Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 72 sonuç

Konu: "Türkler Hep Lider Olmak İster" - Sezon 2

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Werder Bremen çok iyi olmuş

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

İşten şimdi geldim ve oyunu acıyorum... ilk önce Werder Bremen hakkında bilgi vericeğim bu gece sezonu bitireceğim...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Werder Bremen ile sözleşmemizi imzaladığımız sırada takım Bundesliga'da 16. sırada bulunuyor.

Şu andan itibaren yapabiliceğimiz tek şey UEFA'ya gidebilmek...

Takım Almanya Kupası'nda yoluna devam ediyor. Bu bizim UEFA'ya gitmemiz için mükemmel bi avantaj.

Takımda yapılan transferler bunlar... Sezon sonu kadroyu biraz daha sıkılaştırıcağız...

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Gadzhev güzelmiş.Ayrıca Avrupa'ya gidecek olan takımla arandaki fark kapanmayacak gibi de değil.Devre arasına kadar idare et bu kadroyla sonrası gelir

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Gadzhev güzelmiş.Ayrıca Avrupa'ya gidecek olan takımla arandaki fark kapanmayacak gibi de değil.Devre arasına kadar idare et bu kadroyla sonrası gelir

Tarihe dikkat etmedin sanırım 27 şubat'ta imza attım. Sezon sonuna kadar böle devam edicem... Almanya Kupası'nı alıp yada en azından final oynayıp UEFA'ya gitmeyi düşünüyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    Tarihe dikkat etmedin sanırım 27 şubat'ta imza attım. Sezon sonuna kadar böle devam edicem... Almanya Kupası'nı alıp yada en azından final oynayıp UEFA'ya gitmeyi düşünüyorum.
    Kusura bakma ben daha ilk devre sandım maç sayısına pek dikkat etmedim.O zaman işimiz çok zor ne diyeyim

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bundesliga 24. Hafta

kolay rakibimizle evimizde 2-2 berabere kalarak 1 puan a razı olduk... Sağlık olsun...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Sezonu bitirdim sonucları toplu vericem...

Takımda aşırı derecede bi bitiricilik eksikliği var... 9 bitiriciliği olan rosenberg ve pizzaro ile olucak iş değil. kanatlar mükemmel işliyor fakat Arnautovic in gitmek istemesi takıma sağ açık almamızı gerektiriyor. Defans'a 2 takviye sol açığa 1 takviye şart. Kalede Weis ile devam edebiliriz. Geldiğimden beri sakattı. Kullanamadım.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Takımımız Lecce takımının sol bek - orta saha sol kanat - sol açık mevkiilerinde görev yapan Djamel Mesbah ile 3 yıllık sözleşme imzalamıştır. Lecce takımına 6.250.000 € yu 48 ay taksit halinde ödeyeceğiz.

playoff kötü olmuş ama neyseki düşmemişsin neyse sene ilk 7'de olmanı bekliyorum

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

BİR TAKVİYEDE FORVETE

TAKIMIMIZ İNGİLTERE KULÜBÜ MANCHESTER UNİTED TAKIMINDA FORMA GİYEN İTALYAN FORVET OYUNCUSU FEDERİCO MACHEDA'YI 1 YILLIGINA KİRALADI. KİRALAMA BEDELİ ÖDEMEZKEN OYUNCUNUN SADECE MAAŞININ %40 INI KULÜBÜMÜZ KARŞILAYACAK...

ALMANYA'YA GELDİĞİ İLK GÜNÜN AKŞAMINDA SOLUGU GECE KULÜBÜNDE ALAN MACHEDA TEKNİK DİREKTÖR ERSİN ÇAKMAK TARAFINDAN CEZALANDIRILACAKTIR...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

BOYATA BREMEN'DE

İNGİLİZ KULÜBÜ MANCHESTER CİTY TAKIMININ BELÇİKALI GENÇ DEFANS OYUNCUSU DEDRYCK BOYATA 1 SENELİĞİNE KİRALANMIŞTIR... OYUNCUYA KİRALAMA BEDELİ ÖDEMEDİK VE MAAŞIN YARISINI BİZ ÖDEYECEĞİZ...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

BREMEN'DE TRANSFER BİTMEZ...

TRANSFERDE 2 BOMBA DAHA PATLATTIK...

ÖNCELİKLE ARSENAL KULÜBÜNDEN 5.750.000 € YA FORVET HATTINA DANİMARKALI YILDIZ BENDTNER'İ ALDIK ARDINDAN DA NÜRNBERG TAKIMINDAN DEFANS OYUNCUSU WOLLSCHEİD'İ 7.250.000 € RENKLERİMİZE BAĞLADIK. HER İKİ OYUNCUNUNDA BONSERVİS BEDELLERİ 48 AY TAKSİTLE ÖDENECEKTİR...

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

BİR TAKVİYEDE FORVETE

TAKIMIMIZ İNGİLTERE KULÜBÜ MANCHESTER UNİTED TAKIMINDA FORMA GİYEN İTALYAN FORVET OYUNCUSU FEDERİCO MACHEDA'YI 1 YILLIGINA KİRALADI. KİRALAMA BEDELİ ÖDEMEZKEN OYUNCUNUN SADECE MAAŞININ %40 INI KULÜBÜMÜZ KARŞILAYACAK...

ALMANYA'YA GELDİĞİ İLK GÜNÜN AKŞAMINDA SOLUGU GECE KULÜBÜNDE ALAN MACHEDA TEKNİK DİREKTÖR ERSİN ÇAKMAK TARAFINDAN CEZALANDIRILACAKTIR...
    Bu adamı almasaydın senin için daha hayırlı olurdu baksana fotoğrafa

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Transferler iyi fakat benim bildiğim Pizarro iyi forvettir

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Hazırlık kampı bizim açımızdan iyi geçti. En azından oyuncular birbirleriyle kaynaştı ve takım olma yolunda iyi bir araç oldu...

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Kamp idare eder lige bakıcaz

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Gelen ve Giden Oyuncuların Listesi

İstediğiniz Oyuncunun Profilini koyabilirim..

2012 - 2013 BUNDESLİGA BAŞLIYOR...

1.HAFTA

2.HAFTA

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Pek iyi başlamadık yine lige.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yarmolenko aşşşşırı iyi bir oyuncu, yıkar geçer diyorum. Yeni sezonda başarılar.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Pek iyi başlamadık yine lige.
    Evet umarım devamı böyle gitmez...

Quote Originally Posted by lofthei View Post
    Yarmolenko aşşşşırı iyi bir oyuncu, yıkar geçer diyorum. Yeni sezonda başarılar.
    Bende yeni farkettim. Sol açık da mı kullansam yoksa ileri uçta mı ? Gerçi sol da marko marin var ama...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Evet umarım devamı böyle gitmez...

Bende yeni farkettim. Sol açık da mı kullansam yoksa ileri uçta mı ? Gerçi sol da marko marin var ama...
    Bence kesinlikle forvet oynatmalısın.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

bremenle ilk sezon kötü olmuş ama bu sezon iyi geçer umarım

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Kaleci olarak kimi önerirsiniz? Takım çok gol yiyor. Wiese profil olarak da iyi değil :S

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

ALMANYA KUPASI

1.TUR

BUNDESLİGA 3. HAFTA

TRANSFERİN SON GÜNÜNDE SON TRANSFER

MARİANO ANDUJAR

oyuncuyu 2.500.000 € ya transfer ettik. İtalya'nın Catania kulübünden gelmiştir...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

4. HAFTA

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

5. Hafta

Evimizde oynasak belki farka giderdik... Macheda dünyaları kaçırdı... Andujar maçın yıldızı olarak ne kadar isabetli bir transfer oldugunu kanitladı... Takımda moraller yüksek hedef Leverkusen'den 3 puan almak...

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

6. Hafta

Gol düellosunda üstün olan yok... Attık,attılar. Attılar,attık... Yapıcak bişi yok. 3 puan 90+1 de gitti.

7. Hafta

Kolay rakip ve Nicklas Bendtner... 10 kişi kaldıktan sonra rakip iyice üzerimize gelmeye calıstı. Bizde bu açıkları iyi değerlendirip üstüste goller bulduk ve sonuc ortada...

8.Hafta

Yarrrrrrrrrrrrmaaaaalenkooooooooo... Adam aralara nasıl kaçıyor anlatamam... Yaşamak lazım... Teşekkürler Yarma.

9.Hafta

3 As oyuncumdan yoksun çıktığım maçta mağlubiyeti tattım. Sağ bekte Orta Saha adamını oynatmak zorunda kalınca adamlar ordan yüklendi ve 2 golle beni devirdi...

10.Hafta

Şu sağ bekler iyileşse de artık korkum olmasa... Beklenen Mağlubiyet.

Almanya Kupası 2.Tur

2 kere geriye düştüğümüz maçta galip gelmeyi başardık. Yedeklerle cıktığımız maçta pek zorlanmadık.

11.Hafta

Teknik Direktörünü değiştiren Wolfsburg'a 6 atarak yeni teknik direktörleri Shaaf'a hoşgeldin dedik... Macheda eğlenceyi hak etti... CR artık eskidi şimdi FM zamanı.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Kaptan şimdi bakabildim kariyerine. İlk sezonu kabus gibi geçirmişsin, neyseki düşmemişsin. Benim kariyerde ilk sezonda devre arasına geldim, senin mızıkacılar bende de son sıralarda, takımda revizyon şart gibi görünüyor. 2. yarıya fena girmemişsin, ilk 4'ü zorlayacak gibisin. Macheda bende de şu an kiralık, pek bir işe yaradığını söyleyemem, senin gece kulübü muhabbeti doğru sanırım Başarılar diliyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    Kaptan şimdi bakabildim kariyerine. İlk sezonu kabus gibi geçirmişsin, neyseki düşmemişsin. Benim kariyerde ilk sezonda devre arasına geldim, senin mızıkacılar bende de son sıralarda, takımda revizyon şart gibi görünüyor. 2. yarıya fena girmemişsin, ilk 4'ü zorlayacak gibisin. Macheda bende de şu an kiralık, pek bir işe yaradığını söyleyemem, senin gece kulübü muhabbeti doğru sanırım Başarılar diliyorum.

Macheda para etmez sadece kiralanır. Yani şöle diyim adam gol atamıyor ama defansı felaket yoruyor. eh biraz da bencil olmasa mükemmel olucak.Yarma - Bendtner ikilisini kullanıyorum. Sezon sonunda yada ara sezonda sağlam 1 forvet daha alıp Bendtner i yedeğe cekmeyi planlıyorum. Belkide Tevez olur. Tabii gelirse :P

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri