Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 108 arası toplam 108 sonuç

Konu: Kağıtspor | 3. Sezon [10. Yılda Hedef 2. Lig]

4. Hafta [Belediye Bingölspor]

- Maçın tek kötü yanı, Volkan'ın sarı kart görüp 1 maç ceza alması. Onun dışında pek bir şey yazmaya gerek yok.

Quote Originally Posted by serdarakyol View Post
    Fena yanlış anlamışım o zaman başarılar
    Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Formaları beğendim hocam nice galibiyetlere o renklerle

3 haftada 7 puan bence gayet iyi.
    Teşekkürler.

5. Hafta [Çarşambaspor]

- Volkan Doğan'ın eksikliğini bu maçta fazlasıyla gördük.
    - DC'yi Kadir Erciyas, DR'yi ise Hüseyin Böyük'ten başkasına vermeyecekmişim, anlaşıldı.

6. Hafta [Kastamonuspor]

- Maç boyunca üstün olan taraf bizdik.
    - Hakem 4 dakika uzatma vermesine rağmen 90+6'da penaltıdan gol attık. Para ne güzel bir şey ehehe.
    - Her iki AML'miz de bu maçta sakatlandı. Haftaya farklı bir taktik izlemek gerekecek.

Çarşambaspor mağlubiyeti manidar olmuş sonuçta aynı siteden farklı bir kariyer takımı Kastamonuspor galibiyeti ile en azından maç kazanma alışkanlığımızı sağlamlaştırmışız.

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by Giallorossi View Post

5. Hafta [Çarşambaspor]

- Volkan Doğan'ın eksikliğini bu maçta fazlasıyla gördük.
    - DC'yi Kadir Erciyas, DR'yi ise Hüseyin Böyük'ten başkasına vermeyecekmişim, anlaşıldı.
    Benim yokluğumu aratmıyor Çarşamba

6. Hafta [Puan Durumu]

A Grubu
    - Sezon başında "Korkuyorum" dediğim takımların hiç biri ilk beşte bile değil.
    - Bursa Nilüferspor geçen sezon bizim gibi orta sıralarda yer alan bir takımken bu sezon şampiyonluğa oynuyor. Bizimle birlikte ligin flaş ekibi olmaya adaylar.
    - Tokatspor 2 sezon önce 3. Lig'e düşmüş, geçen sezon ligi orta sıralarda tamamlamıştı. Tarsus İY, İstanbulspor gibi takımların olmadığı bir ligde meydanı boş bulmuşlar anlaşılan.

B Grubu
    - Diğer takımları bilmem ama; Keçiörengücü, Menemen Belediye ve Lüleburgaz bu sezon büyük ihtimalle 2. Lig'e çıkmaya oynarlar.
    - Geçen sezon 2. Lig'den düşen Bozüyükspor bu sezon da düşme potasında. Amatöre düşmeseler bari.

C Grubu
    - OYAK Renault, Maltepe ve Altınordu bu sezon büyük ihtimalle 2. Lig'e çıkmaya oynayacaklardır.
    - Darıca Gençlerbirliği için sezon başında şampiyonluğa oynarlar dedim ama şu anda durumları pek iyi değil. Bunlar galiba bana gelince iyi oynuyorlar. :/
    - Kocaelispor geçen sezon ligi orta sıralarda bitirmişti ama maalesef profesyonel liglere elveda diyecek gibi gözüküyor.

Quote Originally Posted by NikolaiBelinski View Post
    Kastamonuspor galibiyeti ile en azından maç kazanma alışkanlığımızı sağlamlaştırmışız.
    Düşmemeye oynayan bir takımı yenelim bi zahmet.

Quote Originally Posted by serdarakyol View Post
    Benim yokluğumu aratmıyor Çarşamba

7. Hafta [Batman Petrolspor]

- Takımdaki her 2 ofansif ortasaha da maçta olmadığından skoru normal karşılıyorum.
    - Sakatlanan oyuncuların ikisi de defans. Zor maçlar bizi bekliyor.
    - Ayrıca Fırat geldiğinden beri ilk golünü attı. Elemanı gol makinası diye aldık, defolu çıktı.
    Last edited by Giallorossi : 03.Şubat.2012 at 23:26

8. Hafta [Tokatspor]

Ya ben lan neyse bir şey demiyorum.

kagıtspor çok iyiymiş ya kariyerinde başarılar dilerim )

Quote Originally Posted by Gratel View Post
    kagıtspor çok iyiymiş ya kariyerinde başarılar dilerim )
    Teşekkürler.

9. Hafta [Orhangazispor]

- Tokat'ın acısını Orhangazi'den çıkardık. (Fotomaç manşeti gibi oldu)
    - Yasir'den doğru mevki ve görevde oynatında verim alabiliyormuşum, bu maçta bunu öğrendim.

10. Hafta [Aydınspor]

- Gültekin Güven'in (AMR) sakatlanması nedeniyle haftaya dizilişi değiştirmek zorunda kalacağım.
    - Sezon başında dediğim gibi, Aydınspor çekindiğim bir takımdı ve maç boyu baskılı bir biçimde oynadılar.
    - Fakat FM'nin dediği gibi, "Kağıtspor güzel bitiricilikle sonuca gitti!"

11. Hafta [Tekirova Belediyesi]

- Takımda son haftalarda bir ruhsuzluk hakim. Bizim baskı yapmamız gerekirken, tam aksine baskılı oynayan taraf hep karşı taraf oluyor.

12. Hafta [Bafraspor]

- Yasir, oynattığım 2. maçta da gol attı. Demek ki neymiş, bu 10 numarayı her maçta oynatmalıymışım.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Şuan ligde puan durumu nasıl ?
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

12. Hafta [Puan Durumu]

A Grubu
    - 6 hafta önce "iddaalı" dediğim Nilüferspor büyük bir düşüşe geçti.
    - Kırıkhanspor yükselişte. Geçen sezon olduğu gibi bu sezon da playoff oynayacaklardır.
    - Bld. Vanspor eğer 2. Lig'e çıkarsa ligde tutunabilir. Fakat aynı şeyi Arsinspor için söyleyemeyeceğim.

B Grubu
    - Menemen Belediye geçen sezonki performansını bu sezon da sürdürüyor. Büyük ihtimalle Kırıkhanspor gibi playoff oynayacaklardır.
    - Gölcükspor ve Sancaktepe Belediye'de, biz ve Nilüferspor'da olduğu gibi, geçen sezona göre büyük bir yükseliş var. Umarım 2. Lig'e çıkan taraf Gölcükspor olur.
    - Lüleburgazspor şimdilik fena gitmiyor ama geçen sezon oynadıkları oyuna bakarsak, bu sezon playoff oynamaları şart.
    - Bozüyükspor'a gerçekten yazık oluyor. Daha geçen sezon küme düşmüşlerdi.

C Grubu
    - Kocaelispor durumu kurtardı gibi gözüküyor. Umarım ligde kalırlar.
    - Simav Gençyurduspor geçen sezon küme düşmekten son anda kurtulmuştu. Bu sezon çıkıştalar. Boşuna bu lige çıkmadıklarını her maç gösteriyorlar.
    - Mardinspor ve OYAK Renault beklentilerimi henüz karşılayamadı.
    - Altınordu yeniden 2. Lig'e çıkarsa çok güzel olur.

13. Hafta [Küçükçekmecespor]

14. Hafta [Bursa Nilüferspor]

- Volkan yine her zamanki gibi.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri