1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Alt Liglerde Player Search Hakkında

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Alt Liglerde Player Search Hakkında

İngiltere 7. liginde FC United takımını yönetiyorum ve yalnızca UK bölgelerinde oynayan oyuncuları search kısmında görebiliyorum. Acaba özellikleri çok çok kötü olmasına rağmen (Judging PA-CA 3-3 Det. 1) 6 7 ülke hakkında biraz bilgisi olan bir scout alsam bu ülkelerdeki oyuncuları da search kısmından görebilir miyim?

Görebilirsin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Malesef göremiyorum boşuna almış oldum bu scout'ı.

Scouting Range'den kaynaklanan bir olay diye biliyorum bunu ama başka ülkeler için knowledge'si olan antrenörler ve scoutlarda o oyuncuların bir kısmının gözükmesini sağlıyor.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben 3. ve 4. ligte arama kısmında görebiliyorum ama İngiltere dışına gözlemci gönderemiyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Düşük bir ihtimal ama player search kısmında sağdaki unrealistic targets kutucuğunda tik olmadan bir daha dener misin? Bundan olmasına pek ihtimal veremiyorum ama 7. lig deyince denemekte yarar var.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Arkadaşlar aylar sonra gene alt liglerden takım çalıştırıyorum (Bu sefer pek alt sayılmaz League One-Huddersfield) ve yine aynı sorunu yaşıyorum player search kısmında çok az oyuncuya ulaşabiliyorum. Unrealistic Targets kısmı da tikli değil. Burada daha çok oyuncuyu görmeyi nasıl sağlayabilirim. 33 bin oyuncu açık toplamda geniş database.

Bazen yönetim başka ülkelerdeki oyuncuları izlemeni yasaklıyabiliyor..Scouting range i artırmaya bak

Mesaj Yetkileri