Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kariyer görselliği nasıl?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Güzel

1 7.69%
  • İyi

4 30.77%
  • Orta

4 30.77%
  • Kötü

1 7.69%
  • Berbat Ötesi

3 23.08%
Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234
91 ile 116 arası toplam 116 sonuç

Konu: Werder Bremen Kendini Aştı Avrupa'ya Dişi Taktı [Werder Bremen 2. Sezon]

BUNDESLİGA BAŞLIYOR...
    1.Hafta

2.Hafta

3.Hafta

CL GRUBUMUZ
    D GRUBU

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

İlk sezonunda şampiyon olmanı kutlarım, Bayern yine nal toplamış haha, transfer bütçesi de devasa olmuş, başkan borsa mı oynamış naapmış öyle bale transferi harika, oyunun en iyi ML'si.. Yunan defans P.poulos'un performansını merak ediyorum, düşündüğüm bir oyuncuydu, aggression 'ı 20 olduğundan vazgeçtim hep..

Quote Originally Posted by LeoN48 View Post
    İlk sezonunda şampiyon olmanı kutlarım, Bayern yine nal toplamış haha, transfer bütçesi de devasa olmuş, başkan borsa mı oynamış naapmış öyle bale transferi harika, oyunun en iyi ML'si.. Yunan defans P.poulos'un performansını merak ediyorum, düşündüğüm bir oyuncuydu, aggression 'ı 20 olduğundan vazgeçtim hep..
    Paulos golleri var 2-3 mü neydi hava toplarını kralı banko 11 oyuncusu.Başkan sanırım sayısal loto tuturdu

Ssler Hazır Yüklüyorum.

Okula gidiyorum.yorumları bekliyorum

School Time

Werder Bremen-Fc Bayer

Maçı baştan sona üstün götürdük.Yeni Transfer eski Chelsealı Joe Cole bizi mutlu sona götürdü.Bu maç çok zevkliydi.Joe Colenın gol görülmeye değer diye düşünüyüorum.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Werder Bremen-Leverkusen

Leverkuseni 2 goller devirdik.Seydou Dombia İle bu işi bitirdik.Seydou Dombia ile 2017 yılına kadar yeni sözleşme imzalaya bilirim.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------
    Werder Bremen-Scahlke

Schalke maçı gayet kolaydı.Erken gol yedik.Moreller bozuldu o yüzden.Ama takım bir anda toparlandı ve bu güzel galibiyeti almamda bana yardım etti.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------
    Werder Bremen-Hofenheim

Bu maçıda kolay kazandık.Takım gerçekten istikrarlı.Bu sezon açık ara puan farkıyla şampiyon olabiliriz.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------

CL MAÇLARI

SK RAPİD WİEN-WERDER BREMEN

Maçı baştan sona üstün götürdük ve tam bizlik bir galibiyet aldık.

Werder Bremen-Real Madir

İspanyanın en büyüğünü kendi evimde devirdim.Bu zafer Almanya ve bizim içinde
    Çok önemli.

German Cup(Almanya Kupası)
    Selingenporten-Werder Bremen

Adı pek duyulmamış bir takıma karşı oynadık ve 3 golü atık onları evlerine yolladık.

Lig Tabloları

Bundesliga
    Şampiyonlar Ligi
    German Cup

100. mesaj herkese hayırlı olsun.Daha nice mesajlara.

Seydou Dombia ile 2017'e Kadar Devam

Seydou Dombia ile 73.000 para ile anlaşıldı.Helal olsun o para ona 33 gol ile klubün en golcü oyuncusu olup Werder Bremen tarihine geçti.

Renato Agusto(Brezilyalı olan)8m Karşılığı satılmıştır.Takımda fazla olduğu için.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Herkeste bir Doumbia var vazgeçilmez gol makinası : )
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bakıyorum da forumda Bundesliga'da mücadele eden bayaa bi adam olduk.. Ortak kariyer ayarlayabilsek keyifli olucak gibi görünüyor..

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Bakıyorum da forumda Bundesliga'da mücadele eden bayaa bi adam olduk.. Ortak kariyer ayarlayabilsek keyifli olucak gibi görünüyor..
    Vfl Wolfsburg'la hertürlüsüne varım . Bundesliga biraz kolay lig. Werder Bremen ile şampiyonluk yaşaman hoş ama 1-2 gereksiz transfer yapmışsın. Bale iyi güzel ama o kadar para hiç bir oyuncuya vermem. Marco Reus ve Yarmalenko yu kadrona katmaya calış. Marin - Reus kanat destekli ileri uçta da Doumbia - Yarma ikilisi Takımı uçurur. Her sene gol rekorları kırarsın...

Quote Originally Posted by Bigboss3461 View Post
    Vfl Wolfsburg'la hertürlüsüne varım . Bundesliga biraz kolay lig. Werder Bremen ile şampiyonluk yaşaman hoş ama 1-2 gereksiz transfer yapmışsın. Bale iyi güzel ama o kadar para hiç bir oyuncuya vermem. Marco Reus ve Yarmalenko yu kadrona katmaya calış. Marin - Reus kanat destekli ileri uçta da Doumbia - Yarma ikilisi Takımı uçurur. Her sene gol rekorları kırarsın...
    Reusun klubü ile anlaşdımda herif gelmiyo

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

BUNDESLIGA'YI KURALIM O ZAMAN YAVAŞTAN..

zolok-werder
    bigboss3461-wolfsburg
    ardaskoc-bayern
    ben-leverkusen

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

BUNDESLIGA'YI KURALIM O ZAMAN YAVAŞTAN..

zolok-werder
    bigboss3461-wolfsburg
    ardaskoc-bayern
    ben-leverkusen
    benim için sıkıntı yok ama gece online oluyorum 12'den 6 ya kadar onlineyim. işten geliş saatim 23:45 falan...

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

ben akşam 20-24 arası uygunum, ayarlayamıycaz sanırım..

Arkadaşlar Leon söyledğine bakmayın bir çözüm bulacağız.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Ben liseliyim arkadaşlar. Cuma akşamı 7 den 1-2 ye kadar müsait olurum. Diğer günler de okuldan 3 buçukta geliyorum. 6' ya kadar falan açık oluyorum. Ardından 9 buçukta açıyorum en az 10 buçuğa kadar. Cumartesi akşamları 10 dan 1-2 ye kadar, pazar günleri de 8 den 11 e kadar falan. Biraz zor ayarlarız yani.

Arkadaşlar iş Benle Bigboss kaldı

Neyse devam edelim artık gençler.

WERDER BREMEN-KAİSERSLAUTERN 2-0

Maçda Seydou Doumbia ile Darwin Quintera suskundu.Onların yerine Wijnaldum ve genç yetenk Carlos Fierro bizi galibiyete taşıdı.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------
    UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ MAÇI

Werder Bremen- Paris-Saint German 2-1

Maçı egale etttik ve Real Madride kazandı.Eğer biz öbür maç paris-saint german ile berabere bile kalsak gruptan çıkmış oluyoruz.Maça gelince çok sıkı oynadık.Gareth Bale çok çok güzel bir frikik golü attı.İlk golü yedkiten sonra panikledik ancak kurtulduk.
    Werder Bremen-Hannover 1-0

Maçı çok iyi oynadık.Ancak istenen aranan bitiricilik yoktu sahada.Doumbia milli takımdaydı.Darwinle Fierro yetmedi.Ancak eski Real Madridli golünü atark 3 puanla ayrıldık.Arouca 4-5 hafta sakat.
    German Cup 2 Tur Maçları
    Werder Bremen-Aachen 5-0

Seydou Dombia milli takımdan döndü desem herşeyi kısaca anlatmış olurum.
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Werder Bremen-Mainz 1-0

Maçı çok kötü geçirdik.Takım hayatımda gördüğüm en kötü maçlardan birine imza attı.20 dk 10 kişi oynadık ancak gol yemedik.Gol yemem her an olabilirdi.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Werder Bremen-Paris-Saint German 1-1

Maçı üstündük ve turu atladık.Artık geri dönüş yok.
    Werder Bremen-Freburg 2-0

Bu maçıda kazandık neredeyse 50 maçtır kaybetmiyoruz güzel başarı gibi

Ligde oluşan puan durumu

Maçta hiç zorlanmadık.Ama gol bulamadık.Doumbia ile kurtulduk.

Arkadaşlar Oyunda Save Game hatası aldım.Kapatmak zorundayım.Yeni bir kariyerle döncem.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk ... 234

Mesaj Yetkileri