Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 45 sonuç

Konu: 1 sezonda 109 gol 32 asist

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Default 1 sezonda 109 gol 32 asist

Bence siz tahmin ediyosunuz kim oldugunu...

Nesil
    2006

yok canım daha da neler

Ya bir oyuncu bir sezonda bu kadar gelişme gösterir mi?
    Bir sezonda 109 gol atması çok fazla anormal.(Ben bu oyuncuyu hiç oynatmadım yani herkes oynattığında böyle fazla gol sayılarına ulaşıyorsa normaldir )

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by sergenNn
    Ya bir oyuncu bir sezonda bu kadar gelişme gösterir mi?
    Bir sezonda 109 gol atması çok fazla anormal.(Ben bu oyuncuyu hiç oynatmadım yani herkes oynattığında böyle fazla gol sayılarına ulaşıyorsa normaldir )
    Forumda bi arkadas daha vardı gene buna yakın atmıstı galiba gol,onu geçti diye ben konu açtım,forumdan bir antreman programı kullanıyorum,adı gelmedi aklıma simdi baya geliştirdi,6,0,3 ün üstüne Pacth yüklemiştim onun sayesinde zaten iyi olan 18 yaş altı baya gelişmiş durumda,ancak halen a takımda oynayacak kapasitede degiller...

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Oha nasıl atıyor böle ?
    Hile yoktur inşallah

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by cngnsry
    Oha nasıl atıyor böle ?
    Hile yoktur inşallah
    Yok hoca inan hile yok,diger 18 yaştaki rakiplere baktım hiçbirinin kadrosunda 2 den fazla adam yok,fenerde dahil buna,benim alt takım baya iyi geliyor onlara 26 da 26 yapmışlar...

Bunlarda liglerin bitmiş hali,dedigim gibi 18 yas altı hayli iyi...

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

yuh be abi bu kadarda değil sen bi altyapının toplam gollerine baksana belki sallamışlardır he

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bunlarda liglerin son halleri,baya iyi paflar..

Nesil
    2003
    Yer
    Yedi Tepeli Şehir

Yok artık LeBron James'i,

Yok artık Özgürcan!

diye değiştirmek gerekir..

dostum su ant. programını buraya koya bilirmisin bizde deneyelim bakalım bizdede olucakmı bole

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Oha o tablolar ne

Quote Originally Posted by elensar77
    Forumda bi arkadas daha vardı gene buna yakın atmıstı galiba gol,onu geçti diye ben konu açtım,forumdan bir antreman programı kullanıyorum,adı gelmedi aklıma simdi baya geliştirdi,6,0,3 ün üstüne Pacth yüklemiştim onun sayesinde zaten iyi olan 18 yaş altı baya gelişmiş durumda,ancak halen a takımda oynayacak kapasitede degiller...
    dostum su haldei özgürcana a tkım seviseviyesinde deil diosan kadronda o bolgede eto,adriado,zlatan,sheva,cisse falan oynuo galba ben ilk sezonda baslatıom oynatmaya yavas yavas yedekten yinede bu kadar gelismesi 2 sezondan fazla alıyo

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by notformoney
    dostum su haldei özgürcana a tkım seviseviyesinde deil diosan kadronda o bolgede eto,adriado,zlatan,sheva,cisse falan oynuo galba ben ilk sezonda baslatıom oynatmaya yavas yavas yedekten yinede bu kadar gelismesi 2 sezondan fazla alıyo
    Necati,Ümit Karan,Hakan Sükür,Hasan Kabze bazen Mokoena oynadıgı için ozgurcanı koymayı düşünmüyorum,ayrıca henüz fazlada gelişmiş degil 1 sene henüz doldu ve benim oynadıgım oyunların cogu boyle oluyor normalde 50 gol atıyordu ancak bu sefer biraz fazla oldu bende inanamadıgım için koydum zaten...

Antreman programına gelince hemen soylüyorum:

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=4596

Su arkadasın verdigi antremanı kullanmaktayım...

Nesil
    2004
    Yer
    İstanbul

inanmayacak bisey yok, 18 yas altı liginde böyle cosanlar dolu ama bizim özgürcan fazla cosmus bea!

Nesil
    2006
    Yer
    Kâinat:/Dünya/Türkiye/İst

İşin garip tarafı bu goller sadece hazırlık maçında görünüyor ve toplamda görünmüyor..Yani bu nasıl oluyor anlamadım ..Özgürcanı bende oynatıyorum gerçekten çok diri ve cesaretli oynuyor.Fakat bu kadar çok gol atmadı zaten bu kadar da oynamadı Necati yi satınca 10,5 milyon avroya Milan'a ona gün doğdu..Oynatıyorum dediğim gibi çok yetenekli ve diri oynuyor ..Ama bu kadar gol atması baya baya ilginç..Bakalım bende atacak mı kadar...He bir de bu kadar olmasa bilee 30 küsür maçta 57 gol atan hakan şükür war :bu adam fm 2005 de de bu kadar atmıştı yaklaşık anacak sezon sonunda idi o..Şua an daha 9 maç war seszonun bitmesine ilk sezonum....

basket felan mı oynuyo yaw bu özgürcan

bende bu adamı satmıştım yaww ühüh ühü

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bu adam kopmuş walla.benim rekorum toni ile bir sezonda 79 gol.

Nesil
    2005
    Yer
    ŞişLi + Byrmpşa Carrefour

yuhhh bune yaa hakan şükür hayatında toplam o kadar gol atmamıstır
    walla buyuk basarı ama onemlı oLan a takımdada atmak

Nesil
    2006
    Yer
    Gebze/Kocaeli

şimdi inandım 156 golün 109 u özgürcanın

Nesil
    2003
    Yer
    Ankara

yapilan karsilasmalar hazirlik maclari olarak gorunuyor. Yani arkadas sanirim ligde oynatmamis onu. 18 yas alti da bu kadar mac yapiyor mu bilemem.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by e_mali
    yapilan karsilasmalar hazirlik maclari olarak gorunuyor. Yani arkadas sanirim ligde oynatmamis onu. 18 yas alti da bu kadar mac yapiyor mu bilemem.
    Bende onu bulamamıstım ama simdi buldum, hem u-18 hem u-20 de oynamıs,her 2 taraftada maça cıkmıs,nası oluyorsa o artık...

alt yapıda olduğu için hazırlık maçı olarak görünür. Bu kadar gol atılır mı ayıptır günahtır el insaf

Nesil
    2006
    Yer
    internet...

ben ce bizim özgürcan cosma ötesi olmus helal olsun ama alt yapıya baya bi özen gösterdigin belli oluor

shevacan olms o inceden=)

genç filan ama büyüklerine taş çıkartmış

yuhhh..yok devenin pembe bağcıklı bale pabucu!!!

kardş o hazırlık maçında görnmesi o golleri paf liginde attığını gösterir.beyler bence bunda kesn bi iş var fm'de normal bi oyuncu 47 maçta 109 gol atıp 32 asist yapamaz ya bunda bi iş olduunu düşünüorm.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Ben pek şaşırmadım doğrusu. Özgürcan, AS TAKIM da oynayıp, bir sezonda en az 40 gol atacak kapasitede bir futbolcu. PAF'ta da bunları yapması normal. Bence 2.sezonunda çıkar, 18 kişilik kadroya al. Ara sıra oynat. Birde GENÇLERLE ÇALIŞMASI 18+ olan bir antrenör bul. Bu oyuncu ve GS'de ki birçok oyuncu anında müthiş bir şekilde gelişir. Özgürcan'ı da 3.sezonunda rahat rahat oynatırsın...
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by LaKe
    Ben pek şaşırmadım doğrusu. Özgürcan, AS TAKIM da oynayıp, bir sezonda en az 40 gol atacak kapasitede bir futbolcu. PAF'ta da bunları yapması normal. Bence 2.sezonunda çıkar, 18 kişilik kadroya al. Ara sıra oynat. Birde GENÇLERLE ÇALIŞMASI 18+ olan bir antrenör bul. Bu oyuncu ve GS'de ki birçok oyuncu anında müthiş bir şekilde gelişir. Özgürcan'ı da 3.sezonunda rahat rahat oynatırsın...
    Saol oneri için yavaş yavaş almaya baslıyorum,2.sezon bitti ancak bu sezon fazla atamadı...

Nesil
    2006
    Yer
    Her nerede bulunuyorsam..

O antrenman programı oyuncuları geliştirmeye açık bir program olduğu için bu kadar gelişmesi doğal. Ancak antrenörleri dikkatli seçersen, örneğin; Aerobiğe Fitness'ı yüksek bir antrenör koyarsan,Defansa defansif bir antrenör koyarsan ve böylece antrenman yıldızlarını yükseltirsen çok daha gelişecek ve A Takım kapasitesinde bir oyuncu olacaktır. Program kadar antrenörler de önemli.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri