Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 153 sonuç

Konu: Rakip Takım Taraftarlarının Maç Konularına Yorum Yapması

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Default Rakip Takım Taraftarlarının Maç Konularına Yorum Yapması

Benim fikrime göre büyük takımlar ya da ezeli rakiplerin taraftarları birbirlerinin konularına yazmamalı.Kötü bir şey yazmasa da insanı geriyor , sinirlendiriyor.Ben öyle çok takip eden biri değilim ama bu konuda Fenerliden çok rakip taraftar görmek onların da Belediye taraftarı olmamalarına rağmen Belediye gol attığında sevinip , Belediye taraftarıymış gibi davranmaları beni geriyor açıkçası.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Recep kusura bakma ama fikrine katılmıyorum. Futbolda rakip taraftarlar olmazsa hiçbir zevki kalmaz. Sahada oynanan futbol seyirciler içindir.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Bu bahsettiğin şeyler inan çok basit şeyler.Eğer geriyorsa girip okumayacaksınız ve böylece gerilmeyeceksiniz.Başka çaresi yok.Çünkü burası taraftar forumu değil.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Seni rahatsız eden başkalarının yorum yazması değil kardeş, aldığınız yenilgi. Bunları karıştırmamak lazım.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Laf sokma olmadığı sürece isteyen istediğini konuya istediği mesajı yazmalı bana göre.

Mesela birazdan biz Ankaragücü'nden gol yiyebiliriz. İsteyen istediği kadar "Goooool" yazsın bu beni kışkırtmaz. Sevinmek hakları tabiki. Yada bizim sevinmemiz bizim hakkımız. Ezeli rekabet diyoruz biz buna
    ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI ! ultrAslan UNI !

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

İşte böyle düşünceler yüzünden deplasman yasağı kondu, bunlar futbolun güzellikleri bence, sevinmek, üzülmek hatta kızmak, kızdırılmakta. Saygı sınırları içinde tabi ki.

Ben haftada +15 maç seyrediyorum, hangi lig veya hangi takım olursa olsun bi taraf tutarım. Tuttuğum taraf Fenermiş, Cimbomuş farketmez. Maçın heyecanı için daha iyi oluyor bi taraf tutmak. Gerçekte tuttuğum takımdan tek farkı sadece 90 dakika olması. Herkesin birisini destekleme hakkı vardır bana göre hele rakibinin maçında karşı taraf gol atınca sevinmek en doğal hakkıdır.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Yorum yazmakda herkes özgür ama iğneleyici laflar gelince insan ister istemez hele bide tuttuğu takımı yenildiği zaman cevap vermesi çok normal en basiti arkadaş kızmasın ama

gol 1 1

gooolllll webo attı 2 1

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Seni rahatsız eden başkalarının yorum yazması değil kardeş, aldığınız yenilgi. Bunları karıştırmamak lazım.
    Bu maça özel bir durum değil. Bir süredir böyle bir rahatsızlık var ve konu içerisinde bu konuyla ilgili iğneleyici yorumlar yapılıyor.Recep bu konudaki rahatsızlığını dile getirdiği için mesajını taşıyarak ayrı bir konuda tartışılmasını istedim.Çünkü bu iğnelemeler can sıkıcı bir hal almaya başladı.Bir sonuca varalım artık istiyorum.
    So what?
    Saike

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

ne alakası var aldığımız yenilgiyle. komikleşiyorsunuz.. Fenerbahçe maçlarında sadece bu oluyor Recep o yüzden zor.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Biz Fenerbahçe'nin puan kaybetmesini bekliyoruz Gaziantep,İBB,Manisa hiç biri umrumuzda değil.Umrumuzda değil derken Fenerbahçe'nin rakibinin kim olduğu umrumuzda değil.Yeter ki Fenerbahçe puan kaybetsin ki arayı açalım.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Dostum sadece Fener maçlarında olmuyor BJK, FB, GS, TS, BURSA maçında oluyor.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Tartışmayı başlatan laf sokma girişiminde bulunan ilk kimse, yöneticiler onu özel mesaj yoluyla uyarabilir. Aynı şekilde 3 uyarıdan sonra ceza verilebilir.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bence böylesi daha güzel her hafta farklı farklı renklere bürünen insanları görmek güzel
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

Aynı şekilde bizde gs için ama hiç bi zaman girip ben gol 1 1 gooooooolllllllllllllllllllllllllllll 2 1 yazmadım bu resmen provakatörlükdür

Biraz empati yaparak yorum yazsak herseş hallolur aslında

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Ne yönden provakatörlüktür ?

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Bence böylesi daha güzel her hafta farklı farklı renklere bürünen insanları görmek güzel
    Cidden böyle mi düşünüyorsunuz ? İBB taraftarı olduğumuzu mu düşünüyorsunuz ? Aşağıda da dendiği gibi İBB'nin gol attığına değil Fener'in gol yediğine seviniyoruz. Fener yenildiğinde sevinmemiz en doğal hakkımız. Rakibiz yahu heralde sevinicez. Beşiktaş gol yediğinde de seviniyoruz size özel bi durum değil bu.

Bir forum aktifliğini kaybettiği zaman üyeler gider, adamlar kalır. | Pavel Nedved

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Provakatörlük bir takım gol attığında sevinmek midir ? Madem öyle Fenerbahçe gol attığında siz sevinince rakip takım taraftarı da üzülebilir. Hiç kimse sevinmesin yazmasın olur mu böyle saçma şey !

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by kalemci View Post
    Dostum sadece Fener maçlarında olmuyor BJK, FB, GS, TS, BURSA maçında oluyor.
    her maç oluyor olabilir ama Fenerbahçe maçı kadar hiç olmuyor.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Quote Originally Posted by [Rec]ep View Post
    Benim fikrime göre büyük takımlar ya da ezeli rakiplerin taraftarları birbirlerinin konularına yazmamalı.Kötü bir şey yazmasa da insanı geriyor , sinirlendiriyor.Ben öyle çok takip eden biri değilim ama bu konuda Fenerliden çok rakip taraftar görmek onların da Belediye taraftarı olmamalarına rağmen Belediye gol attığında sevinip , Belediye taraftarıymış gibi davranmaları beni geriyor açıkçası.
    Aslında güzel bir öneri olarak duruyor. Çünkü vermek istediğin mesajın ne demek olduğunu anlayabiliyorum.

Sırf ortamı germek için konularda bekçilik yapma olayını eleştiriyorsun. Bu iş böyle olacaksa varsın kimse yazmasın diyorsun.

Belki futbol bölümünü toptan kapatırız. O da bir fikir.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by europeanconquer View Post
    Ne yönden provakatörlüktür ?
    Ben artık böyle yapıcam sizin maçlarınızda problem olmuyor madem.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by DisCo View Post
    Aslında güzel bir öneri olarak duruyor. Çünkü vermek istediğin mesajın ne demek olduğunu anlayabiliyorum.

Sırf ortamı germek için konularda bekçilik yapma olayını eleştiriyorsun. Bu iş böyle olacaksa varsın kimse yazmasın diyorsun.

Belki futbol bölümünü toptan kapatırız. O da bir fikir.
    Bence çok iyi bi fikir. Ya kimse, ya herkes. Zaten bi ton taraftar sitesi var piyasada. Bide yüzde 99un aynı takımı tuttuğu siteler, bu sıkıntılar olmadan orada da çok rahat vakit geçirebilir rahatsız olanlar.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by attirson View Post
    Herkes istediği takımın golüne "saygı çerçevesinde" istediği gibi sevinir buna kimse birşey söyleyemez ki biz söyleyebilelim veya bizim için sorun olsun.

Ama bakın dikkatle altını çiziyorum : Saygı çerçevesinde

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Corpus View Post
    Herkes istediği takımın golüne "saygı çerçevesinde" istediği gibi sevinir buna kimse birşey söyleyemez ki biz söyleyebilelim veya bizim için sorun olsun.

Ama bakın dikkatle altını çiziyorum : Saygı çerçevesinde
    Küfür ederek sevinecek halimiz yok.GS'lilerin bizim forumda yaptıklarını yapıcam sadece.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    ne alakası var aldığımız yenilgiyle. komikleşiyorsunuz.. Fenerbahçe maçlarında sadece bu oluyor Recep o yüzden zor.
    Sanırım sizde hep bize yükleniyorlar, biz Fenerbahçe'yiz herkes bize karşı, 17'ye 1 gibi düşünceler saplantı haline gelmiş.

Quote Originally Posted by SaLviO View Post
    Aynı şekilde bizde gs için ama hiç bi zaman girip ben gol 1 1 gooooooolllllllllllllllllllllllllllll 2 1 yazmadım bu resmen provakatörlükdür

Biraz empati yaparak yorum yazsak herseş hallolur aslında
    Taraftarlar açısından tuttuğun takımın kazanmasının belki de tek getirisi rakip taraftara taklımak için eline bir fırsat geçmiş olmasıdır.Siz kazananınca arkadaşlarınızla dalga geçmiyor musunuz?Bunu da öyle düşünün.Ha biri gelir X takımın Avrupa maçında rakip gol attığında goooooool yazar o provakasyondur.Biri GS-Bordeaux 4-3 biten maçta ceza almıştı bu yüzden.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Sidik yarışı oldu şuandan itibaren
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Gol yediğimizde sevinebilirsiniz tabi ki.

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

Küfür ederek sevinecek halimiz yok.GS'lilerin bizim forumda yaptıklarını yapıcam sadece.
    Şu GSlilerin FBlilerin BJKlilerin lafı hiç hoşuma gitmiyor nedense. Siyaset olmasın diye yazamıyorum ama insanlar böyle şeyler kullanmaya alıştırıldıkları için toplum içinde aşırı kutuplaşmalar ve bu tip çatışmalar çıkıyor.

Bilmiyorum o "GSliler" in neler yaptığını ? Neler yapıyorlar acaba örnek verebilir misin ?

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by Nedvedmania View Post
    Cidden böyle mi düşünüyorsunuz ? İBB taraftarı olduğumuzu mu düşünüyorsunuz ? Aşağıda da dendiği gibi İBB'nin gol attığına değil Fener'in gol yediğine seviniyoruz. Fener yenildiğinde sevinmemiz en doğal hakkımız. Rakibiz yahu heralde sevinicez. Beşiktaş gol yediğinde de seviniyoruz size özel bi durum değil bu.
    Şimdiden altını çiziyorum herkese göre farklı olabilir bu benim görüşüm ; Her koyun kendi bacağından asılır. Ben rakip takım gol yediğinde neden sevineyim ki? 3 puanlık sistemde sen kazandıktan ve şampiyon olmak için gerekli başarıyı gösterdikten sonra gerisinin ne önemi var. ama takımın bunu başaracak cesareti gösteremez "umarım x takım kazanır, oleyy oleyy gol attıllar yaşasın" tavrı takınırsan ben bunu garipserim.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul / Samsun

Bilmiyorum o "GSliler" in neler yaptığını ? Neler yapıyorlar acaba örnek verebilir misin ?
    Gol yerine Gooool yazmışız.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Şu GSlilerin FBlilerin BJKlilerin lafı hiç hoşuma gitmiyor nedense. Siyaset olmasın diye yazamıyorum ama insanlar böyle şeyler kullanmaya alıştırıldıkları için toplum içinde aşırı kutuplaşmalar ve bu tip çatışmalar çıkıyor.

Gir bak maç forumuna gör örnekleri.

Sayfa 1 / 6 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri