Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 237 sonuç

Konu: Türkiye Liginde Şampiyonluk Sorunu

Default Türkiye Liginde Şampiyonluk Sorunu

Forumda bir kaç kişide daha gördüm bu sorunu yazmışlar fakat kimse cevap vermiyor. Bugün çıkan yamadan önceki yamadaki (artık 12. kaçsa) oyunlarda ilk sezon normal bir şekilde playofftan sonra şampiyon olunca kutlama mesajları falan geliyor. fakat 2. sezonun ardından lig normal statüye dönünce şmapiyonlukla ilgili hiçbir haber çıkmıyor. Yeni yamada bu düzeldi mi bi fikri olan var mı?

Hocam oyunda her şey tamamda bir bumu eksik Onlar seni tebrik etse nolur etmese nolur.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

duzeltilmedi sanirim..

Yetkili arastirmacilarimizdan birisi bir aciklama yapabilir mi acaba, bu konu hakkinda?

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Kutlama haberi gelmemesinden ziyade, achivments bölumunde sampiyonluk gözukmuyor da diye biliyorum ben. Bunu bilen, bu konu hakkinda durum nedir bilen varsa bizi aydinlatirsa sevinirim.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

SI dan Neil doruladi, bu konuda hicbir duzeltme yapilmamis. Duzeltilmesi zor biseymis guya. Bizim arastirmacilar niye bastirmadi bu konuda duzeltilsin diye bunu anlayamiyorum. Niye oynuyalim ki turkiye ligini kazandigimizda ligi bu sampiyonluk oyuna yansimayacaksa eger.

Nesil
    2006
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by alper3 View Post
    Hocam oyunda her şey tamamda bir bumu eksik Onlar seni tebrik etse nolur etmese nolur.
    Şampiyon olduğun zaman kimse seni övmese, kimse senin veya takımının haberini yapmasa sorun olmamı?

Quote Originally Posted by Deza View Post
    SI dan Neil doruladi, bu konuda hicbir duzeltme yapilmamis. Duzeltilmesi zor biseymis guya. Bizim arastirmacilar niye bastirmadi bu konuda duzeltilsin diye bunu anlayamiyorum. Niye oynuyalim ki turkiye ligini kazandigimizda ligi bu sampiyonluk oyuna yansimayacaksa eger.
    SI'dan Neil ne ara doğruladı yav Durum böyleyse harbiden boşuna başlamıyım hiç yeni kariyere.
    Olay övgü almak değil ki bu arada, bir sürü eksiklik çıkıyor oyun tam olarak şampiyon görmüyor seni.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Reputation u falan etkiliyor mu ?

hata yüzünden lig şampiyonluklarıyla reputation artmıyor benim bildiğim

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

o zaman örneğin göztepe ile 20 sene arka arkaya şampiyon oldum. ama hala gençlerbirliğinin reputationu benden daha iyi olacak. Avrupa yı hesaba katmıyorum tabiki bunda. Eğer böyleyse gerçekten fmyi silip kutusuna kaldırmayı düşünüyorum bu senelik.

valla ben Galatasarayla oynarken ne zaman baksam 7800 civarıydı rep. 7-8 sezon falan da oynamıştım. Yine de yetkili biri, bilgi sahibi biri açıklama yapsa netleşcek te olay...

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Evet böyle bir sorun var, ve SI dan yeni bilgiler edindim. Bu sorunla beraber yunan liginde de cok buyuk sorun var, ayrica bulgaristan ve romanyayi da etkileyen buyuk sorunlar var yeni patchla birlikte gelen. Bunlardan haberdar SI ve umuyorum ki yeni bir patch cikarirlar bunu cözun. Bizim icin iyi olan sey, bizle beraber baska ulkeler de buyuk sorunlarla karsi karsiya, böylece SI bu tur sorunlari görmezden gelemiyor, sadece turkiye liginde sorun olsa bunu bosverirlerdi. Simdi durum farkli ve bu beni umutlandiriyor ki mecbur bu sorunlara cozum bulmalari gerek. Su anda yunan fm forumlari kayniyormus onlardaki olan sorundan dolayi mesela... Umutla bekleyelim

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Bunu bizzat denemek için yeni bir oyun kurdum ve tatile attım, sonucu buradan bildireceğim.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2008
    Yer
    Balıkesir

SI forumlarında konuları açılmış bu sorunun ve görevli kişiler not almışlar.
    Football is simple,but Football Manager is not

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by LaigLeNoiR View Post
    Bunu bizzat denemek için yeni bir oyun kurdum ve tatile attım, sonucu buradan bildireceğim.
    Iyi yaptin, bekliyoruz merakla

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

son gelismeler söyle. Yunan ligindeki hata sadece eski versiyonlardaki bir oyunun 12.2 ile acilmasinda oluyor. Yani mesela oyuna 12.1 ile baslamissaniz ve 12.2 patchini indirip o oyuna devam ederseniz bu sorun yasaniyormus. Turkiyemizdeki hata ile ilgili su an SI dan Neil ilgileniyormus, ilk yazdiginda bu sorunun XML yazilimiyla ilgili olduguydu, yapilacak cok sey olmadigini. Ama bakalim su an yine göz atiyorlarmis, insallah cözerler.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Sezonu tatilde geçirdik. Sezon tamamlandı ve play-off sonucu G.Saray ilk sezonu şampiyon tamamladı ve G.Sarayın geçmişine baktığımda 2012 şampiyonluğu görünüyor.

1 sezon daha ilerleteceğim şimdi.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Sezonu tatilde geçirdik. Sezon tamamlandı ve play-off sonucu G.Saray ilk sezonu şampiyon tamamladı ve G.Sarayın geçmişine baktığımda 2012 şampiyonluğu görünüyor.

1 sezon daha ilerleteceğim şimdi.
    tamam bak, ama sanirim ayrica manager achivments bölumune de bakman gerek. Orda gözukuyor mu diye. Belki sezon tam tamamlanmadan sampiyon olacak takimin basina gecip, sampiyon oldunuda senin achivments sayfanda gözukur mu diye bakabilirsin.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Orada baktığımda da Finished 1st in Turkish Super Division yazıyor.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Orada baktığımda da Finished 1st in Turkish Super Division yazıyor.
    tamam, zaten sanirim ilk sezondan sonraki sampiyonluklarda sorun yasaniyor. Sen bak yine de

Bu Datada Türkiye'de Eksiklikleri/Hataları Giderilen Çalışmalar;

Turkey
    ------
    - Turkish 2nd division now stays at 17 teams per group with 3 teams relegated each season.
    - Updated Turkish Cup format.
    Bu Arada Bende Şuan Tatil Modundayım Bakalım Farklı Bişey Çıkacak mı Muratla Beraber

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Bu Datada Türkiye'de Eksiklikleri/Hataları Giderilen Çalışmalar;

Bu Arada Bende Şuan Tatil Modundayım Bakalım Farklı Bişey Çıkacak mı Muratla Beraber
    iyi olur

Villas Boas Dışında Bir İlginçlik Görmedim İlk Sezonda Devam Ediyorum

2 Sezonluk Oyun Sonunda Galatasaray Şampiyonluğu Bırakmadı.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

1. bitirdi diyor sampiyon oldu demiyor... cok büyük bir hata bence.

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Acaba ilk sezon Play-off sonucu birinci oldu yazabilirmi?Yani yapay zeka sadece play-offtan önceki sıralamayımı baz alıyor?

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Playoof sezonundaki sampiyonlukta bir sorun olmuyor. Ama play off kalkinca artik hicbir sampiyonlugunuz kayit olmuyor. Cok buyuk bir hata.

Ve bence bizim yetkilili Turksportal ekibinden SI ile temasi kuranlar bu sorun icin derhal cözum istemeliler. Niye bu patch cikmadan bu sorunun kesinlikle cözulup öyle patchin cikarilmasi gerektigini bastirmadilar SI ya, onu anlayamiyorum. Biz burda oturup hala yok finishing 12 degil de 13 olmali diyoruz forumumuzda. Asil böyle buyuk sorunlar varken 12 olsa ne yazar 13 olsa ne.

Umuyorum ve diliyorum ki Turksportal ekibi SI nin pesini birakmaz bu konuda. Yoksa niye turk ligini oynayalim, anlami kalmadi bu sorunla beraber.

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Deza View Post
    Playoof sezonundaki sampiyonlukta bir sorun olmuyor. Ama play off kalkinca artik hicbir sampiyonlugunuz kayit olmuyor. Cok buyuk bir hata.

Ve bence bizim yetkilili Turksportal ekibinden SI ile temasi kuranlar bu sorun icin derhal cözum istemeliler. Niye bu patch cikmadan bu sorunun kesinlikle cözulup öyle patchin cikarilmasi gerektigini bastirmadilar SI ya, onu anlayamiyorum. Biz burda oturup hala yok finishing 12 degil de 13 olmali diyoruz forumumuzda. Asil böyle buyuk sorunlar varken 12 olsa ne yazar 13 olsa ne.

Umuyorum ve diliyorum ki Turksportal ekibi SI nin pesini birakmaz bu konuda. Yoksa niye turk ligini oynayalim, anlami kalmadi bu sorunla beraber.
    Bir suredir bugs forumunda yazilmis olan bir sey bu.

Bakiliyor dedilerse bakiliyordur.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bir suredir bugs forumunda yazilmis olan bir sey bu.

Bakiliyor dedilerse bakiliyordur.
    Evet dogru. Ama bukadar vahim bir hatayi duzeltmeden yamayi cikartmak bence sacma Agabey. Siz biraz bastirsaniz belki SI yi. Cunku resmen turkiye ligini oynamanin zevki gidiyor. Sampiyonlugumuz gözukmeyecekse eger, niye sampiyon olalim yani. Umutla bekliyoruz gelismeleri.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Açıkçası benim de bütün keyfimi kaçırdı, şampiyon olarak gözükmeyecekse, hiç oynama isteğim kalmadı.

Bence federasyon resmen açıklayana kadar sistem değişikliği yapılmamalıydı, ben de galibiyetler 4 puan olsun istiyorum, anket yapıp sonuca ulaşsak ve 4 puan olsun çıksa, 4 puan mı yapacağız?

O nedenle TFF, 2012-2013 sezonu ile ilgili düzenlemeyi resmen yaptığında kaldırılmalıydı Şampiyonluk Grubu.
    "YÜCE ATATÜRK"

Sayfa 1 / 8 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri