Sayfa 1 / 12 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 343 sonuç

Konu: Boğazın Martıları Dünyanın Efendileri Olma Yolunda - SARIYER/5. Sezon

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Default Boğazın Martıları Dünyanın Efendileri Olma Yolunda - SARIYER/5. Sezon

Bir Sarıyerli olarak Sarıyeri eski günlere getirmek boynumuzun borcu oldu Toprağında tarih kokan ve bence İstanbul'un ve dünyanın en güzel ilçesi olan Sarıyer'i artık futbolda da bir noktaya getirme vakti

İlk önce Sarıyer'i biraz tanıyalım;

Ufak bir Özgeçmiş

1940 yılında kurulan kulüp, Sarıyer ilçesinin en ünlü takımıdır. Renkleri lacivert-beyazdır. Lacivertin asaleti, beyazın ise temizliği simgelediği kabul edilmiştir. 1982-1994 ve 1996-1997 yılları arasında Türkiye 1. Ligi'nde oynamıştır. 1. Ligde oynadığı yıllar boyunca çok başarılı sonuçlar alan takım uzunca bir süre İstanbul'un 4. büyük takımı olarak gösterilmiş ancak 1990'lı yılların son bölümünde bölgede inşaatların yasaklanması ve akabinde zengin iş adamlarının Sarıyer'den el çekmeleri ve dolayısıyla kulübü yüz üstü bırakmaları neticesinde gerileme dönemine girmiştir.Sercan Görgülü, Cemil Turan, Cem Pamiroğlu, Rıdvan Dilmen, Erdoğan Arıca,Tarık Hodziç,Smail Spaliç, Selçuk Yula, Erdal Keser, Yaşar Duran, Sinan Engin,Metin Mert, *Rıfkı Soysal, Sead Celebic, İsmail Kartal, Mahmut Kocabal, Aykut Kocabal, Hayri Ülgen, Saffet Sancaklı ve Mustafa Yücedağ gibi bir çok ünlü futbolcu da daha önce Sarıyer'de forma giymiştir. 2010-11 sezonunda TFF 2.Lig Beyaz Grup'ta mücadele etmektedir. Eğer bu bilgiler yetmez daha ayrıntılı bilgiler istiyorum diyorsanız lütfen tıklayınız...

Hedeflerimiz:

- Dünya sıralamasında ilk 3'e girmek,
    - Belli bir süre sonra sadece Sarıyer'in çocukluktan beri havasını soluyan yani sadece alt yapı oyuncuları ile mücadele eden bir takım oluşturmak,
    - Şu anda 4000 kapasiteli olan stadımızı Sarıyerimize ve halkımıza yakışan bir bir şekilde modernize etmek.
    - Bütçe miktarını 1 Milyar Euro tutarına çekmek.

- Cefakar Sarıyer taraftarına yakışır başarılar elde etmek...

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde basarilar dilerim. Umarim uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

İlk defa bu kadar düşük bir takım aldım FM hayatım boyunca len sanki evin aylık giderlerini düşünür gibi transfer yapıyorsun 1K yı bile kar sayıyorsun hadi bakalım buralardan hedeflerimize ne kadar sürede gideceğiz

Şimdiye kadar 3 tane oyuncuyu kadromuza kattık;

Kiralık

Kiralık

Bedava

Bedava

Bedava

Kiralık

Kiralık

Bedava
    Last edited by wolffather : 11.Ocak.2012 at 21:19

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Serdar Samatyalı'ya bütçen yetiyorsa hemen al.Ben Kartalspor'a aldım iyi performans gösteriyo

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by ommix View Post
    Serdar Samatyalı'ya bütçen yetiyorsa hemen al.Ben Kartalspor'a aldım iyi performans gösteriyo
    O 97K ya G.antep b. şehir belediyeye imza attı ben o para 4 oyuncuya imza attırırım

Nesil
    2006
    Yer
    ANTALYA-belek

başarılar dilerim .hedeflerini biraz abartılı buldum sanki , özellikle dünyada ilk 3 ve 1milyar dolarlık bütçe... hadi hayırlısı .

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by bayramokachi View Post
    başarılar dilerim .hedeflerini biraz abartılı buldum sanki , özellikle dünyada ilk 3 ve 1milyar dolarlık bütçe... hadi hayırlısı .
    Eğer başımıza bir şey gelmez ise ve oyundan aşırı derece de sıkılmaz isem göreceksin zaten

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

ilk hazırlık maçımı belirteyim

İlk yarı 2-0 önde girdim ve takımıdan 9 kişiyi değiştirerek 2. yarıya öyle girdim ve doğal olarak sonuçta böyle oldu...

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

1 milyar dolar bütçeyi nereden bulacaksın, 1 milyon dolar olmasın o?

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    1 milyar dolar bütçeyi nereden bulacaksın, 1 milyon dolar olmasın o?
    sabır sabır

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Sonra ki 3 hazırlık maçının skorları... Ve yeni transfer Eren Şen performası ile Sarıyerli taraftarların ve benim gözüme girmeyi başardı

henüz hazırlık dönemindesin kerem inan ve mehmet yozgatlıyı kat kadrona bide ibb den ibrahim yılmaz ı galatasaraydan ibrahim selen i beşiktaştan can değirmenci oğlunu kirala fenerden recep niyazi var bide kiralayacagın adamlardan biri bende şu anda 2. lig beyaz gruptayım kırklarelisporla ve bu saydıgım adamlar tutuyor takımı ayakta benim kariyerede beklerim takipcinim

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by ahmetkaptan1905 View Post
    henüz hazırlık dönemindesin kerem inan ve mehmet yozgatlıyı kat kadrona bide ibb den ibrahim yılmaz ı galatasaraydan ibrahim selen i beşiktaştan can değirmenci oğlunu kirala fenerden recep niyazi var bide kiralayacagın adamlardan biri bende şu anda 2. lig beyaz gruptayım kırklarelisporla ve bu saydıgım adamlar tutuyor takımı ayakta benim kariyerede beklerim takipcinim
    Kerem inanı g.antep belediye kaptı. Diğer söylediğin oyuncular ise şu anda ben de bulunan oyunculardan kötü olduğu için gıdım olan maaş bütçesini harcamak istemiyorum ki şu anda eksiye bile girdik bütçe de eğer başarı gelmez ise beni kovmamaları için bizim belediye başkanını devreye sokacağım

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Kerem inanı g.antep belediye kaptı. Diğer söylediğin oyuncular ise şu anda ben de bulunan oyunculardan kötü olduğu için gıdım olan maaş bütçesini harcamak istemiyorum ki şu anda eksiye bile girdik bütçe de eğer başarı gelmez ise beni kovmamaları için bizim belediye başkanını devreye sokacağım

kardeşim öyle diyorsun ama emin ol öyle degil o adamlar sayesinde şu anda play off garanti gibi bi durum can değirmencioğlu ibrahim yılmaz ibrahim selen berk elitez okan derici recep niyazi bu adamlar sırtlıyorlar takımı

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

kardeşim öyle diyorsun ama emin ol öyle degil o adamlar sayesinde şu anda play off garanti gibi bi durum can değirmencioğlu ibrahim yılmaz ibrahim selen berk elitez okan derici recep niyazi bu adamlar sırtlıyorlar takımı
    Senin o adamlar ile play-off garanti benim adamlar ile bir üst lig garanti Hemdebak aşağıda ki maça senin ibrahim selen attı golü bana

Galatasaray ile çok çekişmeli bir maç oldu. Eren Şen yine 2. yarı girerek oyuna golünü attı. Bu arada GS nin ik 11'i: Melo, Kazım, Sercan, Riera, Server, Zuniga, Yekta, Ayhan, Çağlar, Semih, Aykut şeklindeydi

Sarıyer çok iyi yolda...

Hedefler büyük ama merakla bekliyoruz ne kadarının gerçekleşeceğini?..

Hedelerin sanki gerçekleşmeyecek cinsten ama ne diyelim başarılar.

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Dostlar takip edin göreceğiz ne kadarı olacak ne kadarı olmayacak bu arada teşekkürler

Son 2 hazırlık maçımın sonucu... Kadroma kattığım bedelsiz oyuncular Ali Yılmaz ve özellikle Eren Şen hazırlık maçlarında sergilediği performanslar ile yüzümü güldürdü. Bakalım lig de neler yapacaklar...

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Evet beklenilen an geldi ve SARIYER FUTBOL TAKIMIMIZ Alanya ile karşılaşmak için takım otobüsüne bindiler ve konaklayacakları otele gittiler.

Maç saaatine kadar oyuncularıma Alanya'nın zayıf yönleri hakkında bilgiler vererek ona göre taktiğimi hazırladım ve maç vakti geldi... Sonuç;

Lige çok iyi bir başlangıç yaptık ve deplasmanda güçlü rakibimize karşı üstün bir oyundan sonra 3 puanımızı hanemize yazdırdık

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Benim yönetimim de ilk defa taraftarı karşısına çıkacak olan Boğazın Martıları Sarıyer kulübünün araftarı takımını desteklemek için sokaklara döküldü ve maç saatini beklemeye başladı...

Bu arada bende Sarıyer taraftarının önüne çıkacağım için çok heyecanlıyım. Ve soyunma odasında oyuncularıma hazırlık maçlarında ve ligin ilk maçında aldığımız galibiyetleri hatırlatarak kendilerine güvenmelerini ve sonucunda otomatik olarak geleceğini söyledim. Maç saati geldiği zaman oyuncularımın özgüveni gözlerinden okunuyordu ve maç bittikten sonra özgüven farkının futbol da ne kadar önemli olduğunu oyuncularım bir kez daha anladı... Hazılık maçlarının yıldızı Eren Şen bu maçta da 2 gol atarak kazanmamızın baş mimarı idi...

Not: Bundan sonra 3 maç aralıklar ile maçlarımı paylaşacağım

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Len 3 maçta da berabere kaldık iyi mi?

kardeşim son 3 maçta aldığın beraberlikler kötü olmuş 6 puan bırakmışsın sahada ama güzel gidiyor kariyer takibe devam

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Son 3 maçımızı çok güzel oyunlardan sonra aldık. Ama söylemem gereken bir şey var ki; Tokatspor maçını normalde 2-0 kazanmıştım fakat oyun şu meşhur hatasını vererek beni oyundan attı. Allahtan her 3 maçta buraya SS aldığım için arkada Save tuşuna basıyorum. Neyse ondan sonra maçı tekrar açtım ama böyle olaylardan sonra oynadığım maçları tekrar açmam tatile çıkarak asistan managere bırakırım bu maçı da ona bıraktım 7 tane atmış itiraf edeyim

9 puan güzel olmuş kardeşim

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

9 puan güzel olmuş kardeşim
    Eyvallah saol arkadaşım ama takımın şu anda form durumu iyi gözüküyor. Yine de zorlanarak kazanıyoruz performans düşüklüğüne girdiğimiz zaman şansım yok diye bakıyorum ama du bakalım

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Türkiye Kupası mücadelesinde Üsküdarı bet bir skorla geçtik. Sırada ki rakibimiz Bilecikli olmayı reddeden bir halkın takımı Bozöyükspor

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Ya arkadaş şimdi ben bu adamı mı dinleyeceğim hep

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Çok kötü oyunlardan sonra son 2 maçımızı kaybettik maalesef

Nesil
    2011