1 ile 20 arası toplam 20 sonuç

Konu: Vincent Aboubakar | 19 | ST

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Default Vincent Aboubakar | 19 | ST

Ad: Vincent Aboubakar

Kulüp: Valenciennes FC

Yaşı: 19

2015 Yılı Profili:

Bu adam tam bir boğa.Shoots with power PPM'inin hakkını veriyor gerçekten. Topu ayağına aldığında durdurulması çok zor bir santrfor. Hangi takımı yönetiyorsanız alın, ve rakip savunma oyuncularının Aboubakar'ın arkasında teker teker dökülmesini izleyin!!!
    Last edited by Lim10 : 05.Şubat.2012 at 18:19 Reason: iyi olduğunu belirtmek için hakaret etmene gerek yok değil mi:)
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Aç susuz ve yırrtıcı bir oyuncudur. Freiburg kariyerimde 25 maçta 22 gol 16 asist yaptı kendisi. Durduramıyoruz
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

O Bir Hayvanat

Nesil
    2006
    Yer
    11

Oyun başındaki Ca'sına eşit oranda Pa vermiyorlar bu çocuğa.En büyük problemi bu bence.Keza oyun başındaki haline istinaden 2015 yılındaki profili bence tatmin edici değil.Geçen yılda böyleydi.19 yaşındaki Ca'sına göre 2015 yılında Eto'o olması lazım ama olmamış işte.Yinede istatistikleri göz alıcı.Almayı denedim 4. sezonda 11.75M$ istediler.Profili buna yakındı.Bu profile o para biraz fazla olduğu için vazgeçtim ama oynatmak istiyorum bir ara.

- Rıdvan Dilmen : "Brezilya Milli Takımı'nın sol beki fazla oynayamıyor Fenerbahçe'de, sebep?"

- Aykut Kocaman : "Brezilya Milli Takımı'nın sol bekinin bunu düşünmesi lazım."

Bence Kesin denemelisin.Uzaktan şutları, top sürmeleri, defansı çalıma dizmeleri, bitiriciliği, soğukkanlılığı, her yönüyle çok iyi bir performans sergiliyor.Benim kariyerimde şuan 26 yaşında ve Oyundaki en iyi forvetlerden birtanesi.Akşama SS Atarım

Last edited by ..JoaQuiN.. : 22.Mart.2012 at 23:09

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İlk sezon alıp geliştirilmeli yoksa Pa'sı düşük olduğundan dolayı kendi başına gelişemiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bu adam bir harika başka birşey demeye luzum yok.Oyunu açarsam buuraya ss koyarım.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Tam forvet arıyordum oyunda forumda yeni mesajlar dedim baktım. Çok kaçırıyor mu ?

Valenciennes kariyerimde ilk sezonda deli etti diyebilirim.Her maç 2 tane karşı karşıya kesin kaçırdı ama lig sonunda 19 golü vardı.Öyle sakatlanan bir oyuncu da değil.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Robeck View Post
    Valenciennes kariyerimde ilk sezonda deli etti diyebilirim.Her maç 2 tane karşı karşıya kesin kaçırdı ama lig sonunda 19 golü vardı.Öyle sakatlanan bir oyuncu da değil.
    İşte en büyük sorunum bu.Emenike'yi aldım ligde 10 maç oynadı 4 ay sakatlandı sonra 3-4 maç daha oynadı 4 ay daha sakatlandı deli oldum resmen.
    Bu arada benim kariyerde 3. sezona girmek üzereyim yeterince gelismistir heralde.Şuan tam hatırlamıyorum ama Poacher'ın teknik özellik bölümündeki 3lü 13'ün altında olan yoktu.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

yavru hulk

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Fazla gelişmemesi sıkıntı yaratıyor.Yaşına ve profiline göre kötü bir PA'sı var.Tek handikapı bu.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bedavaya almıştım şuandaki değeri 25 m € civarı.Buda geldiğinden beri lig performansı.Diğer kupaları saymıyoruz

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bende aynen bu tarihte almış olucam oyuncuyu umarım böyle oynar.

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Yalnız bende play-of'da var her sezon.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bendeki son güncelleme yine iyidir inşallah.

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Yalnız bende play-of'da var her sezon.
    Ek bir yama mı kullanıyorsunuz merak ettim ?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Trabzonspor oyuncunun profilinide paylaşabilir misin bende de serbestte sende gelişti mi merak ettim

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Quote Originally Posted by mertayasava View Post
    Ek bir yama mı kullanıyorsunuz merak ettim ?
    Yo hayır.Bu kariyere başladığımda yeni güncelleme çıkmadı bende oyunu ara ara oynadığım için bu kariyerde ilerliyorum.

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Trabzonspor oyuncunun profilinide paylaşabilir misin bende de serbestte sende gelişti mi merak ettim
    Sabahdan sonra biraz daha ilerledim kendisi gol attı baya.

Bedavaya aldım yorumları okuduktan sonra bu oyuncudan verim alamayan tek kişi olduğuma kanaat getirdim

Mesaj Yetkileri