Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 61 sonuç

Konu: Maç Başlıklarının Birleştirilmesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

İstanbul takımlarına ayrı konu açtık diyorsunuz, o zaman diyoruz ki Trabzonspor'un İstanbul kulüpleri dışında yaptığı maçlarda Anadolu Takımlarının Maçları isimli konuda yer alacak mı ? Eğer bu prosedür sadece Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor içinse bu takımları ne olarak görüyorsunuz ? Şampiyon takımlarsa Bursaspor neden aralarında yok ?

Ayrımcılık, ayrıma yapmadığınıza nasıl inanalım konunun başlığını bile Anadolu takımları diye yaftalamışsınız.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    İstanbul takımlarına ayrı konu açtık diyorsunuz, o zaman diyoruz ki Trabzonspor'un İstanbul kulüpleri dışında yaptığı maçlarda Anadolu Takımlarının Maçları isimli konuda yer alacak mı ? Eğer bu prosedür sadece Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor içinse bu takımları ne olarak görüyorsunuz ? Şampiyon takımlarsa Bursaspor neden aralarında yok ?

Ayrımcılık, ayrıma yapmadığınıza nasıl inanalım konunun başlığını bile Anadolu takımları diye yaftalamışsınız.
    Anlamamakta ısrar ediyorsun, kendimi tekrarlamış oluyorum Oğuz. Rağbet Görmeyen Takımlar olsa konunun başlığı bu tepkiyi vermeyeceksin sanırım?

Konunun anadolu olması olmaması önemli değil. O anda o gelmiş konunun başlığına onu yazmış, siz kendinizi küçük görmek istediğinizden buna girişiyorsunuz bence.

Olayın şampiyon takım olmakla, büyük takım olmakla alakası yok, son defa yazıyorum bunu da.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Eğer yoksa neden Anadolu Takımlarının Maçları dendi. Çok basit bir şey ancak Haftanın Diğer Maçları da denebilirdi.

Ki rağbet görmeyen diyorsun en basitinden Bursaspor için baktığımızda

Quote Originally Posted by Sekopej View Post
    ortalama 5 mesaj olsa zaten o konuları birleştirmezdik.
    burada bahsettiğinden daha fazla mesaj atıldığı ortadadır.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben uzatmak istemiyorum, o fazla mesaj atılan konulara bak istersin, rakipleri kimmiş Bursaspor'un. Tamam başlığı değiştirdim haftanın diğer maçları şeklinde, isime bu kadar taktıysanız.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bence çok abartıldı bu konu.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Dedim ya amaç o konuya mesaj atmak değil, bağcıyı dövmek. Bu sebeple anlıyorum sizi de, sorun yok.

Çok uzun zaman önce değil, haftanın maçları ile alakalı her takıma konu açılmıyordu, bunu her takım için açmayı düşündük, uygulamaya geçtik, beklenen ilgiyi görmediği için de değiştirdik. Bu şekilde de olmazsa, başka şey düşünürüz ilgi çekebilecek.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Mesajın önemi yok yahu şimdi 5-6 konu açmak çokmu zor forum kirliliği falan mı oluyor yahu yapmayın bu yeni düzenleme şimdimi geldi aklınıza daha önce nasıl olduysa yine aynı şekilde gitmeliydi en azından sezon sonuna kadar...Ayrıca forumda Trabzonspor kadar Bursaspor taraftarı da var Trabzonspor olacaksa Bursaspor'un da ayrı konusu olmalıydı bence sonuçta iki takımda şampiyon olmuş Trabzon'un daha fazla olabilir ama sonuçta Bursa'da oldu...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hah bir de onlara bunu demeni bekliyordum.

15, 7, 6 ve 3. haftalar da diğer dört şampiyon olmuş takımla yapılmış maçlardır. O maçlarda atılan mesaj sayısı 363 mesaj.

18. Hafta - Kayserispor - 4 Mesaj
    17. Hafta - Gaziantepspor - 8 Mesaj
    16. Hafta - Antalyaspor - 10 Mesaj
    14. Hafta - Ankaragücü - 6 Mesaj
    13. Hafta - Eskişehirspor - 8 Mesaj
    12. Hafta - Karabükspor - 8 Mesaj
    11. Hafta - Samsunspor - 9 Mesaj
    10. Hafta - İBB - 6 Mesaj
    9. Hafta - Manisaspor - 10 Mesaj
    8. Hafta - Orduspor - 16 Mesaj
    5. Hafta - Gençlerbirliği - 5 Mesaj
    4. Hafta - Sivasspor - 13 Mesaj
    2. Hafta - Mersin İdman Yurdu - 37 Mesaj
    1. Hafta - Kayserispor - 37 Mesaj

Toplam : 177 Mesaj, ortalama 13-14 mesaj yapıyor. Hâlâ aynı ortalama 5 mesaj üzerinde ısrar mı edeceksiniz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Mesajın önemi yok yahu şimdi 5-6 konu açmak çokmu zor forum kirliliği falan mı oluyor yahu yapmayın bu yeni düzenleme şimdimi geldi aklınıza daha önce nasıl olduysa yine aynı şekilde gitmeliydi en azından sezon sonuna kadar...Ayrıca forumda Trabzonspor kadar Bursaspor taraftarı da var Trabzonspor olacaksa Bursaspor'un da ayrı konusu olmalıydı bence sonuçta iki takımda şampiyon olmuş Trabzon'un daha fazla olabilir ama sonuçta Bursa'da oldu...
    Traftarlıkla alakalı değil dendikce hala o konuya gidiyorsunuz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

5 mesajı lafın gelişi söyledim yahu, oturup hesaplamadım herhalde, sen 100 deyince lafın gelişi, yani atılan mesajların azlığına vurgu yapmak için söyledim.

Konu başlığı değişti, sıkıntı yok sanırım, öyle demiştin çünkü.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Farkındaysan sen konuyu başlığa indirgeyerek kendini haklı çıkarmaya çalışıyorsun bana göre hava hoş, ancak bu yaptığın bir grubu ayırıp bir başka grubu siz busunuz demektir. Bir grubu bir başka gruptan önde görmektir.

Bölüm kurallarında kural 9 açık bir şekilde takımlara özel bölüm/konu açılmaz diyor. O hâlde neden bu takımları diğerlerinden ayırdınız ?

Bir emek sarfediliyor diyorsunuz. Toplu konuyu açarken de aynı emeği sarfediyor yine aynı maç resimlerini mackolik.com'dan alıyor zaten konuyu açan neden diğer 5 maçı da açmıyor bu arada sonuçta aynı işlemi yapıyor ?
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Emek sarfediliyor ve karşılığında mesaj gelmemesi diye devam ediyor söylemim. Yoksa farklı konu açmak sorun değil ki, bunu anlamıyorsunuz işte.

Başlığa indirgiriyorum çünkü başlık üzerinden itiraz edip duruyorsunuz yok anadolu takımı yazmış, o anadoluda değilmiymiş o niye böyleymiş söyleymiş gibi ben de başlık bu kadar önemliyse değiştiririz dedim ve senin önerdiğin şekilde de değiştirdim.

Bu konuya mesaj atmakta gösterdiğiniz çabayı o konulara atmakta gösterseydiniz bizim de gözümüzde bu konulara mesaj atılmıyor düzenleme yapalım algısı oluşmazdı hiç, sıkıntı olmazdı.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Konuları mesaj gelsin diye mi açıyorsunuz yoksa insanlar her maçı ayrı ayrı tartışabilsin diye mi ? Mesaj gelsin diye açıyorsanız bunun size ne tip bir getirisi var ki mesaj gelmediği zaman bu olaydan negatif bir şekilde etkileniyorsunuz ?
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ayrı ayrı tartışılabilsin diye ama ayrı ayrı tartışılmadığı için de birleştiriyoruz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Peki birleşildiği hâlde tartışılmayan maçlar için hiç mi konu açmayacaksınız ?
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Birleştirilen konuya ilgi olmazsa o konuyu da daha genel kapsamlı şekilde birleştirebiliriz.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Karalama kampanyası görüyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben konuyu kastetmemiştim. O konu içerisinde ki bir maça hiç ilgi gösterilmezse o maç bir daha eklenmeyecek mi ? Sonuçta tartışılmadığına göre o toplu konuda bile yer almasına gerek yok.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bank Asya örneğini verdim, orada da her maç açılıyordu, sonra haftalık birleştirildi, sonra da sezonluk. Kimse itiraz etmedi şu anda da yeri geldiğinde, üzerine yorum yapılabilecek maçlar olduğunda özel olarak açılabiliyor konu. Bu Süper Lig maçlarında da olur, bir takım için paylaşım fazla olursa, ona özel açılır, bunda bir mahsur yok, değişebilir.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Ben konuyu kastetmemiştim. O konu içerisinde ki bir maça hiç ilgi gösterilmezse o maç bir daha eklenmeyecek mi ? Sonuçta tartışılmadığına göre o toplu konuda bile yer almasına gerek yok.
    Konu o maça özel değil ki, Süper Lig'de Oynanan Diğer Maçlar adı altında, yineleyeyim, o konuya da gereken ilgi olmazsa, haftalık değil tamamiyle genel bir konu açıp o şekilde devam ederiz. İlgi olursa, buna bağlı önümüzdeki maç ayrı konu açarız, sorun değil.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Madem değişebilir her maçı ayrı açın o zaman. Sonuçta her takım her renk eşit bir şekilde temsil edilebilmeli bu forumda.

Eğer birleştirmenin bu kadar iyi olacağını düşünüyorsanız tüm forumu tek bir konuda birleştirelim böylece ayrı ayrı ilgi görmeyen birçok şeyi tek bir elden tartışabiliriz.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Madem değişebilir her maçı ayrı açın o zaman. Sonuçta her takım her renk eşit bir şekilde temsil edilebilmeli bu forumda.

Eğer birleştirmenin bu kadar iyi olacağını düşünüyorsanız tüm forumu tek bir konuda birleştirelim böylece ayrı ayrı ilgi görmeyen birçok şeyi tek bir elden tartışabiliriz.
    Zaten forumu takip ediyorsanız forumun genelinde bu tür birleştirmeler yapılıyor, Kafe kısmında yapılan temizlikten sonra Dünyadan Futbol alanında bu tarz bir değişiklik yapıldı. Gerekli görülürse farklı alanlarda da değişiklik yapılır.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Hâlen konuya ilgi olmazsa diyorsun.

Emek sarfediliyor diyorsun, görüyoruz ki toplu konuyu açarken de ayrı ayrı açarken de aynı emek sarfediliyor.

Bursaspor özelinde maçlarınıza ilgi az diyorsun, hesapladık ortalamanın çok üzerinde mesaj geliyor.

Ben anlamıyorum ki eskiye köye yeni adeti bu şekilde neden getiriyorsun.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bence iyi olmamış Anadolu takımlarının tek bir çatı altında birleştirilmesi, epeyde karışmış.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Hâlen konuya ilgi olmazsa diyorsun.

Emek sarfediliyor diyorsun, görüyoruz ki toplu konuyu açarken de ayrı ayrı açarken de aynı emek sarfediliyor.

Bursaspor özelinde maçlarınıza ilgi az diyorsun, hesapladık ortalamanın çok üzerinde mesaj geliyor.

Ben anlamıyorum ki eskiye köye yeni adeti bu şekilde neden getiriyorsun.
    Anlamamakta ısrar ettiğin doğru. Sarfedilen emek karşılında ilgi olmaması diyorum, sonuçta bizim işten kaçtığımız yok.

Atılan 8-10 mesajı ortalamanın çok üstünde görüyorsan, ona da lafım yok.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Bence iyi olmamış Anadolu takımlarının tek bir çatı altında birleştirilmesi, epeyde karışmış.
    Bu bir görüştür, değerlendirilebilir ama yok bizi ayırıyorlar, küçümsüyorlar vs şeklinde suçlayıcı bir mesajla gelinirse, bu hiç aklımızda yokken böyle gereksiz şekilde uzar gider konu. Gerçekten çok gereksiz şekilde uzuyor konu, uzatılıyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Eğer ilgi çekme, görme konusunda bu kadar zor durumdaysanız açtığınız her konuya mesaj atmamız gerekiyor demek ki.

İşin o tarafı bir yana ortalamayı 5 olarak (lafın gelişi) gören sendin bende senin verdiğin veriye göre ortalamamı belirledim.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Eğer ilgi çekme, görme konusunda bu kadar zor durumdaysanız açtığınız her konuya mesaj atmamız gerekiyor demek ki.

İşin o tarafı bir yana ortalamayı 5 olarak (lafın gelişi) gören sendin bende senin verdiğin veriye göre ortalamamı belirledim.
    Tamam sen haklısın ama değişmeyecek konu. Bir takım için fazlasıyla ilgi olursa ve o konuyu aştığı düşünülürse gelecek maç için özel konu açılacak.
    "YÜCE ATATÜRK"

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Ben haklıyım sen haklısını yok ki bu işin yapılan haksızlık.

Hâlâ bir takıma fazla ilgi olursa diyorsun senin bu tavrının dayanağı yok, neye göre kime göre o takıma fazla ilgi gösteriliyor ? Bir maçına (Şampiyon olmuş takımlar dışındaki takımlarla) 90 mesaj atılsa ertesi hafta ayrı konu mu açacaksınız o takıma ?
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Evet. Amacın gerçekten bu uygulama olsa, tartışalım ama amacın bizim yaptığımız bir şeyi tartışmak olduğundan uzatmak istemiyorum. Konuyu kilitlemek de istemiyorum çünkü bunu istiyorsunuz, konu kilitlensin, yine şöyle yaptılar yine böyle yaptılar diyelim diye.

Konuyla alakalı herşeyi yazdığımı düşünüyorum, bundan sonra soracağın sorular olursa cevapları muhtemelen attığım mesajlarda vardır, dönüp onlara bakabilirsin.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri