Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 38 arası toplam 38 sonuç

Konu: Felipe Melo

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Melo'yu ne önce ki versiyonlarda nede şimdi k versiyonda bir türlü takıma katamıyorum. Juventus bonservis bedelini kabul ediyor Felipe Melo sözleşmeyi reddediyor daha doğrusu ilgilenmiyor bile. Gerçekte Galatasaray'da oynamaya can atan bir adamın sözleşme imzalamaması oldukça saçma
    Daha önce De Sanctis'de de yaşanmıştı bu durum. Malesef oyuncu Türkiye ligini tercih etmiyor. Galatasaray'a olan sempatisini eklesek bile oyuncu Türkiye ligini tercih etmeyecektir. Bunu ekarte etmenin tek yolu editörden Melo için future transfer eklemek

Nesil
    2007
    Yer
    Bursa

De Sanctis'i 5-6 tane farklı kariyerimden birinde zor bela kabul ettirebilmiştim sözleşmeyi. Ama peşinde kimse yoksa en son çare olarak gelebilir belki, gerçi geçen datada böyle birşey imkansızdı ama

Ben halen penalty taking artırılmalı diyorum.
    Nush İle Uslanmayanı Etmeli Tekdir
    Tekdir İle Uslanmayanın Hakkı Kötektir

Profilinde Galatasaray için oynamak istediği yazıyor ama ona rağmen mi getiremiyorsunuz arkadaşlar ?

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by Prowler84 View Post
    Daha önce De Sanctis'de de yaşanmıştı bu durum. Malesef oyuncu Türkiye ligini tercih etmiyor. Galatasaray'a olan sempatisini eklesek bile oyuncu Türkiye ligini tercih etmeyecektir. Bunu ekarte etmenin tek yolu editörden Melo için future transfer eklemek
    Saniyorum kiralik sozlesmesi bittikten sonra bu teklifi kabul ettirmek daha kolay oluyor. Ben kendim denemedim ama yapay zeka'nin yonettigi Galatasaray Melo'yu bu sekilde alabiliyordu. Oyunun transfer sistemindeki sacmaliklardan bir tane dana.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Saniyorum kiralik sozlesmesi bittikten sonra bu teklifi kabul ettirmek daha kolay oluyor. Ben kendim denemedim ama yapay zeka'nin yonettigi Galatasaray Melo'yu bu sekilde alabiliyordu. Oyunun transfer sistemindeki sacmaliklardan bir tane dana.
    Bu yamada değil ama ilk yamada oyuncu gittikten sonra denedim, takımla anlaştım ama Melo gelmedi.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Bu yamada da gelmiyor Melo.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kiralık sözleşmesi bitince de gelmiyor. Ne kiralık ne bonservis i ile. 8 milyon euroya anlaştım Juventusla Melo sözleşmeye bile bakmıyor malesef
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2006
    Yer
    Samsun

şuna bir çözüm gelseydi iyiydi.bence bunun en önemli nedeni türkiyedeki popularite durumu.eskiden kimleri alırdık şimdi kimleri.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri