1 ile 4 arası toplam 4 sonuç

Konu: 4-4-2 | Four Four Two | caner9292

Thumbs up 4-4-2 | Four Four Two | caner9292

Taktiği küçük takımlarla denedim ve büyük sonuçlar aldım.4-3-3 , 4-5-1 gibi sistemlerden sıkılan bu sistemlerde aradığını bulamayan arkadaşlara tavsiyemdir bir deneyin.

Ön izleme:

Taktiğimizin işlemesi için öneriler:

1.Hızlı defans oyuncuları kullanın.Bekler iki yönlü yani hem ofansif hem defansif görevlerini yerine getirmeli dengeli oyuncular seçin.

2.Ortasahada defansif cm ve destek cm olarak göbekte iki oyuncumuz var.defansif olan top kapma ve çalışma azmi mutlaka yüksek olmalı.destek cm pas, top kapma, yaratıcılık yüksek olmalı.Kanat oyuncularımız aynı beklerimiz gibi hem defans hem ofans yapabilen oyuncular olmalıdır.

3.Forvette uç forver ve geriye dönük olmak üzere iki forvetimiz var.Uç forvete uzun boylu pivot santrfor olarak nitelendirdiğimiz bir oyuncu seçin.geriye dönük forvet çok önemli buraya bulduğunuz çok iyi bir oyuncu hem diğer forvete gol attırır hemde kendisi atar takımın gol yükü bu oyuncuda diyebiliriz.Bu nedenle geriye dönük oyuncu top sürme pas hız hızlanma yaratıcılık ve bitiricilik ve teknik özellikleri mutlaka olmalı.

Son olarak "en iyi sistem, işleyen sistemdir."

Not: Taktik F.C. United of Manchester takımıyla denenmiştir.İlk sezon takımın bulunuduğu lig 88 puanla lig tarihinin en yüksek 4. puanı olup şampıyon tamamlanmış FA ve Trophy Cup turnuvalarında başarılı sonuçlar alınmıştır.

Görüntüler:

Maç esnasında gol yiyip geriye düşerseniz panik yapmayın, stratejiyi atak veya topluca hücum olarak ayarlayın.Öne geçtiğinizde kontra atak veya kapalı oyun yapmayı unutmayın!

: İNDİRME LİNKİ :

http://dosya.turksportal.net/disco_f..._caner9292.rar

Deneyen arkadaşlar yorumlarını paylaşırsa sevinirim.
    Last edited by GeNç KaRTaL : 31.Ocak.2012 at 01:22 Reason: indirme ve ekran görüntüsü linkleri yenilendi.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

205 görüntüleme, 1 yorum

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Ben EPL'ye çıkınca paylaşacağım taktiğimi

Bu ligler değilde önemli olan nPowerlarda nasıl işlediği. Takımda 2-3 fiziği kuvvetli topçu varsa zaten +40 puanla başlıyorsun. Eğer ileriki sezonların ss'ini eklersen özellikle npower 2-1 varsa championship daha açıklayıcı olur.

4-4-2 İngiltere alt liglerinin kesin çözümü, kanatları bi adım ileri çıkarırsan bi poacher bi dlp eklersen çok rahat 100-120 golü geçersin.

Birde oyunu kim kuruyor bu taktikte ?
    eto'o bitmiş.

Mesaj Yetkileri