Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 94 sonuç

Konu: Kulübün Popülaritesini Arttırma

Default Kulübün Popülaritesini Arttırma

Merhaba arkadaşlar.

Galatasaray'da ilk sezonu lig şampiyonu olarak bitirdim. 2. sezona başlayacağız. Yeteri kadar transfer yaptım ama sorunum şu. Orta düzey ve isim yapmış futbolcular kulübe gelmek istemiyor. Örneğin, Mehmet Ekici, Lavezzi, Lisandro Lopez gibi isimler aklıma geldi şimdi.

Benim sormak istediğim, avrupada ve ligde yeteri kadar şampiyon olmadan Galatasaray'ın popülaritesini artırma yolu var mı? Hile vs.. değil. Doğal yollardan

Sonuçta herkesin bir popisi var dimi :P

Transferlerim,

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Avrupa kupalarında başarılı olarak arttırabilirsin.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Teşekkürler. Tek çare bu görünüyor o zaman.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

avrupa kupalarında başarı lazım hemde üst üste o zaman oyuncular sana gelmek için menejerlerini yollarlar merak etme

FM11'de Galatasaray'a Silva, Aguero, Tevez gibi adamları almıştım 4 sene sonra falan. Bunda da öyle olacak anlaşılan

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

tevez bu sene de geliyo merak etme

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    Ben gelmez diye hiç teklif yollamadım. Hemen deniyim o zaman sağolasın. Para bol tabi :P

edit: denedim ama gelmedi adam :/ 81 miyon dolara transfer listesindeydi. Parayı verdik adam kontrat imzalamak istemedi.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ne bileyim beşiktaşa alanlar olmuş sen avrupada biraz coştur takımı sonra yıldızlara bak

ne bileyim beşiktaşa alanlar olmuş sen avrupada biraz coştur takımı sonra yıldızlara bak
    Aynen dediğin gibi, bu sezonda bitsin sonra gelir artık asıl topçular

Birazda ülke popüleritesine bakar, ülkedeki diğer takımlarında avrupada iyi işler yapması lazım, hatta milli takımında..
    Burak

Truk takimlarin popularitesi epey dusmus. Ben popularitenin artmasi gerektigini dusunuyorum.

Eger popularitelerimiz dusuk olsaydi Sow Fenerbahce'ye, Shaqiri'de gs'ye gelmez istemezdi

Nesil
    2006

Tevez'i maddi olarak almak zor, yüksek bir bonservis istiyorlar, bütün transfer ücretini ona yatırmak bence çok mantıklı değil.

Quote Originally Posted by Universal View Post
    Tevez'i maddi olarak almak zor, yüksek bir bonservis istiyorlar, bütün transfer ücretini ona yatırmak bence çok mantıklı değil.
    81 milyon dolara satılık listesine koymuşlar düşünün artık

Shaqiri GS'ye geldi bu arada

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Avrupada yoluna devam eden 2 takım var geçen sene 1 di galiba, milli takım gruptan çıkamadı, ligde berbat bir futbol var ne popülaritesinden bahsediyorsunuz. Oyuncuların özellikleri fazla bile veriliyor.

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Scout al takıma dünya turu yaptır katkısı oluyor

ben Fenerbahce'ye hic alamadim. Avrupa'da basarili olsam da

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bu işte çok saçma şeyler oluyor.Trabzonspor ile ilk sezon şampiyon olmama rağmen Bursaspor beni geçti populerlıkte.Sonra yine şampiyon oldum ancak önlerine geçebildim.Adamlar avrupa kupasına bile gidemediler.

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Bu işte çok saçma şeyler oluyor.Trabzonspor ile ilk sezon şampiyon olmama rağmen Bursaspor beni geçti populerlıkte.Sonra yine şampiyon oldum ancak önlerine geçebildim.Adamlar avrupa kupasına bile gidemediler.
    popularite hic artmiyor nerdeyse

bu sene baya dusurmusler anlasilan

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Lig şampiyonluğuna 50,Uefa kupasına 60 ve Şampiyonlar Ligine 100 rep.veriyor yanlıs hatırlamıyorsam..Dolayısıyla aralıksız kupalar kaldırman gerekir..

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by comando77 View Post
    ben Fenerbahce'ye hic alamadim. Avrupa'da basarili olsam da
    Fenerbahçenin popileritesi çok düşürülmüş bu oyunda yüzüne bakmayacağın elemanlar gelmiyo
    ama bakıyosun realde sow geliyo işte enteresan bi durum

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Arkadaşlar eğer yurt dışından bir feeder club ile anlaşırsanız o da takımınızın repini yükseltir

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by wolffather View Post
    Arkadaşlar eğer yurt dışından bir feeder club ile anlaşırsanız o da takımınızın repini yükseltir
    Tenerife ve S.bratislava feeder kulübüm şl aldım 23.sıradan 14.sıraya yükseldim
    ayrıca aynı zamanda türkiyeden sivas ve ibb f.kulübüm

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Tenerife ve S.bratislava feeder kulübüm şl aldım 23.sıradan 14.sıraya yükseldim
    ayrıca aynı zamanda türkiyeden sivas ve ibb f.kulübüm
    Ama tabii ki feeder club lar dan elde ettiğimiz Rep yurt dışında alınacak herhangi bir başarıdan elde edilen repin yanına bile yaklaşamaz... Bu konu hakkında bir yazı daha hazırlayabilir isem paylaşacağım yine Rehber kısmında

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

bekliyorum iyi çalışmaların var
    birde oyunularla konuşmalar hakkında bi yazı hazırlarsan sevinirim resimli paso sallama muhabbetler ediyoruz elemanlarla

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

bekliyorum iyi çalışmaların var
    birde oyunularla konuşmalar hakkında bi yazı hazırlarsan sevinirim resimli paso sallama muhabbetler ediyoruz elemanlarla
    Elimden geldiği kadar yardımcı olurum

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Yönetim feeder kulüp ya bulamıyor yada istemiyor istiyorum sürekli ama olumsuz haber geliyor.4. sezondayım Avrupa sıralmasında 20.sıraya çıktım ama hala ülkede popülaritede 4.sıradayım.

Fenerbahce'nin popularitesi artmali. Diger takimlarinda

Fenerbahce durum da bile Sow gibi Avrupa'nin bircok klubunun takip ettigi oyuncuyu alabiliyor ama oyunda 2-3 gecse de avrupa da basarili olabilse de alamiyor.

Fenerbahçenin popileritesi çok düşürülmüş bu oyunda yüzüne bakmayacağın elemanlar gelmiyo
    ama bakıyosun realde sow geliyo işte enteresan bi durum
    aynen, bu durumu ayarlamalari lazim

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Yönetim feeder kulüp ya bulamıyor yada istemiyor istiyorum sürekli ama olumsuz haber geliyor.4. sezondayım Avrupa sıralmasında 20.sıraya çıktım ama hala ülkede popülaritede 4.sıradayım.
    Çıktığın 20. sıra takımın değeri (maddi) bakımında mı yoksa aldığın başarılı sonuçlardan ötürü aldığın puanlardan ötürü mü? Onu ayırt etmek lazım. Mesela sen Avrupa da 20. sırada isen ama ülkende 4. sırada isen otomatikman şöyle bir mantık devreye giriyor. Demek ki ülkende ki senin üstünde ki 3 kulüp Avrupada da ilk 20 nin içinde ve senin üstünde. Onu tam olarak kontrol et

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

Yahu arkadaşlar ne alakası var gerçek hayat ile bu oyunun diyeceğim ama Reel de seneye Lille de sözleşmesi bitecek olan Sow yeni sözleşmeye yanaşmadığı için Lille de bedavaya kaptırmak istemediği için satmaya karar verdi adamı. Yani anlatmaya çalıştığım bu ve bunun gibi yapay zekalar yok oyunda Bir de sizi kızdırmak istemem ama transfer daha bitmedi bence dereyi görmeden sıvamayın paçaları. Sonra büyük hayal kırıklığına uğrarsınız Bienvenu gibi biri gelir ise

Neyse zaten bu seri de Rep bakımından Türkiyede ki 4 büyüklerde ki sıralama şöyledir...

1- Fenerbahçe
    2- Galatasaray ve Beşiktaş
    3- Trabzonspor

Aralarında ki fark çok az

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri