Anket Sonuçlarını Görüntüle: Kariyer görselliği nasıl?

Voters
13. You may not vote on this poll
  • Güzel

1 7.69%
  • İyi

4 30.77%
  • Orta

4 30.77%
  • Kötü

1 7.69%
  • Berbat Ötesi

3 23.08%
1 ile 30 arası toplam 116 sonuç

Konu: Werder Bremen Kendini Aştı Avrupa'ya Dişi Taktı [Werder Bremen 2. Sezon]

Threaded View

Default Werder Bremen Kendini Aştı Avrupa'ya Dişi Taktı [Werder Bremen 2. Sezon]

Merhaba arkadaşlar bu açıcağım kariyer forumdaki açtığım ilk kariyer.Kendime güzel bir lig olan Bundesligayı seçtim.Ligin bazı özelliklerini biliyorum ve o yüzden seçtim.Seçtiğim takım şu anda zor günlerde olan Werder Bremen...İlk olarak Werder Bremeni tanıyalım;
    Sportverein Werder Bremen, Bremen kentinde kurulu Alman futbol klübü. Bundesliga'da mücadele etmektedir.
    Müzesinde 4 Alman Şampiyonluğu ve 5 Alman Kupası vardır. 1965 yılında yeni kurulan Bundesliga'yı alan ilk kulüplerden olmuştur. Her zaman üst düzeyde bir takım görüntüsünde olmasına rağmen bunu şampiyonluklara dönüştürmekte zorlanmıştır. Bu yüzden kazandığı kupalar kadar ikincilikleri de fazladır. Hatta 1979-80 sezonunda 2. lige düşmüş ve 1 sezon bu ligde oynamıştır. Son dönemde tekrar atılım yapmış ve 2004 sezonunu çifte kupa ile kapattıktan sonraki ilk kupasını 2008/09 sezonu sonunda Bayer Leverkusen'i Almanya Kupası finalinde 1-0 yenerek kazanmıştır.
    Avrupa Kupalarındaki en büyük başarısı 1992 yılında Lizbon'da AS Monaco'yu 2-0 yenerek kazandığı Kupa Galipleri Kupası'dır.
    Ayrıca 20 Mayıs 2009 tarihinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynanan UEFA KupasıfinalindeShakhtar Donetsk ile karşılaşmıştır. Uzatmalara kalan maçı 2-1 kaybetmiştir.

İyi güzel tanıdıkta peki klubün logosu nerde?

Werder Bremen Logosu:

Şimdik Takımdaki hedeflerim nelermiş öğrenelim.

• İlk hedefimiz lig şampiyonluğu.
    • 2.Sezon şampiyonlar ligine gidip ilerleye bildiğimiz kadar ilerlemek
    • Takımı Avrupaya tekrardan tanıtıp başarı sağlamak
    Ve en önemlisi Almanyaya kök söktürmek

Bütçe
    478 k
    Girişi elimden geldiğince yapmaya çalıştım umarım beğenirsiniz.Artık bu uzun kariyere geçiyorum ve kendime bu foruma HOŞGELDİN diyorum

dip not:Foruma uzun süredir kayıtlıyım ama bu ilk
    Forum Kurallarını okdum ve kabul ediyorum.
    WERDER BREMEN
    Last edited by LaigLeNoiR : 18.Şubat.2012 at 22:29

Mesaj Yetkileri