1 ile 19 arası toplam 19 sonuç

Konu: Onur Şeref Bir Erkek İsmi Değildir Sadece Onurumuz için Ankaragücü

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Default Onur Şeref Bir Erkek İsmi Değildir Sadece Onurumuz için Ankaragücü

Klubümüz:

Kuruluş:

Osmanlı İmparatorluğu döneminde İstanbul çapında maçların yapıldığı İstanbul Ligi sürmekteyken savunma sanayisinde çalışan işçi futbolcular ile buralara işçi yetiştiren meslek okullarında okuyan gençler kendi klüplerini kurmak için girişimlerde bulunurlar. İmalat-ı Harbiye Mektebinin son sınıf öğrencilerinden Şükrü Abbas öncülüğündeki Turan Sanatkarangücü ile Agâh Orhan öncülüğündeki Altınörs İdmanyurdu aynı tarihte, 31 Ağustos 1910 günü kurulmuştur. İki kulüplü bir birleşmeyle kurulduğu için kulübün kurucu iki başkanı vardır. Bu başkanlar Kazım Bey ve Hasan Muslihiddin Bey'dir. Daha sonra birleşecek olan iki takım ilk maçlarını birbirlerine karşı yaparlar. 4 Nisan 1911 günü yapılan maç 0-0 berabere devam eden maç çıkan olaylar nedeniyle tamamlanamamıştır. Bu dönemde sendikal faaliyette bulunarak işçi haklarını savunan çevrelerle klüpler yakın temas halindedir

Stadımız:

Önemli Not: Oyun 12.0.2 Sürümüdür. - ANKARAGÜCÜ ŞU ANKI KADROSUYLA BAŞLANMIŞTIR. EDİT YAPARAK GİDEN OYUNCULAR GÖNDERİLDİ.

Kuralları okudum ve Kabul Ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Başarılar dilerim.

Nesil
    2006
    Yer
    ANTALYA-belek

işin çok zor be dostum .her oyunda küme düşer hep farklı yenilgiler alır transfer yasağıda cabası ( hadi hayırlısı olsun.başarılar...

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Aldığımız Oyuncular:

Last edited by okartal : 13.Ocak.2012 at 18:54

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Resimler gözükmüyor bi başka siteden yüklemeyi dene istersen

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ommix View Post
    Resimler gözükmüyor bi başka siteden yüklemeyi dene istersen
    Düzelttim uyarı için teşekkürler

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Eren Şen, Ali Yılmaz mutlaka bunları da al ve başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by bayramokachi View Post
    işin çok zor be dostum .her oyunda küme düşer hep farklı yenilgiler alır transfer yasağıda cabası ( hadi hayırlısı olsun.başarılar...
    Teşekkürler zoru severim bu yüzden Ankaragücü'nü seçtim

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

transfer sezonu bittimi bilmiyorum ama bitmediyse Daud Gazale'yi kadrona katmanı öneririm. İyi bir forvettir. Başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by serdarakyol View Post
    transfer sezonu bittimi bilmiyorum ama bitmediyse Daud Gazale'yi kadrona katmanı öneririm. İyi bir forvettir. Başarılar
    Teşekkürler fakat bitti

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Çok zor bir kariyer olacak.Umarım başarılı olursun.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

HAZIRLIK KAMPI:

Hazırlık kampından gayet memnun ayrıldım. Maçlara damgasını italyan emektar forvet ve 2.kaptanımız Bernardo Corradi damgasını vurdu ve 3 gol attı.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

LİGDE 1.HAFTA:

Maça büyük bir hata yaparak neredeyse full savunma düşüncesiyle çıktım ve ancak 78 e kadar dayanabildim. Amrabat'ın muhteşem golüne engel olamadık. Fakat Kayseri ligin güçlü ekiplerinden bu maç moralleri bozsa da benim için çok büyük bir kayıp değil.

LİGDE 2.HAFTA:

Kayseri yenilgisinden sonra mutlak galibiyet gerekiyordu. Samsunspor karşısında çok zorlandık fakat kazanmasını bildik. Ancak bu maçla beraber kadroda revüzyona giriyoruz.

Kadroda revüzyon işe yaradı ve muhteşem bir galibiyet aldık. Her ne kadar Bursaspor kardeş takımımız olsa da dur durak bilmeyen akınlarımız ve kadroya ilk kez aldığım ve 11 de başlattığım Locatelli ve Ernani 2lisinin şovunu tüm stad ayakta alkışladı. Maçta Ernani savunma hatasız oynarken birde kafa golü buldu. Locatelli ise 1 gol ve 2 asist ile alkış aldı. Attığı frikikden gol uzun süre hafızalardan silinmeyecek.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Hocamızı fazla sinirlendirmişler.

Nesil
    2008
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by peker0693 View Post
    Hocamızı fazla sinirlendirmişler.
    Formsuz oyuncu çok bu yüzden yaptırım şarttı

Ankaragücü yönetiminden şok hamle:

Souleymane ( Süleyman ) Youla Ankara'da bir cafe de Ankaragücü teknik direktörü Onur Piero ile yemek yerken görüntülendi. Nonda'dan verim alamayan Piero Youla'nın peşine mi düştü resmi imza olacak detaylar ilerleyen saatlerde belli olucak.

Öte yandan yönetim Angola asıllı kaleci Carlos ile anlaşılmak üzere olduğunu ve haftalık olarak 800 Euro + SSK + Yol + Yemek karşılığında 2 senelik kontrat imzalanacağı açıklandı.

Carlos transferi hakkında: Abi 12 kardeşiz eve para getiremiyorum fiyat problem değil 3 e 5 e bakmam her klüpte oynarım dedi.

Nesil
    2006
    Yer
    ANTALYA-belek

Quote Originally Posted by okartal View Post
    Formsuz oyuncu çok bu yüzden yaptırım şarttı

Ankaragücü yönetiminden şok hamle:

Souleymane ( Süleyman ) Youla Ankara'da bir cafe de Ankaragücü teknik direktörü Onur Piero ile yemek yerken görüntülendi. Nonda'dan verim alamayan Piero Youla'nın peşine mi düştü resmi imza olacak detaylar ilerleyen saatlerde belli olucak.

Öte yandan yönetim Angola asıllı kaleci Carlos ile anlaşılmak üzere olduğunu ve haftalık olarak 800 Euro + SSK + Yol + Yemek karşılığında 2 senelik kontrat imzalanacağı açıklandı.

Carlos transferi hakkında: Abi 12 kardeşiz eve para getiremiyorum fiyat problem değil 3 e 5 e bakmam her klüpte oynarım dedi.
    HAHAHA çok güldüm şu carlosun yorumuna

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

çok zorlu bir işin altına girmişsin umarım yüzünü kara çıkarmaz

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Daha ligin başları oyuncuları hemen kadro dışı bırakmasaydın keşke bazen hiç ummadığın adamlar çok işine yarıyor.

Başarılar Dilerim.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Mesaj Yetkileri