Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 36 sonuç

Konu: Semih Kaya

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Semih Kaya

Profilnii alabilir miyim ?

Last edited by LaigLeNoiR : 08.Mart.2012 at 03:45

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Profil eklendi.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Heading 14-15 olmasi lazim cunki Nobre,Almeida vs gibi adamlara kafa toplarinda etkiliydi

Bu profille geleceği çok parlak ama Heading 1-2 puan daha arttırılabilirdi.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul & İzmir

o dediğiniz jumping ile alakalı.
    Eğer adaletsizlik karşısında tarafsız kalıyorsanız, zalimin tarafını seçmişsiniz demektir.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

1.82 boyundaki bir oyuncu için bence hiç de fena olmayan bir Heading değere sahip.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Jumping'de 13, o zaman onun 1-2 puan yükseltilmesi gerek.

Nesil
    2007

CA 118 PA -8.İyi beklediğim gibi olmuş bu performansla devam ederse FM 2013'de iyice düzeltilir.

Nesil
    2007
    Yer
    Manhattan, New York

Semih'in kafa vurus tekniginin Servet kadar kotu olduguna kimse bana inandiramaz cok ozur dielrim. Servet'in bence maks 11-12 olmali orasi ayri bir konuda da Semih'in de rahat 4 puan onunde olmasi lazim Servet'in. Ama su kisa donemde bile Semih'in 14-15 hak edebilecegini gorduk bence.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Determination 14 çok fazla olmuş.

11-12 tam olurdu.

Onun dışında profil tam oturmuş.

CA'sı 125 olabilirdi. 118 az gibi.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by licentia View Post
    Semih'in kafa vurus tekniginin Servet kadar kotu olduguna kimse bana inandiramaz cok ozur dielrim. Servet'in bence maks 11-12 olmali orasi ayri bir konuda da Semih'in de rahat 4 puan onunde olmasi lazim Servet'in. Ama su kisa donemde bile Semih'in 14-15 hak edebilecegini gorduk bence.
    Sivok'un heading 14 jumping 13 diye biliyorum. Böyle düşündüğümüz zaman çok iyi bir değer almış Semih'te.
    eto'o bitmiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hava toplarını zıplaması ve vücudunu koyması ile alıyor Semih dikkatli izlerseniz. Balance'ın biraz daha arttırılmasını beklerdim bu nedenle.. Yine de güzel bir profil.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by comando77 View Post
    Serdar Kesimal'den iyi yapmislar

ve -8 pa verilmis. -9 verseydiniz ya

abartmaya devammm
    Daha iyi derken?

Serdar 127 CA, Semih 118 CA.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by comando77 View Post
    Serdar Kesimal'den iyi yapmislar

ve -8 pa verilmis. -9 verseydiniz ya

abartmaya devammm
    E zaten iyi -9 da alabilirdi çok entresan bir yanı yok.

Nesil
    2011
    Yer
    Papaz'ın Çayırı

Abartmaya luzum yok.

-9'luk oyuncu değil.

-8 iyidir.

Serdar ile kıyaslanmaması gerekiyor.

Serdar teknik olarak Semih'i ezer maalesef. Oyunu çok iyi kuruyor.

Ama Semih'in profili şu an beklediğim gibi olmus. CA değeri 120-125 arası olabilirdi.

tesadüfen sorun yaratan arkadaşlarımızın hepsi fenerbahçeli
    semih'in profili tam beklediğimiz gibi yani gerçeğe uygun olmuş tebrikler turksportal ve araştırma ekibi
    ufak bi not semih,nobre gibi hava toplarında çok etkili bi adama top aldırmadı ama bunu zıplama özelliğiyle başardı heading 13 normal (heading 14 de olabilirdi aslında) ama jumping in 14 olması gerekirdi böylece oyunda da hava hakimiyetini görebilirdik

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

-8 pa dediğimiz oyuncunun özelliklerinin düşmesimi oluyor.ben tam anlayamadım bu -pa'ları.

semihin özellikleri iyi ama gelecekte daha iyi olacağını düşünüyorum.zaten çoğu futbol yorumcusuda bunu söylüyor. -pa nedir bunu anlayınca yorumumu tamamlarım.

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Quote Originally Posted by myres View Post
    -8 pa dediğimiz oyuncunun özelliklerinin düşmesimi oluyor.ben tam anlayamadım bu -pa'ları.

semihin özellikleri iyi ama gelecekte daha iyi olacağını düşünüyorum.zaten çoğu futbol yorumcusuda bunu söylüyor. -pa nedir bunu anlayınca yorumumu tamamlarım.
    Potansiyel değeri 130-160(yanlış hatırlamıyorsam) arasında,her yeni oyunda farklı bir değerle karşımıza çıkar.Ca'sı yüksek olduğundan minimum 145 pa ile oyuna başlar muhtemelen.

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by Klavooz View Post
    Determination 14 çok fazla olmuş.

11-12 tam olurdu.

Onun dışında profil tam oturmuş.

CA'sı 125 olabilirdi. 118 az gibi.
    O kadar sakatlıktan sonra futbola geri dönmesiyle o Determination özelliğini hakediyor, daha fazla verilmeyecekse düşmemesi gerekir kesinlikle...

CA ise 95'ten 118'e çekildi, bir anda bu kadar yükseliş beklemiyordum buna da şükür

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Harika bir performans sergiliyor gerçekten. Marking 16- Tackling 16- Determation 17- Bravery 17 Pace 14 oldu bir yıl içerisinde.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

alexin golunde zamanlama hatasi disinda bir hatasi yoktu , mukkemmel oynadi bence bugunde.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Sow'un golundede yapacak birşey yoktu tehlikeli hareket gol verilmemesi gerekti topa vurdu sonra ayağı Semih'in suratına geldi ; ama neyse Semih'e gelelim gerçekten çok iyi oynuyor Galatasaray 15 yıl tek stoper ihtiyacını kapattı diyebiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Harika bir performans sergiliyor gerçekten. Marking 16- Tackling 16- Determation 17- Bravery 17 Pace 14 oldu bir yıl içerisinde.
    tackling filan tamam da marking 16 olsa orda sow un arkasında değilde önünde bulurdu sanırım

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Önder HOCA View Post
    tackling filan tamam da marking 16 olsa orda sow un arkasında değilde önünde bulurdu sanırım
    Anlık hatalar oyuncuların profilini bu kadar etkilemez.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

İki şekil değerlendirmek gerek çünkü 2 farklı maç gibi oldu, Fenerbahçe atak yaparken skor 2-0 olmuş, kaçan goller var, savunma dengesiz, savunmanın çaresiz kaldığı bir yapı vardı. Geriden top çıkmayan dakikalardı. Semih'in top kendisindeyken orta alana attığı çoğu pas hatalıydı ve Fenerbahçeli oyunculara gitti kısaca baskı olduğu anlarda hata sayısı yüksekti ancak daha sonra Fenerbahçe geri çekilip ibre Galatasaray'a dönünce o da rahat oynamaya başladı. Nasıl anlık hatalar olumsuz yönde profil etkilemezse anlık durumlarda olumlu yönde profil etkilemez, bütün yönüyle bakmak lazım.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    2 kıtada birden olandan;)

Quote Originally Posted by MeliksahAydogan View Post
    Anlık hatalar oyuncuların profilini bu kadar etkilemez.

marking'i çok iyi olan adam o motivasyonlayken sow'a o vuruşu yaptırmazdı cidden.

2-0'dan sonra açıldı dün semih, rahatladı iyi oynadı gerçekten yediklerimizin sonrasında. ama fiziksel olarak düşük olduğu sow'un onu ezmesinden çok belli oldu bu maç.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Stoch ile girdiği ikili mücadelerde çok iyiydi. Sow'un pozisyonunda yapacağı hiç birşey yoktu o Sow'un usta işi golüydü bence. Adam tekmeye kafa uzatmış daha ne yapsın

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Sezon sonunda Determination 16, Pace 13 olabilir. Stoch ile girdiği ikili mücadelede dar alanda Stoch kadar hızlı olduğunu gördüm. Stoch'un Pace 13 idi. Semih'in de 13 olabilir Pace özelliği. Hemen hemen aynıydılar.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

benim gozlemledigim kadariylada semih kisa mesafede daha cabuk hizlanabiliyor

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Sezon sonunda Determination 16, Pace 13 olabilir. Stoch ile girdiği ikili mücadelede dar alanda Stoch kadar hızlı olduğunu gördüm. Stoch'un Pace 13 idi. Semih'in de 13 olabilir Pace özelliği. Hemen hemen aynıydılar.
    Dar alanda hızlanma acceleration.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri