Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 84 sonuç

Konu: Pembe değil Mor Rüyalar görüyoruz , Avrupada sürpriz kovalıyoruz (Maribor /2.Sezon)

Şampiyonlar Ligi Grup : 2. Maç
    İnter 1 - 0 Maribor

İnter deplasmanında müthiş bir mücadele verdik İnter canından bezdi bizi zar zor yendiler maçın son dakikasın M'Laab karşı karşıya atsa puanı kapabilirdik ama olmadı M'Laab ı çok andık doğrusu (:

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Velikonja'yı poacher olarak oynat çok iyi oynuyor.

Sloven Ligi 11.Hafta
    Rubar Velenje 3 - 2 Maribor

ŞL Dönüşü takılmaya devam ediyoruz kazanmalıydık işi zora soktuk böylece bir seri yapmalıyız ligde 4-5 maçlık .

Puan Durumu 11.Hafta

Quote Originally Posted by ommix View Post
    Kariyer güzel gidiyor.Domzale maçı tam efsan olmuş .Zahoviç'in fotosunu koymuşsun görünce vay be dedim içinden unutulan yıldızlardan biri iyi bir oyuncuydu
    Zahovic iyiydi Euro 2000 de falan Slovenya ile . Domzale maçı tam efsane birde rahat kazanıcaz gibi yazmıştık

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Velikonja'yı poacher olarak oynat çok iyi oynuyor.
    Aynen bende öyle yapıyorum sezona müthiş başladı o sayede son maçlarda biraz duruldu ama

Sloven Ligi 12.Hafta
    Maribor 2- 1 Gorica

Zor maç oldu öldük öldük dirildik artık son anlarda deli gibi saldırdık tüm hatlarımızla Velikonja sihirli bir vuruşla takıma 3 puanı kazandırdı. Ve farkı 2 puana indirdik.

Sloven Ligi 13.Hafta
    Maribor 2 - 0 Triglav
    İyi bir oyun oynadık kontrollü oynadık biraz son 30 dk. as oyuncularıda çıkardım Valencia maçını düşünerek Velikonja kendine gelmeye devam etti 1 gol 1 asist. Rudarda berabre kalınca koltuğu geri aldık

Rakip : ŞL. Grup 3.Maçı Valencia
    M'Laab ve Milec dışında eksik yok rakipte Soldado , Victor Ruiz , Parejo ,Canella , M.Topal yok.

Rakip : ŞL. Grup 3.Maçı
    Maribor 1 - 2 Valencia
    Son dakikada teslim olduk ...

Sloven Ligi 14.Hafta
    Nafta 1 - 2 Maribor

Sloven Kupası Çeyrek Final 1.Maç

Smartno 1928 1 - 3 Maribor

Sloven Ligi 15.Hafta
    Maribor 3 - 0 Koper

Şimdi rakip yine Valencia
    Last edited by sebofanmemo : 24.Şubat.2012 at 18:14

Sunumun çok güzel, Şampiyonlar liginde minik şansızlıklar çok pahalıya patlamış. Puan tablosunu bilmiyorum ama umarım UEFA Avrupa Ligi'nde devam edebilirsin.

Mestalla da büyük Şok Az Sonra.....

ŞL. Grup 4.Maçı

Helal Olsun Size !

Valencia 0 - 4 Maribor

[YOUTUBE="kAqvLiAF9S8"]Valenciada Ağır Darbe[/YOUTUBE]

Marca : Valencia Şokta

Taraftar Çıldırdı

Ve Grubun Son Hali
    Last edited by sebofanmemo : 24.Şubat.2012 at 13:59

Sloven Ligi 16.Hafta
    Maribor 3- 0 Domzale
    Moralli çıktığımı maçta rahat bir oyun , rahat bir galibiyet aldık Tavares çok iyiydi ,lideriz.

Sloven Kupası Çeyrek Final 2.Maç
    Maribor 2 - 0Smartno 1928

İlk maçı 3-1 kazanmanın rahatlığı ile çıktık ,Rajcevic dışında hep genç ve yedek bir kadro ile çıktık performansları iyiydi.Beric forma istiyor. Hatta gösterdiği performans Tavaresi satmaya düşünmeye itmeye başladı beni .

Sloven Ligi 17.Hafta
    Olympija 1 - 4 Maribor

Derbi maçta sonuncu Olympija karşısına çıktık aslında tehlikeli bir maçtı bu galibiyetle çıkış arayan bir takıma karşı oynadık 1-0 öne geçtik 2yi bulana kadar sıkıntı çektik ama 2 gelince rakibin gardı düştü rahat kazandık . Kümede Kal Olympija (:

Robert Beric / SC - Yaş 20

Sırada M.City deplasmanı City Premier Ligde 13. Kolarov yok.

Last edited by sebofanmemo : 24.Şubat.2012 at 18:39

ŞL. Grup 5.Maçı
    M.City 3 - 0 Maribor

ŞL 5.Maç Sonunda Puan Tablosu
    Kendi göbeğimizi kendimiz kesiceğiz İnteri yenersek CL 2.Turda olabilir , UEFA Kupasıda olabilir devam ediceğimiz yer hiç biride olamayabilir . İnanıyoruz ,çalışacağız.

Sloven Ligi 18.Hafta
    Gorica 1 - 0 Maribor

Sloven Ligi 19.Hafta
    Celje 1 - 5 Maribor

Celje yi tam anlamı ile dağıttık.Ligde İbraimi 14 gol ,M'Laab 14 asistle takımı götürüyorlar Velikonja ve Tavares yardımlarını eksik etmiyorlar. Kanatlarım müthiş işliyor İbraimi ve M'Laab ama yedekleri iyi değil bu isimlerin.

İnterle ya sürpriz bir şekilde devam yada tamam maçı sırada ,İnterde Julio Cesar , Viviano ,Lucio ,Samuel,Poli,Motta,Pazzini iMaicon , Ranocchia ve Fernandinho yok eksikleri çok olması umutlandırdı beni .
    Last edited by sebofanmemo : 24.Şubat.2012 at 20:46

Elendik !
    ŞL. Grup 6.Maçı
    Maribor 1 - 3 İnter

Puan Tablosu

İyi Performans göstedirdik Grup taki tüm maçların genelinde bizim kalibremizin çok üstünde takımlarla oynadık ilk senemizdi bu sene 4-0 lık güzel bir galibiyet aldık Valencia deplasmanında maç hasılatı giriş payı falan 10 milyon Euroya yakın para girdisi oldu ilerde daha başarılı olacağız.

Duyuru:

Oyuncularımızdan Dalibor Volas ilk 11 giremediğinden dolayı mutsuz olduğunu hocamız Mehmet Bahçeci'ye iletmiştir hocamızda takımda sorun oluşmaması için Volas'ı artık takımda istemediğini bize iletmiştir yönetim kurulumuz toplanıp Volas'ın satışına onay vermiştir Dalibor Volasın satışı için Blackpool ile görüşmelere başlanmıştır . Blackpool klübümüze 650 k lık bir teklif yapmış bulunmaktadır klübümüz teklifi yeterli görmüş Volas'ın da kabul etmesi halinde transfer gerçekleşecektir saygı ile bildirilir.
    Last edited by sebofanmemo : 24.Şubat.2012 at 21:31

Volas Blackpool'a imza attı!

Sloven Ligi 20.Hafta
    Maribor 2 - 3 Mura 05

Ligde 2 ay ara öncesi son maçımızdı kazanıp rahat bir tatil yapmak istiyorduk ama maçın başında golü yedik üstüne 10 kişi kaldık maç çok zor bir hal aldı 3-0 oldu sonra ama 80 dk. dan sonra takım kendi topladı ancak borun pazarı çoktan geçmişti .Bu yenilgi kötü oldu.

İlk Yarı ve 20.Hafta Sonunda Puan Durumu - İstatistikleri

Last edited by sebofanmemo : 25.Şubat.2012 at 17:51

Duyuru : Dejan Mezga 300k ya Hoffenheim'a gitmiştir.
    (Sahaya 3 AB dışı oyuncu ile çıkma hakkımız var Mezga bu yüzden şans bulamıyordu iyi bir teklifte gelince elden çıkardık)

Sezon Arası Kampı

2 Ay'a yakın Lig Arası vardı maçsız geçemezdik bu arayı , bir sezon arası kampı yapalım dedik. Kamp iyi geçti 4 maç yaptık bu 4 maçtada iyi bir oyun ortaya koyduk .

Sloven Ligi 21.Hafta
    MAribor 2 - 0 Rubar Velenje

Sloven Ligi 22.Hafta
    Triglav 0- 2MAribor

Velenje maçı önemli idi farkı 4e açtık ,Triglav deplasmanında biz kazanır iken Velenje berabere kalınca fark 6 oldu rahat bir liderlik sürüyoruz ancak önümüzdeki 3 maç 2 forvetimde sakat kritik maçlar olacak 7 veya 9 puan bizi şampiyonluk yolunda sona yaklaştırır

maribor sempatimin olduğu bir takım. güzel bir kariyer oluyor.

Sloven Ligi 23.Hafta
    Maribor 4-1 Nafta

Sloven Ligi 24.Hafta
    Koper 0-4 Maribor

Sloven Ligi 25.Hafta
    Domzale 0- 3 Maribor

Bu 3 maçtada takımın gol yükünü çeken tam olarak toplamda 34 gol atan Velikonja ve Tavares ikilisi yoktu gol yollarında zorlanmayı beklerken 3 maçta 11 gol attık bu 11 golün 6sını Robert Beric 2 sini Peterka attı özellikle Beric muhteşem maçlar çıkardı zor olacağını beklerken çok kolay oldu Velenjede tepe taklak olunca fark 10 puan oldu artık Şampiyonluk nağmeleri duyulmaya başladı önümüzdeki 3 lig maçıda içerde.Toplam 11 maç kaldı 5 dışarda 6 içerde.

Altyapı Seçmeleri:

Rezil bir seçmeydi gelen hiç bir futbolcuda umut ışığı yoktu tesisler daha yapılma aşamasında olduğu için herhalde 2 yıldızı geçen potensiyel olarak tek bir oyuncu vardı onuda altyapımıza kazandırdık Alojz Zupan 3,5 yıldız potansiyeli inşallah iyi olur.

Sloven Ligi 26.Hafta
    Maribor 3 - 0 Olimpija

Sloven Ligi 27.Hafta
    Maribor 5 - 1 Gorica

Kaptan Marcos Tavares 1 aylık sakatlıktan gollerle döndü !

Puan Durumu 27.Hafta

Sloven Ligi 28.Hafta
    Maribor 3 - 0 Celje

Sloven Ligi 29.Hafta
    Mura 1 - 2 Maribor

[SIZE="3"]

Önümüzdeki maç Rudar Velenje ile yener isek 6 hafta kala fark 18 puan ancak playoff var galiba lig sonunda
    Last edited by sebofanmemo : 26.Şubat.2012 at 20:31

Sloven Ligi 30.Hafta
    Rudar Velenje
    0 - 3 Maribor

Gol Kralı Kim Olacak ,Krallık İçin Müthiş Mücadele .

Last edited by sebofanmemo : 27.Şubat.2012 at 18:08

Buradan Sırayla şu ana kadarligin 2.yarısında neler yaşandı bir özet olarak resimlere tıklayarak görebilirsiniz.
    http://s1070.photobucket.com/albums/u497/mehmetsabi/

Slovenya Kupası Yarı Final İlk Maçı
    Mura 4 - 1 Maribor

Sloven Ligi 31.Hafta
    Maribor 4 - 1 Triglav

Sonraki Maç:İçerde Mura ile Slovenya Kupası Yarı Final 2.Maçı
    Last edited by sebofanmemo : 27.Şubat.2012 at 20:23

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Renkleri ile hatirladigim bi takim, Valencia maci goze batan mac ama diger avrupa maclari basarsiz olmus.

Nesil
    2008
    Yer
    İSTANBUL

Ligde müthiş gidiyorsun.Valencia'yı deplasmanda 4-0 ile yenmen harika ötesi bir olay tebrikler.Bu arada bişey merak ettim lig kaç maç üzerinden oynanıyor

Sloven Kupası :Finaldeyiz !
    Maribor 5 - 0 Mura 05

13 dakikada bulduğumuz 2 golle tura fazlası ile inanmıştım takımda inanmıştı müthiş oynadık ayağa pasları seven bir tarzım var takımda o şekil oynadı 3-0 da yapınca o skor bize yetiyor diye düşündük sonra savunma yaptık tam tur atladık diye sevinirken meğer Sloven Kupasında deplasman golü uygulaması yokmuş beklemediğim bir şekilde kendimi uzatmalarda buldum neyseki takım yorgunluktan dökülmüş gibi gözüksede uzatmalardada iyi oynadık 5-0 ile Mura 05e ismine yakışan bir mağlubiyet tattırdık umutlarını yıktık. Mura nın menajeri Ante Simurdza adlı kişi maç öncesi turu almaya geliyoruz ,yenmeye geliyoruz desede ona Mor Cehennemi yeniden hatırlattık . Hedefimiz 2 kupayıda almak Ligide Sloven Kupasınıda.

Quote Originally Posted by Bordo61Mavi View Post
    Renkleri ile hatirladigim bi takim, Valencia maci goze batan mac ama diger avrupa maclari basarsiz olmus.
    Öyle oldu ancak ben memnunum grubum çok zordu ilk sene hedefim ŞLye kalıp gelir elde etmekti hedefimi gerçekleştirdim artık gelecek sene ilk 3 kalmak hedefim gruplarda en azından.

Quote Originally Posted by ommix View Post
    Ligde müthiş gidiyorsun.Valencia'yı deplasmanda 4-0 ile yenmen harika ötesi bir olay tebrikler.Bu arada bişey merak ettim lig kaç maç üzerinden oynanıyor
    Çok iyi bir maçtı o maç lig ise kolay bana rakip olacak takım yok değer bakımında ben 10 milyon euro bana en yakın 3 milyon euro . Lig 36 maç üstünden ancak playoff var galiba yoksa puan farkı bakımından şampiyon olduk.
    Last edited by sebofanmemo : 27.Şubat.2012 at 20:45

Ulan bu crashdumps hatasının kupada 5-0 yendiğimiz maçı tekrar oynıyacağız.

Sloven Kupası : Yine Finaldeyiz !
    Maribor 6 - 0 Mura 05

Bu sefer dahada farklı oldu 6-0 playoff birinci ikinci için yokmuş bu arada önümüzdeki hafta kazanırsak yada berabere kalırsak şampiyonuz .

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri