kurtulsan ilerki senede daha iyi olcagını düşünüyorum
    Bu sene hedefimiz ligte kalmak ama takım iyi bir ivme yakarlarsa belki play-off'a bile girebiliriz.

Quote Originally Posted by CaTaL View Post
    bence oyuncu seçimlerinde sıkıntı var.

hangi ligler açık.bende alt liglerde oynuyorum ama ben npower2 de olmama rağmen daha iyi oyuncuları alabiliyorum.
    Almanya, İngiltere 1-2-3-4, Türkiye, İtalya, İspanya

Sanırım bu kadar açık.

Oyuncu konusunda haklısın. Diğer kariyerlere bakıyorum npower2 de çok sağlam adamlar bulan olmuş. Sanırım benim Scout'ların beceriksizliği. Boştaki sağlam oyuncuları bulamıyorlar, 2 yıldız verdikleri adam 1 sene sonra 5 yıldız oluyor ya da 5 yıldız verdikleri adam takıma alınca 3'e düşüyor vs.

Şimdi takımda 6-7 DM-MC, 5-6 FC oldu. O sebeple bulduğum sağlam adamlarıda alamıyorum sırf takımın huzuru bozulmasın diye. Çok gereksiz transferler yaptım sezonun başında şimdide bulduğum regenleri alamıyorum bu yüzden.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Bu sezon düşmemeye çalışsan yeterli. Takım 2-3 maç kazanabilse morallenince daha iyi oynarlar ama gidişat kötüyken oyuncular daha da kötü oynuyorlar
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Bu sezon düşmemeye çalışsan yeterli. Takım 2-3 maç kazanabilse morallenince daha iyi oynarlar ama gidişat kötüyken oyuncular daha da kötü oynuyorlar
    Aynen. 1-2 maç kazansak belki o ivme ile play-off'lara girme şansı bile yakalayabiliriz.

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Aynen. 1-2 maç kazansak belki o ivme ile play-off'lara girme şansı bile yakalayabiliriz.
    sen defansif oyna bence 1tek forvetli bir oyunla en azından busezon ligde kalman iyiolur önümüzdeki sezon patlama yaparsın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Gratel View Post
    sen defansif oyna bence 1tek forvetli bir oyunla en azından busezon ligde kalman iyiolur önümüzdeki sezon patlama yaparsın
    Tek forvetli oynayacak kadar teknik değil kadrom. Yani orta sahadan top çıkaramam o şekilde. Ama DM - MC - AMC şeklinde oynatmayı deneyebilirim. İzlanda'lı forvetin performansına bağlı

Kariyer'e bir süre ara vermiştim bugün devam edeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 12. Hafta (Son dakikalarda dağıldık)

npower League 1 | 13. Hafta (Berbat bir oyun, inanılmaz bir hezimet. Yediğim 3 korner golü de cabası.)

npower League 1 | 14. Hafta (Kötü gidiş devam ediyor. Soyunma odasında hiç bir şey demiyorum artık oyunculara)

Kolay vazgeçen biri değilim. Bu sonuçlar beni dahada hırslandırdı. Şimdi takımla toplantı yapacağım. Peşine defansif bir taktik hazırlayacağım. Gereksiz oyuncuları kiraya verip takım içindeki huzursuzluğu bitireceğim. Taktik'i birazdan hazırlayacağım sonuçlarını hep beraber göreceğiz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FA Cup | Kuralar

Geçmiş Karşılaşmalar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 15. Hafta (Biraz olsun nefes aldık. Yeni taktik fena değil fakat bekler sıkıntı oluyor. Kanatları iyi olan bir rakip çok kolay pozisyona girer)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 16. Hafta (Lig 2.'sine savaşarak yenildik. Yine de helal olsun takıma)

npower League 1 | 17. Hafta (Bu maç müthişti Lig 1.'si olan takımla başa baş bir futbol oynadık ve galip geldik. Takımın moralleri uçtu bu galibiyetten sonra. Tekrar toparlandık. Taktikle aram iyi şu sıralar )

Johnstone's Paint Trophy Kupası | 3.Tur (Yeni taktiğimde kanat olayı yok o sebeple kanatlarımı bu maçta oynatmak için ilk taktiğe döndüm. Gayet güzel maçtı şanslı olsak 4-0 falan bitebilirdi)

Johnstone's Paint Trophy Kupası | 4.Tur Kuralar

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 18. Hafta

FA Cup | 1. Tur

Johnstone's Paint Trophy Kupası | Yarı Final

3 maç için açıklama yazmadım. İnanılmaz sinirliyim şuan. 3 maçta toplam 5 korner golü yedik. Kornerler penaltı gibi artık dua ediyorum korner olmasın diye. Tam seviniyorum gol attıp diye pat kornerden gol. Tam beraberliği yakalayacağım pat kornerden gol. Top direkten dönüyor, kontratak oluyor ve rakip korner kazanıyor. Pat kornerden gol. Ne zevki çıkacaksa böyle bilmiyorum. Yine de devam edeceğim oyuna.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 19. Hafta (Yaptığım taktik maalesef artık bitti. 2. yarıda taktiği değiştirdim ve bir daha o taktiği kullanmayı düşünmüyorum. Rakip 10 kişi kalınca zar zor beraberliği kurtardık. Yine kornerden gol yedik )

npower League 1 | 20. Hafta (Bu maç takım çok istekliydi. Yediğimiz tek golü kornerden yedik Son 5 maçta toplam 7 korner golü yedik. Ayrıca ilk çıktığı lig maçında sakatlanan ve 4 aydır sakat olan Jamil Adam bu maç ile tekrar döndü. 2. yarı oyuna aldım ve güzel iş çıkardı)

npower League 1 | 21. Hafta (Jamil Adam uzun bir süre sonra ilk defa geçen maç oynamıştı. Bu maç ilk 11'e koydum ve güzel oyununu golle süsledi. 10 kişi kalmamıza rağmen mücadeleye bırakmayan takımımı tebrik ederim. Bu galibiyet ile nefes aldık)

Jamil Adam

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 22. Hafta (Zor bir maç oldu ama kazanmasını bildik)

Sözleşmesi bitmesine 6 ay kalan oyuncular (Sadece 2 ya da 3 isim ile devam edeceğim. Gidecek oyuncuların yerlerine gelecek oyuncular şimdiden belli)

Last edited by Bekq : 07.Mart.2012 at 19:12

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 23. Hafta (4 orta saha oyuncumu dinlendirdim ve yedeklerle çıktım. Golü bulamadık ama gol de yemedik. Rakip çok pozisyon kaçırdı şanslı bir beraberlik aldık)

npower League 1 | 24. Hafta (Bulduğumuz pozisyonları değerlendirdik ve 45 dakikada maçı bitirdik. Jamil Adam bu maç ile eski günlerine dönme sinyali verdi)

npower League 1 | 25. Hafta (Takım olarak çok iyi mücadele ettik. Yediğimiz 2 gol kornerden ve son dakikalarda Düşme potasından yavaş yavaş uzaklaşıyoruz)

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 26. Hafta (Kornerden yediğimiz gollere 2 tane daha ekledik bu maçta)

npower League 1 | 27. Hafta (Kornerden 2 gol yedik üstüne bir de 90'da yedik. Oyun sabrın sınırını zorluyor )

npower League 1 | 28. Hafta (Kötü oynadığımız maçta deplasmanda ilk dakikada bulduğumuz golle galip geldik)

npower League 1 | 29. Hafta (Zevkli bir maç, son dakika golü. Biraz şanslı olsak kazanabilirdik)

npower League 1 | 30. Hafta (1 korner, 1 penaltı golü ile 2-1 yeniliyoruz)

npower League 1 | 31. Hafta (İyi oynadığımız maçı kaybediyoruz. Adam bu maçta tam 3 ay sakatlandı)

İyi giderken birden tekrar kötüledi takım. Sadece rakiple değil maç motoruyla da savaşıyoruz. Korner golleri inanılmaz bıktırdı beni. 1-2 defa daha yersem korner golü korner taktiği kullanacağım artık.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

npower League 1 | 32. Hafta (Lig sonuncusuna oldukça zorlandık)

npower League 1 | 33. Hafta (Rakip bulduğu pozisyonları değerlendirince maç farka gitti. Daha doğrusu bizim kalecimiz geleni geçeni içeri aldı )

npower League 1 | 34. Hafta (4 şutta 4 gol bulduk. Hiç bu kadar şanslı maç kazandığımı hatırlamam. )

npower League 1 | 35. Hafta (Takım %100 ile oynadı ve böyle oynadığı zaman ne kadar iyi olduğunu kanıtladı)

npower League 1 | 36. Hafta (Lig 2.'sine karşı iyi direndik)

Altyapıdan yeni çıkan 2 oyuncuyla sözleşme imzaladım. En iyileri bunlardı diğerleri iyi değildi.

Takım olarak son maçlarda toparlandık. Kalede sıkıntı büyük. İlk kalecim 5-6 yemeyi çok seviyor. Keza paftan çıkan oyuncumda üstüne geleni içeri alıyor. Bouzanis ile ipleri tamamen kopardık kadroya bile almıyorum. 10 maç sonra sezon bitiyor o zamana kadar idare edebilirsek çok iyi olur. Sezon sonu sürprizlerim olacak

Sayfa 5 / 5 İlkİlk ... 345

Mesaj Yetkileri