1 ile 3 arası toplam 3 sonuç

Konu: Türkiye Liginin popülerliğini arttırma?

Arrow Türkiye Liginin popülerliğini arttırma?

Bunu istememin sebebi Türkiye liginde oynarken en iyi oyuncuların değerleri hiç 13 milyonun üstüne çıkmıyor. İspanya, İtalya, İngitere ligine göre editörden kıyaslayarak arttırdım ama hep aynısı oluyor haliyle satacağım oyuncuları yüksek değerlerde satamıyorum. Acaba editörden bunu nasıl düzeltebiliriz?

oyunun gerçekciliğni bozmaya gerek yok bence ben 3.5 e aldığım adamı 4 sene sonra 2.6 ya satabiliyorum hemde beşiktaştayım kabullendim artık para kazanmak istiyosan scoutlarına güven ben 3.senemde borç batağındaydım daha önceden 2 k ya alıp trabzona sattığım 2 oyuncu vardı 400 k ya falan verdim ama diğer satıştan %50 yaptım 3 sene önce sattığım adamları trabzon satmış 10m na yaklaşık para geldi.
    Burdan nereye varıyoruz yüksek fiyata satamıyosan ya türkiyede bi takıma yada avrupada ki bi takıma %50 pay olarak ucuza sat paran ilerde gelsin
    Benim şu anda avrupada ve trabzon takımında toplam 5 oyuncum var %50 hisseli hepsi en az benim için 20-30m arası fiyat getirir en makbulü bu

gerçi dediğin doğru gelen tekliflerin çoğuda sonraki satıştan %30 diye geliyor genç oyuncuların çoğuna yerine birini yerleştirebildiğimde satıyorum. Zaten oyun hilesiz oynayınca zevkli oluyor sadece bu tarz bir değişiklikle güzel olabilir belki.

Mesaj Yetkileri