Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 99 sonuç

Konu: FM 2012'de ilk kariyerim başlıyor

Default FM 2012'de ilk kariyerim başlıyor

FM 2012 deki ilk kariyerim başlıyor.Oyuna işsiz olarak başladım ve iş başvurusu yaptıgım Kırklarelisporla anlaşmaya vardık.

işte klübümüzün amblemi

başkandan kısa bir açıklama

Klübümüz boşta olan teknik direktörlük görevine kariyerine güvendigimiz bir teknik adam olan Ahmet Kaptan'ı getirdik.Onun taktik bilgisi ve tecrübesiyle Kırklarelispor hayal ettiği yerlere gelecektir.Buna inancımız tamdır ve sayın Kaptan'a da güvenimiz sonsuzdur.Kendisine klübümüzde başarılar diliyoruz.

Kırklarelispor Klübü Başkanı

Volkan Can

NTVSPOR:Kırklarelispor şok bir kararla gelecek vaad eden teknik adam Ahmet Kaptan'ı takımın başına getirdi.

Radyospor Özgür Sancar:Evet sevgili dinleyenler şimdi bir son dakika haberini bildiriyorum.Kırklarelispor Türk futbolunun gelecek vaad eden teknik adamları arasında gösterilen Ahmet Kaptan ile anlaştığını resmen açıkladı. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Basın Toplantısı

G:Gazeteci

A.K:Ahmet Kaptan

G:Sayın Kaptan öncelikle yeni görevinizde başarılar diliyoruz.İlk olarak duygularınızı alabilirmiyiz ?

A.K:Böyle güzel bi memlekette böylesine güzel bi kulüpte olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum.Beni buraya layık gören herkese teşekkür ederim.

G:Peki sayın Kaptan transfer politikanızı belirleme imkanınız oldumu ?

A.K:İlk başta kadro ile bir süre çalıştıktan sonra genç ve başarıya aç,kendini ispatlamak isteyen,hırslı futbolcularla temasa geçecegiz ilk etapta kiralık formülü üstüne yoğunlaşacağız bunun sebebide kulübün içinde bulunduğu maddi sıkıntılar bu yüzden ilk sezonumuzda kiralık oyuncularla ve bonservisi elinde olan oyuncularla başarıyı yakalamak için mücadele edecegiz.

G:Peki bu maddi sıkıntılar ve kiralık formülü gelecek sezonlarda sizi zor durumda bırakmayacak mı ?

A.K:Her düşüşün bir çıkışı vardır.Kulüp şu anda sıkıntılı bir dönem geçiriyor olabilir ama biz üst liglere yükseldikçe gelirlerimizde artacak ve el birligiyle bu zor günleride atlatacagız.

G:Kulüpte sanki 40 yıldır varmış gibisiniz uyum sorununu çabuk atlatmışsınız.

A.K:Bu kadar güzel bir memleket ve bu kadar sıcak kanlı insanlar oldugu sürece bu kulüp hak ettigi yere ulaşacak burda yabancılık çekmememi sağlayan öncelikle kulüp başkanım Volkan bey'e ve tüm personele çok teşekkür ediyorum.Arkadaşlar bugünlük bu kadar yeter zaten artık Kırklarelispor'un başarıları geldikçe bol bol fırsat etme imkanı bulucaz teşekkürler.

Hızlı bir şekilde takımla tanışan Ahmet Kaptan hemen transfer çalışmalarına başladı ve ilk transferler gelmeye başladı

buda yapmış oldugum transferler

işte şu ana kadarki oynadıgım hazırlık maçlarıyla beraber olarak fikstürüm

buda hazırlıkmaçlarında kullandıgım taktik

evet birazdan hazırlık maçlarının ss lerini vererek devam ediyorum arkadaşlar kariyere takipçilere şimdiden iyi eglenceler

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Kariyeriniz onaylanmıştır.

Başarılar dilerim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

başarılar dilerim...
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Kariyerin onayını bekledigim sırada 3 yeni transfer daha kadromuza katıldı.Hem Tecrübeleri hemde futbol kariyerleri yüzünden kulüpteki genç oyunculara önderlik yapmaları için Eski bir Galatasaraylı olan Kerem İnan ve Altan Aksoy ile Eski Bir Fenerbahçeli ve Galatasaraylı olan Mehmet Yozgatlı bedelsiz olarak Yeşil Beyazlı kulüple anlaşmışlardır.

Futbolcularımıza Yeni Kariyerlerinde Başarılar Diliyoruz.

Quote Originally Posted by nannar View Post
    başarılar dilerim...
    saol abi teşekkürler bende beklerken senin kariyeri okumaya başlamıştım

işte yeni transferlerimiz

Altan Aksoy

Kerem İnan

Mehmet Yozgatlı

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Kerem İnan amma tombik olmuş
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

eee oynamaya oynamaya olucagı buydu abi

Ve Lig Başlıyor.

İlk Rakip Balıkesirspor

Maç öncesi futbolcularla son kez soyunma odasında bir toplantı düzenleyen Ahmet Kaptan oyuncularına bu maçı kazanarak lige güzel bir şekilde başlamak istediklerini üstüne basa basa anlattı ancak kaybetmeninde bir bitiş olmadıgını ve morallerin bozulmaması gerektigini belirtti ve takım kenetlenerek bu maçı kazanmak için mücadele edeceklerine söz verdi.

Maç başlıyor ss ler birazdan gelicek arkadaşlar

İlk maçımızda sahadan 1 puanla ayrıldık.Maç sonrası teknik direktör Ahmet Kaptan'ın yaptığı açıklama:

Ligedeki ikinci maçımızda rakibimiz Şanlıurfaspor maç öncesi son taktikler verildi ve maç saati beklenmeye başlandı.Ahmet Kaptan kendi evinde ilk defa seyircisinin karşısına çıkıcak bir resmi maçta.Taraftar sabırsızlıkla bekliyor yeni teknik adamlarına merhaba demeyi...

Tribünleri tıklım tıklım dolduran taraftarlar maç saatini beklemeye başladılar.

Kırklaerlispor ikinci maçından hiç beklemediği bir skorla 3-0 yenik ayrıldı ve taraftarını üzdü.Alınan bu sonucun ardından Ahmet Kaptan bir açıklama yapmadan takımla beraber hemen tesislere gidip takıma izin vermeden tekrar kampa aldı.

Ve Kırklarelispor ilk galibiyetine uzandı.Turgutluspor karşısında tek golle alınan 3 puanla beraber tekrar lige geri dönen Kırklarelispor taraftarını mutlu etti.Maç sonunda Ahmet Kaptan yaptıgı açıklamada '' Tüm oyuncularımı tek tek kutluyorum canla başla mücadele ettiler ve hak ettikleri bir 3 puanı hanelerine yazdırdılar onları bu galibeyetten dolayı tekrar kutluyorum.'' dedi.

Kırklarelispor 4. maçında Diyarbakırspor ile 1-1 berabere kaldı.Diyarbakırın 88. dakikada attığı golde uzun süre ofsayt dolayısıyla itiraz eden Kırklarelispor oyuncuları ve teknik heyeti itirazlara rağmen kararı değiştiremedi.Bu golden sadece 3 dakika sonra 90+1 de yeni transferlerden Can Tutal takımına 1 puanı getiren golü kaydetti.

Kırklarelispor 5. maçında Türk futbolunun lokomotiflerinden Kocaelisporla karşılaştı.Maç karşılıklı gol düellosu şeklinde geçti ve bu düellodan galip çıkan taraf Berk Elitez'in 68. dakikada penaltıdan attığı golle Kırklarelispor oldu ve toplamda puanını 8 e yükseltti.Maçta Berk Elitez ve İbrahim Selen ile sonuca giden Kırklarelispor tarafında yüzler gülüyordu.Teknik Direktör Ahmet Kaptan maç sonunda ''bu takım daha da iyi yerlere gelicek zamanla herkes bunu çok iyi bir şekilde görücek'' dedi.

Başarılar hocam, umarım istediğin yerlere gelirsin.

Başarılar, transferler güzel.

Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Başarılar hocam, umarım istediğin yerlere gelirsin.
    inş hocam bakalım yeniden oynamaya başlıyorum şimdi görücez neler olcak

Quote Originally Posted by DaRkLiqTh View Post
    Başarılar, transferler güzel.

teşekkürler kardeşim

evet arkadaşlar yeni yıl münasebetiyle 2 günlük aranın ardından tekrardan oyuna devam ediyorum birazdan oynanan maçların ss leri gelecektir

Kırklarelispor Spor Toto 2. Lig Kırmızı Gruptaki 6. maçında Adana D.S ile karşılaştı.Maç boyunca üstün bir oyun sergileyen Kırklarelispor Murat Tiraki ve Can Tutal'ın golleriyle sahadan 2-0 galip ayrıldı ve üst üste 2. maçından da galibiyetle ayrılarak puan ını 11 e yükseltti.Teknik Direktör Ahmet Kaptan maç sonu yaptıgı açıklamada ''Güzel bir oyun sergiledik ve galip geldik galip geldigimiz için çok mutluyuz tüm futbolcularımı tebrik ediyorum'' dedi.Maçta Can Tutal sakatlanarak oyunu terk etmek zorunda kaldı.

Kırklarelispor 7. maçında Eyüpspor deplasmanından da alnının akıyla çıkarak 3 maç üst üste kazanmış oldu.İyi bir seri yakalayan Yeşil-Beyazlılarda yüzler gülüyordu.Maç içinde Eyüpspor karşısında güzel bir oyun sergileyen Ahmet Kaptan'nın öğrencileri 3 puanı 3 golle almayı başardı.

8. maçında Kırklarelispor 3 maçlık seriyi 3-0 lık Bandırmaspor yenilgisiyle son buldurdu.Maçta Kırklarelispor hiçbir varlık gösteremedi ve teknik direktör Ahmet Kaptan'ın maç çıkışında sinirli olduğu gözlerden kaçmadı.

Bandırmaspor maçının üstünden 6 maç geçti ve şu anda 6 maçta 4 galibiyet 2 beraberlik aldık arkadaşlar her ne kadar bir iki kişi dışında başarılar dilemese ve yorumlarıyla destek olmasalarda ben yine kendi kendime yazmaya devam edicem bu ufak sitemimden dolayı kimse kusura bakmasın maçların ss lerini koyucam birazdan

maçların ss leri

beypazarı şekerspor

altay

pendikspor

gaziosmanpaşaspor

mardinspor

y.malatyaspor

ve türkiye kupasındaki maçımız siirtspor maçı

türkiye kupasındaki diger rakibimiz araklıspor oldu arkadaşlar şu andaki lig durumundan bir ss verelim

paylaştıgım 7 maçın ss lerinde de görüldügü gibi 7 maçta 4 galibiyet ve 3 beraberlik ile nağmalup bir seri yakaladık

iki önemli oyuncumuzun yaşadığı sakatlıklar belimizi bükmeye başladı yavaş yavaş kerem inan ve berk elitez in yoklugunda 7 maçlık nağmalup seri adıyaman maçı ile son buldu yedek kalecimiz emirhan ergün ün kötü performası maça damga vurdu diyebiliriz hakeminde kötü yönetimi eklenince malubiyet kaçınılmaz oldu

Quote Originally Posted by ahmetkaptan1905 View Post
    iki önemli oyuncumuzun yaşadığı sakatlıklar belimizi bükmeye başladı yavaş yavaş kerem inan ve berk elitez in yoklugunda 7 maçlık nağmalup seri adıyaman maçı ile son buldu yedek kalecimiz emirhan ergün ün kötü performası maça damga vurdu diyebiliriz hakeminde kötü yönetimi eklenince malubiyet kaçınılmaz oldu

KARİYERİNDE BAŞARILAR DİLERİM RENKDAŞ FENADA GİTMİYORSUN

Quote Originally Posted by Gratel View Post
    KARİYERİNDE BAŞARILAR DİLERİM RENKDAŞ FENADA GİTMİYORSUN

saolasın renkdaş ama şu iki sakatlık cok canımı sıktı onları kurtardıgımda hiçbi sıkıntı kalmıycak inş

adıyamanspor maçının ardından türkiye kupasında araklispor ile karşılaştık ve gol düellosu şeklinde geçen mücadelede uzatmalarda buldugumuz golle 3-2 galip ayrılarak bir üst tura yükseldik

Türkiye Kupasında Balıkesirspor ile karşılaştık ve Kerem İnan ı gerçekten çok aradık aldıgımız 2-0 lık malubiyetle TK dan elendik ve artık tek hedef olarak ligden yükselmeye odaklanmış bulunmaktayız.

transfer döneminin başlamasının ardından harekete geçen kırklarelispor kerem inanın 4 ay daha sahalardan uzak kalacagı emirhan ve eray ın performanslarının yeterli olmadıgını düşünerek kadrosuna tecrübeli iki kaleci kattı bunlardan biri eski bir galatasaraylı olan mehmet bölükbaşı ve kızılcahamamspor dan 1k peşin 65k 48 ay taksitle olmak üzere gökhan tokgöz ü kadrosuna kattı.ffutbolculara yeni takımlarında başarılar diliyorum.

Mehmet Bölükbaşı

Gökhan Tokgöz

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri