Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 41 sonuç

Konu: Göztepe İle Hedef Süper Lig

Default Göztepe İle Hedef Süper Lig

Sarı-kırmızı renkleriyle beraber sevdiğim takımı süper lige çıkarmaya çalışıcaz umarım başarılı oluruz baktım elimdeki kadro çok iyi değil belli mevkiilere transfer yapmaya çalışıyorum sizinde önerileriniz lazım özellikle kanat-defansif orta saha olarak şimdilik 3-4 oyuncu transfer ettim buraya koyucam...

Kariyer kurallarını okudum kabul ediyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Kariyerinizde başarılar dilerim.Umarım uzun soluklu ve zevkli bir kariyer olur.
    So what?
    Saike

TRANSFERLER ;

1 haftalık daha transfer zamanı var önerilerinizi bekliyorum bu transferler pek yeterli değil galiba ?

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

izmirin sokaklarında
    yürüyoruz formalarla
    sayımız yüzbinler oldu
    sarısıyla kırmızıyla
    sarın güneş gibi olsun
    kırmızın damarımda kan
    sensiz geçmesin bu yaşam
    senin için bütün kavgam
    1925 de doğdu şanlı göztepemiz
    ıssız kuytu köşelerden
    and olsunki döneceğiz
    o günlere inanarak
    dalgalan sarı kırmızı
    acıların arasından
    söyle isyan marşımızı
    kalksın eller üçlü için
    haykıralım gözgöz için
    son nefesi verir gibi
    şehadet getirir gibi

Lalalalala layyy ooo GÖZTEPEEE...

Göztepmizi hakettiği yere götürmen dileğiyle başarılar dilerim.

Quote Originally Posted by furdun View Post
    izmirin sokaklarında
    yürüyoruz formalarla
    sayımız yüzbinler oldu
    sarısıyla kırmızıyla
    sarın güneş gibi olsun
    kırmızın damarımda kan
    sensiz geçmesin bu yaşam
    senin için bütün kavgam
    1925 de doğdu şanlı göztepemiz
    ıssız kuytu köşelerden
    and olsunki döneceğiz
    o günlere inanarak
    dalgalan sarı kırmızı
    acıların arasından
    söyle isyan marşımızı
    kalksın eller üçlü için
    haykıralım gözgöz için
    son nefesi verir gibi
    şehadet getirir gibi

Lalalalala layyy ooo GÖZTEPEEE...

Göztepmizi hakettiği yere götürmen dileğiyle başarılar dilerim.
    Teşekkürler bizimde hedefimiz o ama kadro pek yeterli değil baya transfer lazım...

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Ceyhun Eriş'i, Serdar Kulbilge'yi ve Emre Aktaş'ı alabilirsin bütçen yeterse. Başarılar.

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Ceyhun Eriş'i, Serdar Kulbilge'yi ve Emre Aktaş'ı alabilirsin bütçen yeterse. Başarılar.
    Ceyhun maaş konusunda anlaşamadık gelmedi zaten lige başladım bile artık sakatlar çok sıkıntı yaratıyo görürsün birazdan maçlarda...

transferler iyi:> başarılar...

Gelen oyuncular maliyetleri kısaca transfer geçmişi...

1.HAFTA
    Ligdeki ilk maçımız Rizespor ileydi dedim ki heralde fark yeriz ama ben böyle istekli futbol görmedim,hakeme rağmende güzel oynadık farkımızı attık iki adamımı acımasızca sakatladılar çirkef Rize'ye selam olsun :happynew:

2.HAFTA
    Güzel futbolumuz bu maçtada devam etti gene gol attırmadık...

3.HAFTA
    Hakem resmen kasımpaşa yandaşı çıktı Aydın açılan ortaya gelişine çakınca beraberliği sağladık 1 puana sevindik burda

4.HAFTA
    Medya çok baskı kurdu izmir derbisi falan diye sakatlarda zaten sürüyle oynatacak adam kalmadı daha 4.haftadan bucada evimizde yaktı bizi

Devre arasına bir sürü adam almam lazım bu takım böyle gitmez takımda ne sağ nede sol bek kaldı sakatlıkdan sonra sol kanatta oynayan gürhanı beke çektim o derece artık takım

1 sağ bek
    1 sol bek
    1 tane ofansif ortasaha lazım

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Gueye 'den memnun musun ? Hedef mi oynatıyorsun ?

Süper Lig kaldırabilir mi ?

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Başarılar.

Quote Originally Posted by ommix View Post
    Başarılar.
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Gueye 'den memnun musun ? Hedef mi oynatıyorsun ?

Süper Lig kaldırabilir mi ?
    Gueye'yi aslında hocanın önerisiyle aldım daha hiç oynatmadım Yaser şu an iyi oynuyo ilerde bi sakatlık çıkarsa onu koyucam zaten o zaman görücez ama bu ligde belki işime yarayabilir süper ligi kaldırması çok zor...

5.HAFTA
    Sakatlar çok can yakıyo takımda bek diye bişey kalmadı resmen kanat adamlarını bek diye oynatıyorum beraberliğe gene sevindik iyidir yani şu durumda :b5:

6.HAFTA
    Güngören ligin şu an en zayıf takımı farklı bi galibiyet olsun isterdik ama bi sakatlanan adam 4-5 ay yok + hakemler bize karşı cephe almış resmen

İlk 6 Hafta'da oluşan puan durumu şöyle ;

Şu an için iyi yerdeyiz bence her maç final bizim için devre arası gelsin transfer şov lazım bi sakatlanan 5-6 ay sakatlanıp gidiyo arkadaş neyse :coffee:

Ligdeki uzun ve yorucu maratonun fikstürü.........

Takımı sahaya sürdüğüm taktikde budur arkadaşlar...

Ve takımı ayakta tutan gerçek kahraman EVREN ! :ka10:

Lig arası gelsede transfelleri yapsak hemen kadro çok tökezler böyle...

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Bir Göztepeli olarak başarılar diliyorum. Keşke gerçekte Süper Ligde mücadele etse.

Biraz zorlayarak süper lige çıkacağız

Kullandığım taktik artık bu

7.HAFTA
    Adana ligin en sağlam takımıdır şu anda yada ikinci karşı gelemedik sakatlarda çoktu

8.HAFTA
    Top bir o kalede bir bu kalede karşılıklı gollerle güzel maç oldu 1 puan aldık...

9.HAFTA
    Sakaryayı'da 3 golle eli boş gönderdik

10.HAFTA
    Büyük derbide kazanan taraf biz olduk daha iyi oynayanda bizdik...

11.HAFTA
    Karşılıklı gollerle Bolu'dan 1 puan alabildik...

Lige fena başlamamışsın...

12.HAFTA
    Erciyesi yenemedik çok şansa goller yedik neyse devam

13.HAFTA
    2.kez açık ara favori gösterildiği maçta Elazığıyı'da devirdik tam gaz devam...

14.HAFTA
    Giresun çok kötü durumda transfer yasağı var + takımda 12-13 oyuncu kalmış yedek bile yok düşene bi tekmede biz vurduk böylece karadeniz ekiplerine 6 tane attığım 2.maç oldu

14 HAFTA SONUNDA OLUŞAN PUAN DURUMU

Quote Originally Posted by Tshabalala View Post
    Lige fena başlamamışsın...
    Hatta düşündüğümden daha iyi yerdeyim orta sıralarda seyrederiz diyodum takım çok iyi değildi..

Dediğim gibi devre arasında doğru transferler yaparsam ligden çıkma ihtimalimiz yüksek şans belki seri yapıp ilk 2'ye gireriz ama biz play-off'u hesaba katıp iyice kadroyu sağlamlaştırmam lazım devre arasında

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Bu sezon senin için gerçekten çok sıkıntılı olacak çok zorlanacaksın. Kubilay kardeşimin dediği gibi biraz zorlayarak süper lig olur

15.HAFTA
    Gaziantepi resmen maça çıktığına perişan ettik ama onların yapacak pek bişeyi yoktu Yaser biraz daha bitirici olsa 15 tane atardım abartmıyorum...

16.HAFTA
    Akhisarda bizi çok fazla zorlamadı rahat bi maç oynadık harika gidiyoruz oyunculara sürekli moral veriyorum takım kenetlendi

Son sürat devam koymaya devam edicem maçları hemen oynadıktan sonra....

He bu arada unutmadan şu aldığım son galibiyetleri bu taktiğe borçluyuz çok memnunum...

Bu sezon senin için gerçekten çok sıkıntılı olacak çok zorlanacaksın. Kubilay kardeşimin dediği gibi biraz zorlayarak süper lig olur
    Şu anki durumda tabloda bir sıkıntı yok umarım yanılırsında rahatça çıkarız Süper Lig'e...

Bu arada Türkiye Kupası'nda rakip Sarıyer bi aksillik yaşamazsak sonuna kadar önemsicem bu kupayı Avrupa bileti alırız belki bi ihtimal

Antep maçı mükemmel olmuş playoff bu performansla gelir ilk 2'ye oynama vakti

şu yönetim birazda bütçe verirse takviyeler yapıcam baya teklfi götürdüm oyuncuya para yok klüpte :S

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Son haftalardaki performansınla ligi daha rahat götürcen gibi duruma dönüştü inş süper lige çıkarsın

Türkiye Kupası maçları için lig maçlarına 10-15 günlük ara verildi dediğimiz gibi sonuna kadar gitmeye çalışıcaz kupada ilk rakip Sarıyer'di maç çok rahat bi havada geçti...

3.Turda Akhisarla eşleştik onlarıda 2 golle eledik ve 4.tura yükseldik rakip Mardinspor beklediğimden kolay rakip geldi bu turda...

Mardinde bizi hiç zorlamadı gene rahat bi maç çıkardık ama kurada zorlu bi rakip geldi...

Ve 5.turdaki rakibimiz Eskişehirspor çok zorlu bi maç olucak inşallah turu atlayan biz oluruz...

VE GÖZTEPE ÇEYREK FİNALDE

Kupada zorlu maçta harika oyunla deplasmanda Eskişehir'i devirdik hedefimiz artık FİNAL...

Çeyrek Final'de rakibimiz Boluspor kalan takımlara bakılırsa kupayı alamamız için hiç bir sebep yok

Son haftalardaki performansınla ligi daha rahat götürcen gibi duruma dönüştü inş süper lige çıkarsın
    Quote Originally Posted by kubi1925 View Post
    Antep maçı mükemmel olmuş playoff bu performansla gelir ilk 2'ye oynama vakti
    Umarım çıkarız Süper Lig'e hedefimiz çifte kupa Göztepe tarihine geçelim...

Lige devam

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri