Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 213 sonuç

Konu: FM 12.2.1 Versiyonu Yayınlandı

genclerin kanı kaynıyo yaslarından belli bu tarz konusmalar normal...

Nesil
    2006
    Yer
    İnegöl

Quote Originally Posted by Deza View Post
    Turkiye ligi sampiyonlugunun gözukmemesi achivments bölumunde 2012-2013 sezonundan itibaren, ve sampiyonluk konusunda haber cikmamasi. Ve 3 buyuklerin bazi maclarinin tv de yayinlanmamasi sorunlari cözulmemistir bu patch ile. Nasil cözulememez anlayamiyorum, ligi bosunu oynayip sampiyon oluyoruz gibi oluyor.
    SI savunmak yerine bence bu sorunun cevabını versin yöneticiler,eğer böyle bir durum çözümlenmediyse ne yapmış bu adamlar sadece Türkiye Kupası formatını mı düzenlemiş ?

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by mertayasava View Post
    SI savunmak yerine bence bu sorunun cevabını versin yöneticiler,eğer böyle bir durum çözümlenmediyse ne yapmış bu adamlar sadece Türkiye Kupası formatını mı düzenlemiş ?
    Evet malesef sadece kupa formati duzeltimlis. Asil bizim arastirmacilar niye SI yi bastirmadi bu konuda. Turkiye ligini oynamak hic gelmiyor icimden artik. Niye oynayalim ki eger sampiyonluklarimiz sayilip gözukmuyor ise. Turksportal ekibi niye SI yi bastirmadi bu konuda merak ediyorum???

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

1.5 ay sonra beklediğimiz yamaya kavuşmuşuz hemen eleştirmeye başlamışsınız bir sakin yav oyunun tadını çıkarın.

Benim tek söyleyeceğim Aziz Yıldırım'ı tekrar Fenerbahçe başkanı ve efsanesi olarak görmenin sevincini yaşadım. Aksi zaten saçma bir durumdu İyi oyunlar ..

Arkadaşlar konuyu dağıtmayalım alakasız yerlere gidiyor bakın..
    Burak

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Cenk'in potansiyel artışı benim için süpriz oldu. İsmail ve Simao'da değişiklikler olmuş.
    Fernandez'in workrate ve determination 12-13 olmasını beklerdim.

Neyse sonunda çıktı yama artık rahat rahat oynayabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    https://t.me/pump_upp

Bazı hatalardan bahsediliyor sigames forumlarında.
    http://community.sigames.com/showthr...garian-leagues.

Ek yama gelecek gibi hepsi kritik şeyler.

Nesil
    2006
    Yer
    İsTaNBuL-BaKıRKöY

sonunda çıktı

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

Quote Originally Posted by martymcfly View Post
    Bazı hatalardan bahsediliyor sigames forumlarında.
    http://community.sigames.com/showthr...garian-leagues.

Ek yama gelecek gibi hepsi kritik şeyler.
    Ben actim o konuyu. Umuyorum ki yeni yama gelecek. Sansliyiz ki sadece bizim ligde buyuk hata yokmus, yoksa bosverirlerdi bizi SI. Ama simdi birkac baska liglerde de buyuk hatalar oldugu icin mecbur ilgilenecekler sanirim. Yunan forumlari kayniyormus su anda, onlardaki hata bizimkinden buyuk sayilir. Oynanymaz halde ligleri.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Yeni bir şey fark ettim.Çok fazla sakatlık oluyor benim şansıma mı bilmem ama haftada 1 kez oyuncu kaybediyorum.Sizde de oluyormu ?
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by PaVLeNKo View Post
    Dikkat Çekici;

Bence de dikkat cekici.

Oyuncularin ozelliklerini asagi yukari ezbere bilmesem acaba biz mi yaptik bunlari derdim herhalde.

Nesil
    2005
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bence de dikkat cekici.

Oyuncularin ozelliklerini asagi yukari ezbere bilmesem acaba biz mi yaptik bunlari derdim herhalde.
    engin in tekniğinin 16 olması saçmalık olmuş.Ayrıca şu araştırmacılar cm de olsaydı ortaya kat kat kat daha iyi oyun ortaya çıkardı

Quote Originally Posted by leave_992 View Post
    engin in tekniğinin 16 olması saçmalık olmuş.Ayrıca şu araştırmacılar cm de olsaydı ortaya kat kat kat daha iyi oyun ortaya çıkardı
    Git bak bakalim Oyuncu arastirma bölümüne forumda teknigi kac?

Nesil
    2003

Ben de 14 sende 16 mı ?

Nesil
    2003

Zaten o profiller bize ait degil. Yukarida o resimleri ekleyen arkadas, kendi yaptigi yama ile oyunu actigi icin degerlerin oyle ciktigini belirtti.

Eger o profilleri begendiyseniz kendisinden yaptigi yamayi istemeniz gerekli.

Nesil
    2004
    Yer
    Stockholm, Isvec

son gelismeler söyle. Yunan ligindeki hata sadece eski versiyonlardaki bir oyunun 12.2 ile acilmasinda oluyor. Yani mesela oyuna 12.1 ile baslamissaniz ve 12.2 patchini indirip o oyuna devam ederseniz bu sorun yasaniyormus. Turkiyemizdeki hata ile ilgili su an SI dan Neil ilgileniyormus, ilk yazdiginda bu sorunun XML yazilimiyla ilgili olduguydu, yapilacak cok sey olmadigini. Ama bakalim su an yine göz atiyorlarmis, insallah cözerler.

arkadaşlar bu gs araştırmasını kim yapıyor birgün beraber maç izlemek istiyorum.emre ile semihte neler buluyor bana anlatsın

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Arkadaşlar benim paylaştığım oyuncu profilleri(Semih Kaya,Engin Baytar vs.) benim kendim oluşturmuş oldugum datayla ilgili,yeni güncellemeyi orjinal datadan yapmadığım için sizlere böyle sundum..Gerçek profilleri değildir bu oyuncuların..

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

gösterdiginiz gollerin uzun sutla hicbir alakasi yokki essien'in golü haric.. digerleri zaten sans golleri o goleri atan oyuncular kariyerlerinde 1 bilemedin 2 kere ayni golü atmistir.. benim icin uzun sut 30-40 metreden gelisine vurup sansa gol atmak degildir ceza sahasinin disindan düzgün bir sekilde isabetli vurmak demektir... ve bunu her mac tekrar eden bir oyuncu uzun sut icin en az 16 yi hakediyor finishing yanilmiyorsam ilk yamada da 15 ti zaten?

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Quote Originally Posted by KanaKe View Post
    gösterdiginiz gollerin uzun sutla hicbir alakasi yokki essien'in golü haric.. digerleri zaten sans golleri o goleri atan oyuncular kariyerlerinde 1 bilemedin 2 kere ayni golü atmistir.. benim icin uzun sut 30-40 metreden gelisine vurup sansa gol atmak degildir ceza sahasinin disindan düzgün bir sekilde isabetli vurmak demektir.
    Malesef Sİ ' nin kriterleri gecerli olan.

Bu yuzdende sizin dediginiz degil perpetua'nin dedikleri gecerlidir.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

vedat1987 Misafir

Quote Originally Posted by CaTaL View Post
    arkadaşlar bu gs araştırmasını kim yapıyor birgün beraber maç izlemek istiyorum.emre ile semihte neler buluyor bana anlatsın
    Arkadaş paylaşılan resimler oyunun orjinal yaması değil diyorlar neden konunun bütününü okumayıp yazıyorsunuz tekrar tekrar aynı şeyi.

vedat1987 Misafir

gösterdiginiz gollerin uzun sutla hicbir alakasi yokki essien'in golü haric.. digerleri zaten sans golleri o goleri atan oyuncular kariyerlerinde 1 bilemedin 2 kere ayni golü atmistir.. benim icin uzun sut 30-40 metreden gelisine vurup sansa gol atmak degildir ceza sahasinin disindan düzgün bir sekilde isabetli vurmak demektir... ve bunu her mac tekrar eden bir oyuncu uzun sut icin en az 16 yi hakediyor finishing yanilmiyorsam ilk yamada da 15 ti zaten?
    SI Games 20 yard yani yaklaşık 20 metre civarından sonrası için uzun şut özelliği devreye girer demi ş Fenerbahçe araştırmacısı arkadaşın söylediğine göre.Adamlar rakamsal bir standart getirdiğine göre bundan sonra tartışmanın bir anlamı yok bence.

Nesil
    2008
    Yer
    Frankfurt am Main

Quote Originally Posted by vedat1987 View Post
    SI Games 20 yard yani yaklaşık 20 metre civarından sonrası için uzun şut özelliği devreye girer demi ş Fenerbahçe araştırmacısı arkadaşın söylediğine göre.Adamlar rakamsal bir standart getirdiğine göre bundan sonra tartışmanın bir anlamı yok bence.
    ben görmedim onu öyleyse is baska tabi...

Nesil
    2003

gösterdiginiz gollerin uzun sutla hicbir alakasi yokki essien'in golü haric.. digerleri zaten sans golleri o goleri atan oyuncular kariyerlerinde 1 bilemedin 2 kere ayni golü atmistir.. benim icin uzun sut 30-40 metreden gelisine vurup sansa gol atmak degildir ceza sahasinin disindan düzgün bir sekilde isabetli vurmak demektir...
    O sutlarin arasinda sadece Essien'in sutu pek tekrarlanmamis sut.

Uzun sut dedigimizde ceza alani yayinin disindan vuruslardan bahsediyoruz.

Yani soyle de dusunulebilir. Altipas'in icinden surekli gol atan bir oyuncunun bitiriciligi nasil pek yuksek olmayacaksa, ceza yayinin hemen disindan surekli gol atan bir oyuncunun da uzun sutlari pek yuksek olmayacaktir. Ama ceza yayinin hemen icinden cok gol atabilen oyuncunun bitiriciligi yuksek olur.

ve bunu her mac tekrar eden bir oyuncu uzun sut icin en az 16 yi hakediyor finishing yanilmiyorsam ilk yamada da 15 ti zaten?
    Yaniliyorsun, bu yama ile 15'e cikti.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Fernando Gago View Post
    1.5 ay sonra beklediğimiz yamaya kavuşmuşuz hemen eleştirmeye başlamışsınız bir sakin yav oyunun tadını çıkarın.

Aynen katılıyorum.Oyundan zevk almayak bakmak lazım.Bu kadar tartışma çıkmasını anlamıyorum.Eleştiri yapılır tamam ama bu kadar çok yaygara çıkması bana garip geliyor.Sonuçta oyun bu diyip hiç kendimi yormam bile oyuncu profillerini irdelemeye.Araştırmacılarada saygı duyarım bu kadar çok uğraş verdikleri için.Kafa yorucu bir iş çünkü.

27. Default

finishing yanilmiyorsam ilk yamada da 15 ti zaten?
    13'tü 15 Oldu

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

vedat1987 Misafir

Gökhan Ünal kontratını feshedip boşa çıkmasına rağmen oyunda kontratı Fenerbahçe'de ve Kayserispor'da kiralık durumda. Bu durum atlanmış mıdır yoksa data gönderildikten sonra mı fesih oldu?

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/g...eler_7394.html

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

oynanışta bi değişiklik var mı arkadaşlar ben malum yamaya kadar açmayacağım oyunu ne gibi değişiklikler gözünüze çarptı ?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by berkay123456 View Post
    Oyunun orjinal mi ?
    Hayır değil, sanırım o yüzden olmadı güncelleme.

Sayfa 4 / 8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Mesaj Yetkileri