Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 121 sonuç

Konu: Stoch'un uzun şutları

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Aynı örnek olarak vermedim ikisini. Profil eleştirilerinin kurban gittiği iki farklı yanılgı örneği olarak verdim.

Şenol hocanın kullandığı editörde "milli takımda aynı performansı gösteremesin" gibi bir seçenek varsa, neden olmasın, taktikten değil, editörden kaynaklanıyordur belki de fark.
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Nesil
    2008
    Yer
    Samsun

Quote Originally Posted by meddah View Post
    Bu tarz tartışmalara "Stoch gerçek hayatta sezon başından bu yana ceza sahası dışından şu kadar gol attı, gayet de isabetli vuruyor, ama benim oyunumda bol bol pozisyon bulmasını sağlayacak bir taktikle oynattığım halde hep dağlara taşlara vuruyor" gibi verilerle girilse daha faydalı olur sanki. Hani, sözüm meclisten dışarı, "zaten kaale almıyorlar" deniliyor sıklıkla, o bakımdan.

Benim Araştırma forumunda okuduğum mesajların çok büyük bir çoğunluğu "Ali'nin X özelliği 15, o halde Veli'ninki en az 18 olmalı" şeklinde. Kusuruma bakmayın, son derece komplike bir özellikler silsilesinden gerçeğe uygun bir oyuncu profili yaratmaya çalışan adam, bu tarz bir tavsiyeyi neden ciddiye alsın?

Çok popüler bir örnek, burada da verilmiş: "Burak Yılmaz'ın profili çok kötü, çok kötü, çok çok çok kötü; adam gerçek hayatta leblebi gibi gol atıyor, ama oyunda yok".
    Evet, atıyor, ama özelliklerine uygun taktikle oynatıldığı için atıyor. Milli takımda ne atıyor? Hiç! Adamın son 10 lig maçında attığı gol sayısı 13 iken, son 10 milli maçta attığı gol sayısı 3. Bu niye böyle? Şenol Güneş Burak'a 20 Finishing değeri verirken, Hiddink 13 verdiği için mi?
    Burak her gittiği takımda, her çalıştığı teknik direktörle başarılı olmuş bir oyuncu değil ki. Öyle mi yoksa?
    En güzel cevap. Başka söze gerek var mı

Bir sezonda stoch'a 14-15 gol attırabiliyorsunuz bunların bir kısmı uzaktan şık gollerde oluyor ama stoch da 17-18 almayacaksa kim alacak? Ben dünyada bu kadar ardarda uzaktan gol atan adam görmedim.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Yalnız konu açıldı diyemi bilmiyorum öyle bir abarttınızki adam sanki Avrupa'da uzaktan en iyi vuran 3 oyuncudan biri! Daha dün izledim Hulk'un Benfica'ya attıgı golü. Bir oyuncunun özelliğini bulunduğu ligle değerlendirmemek lazım. Üzülerek söylüyorum ama ligimizin fizik gücü o kadar düşükki Stoch gibi bir oyuncunun çevikliğine yetecek sağ bek sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Melese Stoch aynı şutları ve pozisyonları Eboue'ye karşı da bulabiliyorsa tamam haklısınız derim ama yok. Fakat oyunda uzun şutu yüksek olan C Ronaldo, Hulk, Gerrard ya da ne bileyim Lampard gibi adamlar karşısındaki savunma oyuncusu kim olursa olsun o mesafeden şut şansı yakalayıp düzgün vuran adamlar. Yani o zaman bizim okul takımının forveti var,oğlan her sene okul maçlarında orta sahadan en az 7-8 tane gol atıyor ve sert vuruyor,aşırtma değil yani. Seneye amatör takımla imza atsa uzun şutu 20 mi olacak ? Oynadığı lige ve karşısındaki savunmacılara hiç bakmadan 17 ettiniz koydunuz adamın uzun şutunu. Mesela Selçuk İnan kolay kolay pas hatası yapmıyor , o zaman biz de ona 20 diyelim Ama bence baskı görmediği için ya da ligdeki ortasahaların mental düşüklüklerinden iyi yer tutamadıkları için pas isabeti yüksek. Iyunda değeri kaç bilmiyorum ama bence maximum 14-15 olmalı.Yani tabiki subjektif olmak size ne zakandırır bilemem ama gerçekçi düşünmekten yanayım ben. 13 az ama 17 çok. en fazla 14-15 olabilir.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by nannar View Post
    Yalnız konu açıldı diyemi bilmiyorum öyle bir abarttınızki adam sanki Avrupa'da uzaktan en iyi vuran 3 oyuncudan biri! Daha dün izledim Hulk'un Benfica'ya attıgı golü. Bir oyuncunun özelliğini bulunduğu ligle değerlendirmemek lazım. Üzülerek söylüyorum ama ligimizin fizik gücü o kadar düşükki Stoch gibi bir oyuncunun çevikliğine yetecek sağ bek sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Melese Stoch aynı şutları ve pozisyonları Eboue'ye karşı da bulabiliyorsa tamam haklısınız derim ama yok.Fakat oyunda uzun şutu yüksek olan C Ronaldo, Hulk, Gerrard ya da ne bileyim Lampard gibi adamlar karşısındaki savunma oyuncusu kim olursa olsun o mesafeden şut şansı yakalayıp düzgün vuran adamlar. Yani o zaman bizim okul takımının forveti var,oğlan her sene okul maçlarında orta sahadan en az 7-8 tane gol atıyor ve sert vuruyor,aşırtma değil yani. Seneye amatör takımla imza atsa uzun şutu 20 mi olacak ? Oynadığı lige ve karşısındaki savunmacılara hiç bakmadan 17 ettiniz koydunuz adamın uzun şutunu. Mesela Selçuk İnan kolay kolay pas hatası yapmıyor , o zaman biz de ona 20 diyelim Ama bence baskı görmediği için ya da ligdeki ortasahaların mental düşüklüklerinden iyi yer tutamadıkları için pas isabeti yüksek. Iyunda değeri kaç bilmiyorum ama bence maximum 14-15 olmalı.Yani tabiki subjektif olmak size ne zakandırır bilemem ama gerçekçi düşünmekten yanayım ben. 13 az ama 17 çok. en fazla 14-15 olabilir.
    Galatasaray maçında Stoch'un bir şutu direkten döndü. Ters ayak vurduğu halde.

Ayrıca Milli Takım'da da aynı golü attı. Sürekli atıyor bu golleri. Adamın Chelsea tecrübesi bile yeter bence. Oynadığı lig falan hikaye. Güiza La Liga gol kralıydı geldi Türkiye liginde neler yaptı gördük. O zaman Türkiye Ligi La Liga'dan daha kaliteli gibi bir durum çıkıyor ortaya.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Editör'den 20 yapın keyfinize bakın o zaman ne diyim...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Oraya bir mesaj yazıyorsan eleştirilere açık olmalısın. Hakaret etmedim, kırıcı bir laf kullanmadım. Kendi fikrimi yazdım oraya.

"Editör'den 20 yapın o zaman" falan komik oluyor.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

hayır komik olsun diye yazmadım. stoch'a asla uzun şut 17 verilmeyeceği için yazdım. çünkü bahsettiğim şeyler de dikkate alınıyor profil hazırlanırken. Yani illa da uzun şutu yüksek görmek istiyorsanız editörden ayarlayabilirsiniz dedim.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Yalnız konu açıldı diyemi bilmiyorum öyle bir abarttınızki adam sanki Avrupa'da uzaktan en iyi vuran 3 oyuncudan biri! Daha dün izledim Hulk'un Benfica'ya attıgı golü. Bir oyuncunun özelliğini bulunduğu ligle değerlendirmemek lazım. Üzülerek söylüyorum ama ligimizin fizik gücü o kadar düşükki Stoch gibi bir oyuncunun çevikliğine yetecek sağ bek sayısı bir elin parmaklarını geçmiyor. Melese Stoch aynı şutları ve pozisyonları Eboue'ye karşı da bulabiliyorsa tamam haklısınız derim ama yok. Fakat oyunda uzun şutu yüksek olan C Ronaldo, Hulk, Gerrard ya da ne bileyim Lampard gibi adamlar karşısındaki savunma oyuncusu kim olursa olsun o mesafeden şut şansı yakalayıp düzgün vuran adamlar. Yani o zaman bizim okul takımının forveti var,oğlan her sene okul maçlarında orta sahadan en az 7-8 tane gol atıyor ve sert vuruyor,aşırtma değil yani. Seneye amatör takımla imza atsa uzun şutu 20 mi olacak ? Oynadığı lige ve karşısındaki savunmacılara hiç bakmadan 17 ettiniz koydunuz adamın uzun şutunu. Mesela Selçuk İnan kolay kolay pas hatası yapmıyor , o zaman biz de ona 20 diyelim Ama bence baskı görmediği için ya da ligdeki ortasahaların mental düşüklüklerinden iyi yer tutamadıkları için pas isabeti yüksek. Iyunda değeri kaç bilmiyorum ama bence maximum 14-15 olmalı.Yani tabiki subjektif olmak size ne zakandırır bilemem ama gerçekçi düşünmekten yanayım ben. 13 az ama 17 çok. en fazla 14-15 olabilir.
    bu ülkedeki en iyi yerli sağ bek GGama stoch milli maçta yine gol attı
    twente de de attığı goller mevcut tabi hollanda ligi de sağ bekler pek müdahale etmiyorlar buyrun atın golü diyorlar
    hiçkimse kusura bakmasın 1değil iki değil adam 10gol attı beyler
    fiziğe gelince neden türkiyeye gelen bütün yabancılar türkiyede futbolun fiziğe dayalı sert bi şekildeoynandığından şikayet ediyorlar

Hocam Portekiz çok mu iyi bir lig bence bizim ligimiz Portekiz liginden daha kaliteli bir lig en fazla aynı kalitedirler.Buna bakarak Hulk'un uzun şutunu 15 yapmak Hulk'a haksızlık olmaz mı?

Aslında daha öncede belirttim uzun şut özelliğinin kaç olduğu umrumda değil cut inside long shoot sometimes özellikleri verdiğimde 3 -4 maçta 1 tane atsın yeter ama şu haliyle daha ceza sahası dışından Stoch'un gol attığını göremedim attıysa da senede 1 defadır.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Ahmet mutlaka izliyorsundur ama bir de dediğimi düşünerek premier ligini biz izle. ordaki fiziğe dayalı mücadeleyi,maç temposunu ve oyun hızını bir izle 2 sezon önce ligin en çok koşan ve mücadele eden takımı bursa ilk maçında avrupada 5 yemedi mi? yabancıların bahsettiği türkiyede gördükleri fiziksel mücadele ise oyun kuralları dışında olan,yıldız oyuncunun bileklerine bacaga tekme vurup top alma işine verilen isim bizde sahada futbolcuyu tekmeyle dövüyorlar,özellikle yabancı forvetlerin bahsettiği fiziksel mücadele bu. Alex gibi zeki adamlar tekme yemeden pas ya da şut atıyor.Stoch da bu şekilde genelde savunma oyuncusu yaklaşmadan vuruyor.Ama bir de Sow ve Elmander'e sorun bu fizik işini. Adamlar her maç resmen dayak yiye yiye oynuyorlar. Bununa dı fiziksel anlamda güçlü bir lig ise evet Tr ligi Avrupanın en güçlü ligidir

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Hocam Portekiz çok mu iyi bir lig bence bizim ligimiz Portekiz liginden daha kaliteli bir lig en fazla aynı kalitedirler.Buna bakarak Hulk'un uzun şutunu 15 yapmak Hulk'a haksızlık olmaz mı?

Aslında daha öncede belirttim uzun şut özelliğinin kaç olduğu umrumda değil cut inside long shoot sometimes özellikleri verdiğimde 3 -4 maçta 1 tane atsın yeter ama şu haliyle daha ceza sahası dışından Stoch'un gol attığını göremedim attıysa da senede 1 defadır.

ben dediğini oyuncu alanında da yazdım. stocha verilmesi gerken şey preferred movie olarak cuts inside ve shoots long. Zaten bu iki şeyi ekleyip uzun şutu 14-15 yaparlarsa 2-3 maçta 1 uzun şuttan gol ya da pozisyon izlersiniz. olması gereken de bu bence

ben dediğini oyuncu alanında da yazdım. stocha verilmesi gerken şey preferred movie olarak cuts inside ve shoots long. Zaten bu iki şeyi ekleyip uzun şutu 14-15 yaparlarsa 2-3 maçta 1 uzun şuttan gol ya da pozisyon izlersiniz. olması gereken de bu bence
    Bunların yanına birde shoots with power verilebilir ama verilmezse neden verilmedi demem.

Stoch'un profilinde asıl değişiklik mental özelliklere yapılmalı bence Decisions 8 Teamwork 10 Workrate 9 çok düşük kalıyor artık Stoch için.Geçen seneki Stoch için normal değerler ama bu sene bu özelliklerini çok geliştirdi.En basitinden geçen sene kendi yarı sahamıza gelmeyen adam bu sene ceza sahamız içinde adam kovalıyor.Geçen sene ceza sahası çevresinde pas vermeyi hiç düşünmezken bu sene önü boşken vurmayı tercih etmeyip pas verdiği pozisyonlar daha çok.Asıl bunları düzeltmek gerek uzun şuttan önce bence.Birde Stoch'un finishingi 13 olmamalı olamaz 11 filan kabul edilebilir bir seviye bence.

Nesil
    2011
    Yer
    Kocaeli

uzaktan sut derken uzak kaç metre oluyor o önemli stochun gölleri hep yayın çevresinden 30 35 metreden gol attığı yok hiç yada ben hatırlamıyorum uzun şutu 13 ü haketmiyor bi 16 akar ve güç takım oyunu pas yaratıcılık bu 4üde çok gelişti stochda inşallah fenerbahçe araştırmacıları da bunların farkındadır

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Simon Vukcevic miydi neydi tam hatırlamıyorum Karadağlı bir AMCydi. Özelliklere baksan Messiyi sollar ama hiç bir şey yapamıyordu. Özellikler bir bakıma hiç. Stochun uzun şutuna 17 verin sizde 1 tane atamaz ama siz Fenerbahçeye karşı oynarsanız 2 tane sallar. Öncelikle bunların düzeltilmesi lazım.

Stoch'un şut değerine gelince; 17 fazla bana göre. 15 yeterli hiç bir güncelleme yamasında bir adamın bi değeri 4 değer birden artmadı ki artmamalı da. Eğer artıyorsa oyunu hazırlayanlarda ve ya rapor verenlerde bir sorun vardır Neden 15 dediğimi sorarsanız; affetmiyor filan demişsiniz bence çook rahat affediyor. Gününde olursa iyi ama 1 maç gününde 2 maç değil. En son ki maçta attığı 2 gole gelince; ilk gol için kimse bana çıkıp da şu gole bak dehşet gol gelişine doksana çaldı demesin. O gol bana göre yetenek işi filan değil. Ne düşünürseniz ne derseniz deyin. O POTANSİYEL şans golü. Kornerden mükemmel bir orta, stochun ayağına oturan top ve gol. O golü stoch hayatında 1 defa atar bi defa da atamaz. Diğer gole gelince azıcık şut yeteneği olan biri stochun attığı ikinci golü atabilir ki bu azıcık değer içi 15 yeterli hatta fazla bile diyebilirim. Eğer stoch böyle uzaktan atıyosa uzun şutundan değil içeri hızlı düzgün bir şekilde girişinden ve savunmaların azıcık hatasından. Aynı golü bize kopya kopya gösteriyor stoch. Atıyor mu atıyor ama öyle çat çat bi şey yok. Soldan topu al ceza sahasına 3 metre kala çaprazdan içeri girmeye başla tam yay çevresinden kaleye vur. Bunu kendine görev gibi işlemiş stoch. İçeri girdikten sonra da düzgün bir şut. 15 yeterli...
    turksportal...

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Mert Kurtoglu View Post
    Simon Vukcevic miydi neydi tam hatırlamıyorum Karadağlı bir AMCydi. Özelliklere baksan Messiyi sollar ama hiç bir şey yapamıyordu. Özellikler bir bakıma hiç. Stochun uzun şutuna 17 verin sizde 1 tane atamaz ama siz Fenerbahçeye karşı oynarsanız 2 tane sallar. Öncelikle bunların düzeltilmesi lazım.

Stoch'un şut değerine gelince; 17 fazla bana göre. 15 yeterli hiç bir güncelleme yamasında bir adamın bi değeri 4 değer birden artmadı ki artmamalı da. Eğer artıyorsa oyunu hazırlayanlarda ve ya rapor verenlerde bir sorun vardır Neden 15 dediğimi sorarsanız; affetmiyor filan demişsiniz bence çook rahat affediyor. Gününde olursa iyi ama 1 maç gününde 2 maç değil. En son ki maçta attığı 2 gole gelince; ilk gol için kimse bana çıkıp da şu gole bak dehşet gol gelişine doksana çaldı demesin. O gol bana göre yetenek işi filan değil. Ne düşünürseniz ne derseniz deyin. O POTANSİYEL şans golü. Kornerden mükemmel bir orta, stochun ayağına oturan top ve gol. O golü stoch hayatında 1 defa atar bi defa da atamaz. Diğer gole gelince azıcık şut yeteneği olan biri stochun attığı ikinci golü atabilir ki bu azıcık değer içi 15 yeterli hatta fazla bile diyebilirim. Eğer stoch böyle uzaktan atıyosa uzun şutundan değil içeri hızlı düzgün bir şekilde girişinden ve savunmaların azıcık hatasından. Aynı golü bize kopya kopya gösteriyor stoch. Atıyor mu atıyor ama öyle çat çat bi şey yok. Soldan topu al ceza sahasına 3 metre kala çaprazdan içeri girmeye başla tam yay çevresinden kaleye vur. Bunu kendine görev gibi işlemiş stoch. İçeri girdikten sonra da düzgün bir şut. 15 yeterli...
    Uzun şutlarının artmasını dünkü maça bakarak istemiyor burdaki kişiler. Stoch her zaman atıyor bunları.

Attığı ilk gol şans golü diyerek futbol bilginizi belli ettiniz. Şansmış Futbolda şans illaki vardır ama bu somut birşey değildir. Hamit'in geçen sene yılın golü seçilen pozisyonunda aynı şekilde vole ile vurmuştu.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

Quote Originally Posted by Bekq View Post
    Uzun şutlarının artmasını dünkü maça bakarak istemiyor burdaki kişiler. Stoch her zaman atıyor bunları.

Attığı ilk gol şans golü diyerek futbol bilginizi belli ettiniz. Şansmış Futbolda şans illaki vardır ama bu somut birşey değildir. Hamit'in geçen sene yılın golü seçilen pozisyonunda aynı şekilde vole ile vurmuştu.
    yazdığım yorumu doğru okumayarak siz de kendinizi belli ettiniz Hamit atabilir, sabri atabilir, mesut atabilir, Necati atabilir. Ama bi defa atabilir... Sen o golü gördükten sonra arakadaşlarına gidip ne gol attı be gördün mü demişsindir, rüyalarına girmiştir o gol. Gece nefes nefese uyanmışsındır ne gol attı stoch diye 1 milyon defa denesin 1 defa atar. Onun dışında golleri azıcık şut yeteneği olan birinin attığı goller. İçeri gir şut çek. Herkes o kadar bencil olsa ve kendine çoook güvense ve 100 defa denese atar... Bi daha da yorum yapmayacağım bu konuya...
    turksportal...

13 olan özelliği pat diye 19'a çıkarmak biraz abartılı olur. Onun yerine belirttiklerimiz gibi top sürme özelliği 1-2 kademe, şut özelliğinide 1-2 kademe arttırırsan bu adam iş yapar diye düşünüyorum.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Stoch'un bu şutları kaleye ne kadar uzaklıktan attığı çok önemli, diyelim ki 35-40 metreden sürekli şut çeken bir oyuncu var. Bir de Stoch gibi 18-25 metreden şut atan bir oyuncu var -ki çekilen şut sayısı olarak yanılmıyorsam ilk yarıdan daha az şut çekiyor, ancak isabet oranı ve gol oranı yükseldi.- hangisi daha yüksek almalı diyebiliriz ?

Oyun motoru ceza yayı etrafından çekilen -yaklaşık 18-22 metre- şutları uzun şut olarak değerlendirmiyor diyebiliyorum, bunları finishing kapsamında sınıflandırıyor.

13 çok düşük gelebilir size ama 17-19'da çok yüksek. 17-19 verilirse çok alakasız yerlerden goller atabilir. Bunun önüne ancak oyuna bir ppm eklenirse -uzaktan şutlar için şu mesafeden çok iyi vurur gibi bir şey belirtilebilirse- doğru olur ya da finishing değeri artırılabilir. 15 civarı bir finishing değeri ile istenen profil elde edilebilir.
    Oğuz Kağan

TROLLING MAKES PERFECT

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Quote Originally Posted by Bursaspor View Post
    Stoch'un bu şutları kaleye ne kadar uzaklıktan attığı çok önemli, diyelim ki 35-40 metreden sürekli şut çeken bir oyuncu var. Bir de Stoch gibi 18-25 metreden şut atan bir oyuncu var -ki çekilen şut sayısı olarak yanılmıyorsam ilk yarıdan daha az şut çekiyor, ancak isabet oranı ve gol oranı yükseldi.- hangisi daha yüksek almalı diyebiliriz ?

Oyun motoru ceza yayı etrafından çekilen -yaklaşık 18-22 metre- şutları uzun şut olarak değerlendirmiyor diyebiliyorum, bunları finishing kapsamında sınıflandırıyor.

13 çok düşük gelebilir size ama 17-19'da çok yüksek. 17-19 verilirse çok alakasız yerlerden goller atabilir. Bunun önüne ancak oyuna bir ppm eklenirse -uzaktan şutlar için şu mesafeden çok iyi vurur gibi bir şey belirtilebilirse- doğru olur ya da finishing değeri artırılabilir. 15 civarı bir finishing değeri ile istenen profil elde edilebilir.
    ben de böyle düşünüyorum. zaten uzun şutunun değişmediği daha önce açıklandı. yeni yamayı bekleyip Stoch'u oynattıktan sonra karar vermek daha sağlıklı olacaktır.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2007

Kayserispor'a yeni transfer olan Diego Biseswar'ın uzun şutları 18, PPM'lerde de 'Shoots from Distance' mevcut.O da Hollanda'dan gelme.Bol bol karşılaştırırız artık

Oyunda Biseswar'a 2 maçta 3 tane Stoch tarzı gol attırmıştım

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kalkıp ligimizdeki adamları EPL veya başka bir ligin oyuncularıyla karşılaştırırsak işimiz var demektir.En iyisi beklemek ve kaç olduğunu görmek bende 18 felan olmalı diye düşünüyorum bu tabi herkese göre değişir.Ancak Stoch'u savunacak iyi sağ bek arıyosanız milli takımındada attı golünü ki Gökhan ligimizin en iyi sağ beklerinden birisi,ayrıca Galatasaray maçındada direkten dönen bir topu vardı.Stoch şutları artık ne olacağı belli olmayan bir olay

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Galatasaray maçında vurduğu şut ceza sahası dışı değildi ki ve vurduğu yerde soldan değildi yani Eboue'lik bi konumda değildi.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Melese Stoch aynı şutları ve pozisyonları Eboue'ye karşı da bulabiliyorsa tamam haklısınız derim ama yok.
    derbi macindan önce cok büyük laf ettin eboue'ye karsi hayatinin macini oynarsa ne yapacaksin ne diyeceksin

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

17 fazla abartmayın 15 tam olur.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

ebue de dani alves oldu bu arada

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

bence kaçırılan çok büyük bir nokta var. stoch'un gollerindeki en önemli etken ne ? bitiricilik mi yoksa uzun şut mu ? buna uzun şut cevabını verecek olsak; bence hiç tartışmaya gerek yok min17 olurdu, ki araştırmacılarda çekinmeden verirdi bunu. ama araştırmacıların sürekli tekrarladığı şey; o goller uzun şutla değil daha çok bitiricilikle alakalı diye. o yüzden ben 15-16 civarında bir finishing bekliyorum.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    bence kaçırılan çok büyük bir nokta var. stoch'un gollerindeki en önemli etken ne ? bitiricilik mi yoksa uzun şut mu ? buna uzun şut cevabını verecek olsak; bence hiç tartışmaya gerek yok min17 olurdu, ki araştırmacılarda çekinmeden verirdi bunu. ama araştırmacıların sürekli tekrarladığı şey; o goller uzun şutla değil daha çok bitiricilikle alakalı diye. o yüzden ben 15-16 civarında bir finishing bekliyorum.
    Teknik , uzun şut , bitiricilik 3 ü bir arada.

Ben verilecek ppm lerle ve özelliklerinde 1-2 seviye yapılacak yükseltmelerle Stoch'un gerçekte olduğu gibi içeriye kateden ve şut atan bir oyuncu haline geleceğini düşünüyorum.
    Burak

Melese Stoch aynı şutları ve pozisyonları Eboue'ye karşı da bulabiliyorsa tamam haklısınız derim ama yok.
    Stoch'u makine falan sandınız galiba. her maç onlardan bir tane atarsa insan olmadığı anlamına gelir zaten bu. kötü gününe denk gelir, kaybolur gider. messi,ronaldo bile her maç iyi oynamıyorlar

Sayfa 2 / 5 İlkİlk 1234 ... SonSon

Mesaj Yetkileri