Anket Sonuçlarını Görüntüle: Fenerbahçe bu sene hangi kupaları toplar ?

Voters
3. You may not vote on this poll
  • Lig Kupası

1 33.33%
  • Tüm Türkiye Kupalar

1 33.33%
  • Euro Cup

0 0%
  • Europen super cup ve euro cup

0 0%
  • Şampiyonlar ligi

0 0%
  • Şampiyonlar ligi ve europen super cup

0 0%
  • Hepsi

1 33.33%
Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 272 sonuç

Konu: Fener ve Çeklerle yola devam Sezon 3

Default Fener ve Çeklerle yola devam Sezon 3

Merhaba arkadaşlar.normalde ben 2.dönemdeym umarım size sıkıntı olnmaz.yani transferlerimi söyleyeceğim arkadaşlar ve size bundan böyle gerçekten harika bir kariyer izleteceğim taktikleri verceğim ve gerçekten muazzam olcak

Olaylar şöyle başladı

Aykut Kocaman İstifa Etti...

Aziz Yıldırım İçeride...

TEKNİK ADAM KAAN.ŞAFAK.ÖZCAN...

ALINAN OYUNCULARIMIZ GİDEN OYUNCULAR
    (2011-2012-2012-2013)

2011-2012
    GELEN GİDEN
    DARWİN QUİNTERA 2.4M YOK
    ROMARİO 2M
    SİYANDA XULU 350K

2012-2013

GELEN GİDEN
    CÜNEY KÖZ 750K GÖKHAN GÖNÜL 10M
    BİSET MAXİME 180K UĞUR
    DİAZ GASTON 1M SERKAN KIRINTILI
    OKAY YOKUSLU 2M BİLAL NİYAZ
    WEBO PİERRE 6M FABİO BİLİCA
    SERDAR AZİS SERBEST HASAN ERBEY
    SEFA YILMAZ 1M BERK ELİTEZ
    OLCAY ŞAHAN 600K
    ERAY BİRNİÇAN SERBEST
    NDJİTAP GEREMİ SERBEST not:hasn ve berk elitez kiraya verilmiştir.gökhan
    TİSDELL TONİA SERBEST harici diğerleri ücretsiz verildi
    EMRE PEHLİVAN SERBEST
    FİSCHER VİKTOR KİRA

FENERBAHÇEYİ TANIYALIM

Fenerbahçe Profesyonel Futbol Takımı, Fenerbahçe Spor Kulübü'nün en önemli şubesidir. Kulüp gelirlerinin büyük bir kısmı bu şube için harcanır. Şube 1959'dan beri düzenlenen Süper Lig'de 18 kez şampiyonluk ipini göğüslemiştir. Ayrıca 4 kez Türkiye Kupası, 2 kez TFF Süper Kupa, 6 kez Cumhurbaşkanlığı Kupası ve 8 kez Başbakanlık Kupası'nda şampiyon olmuştur.
    Avrupa kupalarındaki en büyük başarısına ise 2007-08 sezonunda Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kalarak ulaşmıştır. Futbol Para Ligi raporlarının yayınlanmaya başladığı 1996-97 yılından bu yana dünyanın en zengin 20 kulübünün arasına giren ilk Türk futbol kulübü de Fenerbahçe olmuştur. Fenerbahçe bu listede 111 milyon ile 19. sıradadır.
    İlk takımın içinde Ziya Songülen, Ayetullah Bey, Necip Okaner, Galip Kulaksızoğlu, Hassan Sami Kocamemi, Asaf Beşpınar, Enver Yetiker, Şevkati Hulusi Bey, Fuat Hüsnü Kayacan, Hamit Hüsnü Kayacan ve Nasuhi Baydar vardı. 1912-13 sezonuna kadar takım bir başarı elde edemedi. 1912-13 yılında ise namağlup şampiyon oldu.
    Fenerbahçe, İngiliz Kraliyet ailesi deniz filosu personelleri ile Kurtuluş Savaşı boyunca birkaç kez karşılaşmıştır. Bazı İngiliz askerleri kendi özelliklerine göre takımlar kurup İstanbul'da futbol oynamışlardır. Bu takımlar kendi aralarında ve yerel İstanbul takımları ile birçok maç yapmışlardır. Fenerbahçe, bu takımlarla yaptığı birçok maçı kazanmıştır.
    TFF, Süper Lig'i 1959 yılında kurdu. Fenerbahçe 1959 yılındaki bu ligi Galatasaray'ı toplamda 4-1 yenerek kazanmıştır. Sonraki sezon Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'ne katılmıştır. Bu, kulübün Şampiyon Kulüpler Kupası'na ilk katılımıdır. Elemelerde Csepel'i 4-3 mağlup etmiş fakat ilk turda Nice ile berabere biten maçın ardından 5-1 kaybetmişlerdir. Fenerbahçe 1960'ların en başarılı Türk futbol kulübü olmayı 10 ligin 5'ini kazanarak başarmıştır. Ayrıca bu 10 yılda 3 kez de ikinci olmuşlardır.
    1970'lerde Fenerbahçe 4 defa daha ligi birinci bitirmeyi başarmıştır. Bu 10 yılda ayrıca ilk kez Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray dışından bir takım şampiyon olma başarısı göstermiştir. 1967 yılında kurulan Trabzonspor 1970'lerin 10 yılı boyunca 4 kez lig şampiyonu olmayı başarmıştır. Fenerbahçe 1980'lerde 3 kez daha ligi şampiyon olarak tamamlamıştır. Fenerbahçe 1995-1996 sezonunda Carlos Alberto Parreira yönetiminde de şampiyonluğa ulaşmıştır.

kaptanları [değiştir]

TarihlerİsimlerNotlar1907–1908 Necip OkanerFenerbahçe'nin ilk kaptanı1908–1924 Galip Kulaksızoğlu1924–1933 Zeki Rıza Sporel1933–1942 Fikret Arıcan1942–1951 Cihat Arman1951–1956 Fikret Kırcan1956–1963 Naci Erdem1963–1968 Şeref Has1968–1970 Can Bartu1970–1975 Ziya Şengül1975–1980 Cemil Turan1980–1983 Alpaslan Eratlı1983–1985 Cem Pamiroğlu1985–1987 Müjdat Yetkiner1987–1988 Şenol Çorlu1988–1990 Harald SchumacherFenerbahçe'nin ilk yabancı kaptanı1990–1991 Şenol Çorlu1991–1992 Rıdvan Dilmen1992–1993 Müjdat Yetkiner1993–1996 Oğuz Çetin1996–2000 Rüştü Reçber2000–2003 Ogün Temizkanoğlu2003–2007 Ümit Özat2007– AlexFenerbahçe'nin ikinci yabancı kaptanı Başarıları [değiştir]

Avrupa'da maç yaparak tur atlayan ilk Türk takımıdır. 2007-2008 sezonunda Fenerbahçe Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale çıkmıştır. 1966-1967 sezonunda Balkan Kupası'nı kazanmıştır. UEFA Kupası'na katılan, galibiyet alan, gol atan ve tur atlayan ilk Türk takımı olmakla beraber Kupa Galipleri Kupası'nda çeyrek final oynayan ilk Türk takımıdır. 29 Haziran 1923 günü Taksim Stadı’nda çok büyük bir seyirci topluluğu önünde İngiliz başkumandanın oluşturduğu karma İngiliz takımına karşı Fenerbahçe kendi kadrosu ile maçı 2-1 kazanıp General Harrington Kupası'nı almıştır.
    Fenerbahçe Süper Lig'de bir sezon boyunca kendi evindeki bütün maçları kazanan ilk takım olmuştur. Fenerbahçe bir sezonda en az gol yiyen takım olmuştur. 1969-70 Fenerbahce (30 maçta 6 gol)

kariyer kuralları okudum ve kabul ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Çok Teşekkürler

Buda bizim bu seneki taktiğimiz size göre nasıldırı ne dşr ne diyildir yorumlarınız beklerim bu arada arkadaşlar fenerbahçeden bilicayı ücretsiz gitti bu yüzden oraya geçtim gökhan ise bana göre iyi bir fiyata
    gitti

Şahsi yorumlarımı yapayım ben. Orhan Şam ve Serdar Aziz her an elinde patlayabilecek bombalar baştan söyleyeyim. 1 sene sonra işine yaramaz ikiside sadece alternatif olabilirler.Romario ve Xulu isimlerini hiç denemedim. Edit:Romario zaten sağbekmiş orda işi ne Ziegler,Ridgewell vs gibi adamları kiralayarak kurtarabilirdin.

Selçuk Şahin yine kısmen yeterli bir oyuncu ama dediğim gibi geçen sene Mehmet Topal'ı transfer etseydin sağlam olurdu orası. Emre Belözoğlu ise DM'de tam bekleneni vermez ama kötüde oynamaz.

Alex bildiğimiz kral seni götürür yine çünkü Quintero gibi besleyeceği bir oyuncu var. Stoch benim en büyük silahlarımdan biridir zaten. Olcay Sahan tek kelime vasat bir oyuncu 1-2 sene sonra göreceksin zaten 5 yıldız üzerinden 1.5-2 yıldız veriyordu Jose Segura. 45K değeri vardı ve Trabzonspor Rezerv takımında forma giyiyordu.

Yedekleri incelediğim zaman yapman gereken önemli hamleleri sıralıyım. Serdar Aziz'i kenara alıp Serdar Kesimal'ı koy. Olcay Sahan'ı kenara alıp Issiar Dia'yı koy oraya. Diğerleri hakkında bilgim yok ama kadronda bazı adamları satman gerekebilir çünkü çok fazla rekabet olduğu zaman oyuncuların morali düşüyor. Başarılar.

Quote Originally Posted by GeNç KaRTaL View Post
    Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Şahsi yorumlarımı yapayım ben. Orhan Şam ve Serdar Aziz her an elinde patlayabilecek bombalar baştan söyleyeyim. 1 sene sonra işine yaramaz ikiside sadece alternatif olabilirler.Romario ve Xulu isimlerini hiç denemedim. Edit:Romario zaten sağbekmiş orda işi ne Ziegler,Ridgewell vs gibi adamları kiralayarak kurtarabilirdin.

Selçuk Şahin yine kısmen yeterli bir oyuncu ama dediğim gibi geçen sene Mehmet Topal'ı transfer etseydin sağlam olurdu orası. Emre Belözoğlu ise DM'de tam bekleneni vermez ama kötüde oynamaz.

Alex bildiğimiz kral seni götürür yine çünkü Quintero gibi besleyeceği bir oyuncu var. Stoch benim en büyük silahlarımdan biridir zaten. Olcay Sahan tek kelime vasat bir oyuncu 1-2 sene sonra göreceksin zaten 5 yıldız üzerinden 1.5-2 yıldız veriyordu Jose Segura. 45K değeri vardı ve Trabzonspor Rezerv takımında forma giyiyordu.

Yedekleri incelediğim zaman yapman gereken önemli hamleleri sıralıyım. Serdar Aziz'i kenara alıp Serdar Kesimal'ı koy. Olcay Sahan'ı kenara alıp Issiar Dia'yı koy oraya. Diğerleri hakkında bilgim yok ama kadronda bazı adamları satman gerekebilir çünkü çok fazla rekabet olduğu zaman oyuncuların morali düşüyor. Başarılar.
    kardeşim haklısında ama alex sakat 1-2 ay yani olcay gibi i oyuncuyu şenol çorlu önerdi yani onun yerine dia iyi fikir bu arada romario sağ bek alırsam solda oynuyacak oynucum yok o yüzden ama şunu deniyeceğim canere özle antreman yaptırıp oraya alıştıracağım senin dediklerini uygularyacağım aslında serdar aziz iyi fut olcu ama yavaş ama çok deneyimli takımımız deneyimsizler kampı gibi bu arada bütçeyi bitirdim yani bu sezon böyle geçecek arkadaşım yorumum için teşekkürler bu arada sunumumumu beğendinmi?

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Sunumunda beğenilecek bir şey yine göremedim ben açıkçası?

FENERBAÇE 0-2 FCP

Fenerbahçemiz çok üzgün porto fena çizdi paçayı bu durumdan takımın kurtulması gerek arkdaşlar gerçekten durum kötü takım anlaşamıyo lanety olsun deneyimsizlik

porto çizdi bizi

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Sunumunda beğenilecek bir şey yine göremedim ben açıkçası?
    Sen ne görmek istiyorsun anlamıyorum arkadaşım o kadar emek gösteriyorum yok beğenmedin arkadaşım girmek zorunda değilsin açıtım baktım senin kariyernede bu arada ordaki cümlenin sonuna soru işareti konmaz!

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by zobuduk View Post
    Sen ne görmek istiyorsun anlamıyorum arkadaşım o kadar emek gösteriyorum yok beğenmedin arkadaşım girmek zorunda değilsin açıtım baktım senin kariyernede bu arada ordaki cümlenin sonuna soru işareti konmaz!
    Tamam emeğine saygım sonsuzdur kardeşim. Ben Fenerbahçemin kariyerini takip etmek isterim. Sadece biraz daha özen göster, yazım kurallarına biraz daha dikkat et. Kendini geliştirmen için fikrimi söyledim şimdi kızmaya ne gerek var yahu?

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Tamam emeğine saygım sonsuzdur kardeşim. Ben Fenerbahçemin kariyerini takip etmek isterim. Sadece biraz daha özen göster, yazım kurallarına biraz daha dikkat et. Kendini geliştirmen için fikrimi söyledim şimdi kızmaya ne gerek var yahu?
    Arkadaşım kızmıyorum.Sadece insan hatasıdır o yüzden.

Arkadaşlar futurelless ile maçlarımız var en yokum az ok

Hocam bende şahsi fikrimi söyleyeyim fazla bir özen göremedim açıkçası. Ne diyim ardaskoc'un sunumu, mesela şuan forumda Celtic kariyeri yapan arkadaşın sunumu, Nannar'ın sunumu ve daha bir kaç arkadaşın sunumunun yanında seninkisi zayıf kalıyor. Takımını deneyimsizlik ile suçlamışsın ama bence sende diğer kariyerlerini azıcık olsun takip ederek deneyim kazanmalısın diyorum. Yorumlarımda seni kötülemek ve art niyet arama. Ben ve diğer yorum yapan arkadaşlar seni yüceltmek için yorum yapıyoruz.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Bence de sunuma biraz daha özen gösterebilirsin.Görsellerle süsleyebilirsin.
    Kadronu genel olarak yorumlamak gerekirse iyi.Fakat defansif orta sahada Selçuk Şahin yakışmamış bu kadroya Alper Potuk,Tolga Ciğerci,Emre Can veya Murat Ceylan'ı alabilirsin o bölgeye.Defans hattı sağlam fakat Romario'nun yerine Hasan Ali Kaldırım veya Gökhan Süzen'i alabilirsin.Romario sağ bek solda pek fayda sağlayamaz sana.Alex'in de yaşı gelmiş artık bu sene olmadı seneye biter işi.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar futurelless ile maçlarımız var en yokum az ok
    Sürümler uyuşmadı yapamadık devam et sen

Kariyerinde başarılar dilerim.
    Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük, bir başka bahar için, sadece yaprak döktük.

Bende pek sunumda bir şey göremedim. Oraya dümdüz yazmışsın, arkasından da maç ss lerini koymuşsun. Hiç değilse aldığın oyuncuların resimlerini koysaydın. Okumayı sıkıcı hale getirir öle düz yazılar.

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Çok fazla ve gereksiz transfer yapmışssın.1 sol bek 1 stoper ve 1 forvet transferi sana yeterdi.Ayrıca Gökhan Gönül'ü satman çok kötü bir hamle olmuş.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Bence de sunuma biraz daha özen gösterebilirsin.Görsellerle süsleyebilirsin.
    Kadronu genel olarak yorumlamak gerekirse iyi.Fakat defansif orta sahada Selçuk Şahin yakışmamış bu kadroya Alper Potuk,Tolga Ciğerci,Emre Can veya Murat Ceylan'ı alabilirsin o bölgeye.Defans hattı sağlam fakat Romario'nun yerine Hasan Ali Kaldırım veya Gökhan Süzen'i alabilirsin.Romario sağ bek solda pek fayda sağlayamaz sana.Alex'in de yaşı gelmiş artık bu sene olmadı seneye biter işi.
    tşk
    Quote Originally Posted by futureless View Post
    Sürümler uyuşmadı yapamadık devam et sen

Kariyerinde başarılar dilerim.
    tşk
    Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Bende pek sunumda bir şey göremedim. Oraya dümdüz yazmışsın, arkasından da maç ss lerini koymuşsun. Hiç değilse aldığın oyuncuların resimlerini koysaydın. Okumayı sıkıcı hale getirir öle düz yazılar.
    tşk
    Quote Originally Posted by bySperman View Post
    Çok fazla ve gereksiz transfer yapmışssın.1 sol bek 1 stoper ve 1 forvet transferi sana yeterdi.Ayrıca Gökhan Gönül'ü satman çok kötü bir hamle olmuş.
    tşk

bundan böyle ss geç geir ama çok güzel olucak beyler ama giden gitti artık

Artık özel yorum yapmıyorum ss içinde mevcut olacak arkadşlar.

Lütfen sunumum hakında yorum yapıun kötüyse değiştircem beyler bakıpta geçmeyin iki kelimeyle olur

iyi
    kötü
    çok iyi
    berbat

Beyler Size İyi oyunlar.Çok uykum geldi.Hadi herkese iyi geceler dilerim

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Sunumun iyi olabilir kardeşim

Quote Originally Posted by 37caylak37 View Post
    Sunumun iyi olabilir kardeşim
    Anlamadım yani beğendimi hocam şuanlık sunuma özen gösteriyorum

Nesil
    2011
    Yer
    kastamonu

Anlamadım yani beğendimi hocam şuanlık sunuma özen gösteriyorum
    Kardeşim şuanlık güzel sorun yok ama mesela haber falan yapabilirsin Photoshop ile herşeyi yaparsın ama şuanda kariyerin

Quote Originally Posted by 37caylak37 View Post
    Kardeşim şuanlık güzel sorun yok ama mesela haber falan yapabilirsin Photoshop ile herşeyi yaparsın ama şuanda kariyerin
    Tmm kardeş

Sayfa 1 / 10 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri