Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 271 sonuç

Konu: A.S. Livorno Calcio | 100. Yıl Aşkına ! [IV. Sezon]

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Bekle bizi Serie A !

3-1 in rahatlığıyla maça çok asılmadık.10 kişi kalmamıza rağmen kazandık yinede.Tek sorun Pieri'nin finalde bizi yanlız bırakacaz olması.

Finalde rakibimiz Pascara oldu.

Serie bizi bekliyorda biz çıkınca ne yapıcaz hiç bir fikrim yok Ne paramız var ne satacak oyuncumuz ne de Serie A için yeterli düzeyde oyuncumuz.En pahalı oyuncumuz 750k la bi genç yeteneğimiz oda daha bu yıl hiç forma şansı bulamadı Bakalım final maçında ne yapacağız.

Ne ilginç play-off arkadaş , deplesman gol kuralı yerine ev sahibi gol kuralı var

Quote Originally Posted by berkay123456 View Post
    Ne ilginç play-off arkadaş , deplesman gol kuralı yerine ev sahibi gol kuralı var
    Te Allahım bizim maçta niye olmadı bu kural Bizim maçlarda hiç bir kural olmadı.İlk maçı 2-1 kaybettik diğer maçta 90 dakkayı 1-0 önde kapadık maç uzatmalara uzadı Neyse eledik önemli olan buydu.

LIVORNO SERİE A ' DA !!

Play-off Final Maçları

İlk maçta evimizde Pascara'ya mağlup olduk.Kötü oynadık gerçekten.87. dakkada beraberliği Ferrari'yle yakalasakta , Ferrari'nin sebebiyet verdiği penaltıdan golü yiyerek 2-1 mağlup oluyoruz.

Rövanş maçında adeta tek kale oynadık.Ve beraberinde golü attık.Ben evsahibi gol kuralı var sanıyordum ama beklediğim gibi olmadı ve maç uzadı.Birde 10 kişiydik.Yinede eksik olmamıza rağmen 2. golü bulduk ve Pascara'yı safdışı etmeyi başardık.Böylelikle Serie A dayız.Bütün takımı tebrik ediyorum gerçekten bu kısıtlı kadroyla lig atlamayı başardık.

Oyuncu Verileri

Livorno'yu Serie A'ya taşıdıktan sonra bazı övgülere maruz kaldık

Ve küme yükselmemize verilen para.Komik gerçekten.Serie A da ne yaparız bilmiyorum.Bütçedende haberim yok henüz umarım yeterli bi transfer bütçesi yakalarız.Zaten büyük bir ihtimal free takılacağız

Bu arada yılın menajeri seçiliyoruz.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Seria A süper olmuş.Serbest oyunculara yöneleceksin mecburen.
    Onun dışında Emile Mpenza'yı öneririm Neftçi takımında oynuyor.Ucuza kapatırsın

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Seria A süper olmuş.Serbest oyunculara yöneleceksin mecburen.
    Onun dışında Emile Mpenza'yı öneririm Neftçi takımında oynuyor.Ucuza kapatırsın
    Yok yav o işimi görmez Hemen hemen her bölgeye oyuncu transfer edicez.Transfer bütçemiz 1.7 M Beklentiyi orta sıralar olarak belirledik bakalım.Ucuz ve kaliteli oyuncuları bulmaya çalışacağız.Ayrıca sizdende bekliyorum öneriler.Ucuz ve kaliteli olsun yeter.Mevkileri farketmez.

Livorno Transfer Görüşmelerine Başladı !

Transfer sezonun açılmasıyla beraber yeni oyuncu arayışlarına başladık.Bi kaç gözümüze çarpan oyuncular var.Kimini taksitlerle kimini kiralayarak kadromuza katacağız.Şimdilik iki oyuncuyla anlaştık.Free olarak kadromuza kattık kendilerini.Birisi Genoa'lı Jankovic oldu diğeri ise Braga'lı Rivas İşte Profilleri ;

Nelson Rivas

Bosko Jankovic

Bunların dışında görüşmelere başladığımız oyuncular şu şekilde Daniel Villalva , Darwin Quintero , Robi Merino.Ucuz ve yetenekli isimler gerçekten.

Daniel Villalva

Darwin Quintero

Robi Merino

Bakalım hangileriyle anlaşabileceğiz.Kalecide almamız lazım.Free oyuncuları araştıracağım biraz daha.Ve bu arada fikstürümüz belirlendi.Gerçekten ilk 4 hafta çok zor geçicek bizim için.

Bu arada oyuncu önerilerinize açığım.Ucuz ve yetenekli olmaları yeterli.

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Zorlu bir fikstürle başlıyorsun lige.Transferler iyi.Transfer önerisi olarak da Massimo Oddo,Fabiano Santacroce,Mariano Bogliacino,Fabrice N'Sakala ve David Trezeguet'e bak derim

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

OO süper Seria A'ya ilk senende çıkmışsın.Takımı fazla bozma ilk seneden

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Sende nasıl olur bilmem ama bi Will Keane e bak derim adam bende coşuyor ve gelişimi süper

Önerilerinize baktım arkadaşlarda.Kimisi aradığım türde değil kimisi gelmiyor.Bu arada takımı biraz bozmak zorundayız.Mevcut kadromuzda muhtemelen küme düşeriz.Bu arada Villalva'yı kiraladık.Bazı oyuncularla görüşmelerimiz sürüyor.Süpriz bi isim var , kadromuza katabilrsek bomba transfer olur gerçekten. Transferler ve hazırlık maçlarımız sürüyor.Birazdan koyacağım.

tebrikler çok güzel gidiyorsun. st. pauli ile 2. ligden 1. lige çıktığım ilk yıl nelson rivas sayesinde defansta baya rahat etmiştim. şu an 3. sezon uefa gruplardayım Fabiano Santacroce defansın tüm yükünü çekiyor mutlaka anlaşmaya çalış derim mcdonald mariga , zargo toure, owen hargreaves de önerebileceğim diğer oyuncular.

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

Serie A'da ilk 6'yı zorlarsın bu kadroyla demedi deme
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Quote Originally Posted by Alicanfmfan View Post
    Serie A'da ilk 6'yı zorlarsın bu kadroyla demedi deme
    Tabi canım

Quote Originally Posted by Abazhanzo View Post
    tebrikler çok güzel gidiyorsun. st. pauli ile 2. ligden 1. lige çıktığım ilk yıl nelson rivas sayesinde defansta baya rahat etmiştim. şu an 3. sezon uefa gruplardayım Fabiano Santacroce defansın tüm yükünü çekiyor mutlaka anlaşmaya çalış derim mcdonald mariga , zargo toure, owen hargreaves de önerebileceğim diğer oyuncular.
    Şimdilik iyi gidiyoruz Rivas'ı aldım bende bakalım umarım dediğin kadar vardır.Santraccone baya düşmüş bende ki özellikleri o yüzden almadım.Diğer öneriler içinse güzeller gerçekten.Özellikle Mariga tam istediğim türde bi oyuncu ama şimdilik maaş bütçemiz yetmedi.Bir yerlerden para bulabilirsem alacağım.Maaş bütçesi yüzüne Cigarini gibi bi adamı bile alamadık ya neyse.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Serie A zordur ilk sezonda ilk 10 içinde yer almak başarıdır, tebrikler başarılar
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Başarılar Berkay, işin zor

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    Serie A zordur ilk sezonda ilk 10 içinde yer almak başarıdır, tebrikler başarılar
    Quote Originally Posted by EndoplazmiK RetikuluM View Post
    Başarılar Berkay, işin zor
    İşimiz hayli zor olucak gerçekten.Teşekkürler başarı dilekleriniz için.

Livorno'da Transferler Sürüyor !

Evet arkadaşlar transferlerimizin büyük bir kısmını bitirdik.En fazla bir kaleci veya bir ortasaha daha alabiliriz.Şimdilik transferlerimizi tanıyalım

İlk işimiz bir forvet eksikliğini gidermek oldu.River'den kiralık olarak Villalva'yı kadromuza kattık.Daha önceki serilerde beni hiç yanıltmamıştı.Umarım bu seride de yüzümüzü güldürür

Diğer bir transferimiz ise defans bölgesine Rivas oldu.Aslında önceki seneden alacaktık ama Avrupa dışı oyuncu alamıyorduk Serie B de.Materazzi'nin 39 una girmesiyle beraber dc eksikliği oluştu ve o eksikliği Rivas'la doldurmuş olduk böylelikle.Kendisi için para ödemedik.

Diğer transferimiz Mareco oldu.Kendisi için para ödemedik.Defans bölgemizde rotasyon oyuncumuz olacak.Hayırlı olur İnşAllah.

Diğer bir transferimiz ortasaha'ya oldu.Jankovic.. Genoa'dan parasız olarak kadromuza dahil ettik.Serie A tecrübesine güveniyoruz.İlk 11 de başlayıp başlamayacağına hazırlık maçlarında kendisi karar verecek bakalım

Bu transferle sol açığımızı emin ellere bıraktığımı düşünüyorum.Önceki seridende çok merak ettiğim bi isim Martin Zeman.Hiç oynatma fırsatım olmadı henüz ama umarım beni yanıltmaz.Mental olarak biraz kötü bu arada ama olsun o kadar.Sparta Prag'dan kiralık olarak kadromuza kattık.Performansına göre bonservisini alabiliriz.

Bir diğer transferimiz Blasi oldu.Dmc ve mc bölgelerinde forma giyebiliyor.Ball winning tarzı bi oyuncu.Bu tarz bi oyuncuya ihtiyacımız vardı.Blasiyi alarak eksikliği giderdik.Kendisi için bi ücret ödemedik.

Ocak Ayında Bize Katılacak Olan Transferlerimiz !

Piscu ve Merino.Bu iki yıldız isim için para ödemedik.Piscu için çok uğraştık gerçekten.Groningen'e kaptırıyorduk neredeyse ama bizi seçti.Merino ise çok uğraşmadık direk kontrat teklifimizi kabul etti.Özellikle bu 2 isim çok can yakıcak gibime geliyor.Piscu ve Merino'dan beklentim büyük.Tek sıkıntı ocak ayında bize katılacaklar

Piscu

Merino

Hazırlık Maçları Rakiplerimiz !

Di Gennaro'yu atlamışım.Onun içinde bi ücret ödemedik.

Ve son 2 transferle transfere nokta koyuyoruz.

Mariga ve Curci'yi kadromuza kattık.Bence çok iyi 2 transfer yaptık.Curci'yi bedelsiz olarak kadromuza kattık ve kalemizi sağlama aldık.Mariga'yı ise maaş bütçemiz yetmediği için sözleşme imzalayamadık.Onun yerine deneme teklifi gönderdik ve kabul etti.Böylelikle 1 yıl bounca denemelik olarak bizde forma giyecek ve belirli bir maaş ödemeyeceğiz kendisi için.Transfer özetine gelirsek iyi bir kadro kurduğumuzu düşünüyorum.Serie A da bakalım ne yapacağız.

McDonald Mariga

Gianluca Curci

Transfer özetimiz şu şekilde

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Transferler süper olmuş

transferler çok başarılı olmuş

Elimizden geldiğince iyi transferler yapmaya çalıştık arkadaşlar.Teşekkürler.

HAİN MARİGA !

Denemek üzere kadromuza kattığımız Mariga'ya sözleşme teklifi ettik.Biz ettikten sonra devreye Cesena'da girdi.Ve Mariga efendi Cesena'nın teklifini kabul etti.Cesena gibi bi kulübe giderek ne kadar alçaldığını görüyoruz.Artık takımda hain olarak anılacak kendisi ve gittiğine pişman olduğu günleride göreceğiz sene sonunda.

Hazırlık Maçları Geride Kaldı !

Tam 4 hazırlık maçı yaptık.Hemen hemen bütün oyuncularımızı denedik.Rivas ve Ferrari ikilisi defansta güven verecek gibi duruyor.Kaleye Curci'yi almıştık.Belkide yaptığımız en isabetli transfer oldugunu düşünüyorum kendisi için.Ofansifte ise Villalva takımı sırtlıycak gibi duruyor.Jankovic ve Di Gennaro da çok iyi işler çıkardılar hazırlık maçlarında.Önümüzde kupa maçı var ardından Serie A start vericek.Bakalım neler yaşayacağız.

Livorno Kupada Tam Gaz !

Italya kupasına 3.turdan giriş yaptık ve ilk rakibimiz 2. lig ekiplerinden Verona oldu.Rakibimizi 1-0 la geçtik ve 4.tura yükselmeye hak kazandık.Verona karşısında pek tatmin edici değildik açıkçası.Uyum sorunu devam ediyor , zamanla düzelecektir.

4. Turda rakibimiz Palermo oldu.Maçı evimizde oynayacağız.Bu arada Palermo küme düştü ve bir çok yıldızını kaybetti.

Bi Sorun Mu Var Juventus ?

Serie A 1. Hafta

Serie A açılış maçında sahamızda zorlu ekip Juventus'u ağırladık.Favori tabi ki de Juventus'tu.Açıkçası ben de kendime pek şans vermiyordum ama 1-0 geriye düştüğümüz maçı 3-1 e getirdik.Ardından neleri kaçırdık neleri.Belkide 5-1 6-1 gibi tarihi bir zafer bile alabilirdik.Ama atamadık ve son dakikada durum 3-2 ye geldi.Çok önemsemedik önemli olan galip gelmekti zaten.Bu galibiyetle evimizde hiç kimseden çekinmediğimizi açıkça gösterdik.Bu sahadan hiç bir takım elini kolunu sallayarak çıkamayacak !

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Villalva harika bir forvet özellikle hızı yetiyor adama

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Al Bide Burdan Yak !

Serie A da 2. Hafta

Lige Juventus galibiyetiyle başlamıştık.Ardından yine zorlu bir rakip olan Milan'la karşılaştık.Evinde mutlak favori gösterilen Milan bize sökmedi ! Adeta futbol dersi verdik.Yediğimiz 2 golde duran toptan geldi.Kazanabilirdik ama olmadı.Rakip 85 te 10 kişi kaldı ama pek işimize yaramadı , Rivas'ta 86 da sakatlanarak bizi 10 kişi bıraktı.Sol kanatta Zeman estiriyor adeta.Diğer oyuncularımızda Zeman'ın bu olağanüstü performansına eşlik ediyor.İlk 2 kafta zorlu iki karşılaşmadan 4 puan çıkardık.Zaman ne gösterir bilinmez ama eğer böyle devam edersek fena bi süprize imza atabiliriz.Daha tabi ocakta bize katılacak Merino ve Piscu'da var.Heheytt !

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Villalva harika bir forvet özellikle hızı yetiyor adama
    Son 2 seridir takip ediyorum adamı boy falan önemli değil , hangi takıma alıp denediysem estirdi.Şu an için form tutmasını bekliyorum.Hazırlık maçlarında iyiydi de ilk 2 hafta pek gösteremedi kendini.Özellikle Juventus maçında tarihi farkı kaçırmamızın sebebi Villalva'nın kaçırdığı pozisyonlar.

Sayfa 3 / 10 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri