1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Taraftar her zaman arkanda duracak,Tatangalar Süper Lige çıkacak (1.Sezon)

Default Taraftar her zaman arkanda duracak,Tatangalar Süper Lige çıkacak (1.Sezon)

Kulübümüz hakkında :17 Haziran 1965 tarihinde il merkezi Adapazarı'nda; İdman Yurdu, Ada Gençlik, Gençler Birliği, Güneşspor kulüplerinin birleşmesi ile Sakarya ilini, aynı yıl kurulan ulusal Bank Asya 1. Lig Türkiye 2.Futbol Ligi'nde temsil etmek amacıyla kurulmuştur. İlk amblemi "futbol topu üzerinde iki adet S harfleri ve 1965" dir. 1987 yılında dönemin kulüp başkanı Erkal Etçioğlu tarafından tasarımı yaptırılan ve halen kullanılan amblemi ise "Sakarya Nehri'nin S harfini andırarak kıvrılarak Sakarya Köprüsü'nün altından akması ve iki yakayı yeşil ve siyah renklerle boyaması" figürüdür.
    İlk başkanı Ethem Boran, ilk teknik direktörü ve aynı zamanda takımın kalecisi ve kaptanı, kulübün kuruluşunda da önemli pay sahibi olan Fikret Aldinç'tir. Sakaryaspor kendi sahasındaki ilk resmi lig maçını 1965-66 sezonunda Mersin İdmanyurdu ile oynamış, maçın son dakikalarında teknik direktör/kaleci Fikret Aldinç'in penaltı golü ile 1-0 lık skorla sahasındaki ilk resmi golünü atmış, tarihindeki ilk resmi galibiyetini almıştır.

Hedefler : İlk iki sezon içinde kesinlikle Süper Lige yükselmemiz ve ardından Süper Ligdeki 3.sezonumuzda da ligde şampiyonluğa oynayan bir takım olmak istiyoruz.Yaratmak istediğim sistem Porto sisteminin aynısı.Genç,ucuz adamlar alıp kulübü hem maddi açıdan hemde başarı olarak üst seviyeye taşımalıyız.

Stadımız ve taraftarlarımız.

Kuralları okudum ve kabul ediyorum.http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=102766

Son olarak kariyerime ilgi göstermeniizi bekliyorum.Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Bir Göztepeli olarak sana başarılar diliyorum umarım kardeşimizi istediğin yerlere getirirsin.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Başarılar kardeşim
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    Eskişehir

başarılar arkadaşım

Mesaj Yetkileri