Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 39 sonuç

Konu: Kartal Yüksekten Uçar BEŞİKTAŞ JK

1. Default Kartal Yüksekten Uçar BEŞİKTAŞ JK

BEŞİKTAŞ JK

İNÖNÜ STADIMIZ

VE DÜNYANIN EN BÜYÜK TARAFTAR GRUBU

Şike soruşturması üzerine içeri alınan Tayfur HAVUTÇU içeri girinci Yıldırım DEMİRÖREN genç ve yetenekli teknik adamı BEŞİKTAŞ JK 'nün başına geçirdi.Taraftarlar karşı çıksada Beşiktaş yönetimi genç teknik adamın arkasında duracagını söyledi.

AMACIM :

Spor Toto Süper Ligi ve Play off 'u 1.'lik ile bitirmek.

UEFA AVRUPA LİGİNDE en az çeyrek final görmek .

Kuralları Okudum Kabul ediyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    ANTALYA-belek

başarılar .. umarım çabuk pes etmezsin , uzun soluklu ve zevkli bi kariyer olsun ...

4. Default

Quote Originally Posted by bayramokachi View Post
    başarılar .. umarım çabuk pes etmezsin , uzun soluklu ve zevkli bi kariyer olsun ...
    Takip eden olursa pes edecegimi zannetmiyorum

5. Default

HAZIRLIK MAÇLARI :
    Gol yollarında şimdilik sıkıntım yok fakat sag kanat lazım. ama bu sene simao ile devam edecegiz.

GELEN VE GİDEN FUTBOLCULAR

UEFA AVRUPA LİGİ ÖN ELEME MAÇLARI :
    HAZIRLIK MAÇLARINA KARIŞMASIN DİYE AYIRDIM

6. Default

SPOR TOTO SÜPER LİG 1. HAFTA VE UEFA AVRUPA LİGİ K GRUBU 1. MAÇI

7. Default

SPOR TOTO SÜPER LİG 2 - 3 VE 4. HAFTA MAÇLARI VE AVRUPA LİGİ K GRUBU 2. MAÇI

8. Default

UEFA AVRUPA LİGİ K GURUBU

9. Default

Bu Arada Oyunda 18 Ocak 'a Kadar Olan Transferler Vardır.

Nesil
    2006
    Yer
    ANTALYA-belek

Hangi taktikle oynuyorsun kardeş ? bende bjk ile oynuyorum ama 4-5-1 dışında başarılı olamadım . bide darwin i öneririm çok iş yapar,iyi bi yedek olur...takipçinim

11. Default

ÇOK ÖZÜR DİLERİM PAYLAŞMAYIM UNUTMUŞUM PERSONEL KADROYU DEGİŞTİRDİM

12. Default

Hangi taktikle oynuyorsun kardeş ? bende bjk ile oynuyorum ama 4-5-1 dışında başarılı olamadım . bide darwin i öneririm çok iş yapar,iyi bi yedek olur...takipçinim
    Quintero yu alıcaktım kulubü ile anlaştık çok para istiyodu bende kulüp zatn borç batagında vazgeçtim BUDA TAKTİGİM

SİMAO SAKAT OLDUGU İÇİN YOK NORMALDE QUARESMANIN YERİNDE SİMAO OLUR QUARESMADA VELİ K. IN YERİNDE

13. Default

BAYRAMOKACHİ KARDEŞİM ŞUAN BELEDİYE İLK YARI BİTTİ ŞU İSTATİSTİKLERE Bİ BAK BELEDİYEYE KARŞI ÇOK İYİ FUTBOL OYNUY TAKIMIM TAKIM OLMAYI BAŞARDIGIMIZ IN KANITIDIR.

14. Default

SPOR TOTO SÜPER LİG 5. HAFTA

İNÖNÜDE GÜZEL FUTBOLLA BEŞİKTAŞIMIZIN BAŞBELASI BELEDİYE'Yİ 3-0 GİBİ BİR SKORLA RAHAT GEÇTİK.

15. Default

Quote Originally Posted by zalim0773 View Post
    SPOR TOTO SÜPER LİG 5. HAFTA

İNÖNÜDE GÜZEL FUTBOLLA BEŞİKTAŞIMIZIN BAŞBELASI BELEDİYE'Yİ 3-0 GİBİ BİR SKORLA RAHAT GEÇTİK.

Takip eden arkadaşlar yorum yazarsanız daha güzel olur ve daha istekli devam ederim

Nesil
    2006
    Yer
    ANTALYA-belek

evet. zaten taktiğini oturtunca takım alışıyor iyi transferlerde olunca gerisi rahat geliyor zaten .önemli olan derbiler ve uefa grubu .lig kolay

17. Default

evet. zaten taktiğini oturtunca takım alışıyor iyi transferlerde olunca gerisi rahat geliyor zaten .önemli olan derbiler ve uefa grubu .lig kolay
    Şuan Takımın sol tarafından çok memnunum gökhan süzen ve ait fana çok iyi sol tarafı saglamlaştırdım bir daha ki sezonda sag tarafı saglamlaştıracagım

18. Default

İYİ MAÇLAR ÇIKARMAYA DEVAM

19. Default

İUEFA VARUPA LİGİNDEN MORAL BOZUCU SONUÇ GALİBİYET İÇİN GİTTİK BERABERLİK ALARAK DÖNDÜK.

20. Default

İNÖNÜ STADIN DA DEV DERBİ BJK - GS

DİZİLİŞLER

MÜTHİŞ DERBİNİN SONUCU

HİÇ BEKLEMEDİGİM BİR SKOR AMA ÇOK GÜZEL FUTBOL OYNADIGIMIZ VE TAKIM OYUNU OYNADIGIMIZI KANITLIYOR BUNDAN SONRAKİ MAÇ FENERBAHÇE DERBİSİ

21. Default

MÜTHİŞ DERBİNİN TARAFTARA YANKISI

Nesil
    2006
    Yer
    konya

derbi macı gercekten kaliteli ve zevkli gecmiş sonucta ayrı bi guzel olmus tabe basarılar dilerim...

23. Default

GS DERBİSİNDEN SONRA BU KADAR KÖTÜ FUTBOL FUTBOLCULARIN KOŞMAMASI VE ERKEN GOL YEMEK TAKIMI DAGITTI VE AGIR YENİLGİ ALDIK AMA YILMIYCAZ ŞÜKRÜ SARAÇOGLUNA GÖMÜCEZ FENERİ

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Anlatımı biraz daha renklendirmelisin bence. Gelen oyuncuların profillerini koy , lig maçlarından önce spor toto süper liginin logosunu koy felan

25. Default

Quote Originally Posted by entolik View Post
    Anlatımı biraz daha renklendirmelisin bence. Gelen oyuncuların profillerini koy , lig maçlarından önce spor toto süper liginin logosunu koy felan
    Süsleme yapmayı düşünüyorumda nasıl yapıcam onu bilmiyorum eger yardımcı olursanız kariyeri daha da renklendire bilirim.

Nesil
    2006
    Yer
    konya

fener macı kotu olmus oyun yonunden ustunluk yonunden pek bi fark yok gibi ama bitiricilik en buyuk etken olms gibi...

27. Default

Quote Originally Posted by matias delgado View Post
    fener macı kotu olmus oyun yonunden ustunluk yonunden pek bi fark yok gibi ama bitiricilik en buyuk etken olms gibi...
    telefasi çabuk olcak inş. ilk yenilgimi aldım beşiktaşla

28. Default

TAKIMDA KONTROLÜ KAYBETMİŞ GİBİYİM TAKIM GERÇEKTEN KÖTÜ OYNAMAYA BAŞLADI ACİL TOPARLANMAMIZ LAZIM BU MAÇLARIN TELEAFİSİ YOK AMA NE YAPALIM

29. Default

YAVAŞ YAVAŞ KENDİMİZE GELİYORUZ.

30. Default

BÜTÜN RESMİ MAÇLARIMIZDA İLK 11 DE BAŞLAYIĞ 90 DK FORMA GİYEN GÖKHAN SÜZEN 2 AY TAKIMDAN AYRI

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri