Sayfa 1 / 26 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 760 sonuç

Konu: Macera Avrupada devam ediyor , Karsspor'un amacı başarıyı devam ettirmek ( 6. sezon )

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Default Macera Avrupada devam ediyor , Karsspor'un amacı başarıyı devam ettirmek ( 6. sezon )

Karslı olduğum için memleketimin takımını yükseltmek istedim. İlk defa bir kariyer açıyorum umarım yüzümü kara çıkarmaz

Kulübümüz kendi sitesinden kulübün tarihi ;

Bu da TFF nin sitesinden bilgiler ;

Başkanımız Muzaffer SANĞU ;

Oyundaki kulüp bilgileri ;

Transferler ;

Kerem İnan ;

Mehmet Yozgatlı ;

Barbaros Barut ,

Hazırlık Maçları ;

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102766 okudum kabul ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.
    Teşekkür ederim

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bu işi anlayan bi yardım etsin

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

İlk maçımızdan iyi bir sonuçla ayrılıyoruz. Ama ben bu yaş olayını bilmiyordum transferleri ona göre yaptım. son anlarda transfer yapmaya çalışacağım...

İkinci maçımızdan da galip geliyoruz. Oyuncum sakatlandı bu yaş olayı yüzünden alakasız mevkideki bi oyuncuyu almak zorunda kaldım. bu olay başımı çok ağrıtcak gibi :S
    Last edited by entolik : 02.Ocak.2012 at 23:17

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Üçer Üçer gidiyoruz takımın şuandaki performansı beni son derece sevindiriyor

Bu sefer de 3. ama tek bi farkla sonunda gol yedim

ve malesef ilk yenilgimizi alıyoruz
    Last edited by entolik : 03.Ocak.2012 at 00:11

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

2-0 geriden gelip beraberliği kurtardık. takımın eksikleri var. bir de sakatlık sorunları da ekleniyor. bakalım nolcak

Tema Çok Değişik Bir İlgi Uyandırdı Bende

2010'daki Oyunumda Pilot Kulübümdü Kars; Hep En Güzel Gençlerimi Verirdim Şimdi Geçmişi Anımsattı Bana

Başarılar Kardeşim

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Tema Çok Değişik Bir İlgi Uyandırdı Bende

2010'daki Oyunumda Pilot Kulübümdü Kars; Hep En Güzel Gençlerimi Verirdim Şimdi Geçmişi Anımsattı Bana

Başarılar Kardeşim
    Çok teşekkür ederim. Şimdi de bir takımın alt kulübü olmak istiyorum ama başkan reddediyor anlamadım ki

Bazen Bulamayabiliyorlar Başkanın Popüleritesi Düşükse Normal

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

başarılar dilerim kardeşim kerem inan hayati bir transfer görüceksin bunu mehmet yozgatlı ilk bir kaç hafta çok çabuk yoruluyor ama sonra toparlıyor kendini ve gollerinede başlıyor gs fb ve bjk alt yapılarına göz at mutlaka kiralık olarak kadrona katacagın futbolcular olacaktır

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Transferler süper.Dardanelspor en güçlü takım , onu geçersen üst lige çıkarsın ama bu baya bir zor kariyerinde başarılar

Teman çok iyiymiş ligede iyi başlamıssın ayrıca barbarosu önümüzdeki sezon elinde tutamazsın çok talibi oluyor

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Yolun daha çok uzun bıkmadan devam etmen dileğiyle, başarılar.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ahmetkaptan1905 View Post
    başarılar dilerim kardeşim kerem inan hayati bir transfer görüceksin bunu mehmet yozgatlı ilk bir kaç hafta çok çabuk yoruluyor ama sonra toparlıyor kendini ve gollerinede başlıyor gs fb ve bjk alt yapılarına göz at mutlaka kiralık olarak kadrona katacagın futbolcular olacaktır
    Çok teşekkür ederim. Transferleri yaptım ama oynatamıyorum. sadece 4 tane 88 li ve üsttü oyuncu oynatabiliyormuşum bu da beni sıkıntıya sokuyor

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Transferler süper.Dardanelspor en güçlü takım , onu geçersen üst lige çıkarsın ama bu baya bir zor kariyerinde başarılar
    Teşekkür ederim. Ilk haftalar iyi gidiyordum ama sakatlıklar biraz ritmimizi bozdu umarım yine toparlarız

Quote Originally Posted by gencteamsah16 View Post
    Teman çok iyiymiş ligede iyi başlamıssın ayrıca barbarosu önümüzdeki sezon elinde tutamazsın çok talibi oluyor
    Teşekkür ederim Bu arada tema beğenilmiş sanırım. Bu siteden indirdim buyrun linki http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=103414

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Yolun daha çok uzun bıkmadan devam etmen dileğiyle, başarılar.
    Benimde amacım o bıkmadan götürebilmek. Bu aralar finaller var o yüzden çok giremiycem ama sonra seri bir tempoda devam etcem

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bu 3 e taktım ben anlaşılan

Maçda daha çok pozisyon bulan taraf bizdik ama galibiyet golünü bulmak için 90+2ye kadar beklemek zorunda kaldık
    Last edited by entolik : 03.Ocak.2012 at 15:01

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Türkiye kupası 1. tur kurasında Sancaktepe Bld.geldi. Şuanda ligde 17. sıradalar. Rahatça geçeceğimize inanıyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

veee Türkiye gruplardan çıkıyooooor

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Lig 2.sini yenmeyi üstüne üstlük bu skorla yenmeyi hiç beklemiyordum. Taraftar günü seçilmişti bugün. Sanırım onun gazıyla oynadı oyuncular

24 yaş üstü 4 tane oyuncu ilk 11'de 6 tanesi maç kadrosunda kuralı zorlamaz ise ilk sene çıkmak zor değil ama asıl iş 2.ligde ...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ozzymanborn View Post
    24 yaş üstü 4 tane oyuncu ilk 11'de 6 tanesi maç kadrosunda kuralı zorlamaz ise ilk sene çıkmak zor değil ama asıl iş 2.ligde ...
    Kuralı tam oturtamamışlar. Hem 4 hem 6 ilk 11 için yazıyor. Yedeklere hep 24yaş üsttü oyuncu koyabiliyorum. Bu biraz saçma olmuş hevesimi kırdı biraz ama olsun bununla da başa çıkmaya çalışacağım

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Güzel bir galibiyet ama takımın kondisyonunda ciddi sorunlar baş gösteriyor malesef

Yine güzel bir skor ama maçın adamı olan defans oyuncumun 4-5 haftalık sakatlığı beni zor duruma soktu malesef ama olsun galibiyet güzeldir

10 kişi kaldıktan sonra rakip iyice bastırdı ama biz yine de kontradan golü bulduk ama yanıt vermekde gecikmediler. Olsun lig 4.sünden deplasmanda 1puan alıyoruz

Türkiye Kupası 1. tur
    kuralar çekildiğinde kolay geçeriz bu turu demiştim ama bu kadarını bende tahmin etmiyordum
    Last edited by entolik : 03.Ocak.2012 at 20:35

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

ilk yarıyı 4-0 önde kapattık. Yorulan oyuncumu değiştirmek için 24yaş altı kuralı yüzünden kalecimi değiştirdim yedek kalecii aldım 3gol yedi ama olsun 3 puan bizim

Kalecimin üstün performansı ve forvetlerimin iyi bitiriciliği sayesinde 3 puanı aldık ama 2 forvetim sakatlandı bu beni zor durumda bırakcak

iyi bir form yakaladık umarım bunu devam ettiririz
    Last edited by entolik : 03.Ocak.2012 at 21:01

Nesil
    2007
    Yer
    Kastamonu

forvetlerin sakat olduğu maçtan sonra bile 5 atıyorsan Tebrik etmek lazım

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Kupada çok rahat yendiğim takıma ligde yenilmek sinirimi bozdu. Bir de sakat oyuncular verdim bunun üsttüne

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Mesajlar View Post
    forvetlerin sakat olduğu maçtan sonra bile 5 atıyorsan Tebrik etmek lazım
    Ortasahadan 3 gollük bir takviye aldım Formet yoktu mehmet yozgatlıyı forvet oynattım daha napıyım

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Maçı daha rahat almayı bekliyordum. Yine de son anlarda gelen 2 golle 3 puana ulaştık mutluyum

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Türkiye için zor kura...

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Deplasmanda güzel bir galibiyet

Nesil
    2009