1 ile 16 arası toplam 16 sonuç

Konu: Çift Forvet Rolleri

Default Çift Forvet Rolleri

Arkadaşlar takımınızı çift forvet oynatıyorsanız , ilerdeki ikiliye hangi rolleri veriyorsunuz , size göre hangi iki rolde en çok verim sağlıyorlar ?

Luis Suarez - Sergio Agüero çift forvet oynatıyorum ikiside hızlı oldugu için poacher oynatıyorum baya verim aldım.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ben çift forvet oynattığımda poacher-complete forward şeklinde oynatıyorum. Genelde sağdaki poacher oluyor.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben kasik taktik stili ile oynuyorum. İki forvetimide poacher rolündeki oyunculardan kuruyorum. Birisi asist manyağı oluyoru diğeri gol manyağı.
    FM Gazetesi

İkiside poacher oynayınca verim düşecektir. Farklı rollerde oynatmalıyım.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Target man ve poacher alt liglerde çok iyi sonuçlar aldım bu ikiliyi kullanarak.

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Advanced Forwerd - Poacher.Tabi oyuncu özelliklerine göre de değişir bunlar

İstediğin rolleri kullanabilirsin ama bir tanesi mutlaka poacher olmalı. Çünkü ikiside sabit forvet olursa atakların kısırlaşır. Mesela İtalyan savunmasına çok zor gol atarsın öyle. Aralara kaçan biri olması lazım mutlaka. Diğer oyuncuya da istediğin rolü verebilirsin, buna poacher da dahil. Ama o zaman takımının hızlı oynaması lazım. Sürekli defansın arasına paslar filan atman gerek. Ama ben pas özelliği olan bir target man öneririm poacher yanına. Topu ilerde tutup oyunu açabilecek paslar verebilir. Yada poacher'ı besleyebilir.

Poacher yanına poacher atağı kısırlaştırır.Öyle yapmayı düşünmüyorum.Target man support düşünebilirim ama oyuncuyada bağlı tabi. Advanced Forward yanına poacher düşünüyorum şimdilik.Advanced hem gol atmaya yönelik oynayacaktır hemde çizgiye inerek attırmaya.

Quote Originally Posted by Odrien View Post
    Luis Suarez - Sergio Agüero çift forvet oynatıyorum ikiside hızlı oldugu için poacher oynatıyorum baya verim aldım.
    suarez le agueroyu istersen ball winning midfielder oynat yanyana yine gol atarlar gibime geliyo....

ama çift poacher konusunda sana katılıyorum ama kanatların ve bir tane orta sahanın iyi olması poacher ları iyi yapar bence

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Alex'i sol forvete koyup Trequartist oynatıyorum. Yanında poachera her türlü gol attırıyor.
    "YÜCE ATATÜRK"

Bi Alex olsa trequartist bende oynatırım tabi Elimde o tür oyuncu yok. Biri hızlı ve yetenekli biri bitirici.

adv. forward - poacher denemelisin.

Aklımdaki o zaten daha fantazik daha yararlı şeyler varsa sizde dökün içinizi

Nesil
    2007
    Yer
    Diyarbakır

Target Man-Poacher. Net sonuç.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Deep-Lying Forward - Target Man - Complete Forward / Advanced Forward - Poacher
    Sol taraf support - Sağ taraf atak.
    Poacher kullanıyorsanız Deep-Lying Playmaker kullanmanızı tavsiye ediyorum.
    Bazı arkadaşların dediği gibi iki poacher ancak extreme kadrolarda işler.

Mesaj Yetkileri