1 ile 11 arası toplam 11 sonuç

Konu: Devre Arası Transferlerinden Dolayı Hangi Takımı Yönetmek Daha Cazip?

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Question Devre Arası Transferlerinden Dolayı Hangi Takımı Yönetmek Daha Cazip?

Evet , arkadaşlar devre arası transfer sezonu bitti gibi birşey ...

Bu süre zarfında transferlerinden dolayı yönetmek isteğiniz , cazip gelen , yada güzel kariyer olur dediğiniz kulüpler hangileri burada paylaşalım nedenleriyle beraber açıklayalım ...

Aldığı oyuncularıda yazarsak sevinirim.

Yararlı bir konu olacağına inanıyorum.

Bence devre arasında yapılmış transferler kötü olanı düzeltmek içindir. İyi olanı mükemmel taşımak için değildir yani. O yüzden kadrosunu en çok koruyan takımarı tercih etmek daha mantıklı bence

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Tuttuğum takım olması bir yana Fenerbahçe kariyeri güzel olur diye düşünüyorum..Oyunda en büyük eksiğimiz Forvetti ve o açığı kapattık

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Zafonte View Post
    Bence devre arasında yapılmış transferler kötü olanı düzeltmek içindir. İyi olanı mükemmel taşımak için değildir yani. O yüzden kadrosunu en çok koruyan takımarı tercih etmek daha mantıklı bence
    Evet , haklısın fakat PSG , QPR gibi takımlar biraz daha iyi transferler yaptılar bu takımlar dışında bildiğiniz var mı diye sormuştum ama neyse ...

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Tuttuğum takım olması bir yana Fenerbahçe kariyeri güzel olur diye düşünüyorum..Oyunda en büyük eksiğimiz Forvetti ve o açığı kapattık
    Evet , orası öyle fakat ben devre arası yamasını yüklemeyi düşünmüyorum.

Ankaragücü felaket durumda olacakta ...

Bankasya'da da Ankara takımı yok ki alıp oynasam çok fazlada alt lig oynamak istemiyorum 2013 ' te BankAsya'da Ankaraspor ve Ankaragücü olur o zaman oynarız artık ...

Nesil
    2007
    Yer
    Denizli/İstanbul

Transfer değil ama belki semih ve emre çolağın profili daha iyi bir hale gelirse yeni bir galatasaray kariyeri çok güzel olur

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by ERSELKULALI View Post
    Transfer değil ama belki semih ve emre çolağın profili daha iyi bir hale gelirse yeni bir galatasaray kariyeri çok güzel olur
    Olabilir bana alt liglerden bir ankara takımı önerirseniz sevinirim çok fazlada alt olmasın 1.ligde zaten yok 2. lig vs.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Olabilir bana alt liglerden bir ankara takımı önerirseniz sevinirim çok fazlada alt olmasın 1.ligde zaten yok 2. lig vs.
    Şu son yazdığından sonra konu dağıldı

http://forum.turksportal.net/vb/show...41#post2181241 burada öneri konusu var dostum.Buraya yazarsan daha iyi olurdu.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Kızılcahamamspor, Beypazarı Şekerspor

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by cenker07 View Post
    Şu son yazdığından sonra konu dağıldı

http://forum.turksportal.net/vb/show...41#post2181241 burada öneri konusu var dostum.Buraya yazarsan daha iyi olurdu.

Doğru diyorsun.

Nesil
    2005

O değilde umarım transfer güncellemesinde yeni oyuncular kadrolara ara transfer döneminde katılır. Yani o şekil ayarlarlar.

11. Default

Devre arasi Wolfsburg 30 M € harcama yapti. Paok'tan Vierinha'yi aldi. Diger oyuncularin kalitesini bilmiyorum ama transferleri yapan Felix Magath. Denemekte fayda var bence.

Mesaj Yetkileri