Biraz düşündükten sonra Livorno'yla başlama kararı aldım.Pişman olmam diye düşünüyorum.Hedefimiz ilk seneden Serie A ya çıkıp , orada kalıcı olup ilerleyen senelerde daha büyük başarılara ulaşmak.

Takımdan bahsedecek olursam ; Takım 1915 yılında kuruldu.1926-49 yılları arasında 13 kez serie A da oynama başarısı gösterdi. Sürekli alt liglerde oyalandıktan sonra 2002 de serie B ye çıktı ve 2004 te 55 yıl aradan sonra serie A da oynadı.Takımın Türkiye'de de oldukça fazla taraftarı vardır.Bunun nedeni solcu bir takımdır.Irkçılığa ve endüstriyel futbol saçmalıklarına karşıt görüşlü olan bu takım tüm dünyanın yeşil sahalardaki temsilcisidir.Bu arada takımın Serie A ya çıkmasında en büyük rol Lucarelli'ye aittir. (25 Gol) Takım Serie A ya yükseldikten sonra Lucarelli gibi bir yıldızı kaybetmeninde etkisiyle tekrar Serie B ye düşmüştür.Ve son olarak Igor Protti'den sonra takımda kimseye 10 numaralı forma verilmemiştir.Bizde Igor'un bu efsanesini yaşatarak takımda kimseye 10 numaralı formayı giydirmeyeceğiz.

12. ADAM !

BRIGATE AUTONOME LIVORNESI 99

Ligler : Tam 19 Lig Açık
Database : Large

Kuralları okudum , kabul ediyorum.