Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon
91 ile 120 arası toplam 153 sonuç

Konu: Rakip Takım Taraftarlarının Maç Konularına Yorum Yapması

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Abicim burada kimsenin kimseye kastı yok. Herkes rakibi yenilince sevinir. Ama nedense siz bunu kendinize dert edinmişsiniz.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Sirius Black View Post
    Abicim burada kimsenin kimseye kastı yok. Herkes rakibi yenilince sevinir. Ama nedense siz bunu kendinize dert edinmişsiniz.
    Normal bir takım yenilince rakiplerini sevinir bizde herkes seviniyor..Esas sorunda bu

Bu transfer konularındada var,bizim verdiğimiz paralar diğerlerine dert oluyor...

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Koskoca 4 sayfalık tartışmayı sadece işareti çözüyor. Rahatsız edici ise bas uyar , genelde başlığı 1 yönetici takip ediyor zaten siler mesajı.

Şimdi yine 17-1 muhabbeti başlamış,her başlığı o konuya taşımakta bütün spor taraftarları olarak büyük bir yeteneğimiz var.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

o 1 lik kısım olmasa türkiyede futbolun bi anlamı kalmaz

Benim açımdan

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Koskoca 4 sayfalık tartışmayı sadece işareti çözüyor. Rahatsız edici ise bas uyar , genelde başlığı 1 yönetici takip ediyor zaten siler mesajı.
    İşte o işarete basana kadar konuda kıyamet kopuyor sorun o

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    İşte o işarete basana kadar konuda kıyamet kopuyor sorun o
    Gördüğün anda bas,sabret. 1 gün boyunca yönetici görmeyecek mi ?
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Gördüğün anda bas,sabret. 1 gün boyunca yönetici görmeyecek mi ?
    Dostum iyi güzel ben bastım,ben sabretsem başkası dayanamıyor.Bazı mesajlar oluyor ki zaten başlı başına tahrik

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

İşte sizin açınızdan öyle.Size kalsa futbol Fenerbahçe'nin etrafında dönüyor Yapılan her şey Fener'e yapılıyor.Fener herkesi yener.Fener şunu yapar bunu yapar vs vs.. Kendinizi çok üstün görüyorsunuz.Laf söyletmiyorsunuz bile kendinize.Özellikle son olaylardan sonra dünyaya kafa tutacak hale geldiniz gerçekten.Genelleme yapıyorum bazı arkadaşlar uçtu gitti.Fenerbahçe lehine bir haber olur adam saniyesinde paylaşır.Fenerbahçe aleyhine bir haber olur kimse paylaşmaz sonra çıkar bir GSlı adam paylaşır.Sonra o suçlu olur niye sürekli Fenerbahçe aleyhine haber paylaşıyor diye.Adam Fenerin gol yemesine sevindi diye bir asmadığınız kaldı.Çok iyi hatırlıyorum Galatasaray gol yediğinde büyük puntolarla uzun uzun yazan Fenerlileri.İşinize ne gelirse öyle davranıyorsunuz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

O zaman girmeyeceksin Cenker yapacak birşey yok

Bende geçen sene 2 sefer uyarı aldım o zamandan beri sadece aklıma takılanı yazıyorum sonra bir daha uğramıyorum
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    İşte sizin açınızdan öyle.Size kalsa futbol Fenerbahçe'nin etrafında dönüyor Yapılan her şey Fener'e yapılıyor.Fener herkesi yener.Fener şunu yapar bunu yapar vs vs.. Kendinizi çok üstün görüyorsunuz.Laf söyletmiyorsunuz bile kendinize.Özellikle son olaylardan sonra dünyaya kafa tutacak hale geldiniz gerçekten.Genelleme yapıyorum bazı arkadaşlar uçtu gitti.Fenerbahçe lehine bir haber olur adam saniyesinde paylaşır.Fenerbahçe aleyhine bir haber olur kimse paylaşmaz sonra çıkar bir GSlı adam paylaşır.Sonra o suçlu olur niye sürekli Fenerbahçe aleyhine haber paylaşıyor diye.Adam Fenerin gol yemesine sevindi diye bir asmadığınız kaldı.Çok iyi hatırlıyorum Galatasaray gol yediğinde büyük puntolarla uzun uzun yazan Fenerlileri.İşinize ne gelirse öyle davranıyorsunuz.
    Kime gelsek küme düşeceksiniz diyolar..Nerden biliyosunuz,gizli bir kapı varda ordan mı duydunuz ?
    Buna rağmen insanlar sabrediyor..He kimi rakip taraftar var adam rakibin golüne seviniyor bişey demiyoruz demek ki bu adamına göre değişiyor.Şahsen yorumlarını severek takip ettiğim Galatasaraylılarda var.Neden ? Çünkü objektif bakabiliyorlar.Bizim kendimizi üstün gördüğümüz felan yok kaç hafta önceden kendini şampiyon ilan edenleri uyarmaksa evet üstün görüyoruz kendimizi kardeşim...Yıllardır uğuruna adam öldürülen Futbol'u bu konuda çözümleyecek değiliz zaten,belki bir yol buluruz gerilmeler yaşanmaz diyoruz ama buda böyle zor gözüküyor.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

O buton bunun çözümü olsa bu konu burda tartışılmazdı zaten

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Özgür bir ülkede yaşıyorsak her açıdan özgür olmalıyız.Tahrik edici mesajlar zaten yöneticiler tarafından siliniyor bunu bu kadar dert etmenizi anlayamıyorum.Ayrıca bir takım taraftarı olmak resmi birşeymi ? Sonuçta bu bir spor ve biz bu spordaki kulüpleri destekliyoruz.Eğer böyle bir yasak gelirse en basitinden A takımı ile B takımı Türkiye Kupası finalinde karşılaşınca C takımını tutan taraftar yazı yazmasın diyorsunuz siz.Biraz ince ve ayrıntılı düşünelim konunun Fenerbahçe'den ibaret olmadığını da hatırlayalım.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Özgür bir ülkede yaşıyorsak her açıdan özgür olmalıyız.Tahrik edici mesajlar zaten yöneticiler tarafından siliniyor bunu bu kadar dert etmenizi anlayamıyorum.Ayrıca bir takım taraftarı olmak resmi birşeymi ? Sonuçta bu bir spor ve biz bu spordaki kulüpleri destekliyoruz.Eğer böyle bir yasak gelirse en basitinden A takımı ile B takımı Türkiye Kupası finalinde karşılaşınca C takımını tutan taraftar yazı yazmasın diyorsunuz siz.Biraz ince ve ayrıntılı düşünelim konunun Fenerbahçe'den ibaret olmadığını da hatırlayalım.
    Fenerbahçe'den ibaret diyen yok ki kardeşim
    Ben kendi takımım üzerinden örnek veriyorum,sen öyle anlıyorsan sorun sendedir.Yorum yapamaması bencede kötü olur sonuçta isteyen istediği yere yorum yapar,ama bazıları bunu istediği yorumu yapar olarak algılıyor..Tabi sınırlar içerisinde istediği yorumuda yapar ama sınır dışı tahrik içeren mesajlar oldukça çok oluyor.

Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Kime gelsek küme düşeceksiniz diyolar..Nerden biliyosunuz,gizli bir kapı varda ordan mı duydunuz ?
    Buna rağmen insanlar sabrediyor..He kimi rakip taraftar var adam rakibin golüne seviniyor bişey demiyoruz demek ki bu adamına göre değişiyor.Şahsen yorumlarını severek takip ettiğim Galatasaraylılarda var.Neden ? Çünkü objektif bakabiliyorlar.Bizim kendimizi üstün gördüğümüz felan yok kaç hafta önceden kendini şampiyon ilan edenleri uyarmaksa evet üstün görüyoruz kendimizi kardeşim...Yıllardır uğuruna adam öldürülen Futbol'u bu konuda çözümleyecek değiliz zaten,belki bir yol buluruz gerilmeler yaşanmaz diyoruz ama buda böyle zor gözüküyor.
    Çok değil birkaç maç önce gelip sen geriyordun ortalığı GS maç konusunda.
    Siz düşmeyeceğinizi nerden biliyorsunuz ? Biz düşebilir diyoruz çıkan haberlere göre.Böyle düşünmemiz de çok normal.
    Neye sabrediyorsunuz ? İnsan kendi düşüncesini söylemekte özgürdür.Bana göre düşer sana göre düşmez.Sen öyle dedin ben böyle dedim diye kimse bi şey diyemez.
    Benim de yorumlarını severek takip ettiğim birkaç Fenerbahçeli büyüğüm vardı bu olaylardan sonra onları da kaybettik.
    Kendini şampiyon ilan etmek üstünlükse Fenerbahçe Cumhuriyeti demek nedir tahmin edemiyorum.

Görüldüğü gibi kimin kendini üstün gördüğü ortada.Bu sebeple de kendinize dokundurtmuyorsunuz.Kendinizi bu ligten üstün tutuyorsunuz.Zaten söylediklerinizden de belliydi.Fenerbahçe olmazsa bu lig olmaz falan.Eleştiriye kapalısınız,laf söylenmesini kabullenemiyorsunuz.En ufak bir dokundurmada pireyi deve yapıyorsunuz.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

yahu spor bölümünden yasaklıyım ama tartışma uraya sıçramış.Tahrik ederim valla bak!
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

Quote Originally Posted by nannar View Post
    yahu spor bölümünden yasaklıyım ama tartışma uraya sıçramış.Tahrik ederim valla bak!
    Abi yine mi gitti senin

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

olm sana neden ceza vermiyorlar len ? valla ben kendimi şu eski atari oyunlarında ateşten atlayarak geçen adamlara benzetmeye başladım. Her atladıgımda düşüyorum Sen oyunun hilesini falan mı buldun ?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bu konu tıpkı Turnuvalardaki Korner Mevzusu gibi.

Her zaman tepki toplanır ancak oylama yapılır ve devam etmesi yönünde sonuç alınır. Aynı hesap.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

olm sana neden ceza vermiyorlar len ? valla ben kendimi şu eski atari oyunlarında ateşten atlayarak geçen adamlara benzetmeye başladım. Her atladıgımda düşüyorum Sen oyunun hilesini falan mı buldun ?
    Vieri akrabam

Biraz daha kaşınırsam bana da vericekler abi ama artık bir şey yapmıycam geçen gün toplu katliam yaptılar tırstım

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

http://forum.turksportal.net/vb/show...postcount=7264

Böyle mesaj yazıyor mesela adamlar.Nasıl bir şey demeyelim ki

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Herkesi damgalayın tuttuğu takımların konularına girebilsin sadece

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    Herkesi damgalayın tuttuğu takımların konularına girebilsin sadece
    Herkese 1 ID verilsin hatta
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Vieri View Post
    Rakip takımın gol yemesi veya kendi takımımızın gol atma sevincini yaşamak en doğal hakkımız fakat biz sevinirken bir başka kişininde hayal kırıklığı içerisinde olduğunu unutmayalım.

Bu sevincimizi, sadece gol ve skoru yazmak yerine golün nasıl gerçekleştiği ve gol hakkında yorumda bulunmak daha güzel olmaz mı? Burası bir paylaşım platformuysa maçı izleyemeyen kişilerinde bilgilenmesini sağlayabiliriz diye düşünüyorum.

Bu sebeple kurallarımız içerisinde yer alan aşağıdaki maddeyi de hatırlatırım.

Turksportal, bir taraftar forumu değildir. Burası holiganizm karşıtıdır ve her kulüpten taraftarın görüşlerini paylaştığı bir platformdur.

Bu maddeden yola çıkarak, yöneticilerimizin gözünden bu tip mesajlar kaçabilir lütfen mesajı tüm yöneticilere raporlayınız.
    Bence yapılması gereken tam manasıyla budur.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

diğer sayfada yazdım.

skor takımının menfaatine yarıyor olabilir. istediğin kadar sevin, sana sevinme diyen yok.

ama bunu foruma yansıtman, amacını gösterir.

gs'li bir arkadaşın, ibb-fb maçında ibb'nin golüne sevinmesi kadar doğal birşey yok. çünkü skor takımının lehine.

lakin, bunu abartıp foruma yansıtmak, insanları tahrik etme amacında olduğunu gösterir.

ya anlatamıyoruz, ya da anlamak istemiyorsunuz.

gizli mesaj: bunu yapan, bu mesajı alıntılayıp, cevap verendir işte. ''yarası olan gocunur''
    (/s)

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

bunu sadece Galatasaray'lılar yapmıyor. Beşiktaşlı'sı da yapıyor.Fenerbahçe'lisi de yapıyor.Fakat sadece bizim forumda değil Türkiye genelinde mevcut olan "Fenerbahçe'nin Fenerbahçe'liden başka dostu yoktur"dan dolayı Fenerbahçe puan kaybettiğinde diğer takım taraftarlarının hepsi birden yapıyor bunu.Sonra Fenerbahçe'liler meyve veren ağaç taşlanır" "gördünüz mü bak bizi çekemiyorsunuz" " fenerbahçe büyüklüğü başka büyüklüktür" falan diyor. Ortam daha da geriliyor ve Anti-FB grubu biraz daha genişliyor. Aslında forumdakilerin çoğunun bildiği şeyi ben mesaj olarak yazıyorum şimdi buraya ama buna da tepki verirsiniz siz

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by RaSenGan View Post
    http://forum.turksportal.net/vb/show...postcount=7264

Böyle mesaj yazıyor mesela adamlar.Nasıl bir şey demeyelim ki
    eğer sen bundan alınıyorsan o zaman bizim verdiğimiz tepkilere karşı 'adamlar haklı' deyip susman gerekli..

bunu sadece Galatasaray'lılar yapmıyor. Beşiktaşlı'sı da yapıyor.Fenerbahçe'lisi de yapıyor.Fakat sadece bizim forumda değil Türkiye genelinde mevcut olan "Fenerbahçe'nin Fenerbahçe'liden başka dostu yoktur"dan dolayı Fenerbahçe puan kaybettiğinde diğer takım taraftarlarının hepsi birden yapıyor bunu.Sonra Fenerbahçe'liler meyve veren ağaç taşlanır" "gördünüz mü bak bizi çekemiyorsunuz" " fenerbahçe büyüklüğü başka büyüklüktür" falan diyor. Ortam daha da geriliyor ve Anti-FB grubu biraz daha genişliyor. Aslında forumdakilerin çoğunun bildiği şeyi ben mesaj olarak yazıyorum şimdi buraya ama buna da tepki verirsiniz siz
    17 ye 1 muhabbeti; sizin bu tavırlarınızdan dolayı oluyor. yoksa biz 17 ye 1 iz dediğimiz için siz böyle davranmıyorsunuz. sizdeki bu Fenerbahçe nefreti olmasa 17 ye 1 diye de birşey olmaz.

bu arada evet Fenerbahçe büyüklüğü başka büyüklüktür
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Egonuza hayranım Muhammet.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    22 | 34

[QUOTE=benbenim;2177558]eğer sen bundan alınıyorsan o zaman bizim verdiğimiz tepkilere karşı 'adamlar haklı' deyip susman gerekli../QUOTE]

"" diyecek kadar komik bir şey mi GS'ın şampiyon olması ? Biz de "Fenerbahçe küme düşecek " desek nasıl olur mesela ?

Neyse abi ikimizin de yazarlık gitmiş zaten susalım oturalım

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bu forumun geldiği şu noktada hayretler içerisindeyim. Hepimizin gözü aydın.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Yazarlık gidince bilgilendirmedir ya da oncesinde uyarı vs yapilmiyor mu
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Sayfa 4 / 6 İlkİlk ... 23456 SonSon

Mesaj Yetkileri