Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 121 sonuç

Konu: Stoch'un uzun şutları

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Default Stoch'un uzun şutları

Ceyhun GÜlselam'ın 16 Sezer Öztürk'ün 15 olduğu oyunda Stoch'un uzun şutları 13.Umarım fm 2013'te bunu düzeltirler.Yalnız Editörden uzun şutları 17 yapıp top sürmeyide 1-2 seviye arttırdım adam her hafta bombalıyor..

FM 13 değil yeni çıkacak güncellemede bunların düzeltilmiş olması gerekli sanırım. Bazı oyuncularda fazlasıyla dengesizlik olduğu aşikar.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

Ceyhun eskiden vuruyordu ama artık vurmuyor Sezer'i bilemem. Stoch içinse 17 biraz abartı olur ama 13'te az gibi bence.
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Stoch'un vuruslarının 15-16 olması lazım top sürmesinin kaç oldugunu hatırlamıyorum ama onunda 16dan aşagı olmaması lazım.

17 olmasın ama 13 te olması fazlasıyla tuhaf.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

ayrıca moussa sow'un pas'ı yanılmıyorsam 10..Ama izlediğim kadarıyla pivot santraforlar gibi sırtı dönük çok iyi servis yapabiliyor.Oyunda böyle birşey görmedim.Burak Yılmaz'ada bir el atmaları gerek .Bienvenü'nün gücüde 2-3 seviye aşağıya çekilmeli..

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Yeni yamayı bekleyin bence yorumlar için.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by benbenim View Post
    Oraya şimdilik yorum yazmayın, 12.2.0 için eski konular kaldırıldı.
    Last edited by Cengo : 04.Mart.2012 at 21:28
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Oraya şimdilik yorum yazmayın, 10.2.0 için eski konular kaldırıldı.
    Peki oraya yeni patch için profilleri isteyebilir miyiz şimdiden çünkü oyun çıkmadna sene başında istiyorduk.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Night_Mare17 View Post
    Peki oraya yeni patch için profilleri isteyebilir miyiz şimdiden çünkü oyun çıkmadna sene başında istiyorduk.
    12.2.0 çıkınca yeni konu açabileceksiniz.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by Goofy View Post
    17 olmasın ama 13 te olması fazlasıyla tuhaf.

uzaktan düz vuran deivid gibi adama zamaninda 17-18 verildi stoch icin 17 fazla degil stoch'un sutlari buram buram teknik kokuyor anlasilan kendisi zamaninda cok calismis..

Nesil
    2009
    Yer
    Manisa

Beyler boş şey istiyoruz. 5 dakika sonra önümüze binlerce istatistik konulacak ve yine Stcoh'un aslında ahım şahım şut vurmadığı anlatılacak. Peki bunu derken kendi dediklenrine kendileri inanacaklar mı? Sanmıyorum. Adam 3 günde 3 tane ceza sahası dışından attı.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Stoch'un uzun şutları 19 olmalı.

Adam vuruyor işte. Türkiye'de oynuyor diye bakmamak lazım.

Bu adam bu golleri Almanya'da atsaydı 19 olurdu şutları.

Quote Originally Posted by Klavooz View Post

Bu adam bu golleri Almanya'da atsaydı 20olurdu şutları.
    tabii bence

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Klavooz View Post

Bu adam bu golleri Almanya'da atsaydı 19 olurdu şutları.
    lafı ağzımdan aldın 17 fazla diyen dostlarıma şaşıyorum adam buldumu affetmiyor en az 17 olmalı beni fikrimce tabi yeni pach gelmeden yorum yapıyoruz ama 17 fazla diyenleredir yorumum

Aslında değeri önemli değil Roma kariyerimde De Rossi uzun şutu 13 olmasına rağmen neredeyse her vurduğunu atıyordu.Artık hangi özellikler etkiliyorsa bunu onları düzenlemeleri lazım adam neredeyse her vurduğunu atıyor.Serdar'a çarpmasaydı bir topu büyük ihtimal adam bir maçta uzun şutlarla hat-trick yapacaktı.Bunu halletmeliler uzun şutu 20 yaparak mı bunu sağlayacaklar yoksa başka özellikleri arttırarak mı yapacaklar bilemem ama oyun motoruna bunu bir şekilde girmeleri lazım.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Aslında değeri önemli değil Roma kariyerimde De Rossi uzun şutu 13 olmasına rağmen neredeyse her vurduğunu atıyordu.Artık hangi özellikler etkiliyorsa bunu onları düzenlemeleri lazım adam neredeyse her vurduğunu atıyor.Serdar'a çarpmasaydı bir topu büyük ihtimal adam bir maçta uzun şutlarla hat-trick yapacaktı.Bunu halletmeliler uzun şutu 20 yaparak mı bunu sağlayacaklar yoksa başka özellikleri arttırarak mı yapacaklar bilemem ama oyun motoruna bunu bir şekilde girmeleri lazım.
    haklısın ama birazda taktiksel açıdan da bizim ona öyle bi görev vermemiz lazım ama nası bilmiyorum

Nesil
    2010
    Yer
    İzmir,Türkiye

Quote Originally Posted by Dennis Bergkamp View Post
    Ben de bu konudan bahsedecektim oyuncunun oyunda uzaktan atacağı golleri sadece Long Shots dediğimiz özellik etkilemiyor.Teknik,decisions,creativity gibi özellikler de etkiliyor şutları zira Stoch'un attığı gollerde tekniğin önemini görüyoruz.Decisions özelliği ne zaman nereye vuracağını etkiliyor.Yaratıcılık ise sürekli değişik vuruşlar yapmasını sağlar oyuncunun.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by Tuskarr View Post
    Ben de bu konudan bahsedecektim oyuncunun oyunda uzaktan atacağı golleri sadece Long Shots dediğimiz özellik etkilemiyor.Teknik,decisions,creativity gibi özellikler de etkiliyor şutları zira Stoch'un attığı gollerde tekniğin önemini görüyoruz.Decisions özelliği ne zaman nereye vuracağını etkiliyor.Yaratıcılık ise sürekli değişik vuruşlar yapmasını sağlar oyuncunun.
    Dediğin gibi flairi yüksek olan bir oyuncu long shots az da olsa gelir orta sahadan atar, topu sürüyor 30-35 metreden asıyor. Çok rastladım böyle.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Uzun Şut'u 9 olan oyuncunun bile sık sık 35 metreden goller attığına şahit oldum. İlla ki bir düzeltme olacaktır ama 17 olmaz. 17 olmaz derken haketmediği için değil 13'ten 17 yapmazlar. Max 15 olur bence. 12 olmasında

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Stoch'un şutuna 17 değer iyidir.Çok gol atar Türkiye liginde.Bu seferde talipleri artar ve oyuncu gitmek ister.Tutamazsınız ha Fenerbahçe'de söyliyim

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by C h A o S View Post
    Stoch'un şutuna 17 değer iyidir.Çok gol atar Türkiye liginde.Bu seferde talipleri artar ve oyuncu gitmek ister.Tutamazsınız ha Fenerbahçe'de söyliyim
    17 yapsınlar onu biz hallederiz sen kafana takma

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Yaparlar heralde sabredin

Nesil
    2006
    Yer
    Türkiye

Adamın hakkı neyse o olsun. Şutu 0 olsa bile yeni yamada oyun içinde uzaktan atıyorsa iş tamamdır. Sayılara çok takılmamak lazım.

long shot un 13 olması bence de cok az en fazla oluru 17 olmalı 19 cok abartılı olur bence
    ivedilikle ligimizde ki oyuncuların ozelliklerinde gelistirme bekliyorum
    galatasaraydan semih
    fenerbahce den stoch
    trabzondan burak

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    long shot un 13 olması bence de cok az en fazla oluru 17 olmalı 19 cok abartılı olur bence
    galatasaraydan semih
    fenerbahce den stoch
    trabzondan burak
    görüşüne saygılıyım hocam.

ama şu sorumun yanıtını verirsen sevinirim.

Stoch'un uzaktan şutlarının 19 olması için ne yapması lazım?

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by slayer34 View Post
    galatasaraydan semih
    fenerbahce den stoch
    trabzondan burak
    sence de stoch uzaktan gol atma olayını abartmadı mı hocam

Nesil
    2005
    Yer
    Sakarya

Bu tarz tartışmalara "Stoch gerçek hayatta sezon başından bu yana ceza sahası dışından şu kadar gol attı, gayet de isabetli vuruyor, ama benim oyunumda bol bol pozisyon bulmasını sağlayacak bir taktikle oynattığım halde hep dağlara taşlara vuruyor" gibi verilerle girilse daha faydalı olur sanki. Hani, sözüm meclisten dışarı, "zaten kaale almıyorlar" deniliyor sıklıkla, o bakımdan.

Benim Araştırma forumunda okuduğum mesajların çok büyük bir çoğunluğu "Ali'nin X özelliği 15, o halde Veli'ninki en az 18 olmalı" şeklinde. Kusuruma bakmayın, son derece komplike bir özellikler silsilesinden gerçeğe uygun bir oyuncu profili yaratmaya çalışan adam, bu tarz bir tavsiyeyi neden ciddiye alsın?

Çok popüler bir örnek, burada da verilmiş: "Burak Yılmaz'ın profili çok kötü, çok kötü, çok çok çok kötü; adam gerçek hayatta leblebi gibi gol atıyor, ama oyunda yok".
    Evet, atıyor, ama özelliklerine uygun taktikle oynatıldığı için atıyor. Milli takımda ne atıyor? Hiç! Adamın son 10 lig maçında attığı gol sayısı 13 iken, son 10 milli maçta attığı gol sayısı 3. Bu niye böyle? Şenol Güneş Burak'a 20 Finishing değeri verirken, Hiddink 13 verdiği için mi?
    Burak her gittiği takımda, her çalıştığı teknik direktörle başarılı olmuş bir oyuncu değil ki. Öyle mi yoksa?
    "Beşerin taptığı bir kendisinin heykelidir"

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

stoch twente de de atıyordu bu golleri geçen sene bi iki kere attı bu sene bu özelliğini çokça kullanmaya başladı ki milli takımında da attı
    burak olayını sırf taktikle profille açıklarsanız bu çok eksik olur o çok başka bir şey şenol güneş resmen burakın özelliklerini bi şekilde editörle artırmış burakın performansı şenol hocanın profilini güçlendirecek bir şey stochla aynı örnek verilmesine şaşırdım

Sayfa 1 / 5 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri