1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Gençlerbirliği'ne Sağ Bek Önerileri

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Default Gençlerbirliği'ne Sağ Bek Önerileri

Genç , Ucuz , Kalite bir sağ beke ihtiyacım var

Tavsiyelerinizi bekliyorum oyunculara baktım savunma oyuncuları bölümünden ama uygun birini bulamadım ...

Atahan Menekşe oynar mı ? 11 oynatacak bir sağ bek arıyorum Birde Nemanja Rnic var olur mu ?

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Genç , Ucuz , Kalite bir sağ beke ihtiyacım var

Tavsiyelerinizi bekliyorum oyunculara baktım savunma oyuncuları bölümünden ama uygun birini bulamadım ...

Atahan Menekşe oynar mı ? 11 oynatacak bir sağ bek arıyorum Birde Nemanja Rnic var olur mu ?
    arkadasi bilmiyorum ama ilk sezonunsa Ivan Bandalovski | D/WBR | 24 bu adamı alabilrsn makul bir fiyata

Aykut Demir'i sağ bek oynatabilirsin, ben öyle yapıyorum.
    Burak

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Atahan menekse kesinlikle tavsiye ederim ama cok kirmizi kat goruyor + muslu nalbuntanoglu"mu ne bide boyle bir adam var turk statusunde hollandada bi takimda oynuyor + hakan aslantas.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bence de Bandalovski. Elinden çıkarmak istersen 2 sezon sonra 4m'e falan satarsın.
    "Biz, ilhamlarımızı, gökten ve gaipten değil; doğrudan doğruya hayattan almış bulunuyoruz."

Nesil
    2011
    Yer
    Elazığ

Cornel Rapa.Ucuz değil ama çok kaliteli.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Aykut'u stoperde kullanıyorum.Sağ bek için Bandalovski'yi aldım iyi performans sergiliyor.Sol beke Hasan Ali'yi aldım fakat Atila Turan'ı istiyorum oda kirada sezon sonu mu kirası bitiyor devre arası mı ona göre Hasan Ali'yi gönderip Atila'yı alacağım.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Sakın öyle bir şey yapma.Hasan Ali gibi sol beki zor bulursun bulmuşken kaybetme bence.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Güzel olmuş savunma hattı.Hasan Ali'yi kesinlikle elden çıkartma bence Attila'ya göre daha oturaklı bir oyuncu.Aykut'un yanında kimi oynatıyorsun ? Bandalovski'ye birşey olursa Serkan Şahin'e bir bakıver en son Konya'daydı sanırım.

kamil ahmet çörekçi, cüneyt köz, okan alkan... üçüde ucuz. gelişmeye yatkın.

Mesaj Yetkileri